Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2006., 16:41   #81
I ja preferiram hladnu, osvježi, razbudi, al istina je da je najbolja mlaka.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 20:52   #82
Quote:
lianne kaže:
da li tko koristi sapun za umivanje?dosta mojih prijateljica koristi dove i prezadovoljne su(jednoj su se cak pristici znatno smanjili).ja mislim da cu bas probati da vidim sta ce se desiti jer sam probala milijun gelova,ali svi su mi isti,a htjela bi malo promjeniti 1-2-3.sta vi mislite o tome?
i ako ga koristite koji preporucate?
Dove "sapun" je odlicno sredstvo za pranje lica i tijela. Koristim ga vec godinama. Kad se zazelim neceg luksuznijeg, napravim mali izlet u Clinique, Neutrogenu ili nesto slicno, ali vratim se Dove-u. Najdrazi mi je onaj fragrance free, ali u fazama kad mi koza nije preosjetljiva, koristim i one mirisne.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 11:53   #83
Rješavanje pubertetskih prištića

Imam 16 godina i imam dosta pubertetskih prištića, osobito oko usta i po bradi, a ranije i po čelu.
Zanima me koji je najbolji način uklanjanja novih prištića i rješavanja crvenila koje je ostalo od starih.
Koji sapun, krema, ...?

Pomoććć
 
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 12:10   #84
ljudi evo nakon tjedan dana umivanja sa doveom koza mi je ljepsa nego ikada!stvarno!u pms-u sam,a nemam one sitne napasti na licu!cudo!a probah sve moguce gelove-od garniera pa do vichy-a!i zvuci glupo,ali mojoj kozi izgleda stvarno odgovara sapun(imam mjesovitu kozu).vidjeti cemo jos za tjedan dana,pa ako ce mjesec dana koza ostati takva necu vise ni pomisljati na nista drugo
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 12:58   #85
Meni je Dove sapun prekrasan za ruke, ali isto mi tako malo iskusuje kozu
Nadam se da si pronasla svoj model

A vezano uz pristice i sl. meni je moja dermatologica jednom rekla: "nemoj misliti da ti je taj prist na licu izrastao jer si jucer jela cokoladu. to ti je cokolada od prije mjesec-dva "
Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 13:41   #86
ma koja cokolada...
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 14:21   #87
Čokolada nije krivac za prištiće. Šta ta dermatologica trabunja?
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 16:34   #88
Dovoljan dokaz pa pol dermatologa nema pojma kaj radi.

Prištići od čokolade? Oh my God!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 17:45   #89
jel dermatologica dobra ili nije- nemam pojma, meni je pomogla
a ono sto sam napisala:
ma nije bila poanta u cokoladi kao takvoj vec u komentaru da se posljedice neurednog zivota, pa tako i ishrane mogu vidjeti na licu i nakon dva mjeseca
Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 17:52   #90
Da, ali to nema veze s prehranom. Neuredan život samo na razini zapuštanja higijene kože, u ovom slučaju lica.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 18:40   #91
Quote:
Rock Star kaže:
Da, ali to nema veze s prehranom. Neuredan život samo na razini zapuštanja higijene kože, u ovom slučaju lica.
ma daj molim te..


pa nije koza izolirani organ, normalno je da osjeca posljedice prehrane; ti zaista govoris da mozes jesti neogranicene kolicine cokolade, majoneze i ostalih masnoca bez posljedica na kozu?


ajmo malo surfat, ovaj put radi edukacije
Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 18:54   #92
ja mogu
al ozbiljno
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 06:55   #93
Quote:
Agirl kaže:
pa nije koza izolirani organ, normalno je da osjeca posljedice prehrane; ti zaista govoris da mozes jesti neogranicene kolicine cokolade, majoneze i ostalih masnoca bez posljedica na kozu?
Hello, to je dokazano. Meni hrana nikada nije smetala za ten, samo za brojku na vagi, al nikada od čokolade i sličnih masnoća ništa. NIKADA.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 10:27   #94
Quote:
Rock Star kaže:
Hello, to je dokazano.
daj please onda posalji koji link na te dokaze pa da i ja nesto naucim
Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 14:47   #95
Quote:
lianne kaže:
da li tko koristi sapun za umivanje?dosta mojih prijateljica koristi dove i prezadovoljne su(jednoj su se cak pristici znatno smanjili).ja mislim da cu bas probati da vidim sta ce se desiti jer sam probala milijun gelova,ali svi su mi isti,a htjela bi malo promjeniti 1-2-3.sta vi mislite o tome?
i ako ga koristite koji preporucate?

Ja po preporuci dermatologa za umivanje ne koristim nikakve sapune vec gel za intimnu njegu. Prezadovoljna sam! Jer sapuni znaju da mi presuse lice pa naprave jos veci problem.
sivanad82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 19:16   #96
Quote:
Agirl kaže:
daj please onda posalji koji link na te dokaze pa da i ja nesto naucim
Nemam link, nije podatak s neta, bar koliko ja znam, čitala sam u medicinskim i sličnim časopisima. Ak te jako zanima, samo istraži, al to stoji.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 23:11   #97
Quote:
Rock Star kaže:
Nemam link, nije podatak s neta, bar koliko ja znam, čitala sam u medicinskim i sličnim časopisima. Ak te jako zanima, samo istraži, al to stoji.
Već godinama se priča da čokolada nije krivac za akne. Pa zaboga, ima ljudi koji jedu jako malo čokolade pa imaju problema s aknama.
Hormoni, stres - to već da.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 09:22   #98
Quote:
bliss kaže:
Već godinama se priča da čokolada nije krivac za akne. Pa zaboga, ima ljudi koji jedu jako malo čokolade pa imaju problema s aknama.
Hormoni, stres - to već da.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 02:55   #99
Quote:
sivanad82 kaže:
Ja po preporuci dermatologa za umivanje ne koristim nikakve sapune vec gel za intimnu njegu. Prezadovoljna sam! Jer sapuni znaju da mi presuse lice pa naprave jos veci problem.

Čekaj, jel se ti to zezaš?
Ako ne, kakav tip kože imaš? Na licu, mislim.
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 10:36   #100
Arrow

Quote:
Špranja kaže:

Čekaj, jel se ti to zezaš?
Ako ne, kakav tip kože imaš? Na licu, mislim.

Ne zezam se!!!!! Imam mjesovitu kozu (prije sam imala problematicnu). Preporucuje se jer njegova PH vrijednost odgovara kozi lica, nije preagresivan kao sapuni i ostale stvarcice...
Moja sestra ima suvu kozu i isto joj je prepisala da se njime umiva. Jednom rijecu generalno je preporucljiv!!!
Sigurno imas doma neki pa probaj vidjeces da ce ti prijati.....

Aj pa javi sta je bilo...
sivanad82 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:11.