Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2013., 23:05   #61
A kako cu ti ja dati novce? Mislim da ti samo treba moj account name.
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 23:05   #62
Aaaa uspjela sam. Finally. Hvala svejedno
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 23:14   #63
Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post
Aaaa uspjela sam. Finally. Hvala svejedno
Super, uživaj
zeleni list is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 18:36   #64
Jel jos nekog Steam prebacuje na mađarski?
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 18:48   #65
Quote:
Swedish kaže: Pogledaj post
Jel jos nekog Steam prebacuje na mađarski?
Mene na spanjolski, od jucer.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 18:58   #66
To bi jos i razumio al ovaj negyletenyenagykanizya ne kuzim nist. Trenutno je community nedostupan, valjda ce se vratit na staro poslije.
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 21:28   #67
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Ne možeš preko Maestra, to je kartica tekućeg računa. Otvori si žiro račun pa dobiješ Visu Electron
Imam žiro u zagrebačkoj banci, kaj mogu sa tom karticom (od žiro r.) na Steamu kupovat?
(jel beš preko steama ili paypala?)
Nemam beš nešto vremena ove dane da isprobavam pa pitam
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 21:33   #68
Quote:
Swedish kaže: Pogledaj post
To bi jos i razumio al ovaj negyletenyenagykanizya ne kuzim nist. Trenutno je community nedostupan, valjda ce se vratit na staro poslije.
Dobro da si nadzkanjizu ubacio.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 15:15   #69
Quote:
zeleni list kaže: Pogledaj post
Uf, uf, kao što sam napisao, nadrapat će ovaj koji mi je reko za taj Steam i Summer sale Neznanje je doista blaženo. Držao se svojih dvd-a, povremeno upalio igru kako sam imao vremena između posla, projekta, članaka i jedna igra mi znala trajat po 2-3 mjeseca a imam još i na PS3u neke, nakon toga sljedeća i tak po malo. Sad sam se registrirao na ovaj Steam prije 2 dana i kupio već 10 komada Navukli me ovim cijenama, bacili mi krafne u oči i sad odjednom uzimam igre samo zato što ne mogu propusti good deal a kad ću ih odigrat, pitaj boga. Evo, danas već Witcher 2 i Torchlight 2, ma samo za te dve mi treba 2013 godina ali neeeeeee, ja sam uzeo još i Mark of the Ninja, Rage, Castle Crashers, Bastion itd. jer ono, good deal je good deal makar dok dođe vrijeme na njih da ih odigram, vjerojatno ću koštat par centi. AAAA, sad se ispričavam, moram ići kupit Deus Ex i glasat za neku igru u Community's Choice
Muhahah! Dobrodosao u Steam pakao kolega...
Kupuje se jer je jednostavno taaaaaaaako jeftino a kad odigrat ko ga j...
Ak si dosad ima hrpu igara sto cekaju za odigrat sad ce se utrostrucit
One does not simply...buy 1 game on a steam sale.
Blizi se kraj rasprodaje i novcanici odahnuse. Amen!
Hellhound is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 15:20   #70
Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post
Aaaa uspjela sam. Finally. Hvala svejedno
Za to moras sam spamat pokusaj ponovno dok ne prode....jednostavno je takva guzva da im serveri stekaju.
A ja sam imo situaciju gdje sam kupovao shogun dlcove a bilo 10 min do kraja i isto to nece...ta panika.
Uh, stojim pred kompom ko kreten i buljim u ekran i stiscem ponovo,ponovo,ponovo...
Osjecao sam se ko onaj majmun sto stisce gum da dobije bananu
I eto prode u zadnjoj minuti....taman ja kupio i vrate se cijene na staro
Hellhound is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 15:21   #71
Efo jedan pogodni stripic vezan uz steam saleove

http://www.escapistmagazine.com/arti...2-Seir-275-nes
Hellhound is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 01:31   #72
Quote:
Hellhound kaže: Pogledaj post
Muhahah! Dobrodosao u Steam pakao kolega...
Kupuje se jer je jednostavno taaaaaaaako jeftino a kad odigrat ko ga j...
Ak si dosad ima hrpu igara sto cekaju za odigrat sad ce se utrostrucit
One does not simply...buy 1 game on a steam sale.
Blizi se kraj rasprodaje i novcanici odahnuse. Amen!
Čini se da je gotovo
Završio sa 11 komada: Bastion, Castle Crashers, Dungeon Defenders, Mark of the Ninja, Monaco, Portal 2, Rayman Origins, Super Meat Boy, Torchlight II, The Walking Dead, The Witcher 2

