Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2008., 17:12   #21
hm, ja sam u UK i ovdje je Lidl uvijek dobro poslovao. ja kad u redu stojim sa par sokica (ice tea ) i par grickalica (kod njih ima slanih stapica :klap uvijek vidim ljude s krcatim kolicima, napunjenima do vrha. i uvijek se pitam, pa sta ovi ljudi tolko kupuju.
place su iznad prosjecnih trgovackih placa. za iskustva radnika ne znam.
enigma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 17:25   #22
Bojkotiram Lidl, ne znam je li kod nas tako, ne znam cak je li provjereno, jer ona glupaca Ana Knezevic inace melje gluposti, navodno u jednoj EU slavenskoj zemlji blagajnice smiju samo jednom na dan na wc, osim ako imaju menstruaciju kad moraju nositi crvenu traku oko ruke, navodno negdje u Juznoj Americi uopce ne smiju na wc nego moraju nositi pelene. Navodno. Voljela bih upoznati nekog tko radi u Lidlu, pa provjeriti kako je u hr.

(Bojkotiram i Getro, Pevec, Kaufland (isti vlasnik kao Lidl), no to je druga prica.)
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 17:54   #23
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Bojkotiram Lidl, ne znam je li kod nas tako, ne znam cak je li provjereno, jer ona glupaca Ana Knezevic inace melje gluposti, navodno u jednoj EU slavenskoj zemlji blagajnice smiju samo jednom na dan na wc, osim ako imaju menstruaciju kad moraju nositi crvenu traku oko ruke, navodno negdje u Juznoj Americi uopce ne smiju na wc nego moraju nositi pelene. Navodno. Voljela bih upoznati nekog tko radi u Lidlu, pa provjeriti kako je u hr.

(Bojkotiram i Getro, Pevec, Kaufland (isti vlasnik kao Lidl), no to je druga prica.)
Crvenu traku, pelene?

Za to nisam jos cula. Ja mogu prenjeti samo sto mi je rekla jedna poznanica koja radi u Lidlu, uglavnom rekla mi je da joj je odlicno, da je sef dobar, da je placa redovita i da je u redu (mislim da imaju 3500-4000 kn, sto je znatno vece od placa kakve ima vecina trgovaca).

E sad, ne znam je li tako sam u BJ, jer vidim da se mnogi iz drugih gradova zale Znam da kod nas cesto vidam prodavacice kako odlaze na gablec ili na pauzu, a postoji i wc samo za osoblje... da ih ne pustaju na wc, tog wc-a ne bi ni bilo

Nisam znala da Kaufland takoder ima istog vlasnika, znam da su u Kauflandu place- minimalac.

Eh da, mirisala sam i neki Cien gel za tusiranje jagoda- jogurt, mirise kao gumeni bomboni
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 18:05   #24
ja mrzim lidl,meni je odvratan,imaju u ponudu dvije robne marke koje poznajem a sve ostalo bog te pita šta.nisam u njemu našla ništa za sebe i točka.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 18:14   #25
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
ja mrzim lidl,meni je odvratan,imaju u ponudu dvije robne marke koje poznajem a sve ostalo bog te pita šta.nisam u njemu našla ništa za sebe i točka.
baš. sve je nekak sumnjive kvalitete a i nije tak jeftino
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 18:17   #26
Zasto mislite da nista ne valja ako ne poznajete marku? Uglavnom se radi o Njemackim proizvodima, sumnjam da su toliko losi
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 18:17   #27
Ja ne patim na marke, patim na sastojke.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 18:18   #28
Iskreno, bas i ne gledam sastojke, iako bih voljela znati vise o tome
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 18:21   #29
Quote:
Belle kaže: Pogledaj post
Zasto mislite da nista ne valja ako ne poznajete marku? Uglavnom se radi o Njemackim proizvodima, sumnjam da su toliko losi
nemora sve što je njemačko biti dobro.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 18:22   #30
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ja ne patim na marke, patim na sastojke.
ja patim na marke kad je u pitanju prehrana,o njihovoj kozmetici niti neći komentirati jer nemam što reći.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 18:22   #31
Nisam ni to rekla

Meni se primjerice jako svidaju neki prehrambeni artikli koje u ostalim prodavaonicama ne mogu naci, ili su pak u Lidlu znatno jeftiniji.
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 18:26   #32
Quote:
Belle kaže: Pogledaj post
Nisam ni to rekla

