Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2008., 13:34   #21
Duke
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 23:37   #22
Tako sam nekaj i predvidio, da kad se vratim sa vikendice da ostanem od sveucilista koja su ispala. Pa se tako dogodio Duke i Georgetown! Georgetown sam uspio pogledati u snimci.. i imao sam kaj vidjeti.. uspjeli su prokockati 17 razlike!! Na kraju je Davidson zasluzeno dobio. Tennessee se provukao u produzetku.



dinamo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 16:56   #23
Prenosio je Sportklub noćas Xavier - West Virginia. Sjajna utakmica, završilo 79- 75 nakon produžetka.

Xavier je rano poveo ali se WV vratio i pred kraj susreta poveo za 3 ali na samom kraju regularnig dijela sjajni centar Duncan zabija 2+1 i zatim još dva slobodna bacanja za vodstvo. Lik je imao career high 26 koševa. Na drugoj strani je odličan bio i Alexander koji je zatim zabio dvicu za izjednačenje. Zadnji napad je imao Xavier ali su ga zbrljali.

Početkom produžetka je Alexander zaradio 5 ličnu. Pitanje pobjednika je odlučio Raymond sa dvije trice kod 72-74 za 78-74. Kod druge je ostavljen potpuno sam nakon ubacivanja na suprotnom kutu.

Inače gledam program i izgleda da noćas Sportklub prenosi:
00:10 Texas - Stanford
02:40 Michigan - Memphis
snimke, subota:
10:30 Kentucky - UCLA
12:30 Michigan - Memphis

Za dalje nisu još ništa ubacili u shemu ali valjda će prenositi i par finala u subotu i nedjelju navečer.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 18:26   #24
koliko je to bolja košarka od usranog NBA

East Regional finals
(1) North Carolina v (3) Lousiville

Midwest Regional semifinals
(1) Kansas - (12) Villanova
(3) Wisconsin - (10) Davison

South Regional semifinals
(1) Memphis - (5) Michigan State
(3) Stanford - (2) Texas

West Regional finals
(1) UCLA - (3) Xavier
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 18:33   #25
Nebih bash rekao da je NCAA bolja od NBA.

NBA je neusporedivo , bolji i kvalitetniji za gledati.

Ali dakako NCAA ima svojih cari , gdje se vide najbolji mladi igraci , vjerovatno buduce zvijezde NBA.
__________________
Meni niko ukrest ne more ovu moju škatulu za sne
jacko89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 18:39   #26
Quote:
jacko89 kaže: Pogledaj post
Nebih bash rekao da je NCAA bolja od NBA.

NBA je neusporedivo , bolji i kvalitetniji za gledati.

Ali dakako NCAA ima svojih cari , gdje se vide najbolji mladi igraci , vjerovatno buduce zvijezde NBA.
o ukusima...

ja volim pogledati dobru obranu, igru sa puno žara i u navijačkoj atmosferi.. zato mi je NCAA daleko ispred NBA..
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 21:23   #27
Quote:
Ferdibrand Boffin kaže: Pogledaj post
koliko je to bolja košarka od usranog NBA

East Regional finals
(1) North Carolina v (3) Lousiville

Midwest Regional semifinals
(1) Kansas - (12) Villanova
(3) Wisconsin - (10) Davison

South Regional semifinals
(1) Memphis - (5) Michigan State
(3) Stanford - (2) Texas

West Regional finals
(1) UCLA - (3) Xavier
bolji je NBA ali NCAA isto rastura.
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 22:56   #28
jedino što je bolje u ncaa je atmosfera. bolja obrana
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2008., 00:35   #29
Quote:
dinamo_zg kaže: Pogledaj post
..kod NCAA kosarke obozavam njihove zonske presinge po cijelom terenu, pustanja kontakt igre.. e da i bacanja 1 za 1
Vec sam naveo naveo zasto volim college kosarku, ali sam zaboravio napisati, valjda zato sto se podrazumijeva, i navijace i atmosferu u dvorani. U NBA-u me zivcira onaj razglas i DUM DUM kad ti je ekipa u obrani i nekakva muzikica kad je u napadu, a gledatelji sjede i jedu hot dogove i nitko da uopce vikne bar DE-FENCE, sad i to na razglasu pustaju, hehe.

