Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2017., 16:18   #10021
Nesto po uzoru na EL u košarci, sto se pokazalo top potezom
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is online now  
Old 21.10.2017., 17:31   #10022
Odlično, ovo što sad imaju je sranje da teško može biti veće. Mislim da sam već pisao da bi bilo fora igrati u dvije skupine po 10 pa playoff, a i ovaj prijedlog je dobar.



Osam nacionalnih prvaka


Samo smatram da nema potrebe za tri natjecanja kao i to da bi trebalo ili mijenjati domaćine final foura ili ga ukinuti.
mitch is offline  
Old 21.10.2017., 17:46   #10023
E da mi je samo znat koje ce zemlje uvrstit medu tih 8 i po kojem kriteriju

Btw presli smo 10k postova, dajte nam novu temu
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 21.10.2017., 21:40   #10024
S druge strane, nekako mi je mali taj broj od samo osam garantiranih mjesta najvećim ligama. Tko tu spada? Njemačka, Španjolska i...? Francuska, Poljska, Madžarska? Vjerojatno će uzeti Seha u obzir?
ronac zg is online now  
Old 21.10.2017., 22:24   #10025
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
E da mi je samo znat koje ce zemlje uvrstit medu tih 8 i po kojem kriteriju
Postoji neka ljestvica koeficijenata - klik

Mi smo trenutno upravo jedno mjesto ispod, odnosno deveti. Makedonci i Slovenci nam nešto sitno bježe po ovim bodovima, ostatak ekipe je daleko ispred.

E sad, hoće li se možda SEHA uzimati u obzir ili ne, ostaje za vidjeti, no nekako sumnjam u to. Uostalom, ima još vremena do sezone 20/21.
Luyindula is offline  
Old 22.10.2017., 00:18   #10026
Ma da, ali da će Nijemci i Španjolci pristati da imaju samo jedan klub... sumnjam.
ronac zg is online now  
Old 22.10.2017., 10:39   #10027
Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Ma da, ali da će Nijemci i Španjolci pristati da imaju samo jedan klub... sumnjam.
Ako sam dobro shvatio, ide 8 prvaka po najboljim koeficijentima. Kako je Luyo napisao, mi smo trenutno deveti. Ostala 4 mjesta se popunjavaju pozivnicama, dakle računaj još 2 njemačke ekipe, i vjerojatno po jednu francusku i španjolsku.
feanor16 is offline  
Old 22.10.2017., 12:55   #10028
Znači pušiona
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 22.10.2017., 13:46   #10029
Pa dobro, realno Zagreb sad i ne bi trebao biti među 12 najboljih europskih klubova, a sumnjam da će i biti za te dvije, tri godine.
ronac zg is online now  
Old 22.10.2017., 14:27   #10030
Pa za pozivnicu i nije poanta da budeš među najboljima nego da budeš marketinški prihvatljiv odnosno financijski atraktivan. Pogotovo u rukometu...
feanor16 is offline  
Old 22.10.2017., 16:11   #10031
Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Pa dobro, realno Zagreb sad i ne bi trebao biti među 12 najboljih europskih klubova, a sumnjam da će i biti za te dvije, tri godine.
pretpostavljam da Celje je
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 22.10.2017., 16:17   #10032
Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Ma da, ali da će Nijemci i Španjolci pristati da imaju samo jedan klub... sumnjam.
Što bi se Španjolci trebali buniti kad imaju jedan pravi klub?

Ideja je dobra ali previše zagarantiranih mjesta.Bilo bi bolje da 6 ide izravno,6 putem kvala.

https://en.wikipedia.org/wiki/EHF_coefficient_rank

Po ovim kvotama ulaze:

1.Lowen
2.Veszprem
3.Barcelona
4.PSG
5.Kielce
6.Aalborg
7.Celje
8.Vardar

Vani ostaju,Kiel,Flensburg,Pick Szeged,Nantes,Montpellier i ajde još Brest i Zagreb

Uglavnom previše zagarantiranih mjesta.Izbaci Celje i dodaj dva Nijemca,dva Francuza i Pick i to je 12 najboljih momčadi,premda u Njemačkoj još pokoja konkurira za ulazak
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Old 22.10.2017., 17:51   #10033
Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Ma da, ali da će Nijemci i Španjolci pristati da imaju samo jedan klub... sumnjam.
Španjolci i sada imaju jedan klub u ovim "jakim" skupinama. Plus još Ademar u jednoj od onih slabijih grupa, a i oni tamo nisu baš konkurentni, trenutno predzadnji.

Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Ako sam dobro shvatio, ide 8 prvaka po najboljim koeficijentima. Kako je Luyo napisao, mi smo trenutno deveti. Ostala 4 mjesta se popunjavaju pozivnicama, dakle računaj još 2 njemačke ekipe, i vjerojatno po jednu francusku i španjolsku.
Idu baš pozivnice ili će se organizirati kvalifikacije? Nisam nigdje vidio je li striktno rečeno kako će se popuniti ta 4 mjesta.
Luyindula is offline  
Old 22.10.2017., 18:00   #10034
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Idu baš pozivnice ili će se organizirati kvalifikacije? Nisam nigdje vidio je li striktno rečeno kako će se popuniti ta 4 mjesta.
Tako sam shvatio jučer iz članka u Sportskima. U stvari, i za prvenstva su se slale pozivnice reprezentacijama, di ne bi za klupska natjecanja...
feanor16 is offline  
Old 22.10.2017., 22:48   #10035
Asobal liga je klinički mrtva jos od propasti Atletico Madrida valjda, a i tad su bili na aparatima.
Barcelona je izgubila valjda 1 ili 2 utakmice u ligi zadnjih 5-6 sezona.

Konkurentno ko Premijer Liga
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is online now  
Old 23.10.2017., 11:40   #10036
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Asobal liga je klinički mrtva jos od propasti Atletico Madrida valjda, a i tad su bili na aparatima.
Barcelona je izgubila valjda 1 ili 2 utakmice u ligi zadnjih 5-6 sezona.

Konkurentno ko Premijer Liga
Nije niti 1-2, mislim da od sloma Atletica nisu izgubili nijednu tekmu.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 23.10.2017., 12:57   #10037
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Nije niti 1-2, mislim da od sloma Atletica nisu izgubili nijednu tekmu.
Da, nisu nijednu, ukljucujuci i kup i superkup.
Ali to nije jedina liga u kojoj jedna ekipa dominira, imamo primjere Poljske i Madjarske.

Ovo sto rade ce definitivno dokrajciti domaca prvenstva, ona koja su preostala, tipa skandinavci i Svabe gdje jos postoji kakva takva konkurentnost.
Koem is offline  
Old 23.10.2017., 15:52   #10038
Quote:
Koem kaže: Pogledaj post
Da, nisu nijednu, ukljucujuci i kup i superkup.
Ali to nije jedina liga u kojoj jedna ekipa dominira, imamo primjere Poljske i Madjarske.

Ovo sto rade ce definitivno dokrajciti domaca prvenstva, ona koja su preostala, tipa skandinavci i Svabe gdje jos postoji kakva takva konkurentnost.
Nisu dobri primjeri čak ni Poljska, a pogotovo Mađarska.
Prvi pratitelj Barce lani je bio Ademar, prošle sezone su ih dobro stisli, ali izuzev te sezone doslovno nije bilo 1% napetosti. U Poljskoj je Wisla ipak bliže Kielceu, dobijali su ih par puta. U Mađarskoj je Szeged sve bliži Veszpremu, zadnjih par sezona su to guste tekme, prošle sezone su npr izgubili kup sedmercom po isteku vremena nakon velike gluposti Gabera.
Španjolska liga je nešto ko naša
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 23.10.2017., 16:05   #10039
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Pa za pozivnicu i nije poanta da budeš među najboljima nego da budeš marketinški prihvatljiv odnosno financijski atraktivan. Pogotovo u rukometu...
Onda tek Zagreb nema šanse.
__________________
Lijevo mi je desno, desno mi je lijevo
golfHRinfo is offline  
Old 23.10.2017., 17:06   #10040
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Nisu dobri primjeri čak ni Poljska, a pogotovo Mađarska.
Prvi pratitelj Barce lani je bio Ademar, prošle sezone su ih dobro stisli, ali izuzev te sezone doslovno nije bilo 1% napetosti. U Poljskoj je Wisla ipak bliže Kielceu, dobijali su ih par puta. U Mađarskoj je Szeged sve bliži Veszpremu, zadnjih par sezona su to guste tekme, prošle sezone su npr izgubili kup sedmercom po isteku vremena nakon velike gluposti Gabera.
Španjolska liga je nešto ko naša
Poljsku i Madjarsku sam naveo kao primjer liga gdje se smije kuca staviti na prvaka.
U Poljskuj u zadnjih 5 sezona, Kielce je 3 odradio bez poraza.
Slicna je situacija i u Madjarskoj gdje je Szeged otprilike nesto kao Plock u Poljskoj.

Ukoliko se uvede ovaj novi sistem, ta razlika ce sigurno biti veca jer jedan, a mozda i obojica Szeged i Plock ce morati igrati EHF cup.

Ja sam za promjene, ali nisam za promjene tako sto ce se suziti kvalitet vec sam za promjene da se prosiri kvalitet.
Recimo 3 grupe po 8, s tim da bi Svabama i Francuzima uveo cetvrtu ekipu, pobjednik EHF cupa bi isto imao mjesta u LP.
Koem is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:17.