Meni se primjerice jako svidaju neki prehrambeni artikli koje u ostalim prodavaonicama ne mogu naci, ili su pak u Lidlu znatno jeftiniji.
sve pet,al ovdje izgleda pričaju o njihovoj kozmetici tako da ti ja offtopičarimo i mogla bi nas pat po turu naprašiti
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 18:27   #33
Primjetila sam

Meni je zao sto nema i regeneratora Cien kakav sam uzela i sampon, jer sam sampon bez regeneratora nikako ne mogu koristiti
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 18:52   #34
Davno sam probala 2 Cien proizvoda - kremu za ruke s maslinom i gel za tuširanje s čokoladom. Mila majko

Krema je NEPODNOŠLJIVO smrdjela, bila skroz vodenasta, ma užas. Gel mi je skoro ogulio kožu - jednom sam ga upotrijebila i dobila osip i svrbež po cijelom tijelu, a koža kao papir suha Oba su završila u smeću u roku odmah.

Ne smijem ni pretpostaviti kakve su im kreme za lice

Lidl je za slatkiše, ne za kozmetiku
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 18:59   #35
Quote:
Jojo Ungh kaže: Pogledaj post

Lidl je za slatkiše, ne za kozmetiku
Daaa

Inace, ja sam imala taj gel od cokolade, i jos neki mlijecni, meni su bili dobri
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 12:30   #36
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Zato provjeri sastojke, vidi ima li i UVA i UVB zastitu, na kojem mjestu na popisu sastojaka su UV filteri, je li u skladu s australskim, EU ili nekim drugim standardom, sadrzi li antioksidanse, sadrzi li iritantne sastojke... Mnogi skupi proizvodi na kojima pise da stite od UV zracenja ne stite od UVA zracenja.
nažalost, ne znam dovoljno za takve provjere, osim provjeriti postoje li uva i uvb filteri...
koji su to skupi proizvodi koji ne štite od zračenja, ako ti se da napisati?
mighty_aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 13:09   #37
Eh, evo mene s dojmom o samponu

Dakle, danas sam isprobala Cien jogurt- brusnica, i nemam prigovora Moja je kosa inace dosta zahtjevna, suha i valovita, i iskreno, bila sam jako skepticna (uz to kasnije nisam nanjela ni regenerator, buduci da sam zeljela vidjeti iskljucivo kakav je sampon.) A na kraju je kosa zaista meka i lijepa, cak sam i na volumenu malo dobila

Uz to, jako sam se lako rascesljala nakon tog sampona, sto mi je nakon mnogih sampona bez regeneratora nemoguca misija

Jedini minus- onaj divan miris ne ostaje na kosi
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 22:34   #38
Quote:
mighty_aphrodite kaže: Pogledaj post
nažalost, ne znam dovoljno za takve provjere, osim provjeriti postoje li uva i uvb filteri...
koji su to skupi proizvodi koji ne štite od zračenja, ako ti se da napisati?
Neki Coppertone na ciji sastav sam naletjela, neki Avon Anew koji je izmedju ostalog za samotamnjenje, M'Claire (ima samo neka ulja koja mozda stite od UVB zracenja, ali ni to nije dokazano, a oni tvrde da ima SPF 30)...
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 03:24   #39
Ja imam jedno sjenilo iz Lidla (moram pogledati kako im se zove marka dekorative, zaboravila ) i jako ga volim. Kupila sam ga jer su mi se svidjele boje (dvije nijanse zelene ), bilo je negdje 20kn. I pokazalo se kao odlično, pigmentirano je, lagano se nanosi i dugotrajno. Slikam se s njim pa vam stavim sliku. Da naiđem na ta sjenila opet (a čini mi se da ih više nemaju u ponudi) kupila bi.

Probala sam i kremu za sunčanje i nisam pocrvenila (a blijeda sam inače).

E, da, imam i njihove kozmetičke maramice, isto sam zadovoljna. To je to, nisam više ništa probala od kozmetike.

A što se tiče uvjeta rada - rođakinja mi radi tamo i ona je zadovoljna. Nije idealno, bilo je i masovnih otkaza, no sestra mi radi u jednom našem trgovačkom lancu pa znam da je rad u takvim trgovinama robovski rad. U Lidlu su barem dobro plaćeni, za razliku od nekih drugih trgovački lanaca koji se ne razvikuju po novinama, a imali bi više materijala nego za Lidl.
Annabel Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 11:09   #40
Jucer sam zapazila da imaju Iseree mlijeko, pjenu i tonik za skidanje sminke. Mlijeko je za osjetljivu kozu i razmisljala sam da ga kupim, kosta samo 20 kn. Je li itko probao?
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:54.