Sto se zanimljivosti tice, u tu raspravu necu ulazit, jer NBA nisam uspio posteno pratit od Jordana, ali mogu spomenuti misljenja nekih amerikanaca koji su samnom trenirali baseball, da je njima college kosarka jednostavno najbolji sport za gledati i stvarno mogu potvrditi da su pratili tekme nonstop i da su me i svaki vikend zvali na gledanje. NBA nisu ni jednom komentirali, samo college kosarka, college football, NFL i MLB. Da me se sad krivo ne shvati, pratio bi ja vjerojatno i NBA kad bi imao gdje, ovak samo svaku nedjelju pogledam tekmu na OBNu, no to nije dovoljno za nekakvo detaljnije pracenje.

No, nadam se da se sad ova teme nece pretvoriti na prepucavanje, kao obicno na forumima, kaj je bolje.. Bas se i s frendom ovih dana prepucavam oko F1 i NASCARa. Svatko ima razlicit ukus i to se nece promijeniti uvjeravajuci nekoga da to ne valja i da je nesto drugo bolje.

Zato bi se vratio na aktualne tekme. Sinoc sam i ja uzivao u WV- XAV i odusevio me Alexander, steta sto ga vise necemo gledati ove godine. Veceras su na rasporedu 4 preostale tekme Sweet 16 runde (1/8 finala) u kombiniranim prijenosima na NASNu od ponoci te 2 od tih 4 tekme su u prijenosima na Sportklubu. Naravno gleda se.. ali ne do kraja jer sutra imam tekmu... zato postoji VHS

A sutra i preksutra je Elite 8 runda (1/4 finala) od 21.30 i pobjednici tih tekmi idu na Final Four.



dinamo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2008., 09:08   #30
Pa nemozemo raspravljati sto je kome lijepse za gledati. To je stvar ukusa svakog pojedinca.

Ali kvaliteta kosarka u NCAA nije ni priblizna NBA. Tim mladicima je san da stupe u dvorane NBA.

Atmosfera u NCAA je neusporedivo bolja.
__________________
Meni niko ukrest ne more ovu moju škatulu za sne
jacko89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2008., 11:00   #31
Quote:
jacko89 kaže: Pogledaj post
Pa nemozemo raspravljati sto je kome lijepse za gledati. To je stvar ukusa svakog pojedinca.

Ali kvaliteta kosarka u NCAA nije ni priblizna NBA. Tim mladicima je san da stupe u dvorane NBA.

Atmosfera u NCAA je neusporedivo bolja.
Atmosfera je 10000000000 puta bolja u NCAA-u zato sta NBA gledaju ljudi sa dicon i 3-4 hamburgera.
Ali zna se i u NBA-u stvorit atmosfera.
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2008., 12:01   #32
Kako je Memphis zgazio Michigan State. Strašno

Davidson ne posustaje. Curry opet preko 30
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 00:46   #33
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Kako je Memphis zgazio Michigan State. Strašno

Davidson ne posustaje. Curry opet preko 30
Kako je Curry sinoc odigrao tekmu!!!!! Ma fenomenalan je!! Jeste vidjeli onaj njegov kos kad ga je like odnio iza table, a on zabio?!?!? Samo bojim se za Davidson u Elite 8 rundi. To ce tesko preskocit.

Jacko: Naravno da su kvalitetniji igraci u NBA ligi.. pa ovo su klinci od kojih ce mozda 2% uspjet i koji se jos moraju dokazati. Govorio sam o nekakvoj atraktivnosti natjecanja i kako ti kazes sto je kome ljepse za gledati.

