Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2010., 23:26   #2021
Ja ih uzela deblje najlonke boje tunike ili boje ovih natkoljenica. Ali ako baš hoćeš da se kuži prijelaz, onda uzmi boje kože, ali ne one prozirne nego deblje, ima debljih.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 00:23   #2022
Ja isto predlažem deblje najlonke boje natkoljenica ili možda tamno plave tajice-hlače, točnije jeggings.
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 02:20   #2023
okei, fino, hvala djevojke.
nisam znala da ima tih debelih u boji kože, znate možda gdje?
__________________
::moj album::
topshop, miss selfridge, benetton, fred perry, zara :)
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 09:48   #2024
imam crnu kratku haljinu s 3/4 rukavima... brine me vrijeme za sutra. mislila sam obuci najlonke i crne cizme... ali mislim ad je to ipak en moguce sad. ako obucem debele crne carape? to ce lose izgledati? sve crno...
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 12:34   #2025
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
imam crnu kratku haljinu s 3/4 rukavima... brine me vrijeme za sutra. mislila sam obuci najlonke i crne cizme... ali mislim ad je to ipak en moguce sad. ako obucem debele crne carape? to ce lose izgledati? sve crno...

Obuci ispod haljine majicu dugih rukava u nekoj vedrijoj boji (ili barem bijelu), ili pak stavi šal u vedrijoj boji da osvježi kombinaciju i razbije crnilo. A ako se brineš zbog čarapa, a u najlonkama ti bude hladno, obuci tajice.
Gonissetri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 12:49   #2026
ajme curke upomoć


naime ovu haljinu mi je kupio dragi za novu godinu ali ja naime nemam pojma sta s njom ukombinirat,niti nemam cipele,niti nakit niti torbicu nista!!uopče mi ne pada na pamet šta bi s njom..pomoć

Sunčiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 12:56   #2027
Sunciaa, pa sta se tice torbice, mozes uzeti kakvu manju smedju, bijelu, rozastu/bez, mislim da cak i siva moze proci... clutch ili shoulder-bag (ali manji)... s cipelama nemam bas puno iskustva, posto sam uglavnom u tenisicama ili balerinkama... ne bi bilo lose mozda obuti neke smedje cizmice na to
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 13:25   #2028
Idem na svadbu iduci vikend,pa me vec sad brine sto bih mogla obuti na crne klasicne hlace i veselu crvenu tuniku, jel bolji izbor cipele ili cizme?
S obzirom na to da je vani snijeg vec sad,a opet u dvorani ce biti toplo.
Može li netko pomoci?
OsicA965 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 18:30   #2029
Quote:
Sunčiaa kaže: Pogledaj post
ajme curke upomoć


naime ovu haljinu mi je kupio dragi za novu godinu ali ja naime nemam pojma sta s njom ukombinirat,niti nemam cipele,niti nakit niti torbicu nista!!uopče mi ne pada na pamet šta bi s njom..pomoć

ha ništa, ako ti je on kupio haljinu, ti moraš ostatak
pašu ti srebrne i bež cipele, a možda čak i neke ljubičasto-roze ili zlatne. naravno, torbica u sličnoj boji...
ako se bojiš da će ti bit hladno, uzmi bijeli sakoić ili nekakav ogrmoni bijeli tanki šal preko ramena...

bome te propisno usosio
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 18:32   #2030
Quote:
OsicA965 kaže: Pogledaj post
Idem na svadbu iduci vikend,pa me vec sad brine sto bih mogla obuti na crne klasicne hlace i veselu crvenu tuniku, jel bolji izbor cipele ili cizme?
S obzirom na to da je vani snijeg vec sad,a opet u dvorani ce biti toplo.
Može li netko pomoci?
ja sam uvijek za cipele - na petu, naravno!
mislim, tak i tak ćeš bit vani jedino dok iz auta šmugneš u crkvu i u salu...
ne znam o kakvim cipelama i čizmama je riječ pa mi je teško procijeniti - čizme eventualno ako su u pitanju neki sexy gležnjače
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 18:37   #2031
Quote:
anabell_lee kaže: Pogledaj post
ja sam uvijek za cipele - na petu, naravno!
mislim, tak i tak ćeš bit vani jedino dok iz auta šmugneš u crkvu i u salu...
ne znam o kakvim cipelama i čizmama je riječ pa mi je teško procijeniti - čizme eventualno ako su u pitanju neki sexy gležnjače
slazem se s ovime!
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 18:22   #2032
Ok,hvala na pomoći obut ću cipelice na peticu naravno
OsicA965 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 18:32   #2033
može savijet?
šta obući uz gumene čizme? ne mogu traperice, ne stanu u njih, a čizme su do koljena, suknje neću jer mi to ne paše, mogu jeggings, ali onda je pitanje šta gore? vestice mi ne pašu, haljinice isto, kosulje mi ne pašu...? zbilja nemam ideje, ajde da mogu traperice pa neku kraću majicu, al ne mogu obući jeggings bez da pokrijem guzu...

ovakve su samo tamno sive
http://wannabemagazine.com/wp-conten...ssixty-528.jpg
__________________
...nevolja nevolju privlaci...

Zadnje uređivanje sarchi... : 12.12.2010. at 18:33. Reason: slika
sarchi... is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 23:47   #2034
Neku tuniku ili dužu majicu da pokrije guzicu. Neka obična everyday haljina bi isto pasala na to.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 14:18   #2035
Ovo je haljina za svadbu 8.1. Treba mi savjet za bolero ili nesto drugo... sta bi od nakita islo na ovu haljinu? HELP!
Cipele su klasicne crne na stiklu sa platformom,a carape sam mislila neke jako debele crne kao helanke.
jecaneca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 14:37   #2036
ili ogrlica upecatljiva ili visece nausnice
ja bi radje sakoic neki nego bolero, pogotovo ako ces debele carape
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 14:59   #2037
Quote:
jecaneca kaže: Pogledaj post
Ovo je haljina za svadbu 8.1. Treba mi savjet za bolero ili nesto drugo... sta bi od nakita islo na ovu haljinu? HELP!
Cipele su klasicne crne na stiklu sa platformom,a carape sam mislila neke jako debele crne kao helanke.
stavi sakoić, a ako procijeniš da ti dužina sakoa ne paše uz ovaj prednji dio daljine, stavi kraći bolero. (pretpostavljam da ćeš na sve to imat kaput)
al nije mi jasno zašto svi forsiraju te debele crne čarape uz koktel haljine? meni tamne čarape previše zatvore cjelokupnu figuru, pogotovo ako je osoba sitnija, izgleda ko zabundani patuljak u tome...
too much black, otvori, pokaži noge i uzmi čarape boje kože
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 15:13   #2038
Anabell ja uopste nisam sitna, napotiv, dosta sam krupna pa pokusavam da izgledam tanje i vitkije...
Na kakav sako mislite,imate li kakvu slicicu da shvatim sta mislite?
jecaneca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 15:28   #2039
Običan ženski strukirani sako. Puno bolji izbor nego bolero za ovakvu haljinu. A nakit, ovisi, ak ćeš imat dignutu kosu onda neke dugačke ili velike naušnice.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 15:57   #2040
a okej, onda probaj s crnim najlonkama... lakše bi mi bilo procijenit da te vidim u cijeloj kombinaciji
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.