Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2015., 09:55   #201
To i mene zanima, ako netko ima preporuku za Split.
Ja zelim maknuti kapilare oko nosa.

Dobila sam preporuku za dr. Grmušu ali od pacijentice koja je radila sklerozaciju na nogama.

Ako mislis raditi laserom znam da kvalitetan laser ima i poliklinika Susac.
Radila sam neke zahvate i kod Kosovica i kod Susca i ne bi nijednog preporucila, to je moj osobni dojam.
__________________
Objektivno ne postoji, subjektivno se ne broji.
greyish is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 15:48   #202
Quote:
greyish kaže: Pogledaj post
To i mene zanima, ako netko ima preporuku za Split.
Ja zelim maknuti kapilare oko nosa.

Dobila sam preporuku za dr. Grmušu ali od pacijentice koja je radila sklerozaciju na nogama.

Ako mislis raditi laserom znam da kvalitetan laser ima i poliklinika Susac.
Radila sam neke zahvate i kod Kosovica i kod Susca i ne bi nijednog preporucila, to je moj osobni dojam.
Nisam mislila laser već sklerozacijom, uštrcavanje u kapilare. Ta tvoja prija šta je radila kod Dr.Grmuša...da li se trajno riješila kapilara?
Aj ako saznaš javi pliz
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 18:37   #203
Ona je bas zadovoljna ucinkom. Mislim da je imala samo estetski problem, samo par kapilara po nogama i sve je uspila rijesit.
__________________
Objektivno ne postoji, subjektivno se ne broji.
greyish is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 11:24   #204
Quote:
greyish kaže: Pogledaj post
Ona je bas zadovoljna ucinkom. Mislim da je imala samo estetski problem, samo par kapilara po nogama i sve je uspila rijesit.
I ja imam estetski problem, prije 2 god sam išla samo na pregled kod Dr.Kosovića i tada je rekao 500kn za sve kapilare šta imam na nogama, ali htjela sam ipak kod nekog sa preporukom.
Hvala Greyish, najvjerovatnije krajem 10-tog mj odem kod Dr.Grmuše, javim kako je ispalo
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 12:53   #205
Javi ako odes kako si zadovoljna.
I ja imam u planu otic na dogovor ali tek na zimu, zbog sunca.
__________________
Objektivno ne postoji, subjektivno se ne broji.
greyish is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 13:03   #206
ja sam mislila da je ovo slika poslije tretmana.
Uglavnom, ja ih tu jedva vidim. Meni bi trebalo ja mislim 20ak tretmana. Idem u petak na konzulatcije pa me bas zanima sto ce reci dr.

Quote:
chajna kaže: Pogledaj post
Ja imam (bar po svojoj ocjeni) užasno puno popucalih kapilara po nogama. Imam 31 god i imam noge ko stara baba. Povezano je to i sa celulitom i strijama vjerojatno...

Uglavnom evo slika.



I tako po oba bedra s vanjske strane, i djelomično po listovima iznad gležnjeva i ispod koljena...

Još prije par godina sam kod doktorice opće prakse tražila uputnicu za ne znam, flebologa, dermatologa, nešto, postprdno se nasmijala i rekla da to nije ništa. Sad imam novu doktoricu, pitala i nju. Veli da je to kozmetički problem i ne može na uputnicu.

A meni tih kapilara ima sve više i više, mnoge čak bole na dodir.

Pa dajte mi molim vas recite JE LI TO NORMALNO.

I pitanje: da li je netko od vas tko je micao kapilare s nogu micao toliku količinu kapilara? Naime bojim se uopće otići na konzultacije privatniku jer brijem da bi me to koštalo onak barem 5 soma kuna po nozi po tretmanu ...
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 14:26   #207
Imam i ja dosta kapilara i vena i pocinje me brinuti. Ima li ista za prevenciju, dakle ne zanima me to lasersko uklanjanje nego prevencija
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 09:28   #208
Vidim nije se dugo pisalo na temi, ako se netko javi, zanima me povoljna cijena za čarape za vene one za cijelu nogu negdje na internetu, kod nas su Mediven 400-500 kuna, Sigvaris se više ne prodaje kod nas a s drugima nemam iskustva??
Kissing spine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 12:47   #209
Quote:
Kissing spine kaže: Pogledaj post
Vidim nije se dugo pisalo na temi, ako se netko javi, zanima me povoljna cijena za čarape za vene one za cijelu nogu negdje na internetu, kod nas su Mediven 400-500 kuna, Sigvaris se više ne prodaje kod nas a s drugima nemam iskustva??
Jeste li probali u Rozy Stepu?
Masaža Silvija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 22:53   #210
Pozdrav!

Zanima me da li je ovo netko probao http://remescar.com/hr i da li pomaze kod kapilara? Vidim da cesto reklamiraju na tv-u a na stranici je navedeno da vracaju novac u roku 30 dana ako nema rezultata.
Goldea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 19:52   #211
Pitanje

Molim Vas može li mi netko reći koliko imam pravo bolovanja nakon zahvata UGF metodom za popunjavanje vena pjenom?
romantika0312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2019., 10:38   #212
Malo je tema zaspala,ali da probam da li je netko uklanjao nedavno kapilare laserom u Rijeci, gdje i kako ste zadovoljni?
__________________
This life is short, baby that’s a fact
Better live it right, you ain’t comin back
jall is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2020., 17:04   #213
Hej, zene!! Evo nazalost i mene ovdje zabavljam se ovom tematikom jer imam dosta prosirene vene na lijevoj nozi...mislim uvijek sam imala izrazeniju venu jos kao klinka no ona se s vremenom pocela mijenjati i sad je vrijeme da se pozabavim s tim obzirom da je vijugama i da me zna zaboliti onako da imam grceve...kako krenuti s tim? Na color dopler vena? Kamo onda dalje?
I jel postoji ikako da se prirodnim nacinom umanji ta slabija cirkulacija i ti povremeni grčevi..nekakve vjezbe....po prirodi sam paničarka hahaha pa ću moliti samo njezne sugestije da se ne prepadnem pa da lagano krenem u sve to!
Hvala unaprijed na odgovorima
ethela is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2020., 17:07   #214
Hej, zene!! Evo nazalost i mene ovdje zabavljam se ovom tematikom jer imam dosta prosirene vene na lijevoj nozi...mislim uvijek sam imala izrazeniju venu jos kao klinka no ona se s vremenom pocela mijenjati i sad je vrijeme da se pozabavim s tim obzirom da je vijugama i da me zna zaboliti onako da imam grceve...kako krenuti s tim? Na color dopler vena? Kamo onda dalje?
I jel postoji ikako da se prirodnim nacinom umanji ta slabija cirkulacija i ti povremeni grčevi..nekakve vjezbe....po prirodi sam paničarka hahaha pa ću moliti samo njezne sugestije da se ne prepadnem pa da lagano krenem u sve to!
Hvala unaprijed na odgovorima
ethela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2022., 20:39   #215
I ja imam kapilare ������
ledomedo21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:19.