Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2003., 10:30   #21
znaci, jedna sam od rijetkih koja je dobila butter iz body shop ana poklon a li koji ima lagani bezvezni miris
a ja tak volim te mirisljave stvari....

anyway, izvrsna stvar za hranjenje koze jer se odmah upije
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 12:59   #22
Nešto sa šljokicama za tijelo

bilo nekoliko pitanjca gdje se mogu nabaviti pa ja prilazem svoju skromnu listu. ako netko zna jos sta, neka javi.pusa

1. Max factor ima iz ljetne kolekcije...fenomenalan...jos ga se nadje po dm-ovima, nije skup (ima u formi gela i shimmer pudera u kamenu)
2. bourjois u tubici zlatnishimmer svjetlucavi gel
3. ysl kompakt u kamenu fenomenallan zlatni puder/sjenilo/bilo sto...dosta skupo (oko 370kn)
4. lancaster isto ima u teglici neki savrsen gel, oko 270kn
5. ima i mirisnih varijanti od kojih znam za kenzo flower spray sa sljokicama, naomi naomagic body lotion sa shimmerom, ysl baby doll sa rozim sljokicama (preslatka i mirisna varijanta)
6. najjeftinije verzije su dakako nivein schimmer lotion i dove silk...fenomenalan sjaj za malo para
7. zadnje ali jednako dobro 'lush' masage bars sa sljokicama, fenomenalan miris i normalna cijena
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 13:08   #23
Ja sam imala nivein schimmer, jednom se namazala, unistila si haljinu, pogledala se u ogledalo, otusirala se ponovno i cijelu bocicu bacila u smece. Boja je bila nekakva bolesna zuta, izgledala sam ko covjecja ribica
mirta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 13:10   #24
Imam Lancasterov shimmer gel, ne znam točno ime (nešto Sun...). Prekrasan je. Izgleda brončano, ali kad se namaže čak i na blijedu kožu daje dobar, zdrav izgled. I po ljeti i po zimi.

Onaj Nivein shimmer gel isto može proći.

Iako...moram priznat da se komplicirano s tim trackat, a da odjeća ne dobije trag. Ono, uvijek se malo zafleka.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 13:29   #25
...meni Nivein nije bas nesto...kupih ga za ljeto, ali nis posebno..i ne mirisi mi bas primamljivo...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 13:55   #26
..mrzim bit puna sljokica ..imam osjecaj da to nikad nece otic s mene..uzela sam od sestre slucajno taj od nivee namazala se ..kad sma izasla na svijetlo opet se ponovno isla tusirat

cula sma da je dobar od balee ..tak mi frendica rekla i dosta je jeftin..
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 14:00   #27
Ja imam od Allure(chanel)"Cooling Body Tonic"sa sljokicama.
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 14:20   #28
Quote:
lancaster isto ima u teglici neki savrsen gel, oko 270kn
ja nisam isprobala taj nego u tubi,broncani,za noge....super

A taj Nivein je meni bio bezveze,ljetos umjesto da mi naglasi preplanulu put,ja sam izgledala doslovno ZUTO sa blagim zlatnim sjajom
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 14:32   #29
meni su stvari i body shopa super...blage su i ne iritiraju mi kozu

ali znaju nekad nekako cudno smrditi, jer valjd anema u njima hrpa parfema

ali to mi se svida...makar imam jedan parfimirani komplet za kupanje i s losionom za tijelo

imam i onaj putar za tijelo od fruttinia...med i nesto

meni je za sad za tijelo najbolji od ovih obicnih iz DM/a onaj losion od garniera (naranddzasti s plavom pumpicom...za jako suhu kozu)
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 22:05   #30
ma taj nivein sluzi za umjetno svjetlo, reflektore, vece itd...lancaster je zakon...imam ga i ja, traje do vjecnosti
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 00:32   #31
nivein sam kupila i primijetila da ga se mora mijesati sa normalnim losionom i mlijekom pa onda daje dobre efekte. on mi se svida jer NIJE sljokast, tj. cestice su jako sitne, ne volim krupno, to mi je odvratno.
probat cu lusheve plocice, vec dugo ih skicam.thanks kravetino
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 00:36   #32
najbolji koji se mogu dobiti u hr su po mom skromnom misljenju oni od freemana.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 10:35   #33
Ja imam taj od Freemena i skorz sam mekana po njemu . MOram probat i te od Fruttinija!
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 11:09   #34
Quote:
žujaa! kaže:
Znači kupujem jeeeee
Kod nas u dm-u ima nekakav od višnje mislim da ću uzeti taj ili od kokosa

hvala vam curke zakon ste, nema tog proizvoda kojeg nije probalo vas bar 15 -ak
kokos? fruttini? i ima u DM-u i irisu? ma da?

sutra kupujem
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 13:50   #35
Ja ne volem kad se babe bleščiju ko da su metalic auti, pa kad još posprejaju kosu s tim, pa šljokenzi nokti ....pa brate previše.

Oćem reći, kod 'vakih stvari.....IMO.....manje je više
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 15:03   #36
vjeverice, u DM-u imaš cocos-banana body butter....
FRUTTINI by Aldo Vandini

...odličan body butter, bogat je,hranjiv, lako se razmaže i predivno miriši

..onaj na koji žujaa cilja je isto Fruttini al od višnje....al meni je bolji miris kokos-banana

sve u svemu mljaccccc
...obožavam body buttere

...trenuntno imam FREEMAN-ov Smooththerypy ultra thick& rich body butter od kruške i breskve (isto iz DM-a)
...extaza od mirisa , jako je gust, totalno bogat i kože je tak mekana da je to san....i predivno miriši
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 15:38   #37
Quote:
*cactus* kaže:
vjeverice, u DM-u imaš cocos-banana body butter....
FRUTTINI by Aldo Vandini
BTW, ja imam i onaj bodyšpric od iste firme...e onda kad se sva natrackam i zašpricam.... pretvorim se u jednu velku bananu sa cvaj kokosa .... ona moja mrcina se onda sve nešto krene oblizavat
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 15:51   #38
Fanny, slažem se, meni isto treba ono nešto diskretno, da se samo malo koža zasvjetluca pod svjetlima, grozno mi je vidjeti onu 'šljokičadu' kao na estradi.
Zato sam i pitala za onaj LR-ov mali šljokičasti gel, bio je jeftin, ali su zrnca bila strašno malena, pa se tek diskretno svjetlucao na koži. Ja sam ga imala malo na dekolteu na svadbi, ali to je bilo prije 4 godine, sada se sav sasušio.
Sad sam bila u DM-u, stavili na probu neki Lancomeov diamant shimmer, sva sam se zaprašila tim sr..., jer nije u gelu nego je poput prašine, Isuse....... Mislim da mi je već u bronhijima, ahhh...
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 15:57   #39
Quote:
, stavili na probu neki Lancomeov diamant shimmer, sva sam se zaprašila tim sr..., jer nije u gelu nego je poput prašine, Isuse....... Mislim da mi je vec u bronhijima, ahhh...
a nis kad dodjes doma, a klinci zaspe obavezno pitati muzda da provjeri jel s bronhijima sve u redu
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 16:00   #40
evo i ja se slažem da se s tim šljokanjem pretjeruje.
ko i s puderima i rumenilima, a i svim ostalim.
meni recimo malo ovog lancasterovog gela samo osvježi boju kože. nije turbo šljokičast, pa ne izgleda napadno.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:14.