Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2008., 15:16   #21
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
kak si skuzila?ja buljim vec sat vremena...

Firstly, the authentic chanel ballet flats, at the upper soles where you step your feet on have ONLY one label "CHANEL" without logo CC, without "made in italy" -- just a word "CHANEL"



Procitaj ovdje ostatak....
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 15:47   #22
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ko god sazna nek mi javi, jer me zanima. makar sam ja neki dan u escadi vidila tako slatke balerinke za popizdit. i jos snizene na 1000kn. mljac mljac...
u beču ih nije bilo. ali postoji mogućnost da ih ja nisam vidjela.
i meni se sviđaju, što je čudo jer ne nosim balerinke, ali ove bih s guštom nosila. kakve su te escada?
__________________
the quick brown fox jumps over the lazy dog...
Aubrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 17:43   #23
ni ja ne voli balerinke. ove escadine su baby roze sa srebrnom "njuskom". zvuci cudno al su krasne. mislim da nemaju logo na sebi. ma divne! al ne znam jel ima u zg?
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 19:22   #24
mljac
LittleMiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 19:28   #25
Baš su mi lijepe, al nema para
fors@ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 19:32   #26
Ni te crne nisu original.
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 19:45   #27
meni se ne sviđa taj logo :/
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 19:48   #28
meni se isto svidjaju no onda uz to ide i torba koja je 1500$ + 500$ koliko su balerinke ...tak da... to je stavljeno na cekanje kod mene
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 18:07   #29
Chanel ogrlice ?

Evo ja idem za par dana u shopping vanaka malo... i voljela bi jednu od tih ogrlica stvarno Ali me zanima dal ima tu kog da zna kolike su im cijene ? Tnx
Coco* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 19:15   #30
Quote:
Coco* kaže: Pogledaj post
Evo ja idem za par dana u shopping vanaka malo... i voljela bi jednu od tih ogrlica stvarno Ali me zanima dal ima tu kog da zna kolike su im cijene ? Tnx

Koliko sam upucen, a to je dosta slabo , nedavno su prilicno podigli cijene nakita. Mami sam za Bozic kupio ogrlicu od bijelog zlata s dijamanticima i kostalo je oko tri i pol tisuce eura. No jedna je mama pa ajde.
__________________
"And when he shall die, take him and cut him out in little stars, and he will make the face of heaven so fine that all the world will be in love with night and pay no worship to the garish sun..."
Nick Carraway is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 18:47   #31
chanel experts, trebam vasu pomoc!!

kako se zove ova torba, zna li netko? model, sezona, cijena...





edit: ispada da je slika 57 piksela veca od dozvoljene. nadam se da me drugarica Cats nece maltretirati radi toga
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 11:47   #32
Chanel Baby Cabas

Je li ima mozda netko ovu?
http://i178.photobucket.com/albums/w...s/DSCN4171.jpg
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.

Zadnje uređivanje me in honey : 10.03.2009. at 11:50. Reason: prevelika slika
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 09:24   #33

koja torbica, fora je!
__________________
Dirty Dancing
dabio is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 13:57   #34
Ja imam problem, imam chanel maxi lambskin (juneća teleća pojma nemam)
uglavnom dobila sam ju na poklon za rođendan bez kartica / autentičnih papira/ kutije/ vreće - ali dajem glavu da je original.. jednom prilikom sam išla sasvim slučajno u MIlano i otišla u dućan da vidim, i ženska mi je rekla da je čisti original.

Sad ju prodajem, jer trebaju mi novci, a ja nisam za takve skupe stvari na koje trebam pazit, stavila sam oglas na njuškalo i javilo mi se dosta osoba, neke će doći sutra pogledati ali svi me traže kartice (što je normalno) a ja nemam kartice, i ne znam kako da dokažem da je torba original jer je! Svatko tko se kuži i malo vidi da je original.. al eto..

I guglam da vidim di se na mojoj torbi nalazi serijski broj i ne mogu nigdje nać na guglu.. -.-''

Ako tko može pomoć
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 15:30   #35
U dnu torbe je serijski broj.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 18:11   #36
Ja sam zaljubljena u Chanel

Ove torbice su mi cute



CoCoChanel05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:56   #37
Quote:
NeveCro kaže: Pogledaj post
Ja imam problem, imam chanel maxi lambskin (juneća teleća pojma nemam)
uglavnom dobila sam ju na poklon za rođendan bez kartica / autentičnih papira/ kutije/ vreće - ali dajem glavu da je original.. jednom prilikom sam išla sasvim slučajno u MIlano i otišla u dućan da vidim, i ženska mi je rekla da je čisti original.

Sad ju prodajem, jer trebaju mi novci, a ja nisam za takve skupe stvari na koje trebam pazit, stavila sam oglas na njuškalo i javilo mi se dosta osoba, neke će doći sutra pogledati ali svi me traže kartice (što je normalno) a ja nemam kartice, i ne znam kako da dokažem da je torba original jer je! Svatko tko se kuži i malo vidi da je original.. al eto..

I guglam da vidim di se na mojoj torbi nalazi serijski broj i ne mogu nigdje nać na guglu.. -.-''

Ako tko može pomoć
slušaj ... ta borša košta 3200 dolara, kako možeš vidjeti ovdje, što je valjda negdje oko 15-16.000 kuna....

Izvanredno dobre replike istog materijala i modela dođu oko 160 dolara. Ja sam čekirala jednu takvu prilkom jednog rođendana kad je došla cura šta ju je imala i pohvalila se da je kupila savršeni fake, sve pristune ženske smo je pomno pregledale, i to je takav fin rad, tako besprijekorni štepovi, "zlatni detalji" i lanac dobre kvalitete, podstava iznutra sa logom nikad ne bi rekla da nije prava, napravljena je bez greške i ništa ne govori u prilog tome da je fake.

Eto samo tako kažem ... da ti ne bi sebe zavaravala i nehtijući prevarila kupca.

A evo ti ovdje kako sticker Chanelovih torbi sa serijskim brojem i potvrdom autentičnosti treba izgledati http://maramostafa.wordpress.com/201...no-s-stickers/ ....
Aries13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 10:55   #38
hejj evo ovdje da postavim pitanje od tetke koja zivi u italiji prije koju godinu sam dobila chanel bijele naocale...e sad one nemaju ni futrolu ni nis...ovak si u rifuzi da kazem... e sad one meni nikako ne stoje...pa bih ih htijela prodat samo kak da ja znam da su one original? moze pomoc?? hvala
grandcontrol21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 23:14   #39
jel zna netko ovdje cijenu ovakve majice??

https://www.google.hr/search?q=chane...ml%3B343%3B400

i cijenu chanel 2.55 classic flap?
__________________
Svatko ubija onoga koga voli. Netko gorkim pogledom, netko riječju laskavom... Netko voli premalo, netko previše...Netko kupuje, a netko prodaje.
žana guja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 08:48   #40
Quote:
žana guja kaže: Pogledaj post
jel zna netko ovdje cijenu ovakve majice??

https://www.google.hr/search?q=chane...ml%3B343%3B400

i cijenu chanel 2.55 classic flap?
Koja velicina 2.55? Ima ih nekoliko. Ona klasicna srednja je oko 20.000 kn
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.