Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2008., 20:20   #21
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
Ja idem sutra na vikend, navodno je more 27 C pa se veselim
uzivaj,dobar provod zelim

ja idem 23.,prije tog negdje drugdje a onda u M... jedva cekam,fali mi...
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 21:55   #22
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
uzivaj,dobar provod zelim

ja idem 23.,prije tog negdje drugdje a onda u M... jedva cekam,fali mi...
Jest, more je stvarno toplo i nema toliko ljudi pa sam se lijepo odmorio

Bilo mi je dosadno pa sam napisao članak na Wikitravelu - slobodno dopuni, pogotovo dio o hotelima nisam znao kud da stavim onaj u centru (Loža ili kako već?), pod budget ili splurge

http://wikitravel.org/en/Novalja
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 22:03   #23
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
Jest, more je stvarno toplo i nema toliko ljudi pa sam se lijepo odmorio

Bilo mi je dosadno pa sam napisao članak na Wikitravelu - slobodno dopuni, pogotovo dio o hotelima nisam znao kud da stavim onaj u centru (Loža ili kako već?), pod budget ili splurge

http://wikitravel.org/en/Novalja
procitao malo wiki clanak,iskreno nisam znao za tu legendu o potopljenim rusevinama pod Caskom... a godinama se tamo kupam,a i znam obitelj koja je vlasnik pola zemljista u krugu plaze
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 22:12   #24
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
procitao malo wiki clanak,iskreno nisam znao za tu legendu o potopljenim rusevinama pod Caskom... a godinama se tamo kupam,a i znam obitelj koja je vlasnik pola zemljista u krugu plaze
Ja to slušam cijeli život, pogotovo za taj svjetionik ali stvarno nikada nisam imao prilike to vidjeti. Žao mi je što nisam uključio Sandru Dabo u popis atrakcija, ali to se lako ispravi
Možda da uključim ponude za apartmane u st. novalji, samo 3000 eura za kvadrat?
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 22:53   #25
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
Ja to slušam cijeli život, pogotovo za taj svjetionik ali stvarno nikada nisam imao prilike to vidjeti. Žao mi je što nisam uključio Sandru Dabo u popis atrakcija, ali to se lako ispravi
Možda da uključim ponude za apartmane u st. novalji, samo 3000 eura za kvadrat?
lol pa da vidis navale...bas cu se raspitati o tom kad dodzem...jel vec opcenito nahrupila rulja?

p.s. slusao 2,3 puta Sandricu u M.... uzivo,cak sam ju i okrznuo kada isah na wc u birtiji
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 23:35   #26
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
lol pa da vidis navale...bas cu se raspitati o tom kad dodzem...jel vec opcenito nahrupila rulja?

p.s. slusao 2,3 puta Sandricu u M.... uzivo,cak sam ju i okrznuo kada isah na wc u birtiji
Pa polako se skupljaju ljudi, plaža u staroj novalji je prepuna, u gajcu isto tako. na zrću nisam bio, ali čini se da se i tamo skupljaju. Za divno čudo, u gradu je više manje normalno. Većinom su obitelji ili penzići, nema još mladolikih purgera sa Astrama GTC

A sandrica je čest gost u ozloglašenom harpunu, dok njezin nastup imam snimljen s mobitelom

jedino što me je iznenadilo su semafori, tamo na onom raskrižju gdje se ulazi u grad iz smjera zadra i na raskrižju kada se ide prema st. novalji i lunu.

i da, iako na kastelu piše da je wi-fi hot spot, zapravo se radi o osrednjem internet caffeu u kojem nitko ni ne zna za wifi
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 17:06   #27
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
Pa polako se skupljaju ljudi, plaža u staroj novalji je prepuna, u gajcu isto tako. na zrću nisam bio, ali čini se da se i tamo skupljaju. Za divno čudo, u gradu je više manje normalno. Većinom su obitelji ili penzići, nema još mladolikih purgera sa Astrama GTC

A sandrica je čest gost u ozloglašenom harpunu, dok njezin nastup imam snimljen s mobitelom

jedino što me je iznenadilo su semafori, tamo na onom raskrižju gdje se ulazi u grad iz smjera zadra i na raskrižju kada se ide prema st. novalji i lunu.

i da, iako na kastelu piše da je wi-fi hot spot, zapravo se radi o osrednjem internet caffeu u kojem nitko ni ne zna za wifi
loool

iskreno internet caffe na pagu nisam nikada posjetio,imam onu web n walk pizdariju pa dosad nisam osjetio potrebu... za 2 tjedna idem, cant wait
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 13:33   #28
Evo mene Novalja za par dana...stižem....
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 20:04   #29
Da pitam vas domaće dole kolko ima od Stare Novalje do Zrća...nekih 3km ili više?

Mislim doći pješice
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 16:35   #30
Kad ja trebam pomoć ili neki savjet nema nikoga...a kada drugome treba pomoći uvjek sam prvi tu....
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 17:32   #31
Quote:
Goran2@ kaže: Pogledaj post
Da pitam vas domaće dole kolko ima od Stare Novalje do Zrća...nekih 3km ili više?

Mislim doći pješice
ukoliko imas auto ili slicno prometalo,ne upustaj se u tu avanturu
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 21:34   #32
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
ukoliko imas auto ili slicno prometalo,ne upustaj se u tu avanturu
pa rekao sam da ću ići pješice

Znači takva je gužva...
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 13:21   #33
Nije ti preporučljivo pješice. Odi radije do Novalje i imaš onaj mali bus koji košta 10 kn, odveze te na Zrće. A tamo ćeš tako i tako dočekati jutro
Autom NE ići na Zrće!!!!! Ili ga ostaviti u Gajcu pa malo hodati (cca. 10-15 minuta) taman da se otrijezniš
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 14:27   #34
Do you have free hotspot wi-fi internet in novalja??
tyskie22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 19:32   #35
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
Nije ti preporučljivo pješice. Odi radije do Novalje i imaš onaj mali bus koji košta 10 kn, odveze te na Zrće. A tamo ćeš tako i tako dočekati jutro
Autom NE ići na Zrće!!!!! Ili ga ostaviti u Gajcu pa malo hodati (cca. 10-15 minuta) taman da se otrijezniš
jedan dio obitelji mi danas stigao...kazu da ima hrpa ljudi i lijepo je vrijeme navodno...
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 12:27   #36
Quote:
tyskie22 kaže: Pogledaj post
Do you have free hotspot wi-fi internet in novalja??
Yes, and you also get a free spa treatment with a facial and exfoliation. Champagne and caviar are included. Don't forget to sign for a free Rolls Royce ride

http://wikitravel.org/en/Novalja
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 12:29   #37
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
jedan dio obitelji mi danas stigao...kazu da ima hrpa ljudi i lijepo je vrijeme navodno...
Idem sljedeći vikend
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 18:16   #38
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
Idem sljedeći vikend
ja sam u sljedeci petak tamo

PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 22:29   #39
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
ja sam u sljedeci petak tamo

ja u četvrtak

koliko čujem, ljudi je sad stvarno hrpa a more se ohladilo. a jebiga.

nemoj petkom da ne upadneš u gužvu
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 22:37   #40
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
ja u četvrtak

koliko čujem, ljudi je sad stvarno hrpa a more se ohladilo. a jebiga.

nemoj petkom da ne upadneš u gužvu
saznao isto

jebemu, ranije nemrem a kasnije, eh ko ce gubiti vrijeme

ici cu rano, najkasnije u 10 pa se mozda i ne zajebem pred rokom...
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:03.