Sto se kosarke tice NBA rules u playoffu, ali ozujak je za NCAA.



dinamo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 00:50   #34
aj da i ja to čudo vidim..
gledam xavier-ucla..
__________________
Ako ovu rečenicu vidiš u plavoj boji, čitaš prebrzo
arecibogk is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 01:18   #35
Quote:
arecibogk kaže: Pogledaj post
aj da i ja to čudo vidim..
gledam xavier-ucla..
Joj, dosta je tesko bilo koji sport da se nekom na prvu ruku odmah dopadne, ovak kad nisi bas nesto pratito igrace, jakost i ravalitete kod koledza.. no nadam se da ipak hoce, bar malo



dinamo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 14:12   #36
Sinoć ništa od iznenađenja, UCLA i N Carolina relativno lako do Final Foura

Ona dva šuta što je Hansbrough sinoć stavio za Tar Heelse . Dečko ima muda

Evo link za site koji predviđa stanje za draft

http://nbadraft.net/

Memphis-Texas bi mogla bit dobra tekma, a ne vjerujem da će Davidson moći protiv Kansasa makar navijam za underdoga
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 22:44   #37
Steta za Davidson.. Imali su zadnji sut za pobjedu iz dosta neizradjene akcije. U samoj tekmi su imali previse izgubljenih lopti i na kraju je Curry malo previse isforsirao poneki sut. Nije mi bilo jasna izmjena kad im je trener izvukao onog, cini mi se, Barra kaj je zabio 3 trice za redom. Ma vidi se da je Kansas organiziranija i cvrsca ekipa i ovo je prvi put u povijesti da su 4 prvorangirane ekipe na Final Fouru.



dinamo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 00:12   #38
Quote:
dinamo_zg kaže: Pogledaj post
Steta za Davidson.. Imali su zadnji sut za pobjedu iz dosta neizradjene akcije. U samoj tekmi su imali previse izgubljenih lopti i na kraju je Curry malo previse isforsirao poneki sut. Nije mi bilo jasna izmjena kad im je trener izvukao onog, cini mi se, Barra kaj je zabio 3 trice za redom. Ma vidi se da je Kansas organiziranija i cvrsca ekipa i ovo je prvi put u povijesti da su 4 prvorangirane ekipe na Final Fouru.
Da, neke izgubljene lopte Davidsona su bile
A i slobodna bacanja im nisu jača strana. Već dugo nisam vidio toliko cigli
Upravo je nevjerovatno da su se držali ravnopravno cijelu tekmu s toliko limitiranih igrača

Barra ja trener izvadio da vrati prvog playa Richardsa. Davidson je prije toga napravio seriju s Curryjem na playu, a Barrom na šuteru dok se Richards odmarao
I stvarno su uprskali zadnji play. I trener Kansasa je rekao da se iznenadio kad je vidio Curryja da prenosi loptu preko centra. Richards je trebao prenijeti loptu pa tražiti Curryja ili Barra. Ali lako je sad bit pametan
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 23:58   #39
I veceras je Grand Finale..

Mislim da ce ipak Memphis dobiti jer nece naci rjesenja za Rosea i Douglasa.
__________________
Meni niko ukrest ne more ovu moju škatulu za sne
jacko89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 15:23   #40
Quote:
jacko89 kaže: Pogledaj post
I veceras je Grand Finale..

Mislim da ce ipak Memphis dobiti jer nece naci rjesenja za Rosea i Douglasa.
Našli su rješenje. Faulirali su ih

Sinoć si mislim hoću-neću gledat, ali mislim si, ma jednom godišnje je finale, normalno da ću gledat. Navijao za Memphis, normalno

Nisam vidio ovako glupo izgubljeno tekmu od polufinala EP 05 Francuska-Grčka

Tko nije gledao, Memphis imao 9 razlike 2 minute do kraja. Izgubljena lopta, glupi faul Dorseya (peti), Kansas dođe na 2 razlike 20 sekundi do kraja.

Onda kontra Memphisa 3 na 1, Douglas ima Doziera samog koji dolazi kao brzi vlak da zakuca, ne daje mu loptu, ide na polaganje, fauliran, fula oba bacanja, Dozier hvata ofanzivni skok, dodaje Rosu, Rose fauliran, pogađa jedno bacanje, lopta za Kansas bez time-outa, Chalmers stavlja tricu za produžetak 2 sekunde do kraja
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:59.