Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2006., 02:59   #81
meni su svi pilinzi bili manje više isti

lice je trenutno alverde
tijelo balea
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 18:56   #82
Meni je za tijelo definitivno najbolji Afroditin, nisam sigurna kako se zove, ali u onoj nekoj zeleno-plavoj bocici. Nije grub na tijelu, a cini mi se da je djelotvoran jer je poslije njega koza stvarno jako mekana i glatka.
Za lice nisam nasla nista sta mi skroz odgovara, ili su mi preblagi ili preagresivni, ali mozda mi je od Balee piling za lice cak najbolji.
cheghanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 16:00   #83
l'oreal peeling

@luca: našla sam na kraju isti kao onaj u tegli, ali je u tubi, kao ona krema body expertise.
u body shopu nisam bila, jer sam računala da ću to obavit na aerodromu, ali na mom terminalu nigdje body shopa!
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 22:37   #84
a di vi kupujete te peelinge(Zg). meni bi trebao neki blagi peeling zbog osjetljive kože.

hvala
Nick_the_dick is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 07:31   #85
Quote:
Nick_the_dick kaže:
a di vi kupujete te peelinge(Zg). meni bi trebao neki blagi peeling zbog osjetljive kože.

hvala
DM, Iris, Limoni, Biljne apoteke, apoteke, Muller (na trgu)...
Curica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 08:00   #86
Quote:
hana kaže:
trenutno
lice - neutrogena
tijelo - afrodita
Bajadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 03:50   #87
Od Decleora za lice - zakon. Poput kreme i onda se mrvi no bez grubih cestica i lice je poslije mrak
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 18:44   #88
Bio je svojedobno neki genijalni peeling, Swiss Formula proizvođač, od marelice. Dugo ga nisam nigdje vidjela, možda se više i ne proizvodi, ali bio je predobar.
Ako koja od vas zna na kojeg mislim, a probala je neki jednako dobar, neka kaže. Granule su mu taman, ni prevelike ni premalene. Imam masnu, zhtjevnu kožu na koju sam utukla brdo para za razne proizvode, ali ovaj je bio mrak.
Inače nakon većine ostalih ili je koža na dodir kao da se nisam pilingirala, ili su grubi da mi išmirglaju facu.
Gaelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 09:28   #89
Quote:
t.star kaže:
@luca: našla sam na kraju isti kao onaj u tegli, ali je u tubi, kao ona krema body expertise.
taj se pjeni
za sad se snalazim s medom i secerom i uljem... mislim da cu u TBSh kupit neki peelin i dodat secera unutra tako da imam i miris i efikasnost
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 18:41   #90
Quote:
Bani kaže:
Od Decleora za lice - zakon. Poput kreme i onda se mrvi no bez grubih cestica i lice je poslije mrak
Ti i ja očito živimo za Decleor.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 02:54   #91
Melissa, imaju različite varijante
Neli is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 05:57   #92
Quote:
Sugarplum Fairy kaže:
Ti i ja očito živimo za Decleor.
nek nek
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 16:31   #93
najbolji peeling na svijetu - kenzooki peeling od riže. već dugo me ništa nije tako oduševilo.
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 17:18   #94
isusek dobro da si me sjetila tam mi cuci vec godinu dvije negdi u neseseseru :brzotrcidasespilingira:
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 18:41   #95
Kao peeling koristim sapun kava,cimet,mak od ulole-genijalan!
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 20:00   #96
elements - naranca, limun, grejp, morska sol. malo je grublji i to mi je super
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 20:41   #97
isprobala od laboratorija gatineau peeling za lice, nesto savrseno!
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 23:19   #98
Pilinzi

znam da sam negdje vidjela tu temu, no ne mogu je nac sad
moram si kupiti novi piling za lice, narucila sam si iz avona onaj white tea peeling, al mi nije nes i jos mi ostaju crvene fleke po licu, a bas njezno umasiram...
dakle, jeste li probale neki fini i dobar piling da ne udavi previse kozu?
inace imam suhu do normalnu kozu s blagom t zonom.

SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 23:28   #99
Ja ti imam dosta suhu kožu i isprobala razne pilinge,ali najbolji su mi oni kućni.Malo mljevene kave,med i kap mlake vode.Utrljaš i ispereš.Ima i sa pivskim kvascem,al ak imaš osjetljivu kožu, možda je bolje da odeš kozmetičarki da ti nešto preporuči.
sanja 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 23:57   #100
Gatineau Therapie marine. Bio mi je odličan, koža je nakon njega kao bebina guza . Ima neke hidratantne sastojke u sebi, pa usput i omekšava kožu. Kod nas je 160 kn, ali u Zg-u je skuplji - ako me sjećanje ne vara, u onoj ljekarni na početku jurišićeve je bio oko 210 kn.
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:48.