Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2008., 19:05   #21
Hvala Lei
morska alga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 12:23   #22
može jedno pitanje...ako mi puls nije u zoni fat burninga a skačem sat vremena dali mršavim išta..uvijek mi puls skače na visoko iako imam kondiciju..
ivana007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 12:41   #23
btw; jel zna netko zastupnika, odnosno servis suunta u hr?

na suunto core mi je pala ona vidica koja spaja tijelo uređaja i remen i treba mi nova, a nemam pojma di da je odem tražit...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 15:55   #24
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
btw; jel zna netko zastupnika, odnosno servis suunta u hr?

na suunto core mi je pala ona vidica koja spaja tijelo uređaja i remen i treba mi nova, a nemam pojma di da je odem tražit...
vau,pulsmetar izgleda svemirski.koliko si ga platio?

Za tu vidicu probaj kod urara,te vidice i štiftovi koji spajaju pulsmetar i ramen su sigurno slične kao kod mnogih satova jer je u biti pulsmetar što se tiče vanjskog izgleda zapravo kao sat pa ćeš je sigurno nać kod nekog urara
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 16:01   #25
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
btw; jel zna netko zastupnika, odnosno servis suunta u hr?
napisala sam par postova gore zastupnika (planetsport, opatija), ali oni nemaju servis, samo veleprodaju
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 16:08   #26
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
napisala sam par postova gore zastupnika (planetsport, opatija), ali oni nemaju servis, samo veleprodaju
david, vlasnik, mi je zapravo susjed.
al jeba je šta nemam njegov broj, on je uglavnom stalno vani, a tamo nema žive duše kad god prođem...

fakat mi treba servis, jer dok uspijem ufatit davida, zaboravit ću da uopće imam suunta...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 16:09   #27
Quote:
ivana007 kaže: Pogledaj post
može jedno pitanje...ako mi puls nije u zoni fat burninga a skačem sat vremena dali mršavim išta..uvijek mi puls skače na visoko iako imam kondiciju..
itko??
ivana007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 16:22   #28
ako si u anaerobnoj zoni, naravno da sagorijevaš kalorije, ali i brzo (prebrzo) ukiseliš mišiće, te moraš prekinuti ili smanjiti intenzitet aktivnosti.

spaljivanje kalorija se najbolje odvija u aerobnoj zoni baš zbog mogućnosti da se aktivnost produži na period duži od 35-45 minuta u kojima se potroši glikogen iz ugljikohidrata, te kada započinje pojačano sagorijevanje energije iz masnih naslaga.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 09:31   #29
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
david, vlasnik, mi je zapravo susjed.
al jeba je šta nemam njegov broj, on je uglavnom stalno vani, a tamo nema žive duše kad god prođem...

fakat mi treba servis, jer dok uspijem ufatit davida, zaboravit ću da uopće imam suunta...
probaj ih zvrcnut u ured, postoji bas covjek zaduzen za grupaciju Suunto (i Atomic), pa ako nis drugo ti moze dati hint. Iako... meni se isto cini da ces prije to popraviti kod negog urara. Sretno
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 14:22   #30
evo otvaram jednu malo stariju temu..zanima me samo dali sigmin pulsmetar moze pod vodu,posto gledam tu na stranici od ciklocentra i nigdi se ne spominje,odnosno zanima me mogu li ga koristit i za plivanje?!
bambi_cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 20:24   #31
Ljudi, jel ovaj sigma i pedometar? Odnosno, dajte meni laiku objasnite jel to mjeri udaljenost?
__________________
I seem to have loved you in numberless forms, numberless times,
In life after life, in age after age forever.
KavaSMlijekom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 22:20   #32
koji bi pulsmetar preporučili rekreativcu?
u teretani sam 3-4 puta tjedno. prvo zagrijavanje (5-10 min) pa sprave (oko 30 min) i na kraju bicikl/orbitrek/...(30-40 min). sad na proljeće planiram i van na bike. u teretani u koju idem imaju jedan pulsmetar i non stop ga netko koristi pa nikako doć na red, a htjela bih vidjeti u kojoj zoni treniram.
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 14:43   #33
Pulsmetar

Gdje kupiti pulsmetar u Osijeku,cekam da stigne u hervis,ali nikako da dođe,ima negdje dalje i za neku razumnu cijenu?do 300 kn
chingy-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 14:26   #34
imate kakve ducane biciklisticke opreme? tamo bi ih moglo biti...

ili naruci s neta, to je bar jednostavno
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 00:57   #35
Dolazi za koji dan u hervis,pa cu tamo uzeti
chingy-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 19:09   #36
Gdje ga ima za kupiti u Zagrebu?
surfer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 17:24   #37
NIKE - help

Pozz svima ....

kako se zove i di ima za kupiti ona neka ko narukvica od nikea, kaj se metne izmeču lakta i ramena ... il neznam di ........ ono kaj mjeri otkucaje srca, kolko si pretrčal i neznam kaj sve jos .... i kolko kosta otprilike ...hvala
mustang_925 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 18:35   #38
nemam pojma o cem pricas; stavi sliku da vidimo o cemu se radi
zzzzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 19:32   #39
pa nemogu nači sliku kad neznam kako se zove ....

pa to je ko ručni sat.....sam kaj ima neki mali senzor kaj ti mjeri kolko si pretrčal .... i mjeri otkucaje srca .. kolko si potrošil... i tak hehe
mustang_925 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 13:24   #40
Quote:
mustang_925 kaže: Pogledaj post
pa nemogu nači sliku kad neznam kako se zove ....

pa to je ko ručni sat.....sam kaj ima neki mali senzor kaj ti mjeri kolko si pretrčal .... i mjeri otkucaje srca .. kolko si potrošil... i tak hehe
Joj jesi bimbas , to ti se zove pulsmetar !
croatan7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.