Sooooo, anybody for a multiplayer?
zeleni list is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 11:04   #73
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Imam žiro u zagrebačkoj banci, kaj mogu sa tom karticom (od žiro r.) na Steamu kupovat?
(jel beš preko steama ili paypala?)
Nemam beš nešto vremena ove dane da isprobavam pa pitam
Pa Steam prihvaća Visa kartice, tako da bi trebalo raditi. Ako iz nekog razloga neće prihvatiti tvoju jer je Visa Electron, uvijek možeš plaćati preko PayPala.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 19:40   #74
Joooj, mislio da sam slobodan sad kad je završio summer sale ali upravo saznao da postoji Daily Deal, Midweek Madness i Weekend Deal, nikad kraja gle Trine 2 je na -85% buy
zeleni list is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 18:41   #75
imam kupon 75% za Serious Sam HD: The First Encounter, vrijedi do nedjelje.
također i igru Zeno Clash (gift, ništa se ne plaća, free je).
trade-am za kartice, fale mi neke za Skyrim, Alan Wake i Tropico 4. ako je netko zainteresiran možda.
username: drazenm985
drazenm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2013., 17:59   #76
Jel itko malo bolje upoznat s ovim kartama, zanima me gdje i kako tradeati. Vidim da neki i nude igre za karte pa me zanima što i koliko karata bih trebao ponuditi za neku igru tipa Sleeping dogs i sl. (koje su bile na rasprodaji), ako je to uopće moguće.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2013., 18:50   #77
Možeš ih prodavat na steam marketu. Vidiš za određenu kartu koju imaš za koliko se inače prodaje i onda sam postaviš željenu cijenu. Ja sam za vrijeme salea prodao 30-40 tih karata čisto da si još pojeftinim neke igre. Ne znam kakve karte imaš niti kakvo je sad stanje sa cijenama, ali kad sam ja prodavao većinom su išle za 0.10€ pa do nekih 0.25€ max.
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2013., 18:56   #78
Quote:
iprskal9 kaže: Pogledaj post
Jel itko malo bolje upoznat s ovim kartama, zanima me gdje i kako tradeati. Vidim da neki i nude igre za karte pa me zanima što i koliko karata bih trebao ponuditi za neku igru tipa Sleeping dogs i sl. (koje su bile na rasprodaji), ako je to uopće moguće.
Evo par tips and tricksa oko ovoga.

- Steam ti kaze koje igre imaju karte ali te ne spomene da te igre NE moras igrati. Dovoljno je ukljuciti igru preko noci.
- Dobiti ces karte koje su dropovi, Steam ti kaze da imas 3 karata od 6 npr. i da nemas vise dropova
- Kad nemas vise dropova, onda na random mozes dobiti booster paket u kojem se nalaze dodatne karte od igre za koju si dobio Booster pack. Ako si dobio sve dropove od Sleeping dogsa i dobijes booster za njih, u njemu su ti te karte
- Drop karte su commoni, boosteri mogu sadrzati i druge koje mogu biti i dosta vrijednije.

Trade ti se najbolje radi na:
- http://forums.steampowered.com/forum...lay.php?f=1189

Tu je situacija malo retardirana jer moras otvoriti novi account (ne mozes koristiti Steam client ID, sto je retardirano do kraja) te polinkati taj novi forum s Steam clientom. Ja to cekam vec jedno 2 tjedna da proradi i vrtim se u krug s njihovim supportom

- http://www.steamtrades.com/forum - puno bolji sajt ulogiravas se s Steam client IDom.

Trejdas karte, ponekad mozes uvaliti dosta karata za neku igru, ovisi sto. S druge strane, mozes trejdati karte za Team Fortress 2 chest key (oni ti vrijede oko 1.25 eura) i te novce onda iz Steam Walleta koristiti za snizavanje cijene igri.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 07:03   #79
samo bih nadodao da postoje još foil verzije karata (kao i u regularnim TCG-ovima) za koje možeš dobiti još malo više love, ali i tu postoje češći-rijeđi foilovi, npr. frend mi je na početku uspio prodat jedan foil za 15€, morao bi ga pitati iz koje igre
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 14:51   #80
dakle igra od fakin 14 gigi se skine na steamu. tj vidim da je ostalo 50-ak mb. ok odem ja od kompa, vratim se kad ono nema ničeg :S
''downloads'' prazan. odem nazad u library vidim na igri opcija install. koji bog čovječe?? sad opet skidat 14 gigi trebat će mi cijeli dan.

jel se to nekom desilo?
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:22.