Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2004., 10:12   #1
Broj mobitela

Molim Vas ako postoji ikakav način kako bih mogla saznati čiji je broj jedne simpine kartice??

Na informacijama ga nema, a stalno me netko uznemirava s tog broja da više neznam šta da radim
Lu´ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 13:31   #2
Ako je uznemiravanje prevršilo svaku mjeru, prijavi ga policiji, ali ne nadaj se nekim spektakularnim rezultatima.

S obzirom da znaš o kojem broju se radi (barem koliko sam ja shvatio), mogla bi skemijati 'lijek iz domaće ljekarne', tj. objaviti njegov broj mobitela na par domaćih chat-siteova uz poruku: 'Vruća 16-ogodišnjakinja željnja pravoga muškarca, Nazovi me: xxx' (gdje je xxx broj telfona).

Kad se na njega obruši sva sila domaćih cyber-pedofila više neće imati vremena za maltretiranje.
Martin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 13:34   #3
ili jednostavno probaj to civiliziano rjesit...
nazovi sa skrivenog broja i kad se javi lijepo popricajte i pojasni situaciju... iako mi se nekako cini da si to vec probala nis, sretno p.s. za svako maltretiranje mora postojat valjani razlog... zato sam ti ovo predlozila-da saznas njegov/njezin. adio.
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 14:44   #4
Ne znam
SilentDriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2004., 10:17   #5
Quote:
Martin kaže:
Ako je uznemiravanje prevršilo svaku mjeru, prijavi ga policiji, ali ne nadaj se nekim spektakularnim rezultatima.

S obzirom da znaš o kojem broju se radi (barem koliko sam ja shvatio), mogla bi skemijati 'lijek iz domaće ljekarne', tj. objaviti njegov broj mobitela na par domaćih chat-siteova uz poruku: 'Vruća 16-ogodišnjakinja željnja pravoga muškarca, Nazovi me: xxx' (gdje je xxx broj telfona).

Kad se na njega obruši sva sila domaćih cyber-pedofila više neće imati vremena za maltretiranje.
Ovo ti je dobro
Lu´ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2004., 10:18   #6
Quote:
*Girlie* kaže:
ili jednostavno probaj to civiliziano rjesit...
nazovi sa skrivenog broja i kad se javi lijepo popricajte i pojasni situaciju... iako mi se nekako cini da si to vec probala nis, sretno p.s. za svako maltretiranje mora postojat valjani razlog... zato sam ti ovo predlozila-da saznas njegov/njezin. adio.

Đabe, sve sam probala, jednostavno se pravi luda (javlja se žensko)
Lu´ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2004., 22:40   #7
Probaj na Ht-ovojs stranici, ja sam tamo pronašao par nekih bojeva koje sam trebao samo upiši 098-000-0000 i vjerojatno bi trebala dobiti ime i prezime....
Probaj....
 
Odgovori s citatom
Old 29.02.2004., 11:16   #8
Ja sam jedno vrijeme dobivao poruke uvredljiva sadržaja i dosta osobne tako da me tip morao poznavati da bi tako nešto pisao i kad sam ga nazvao pravio se lud... na kraju se ispostavilo da je tip konobar u nekom kafiću i da jedan naš zajednički "prijatelj" stalno kad dođe traži da još malo pogleda njegov mobitel kojem se kao divi.

Ako ništa ne upali stvarno objavi taj broj gdje god stigneš , po oglasima npr.(nije lijepo ali kad se više ne može izdržat to najbolje pali- klin se klinom izbija).
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 08:49   #9
Quote:
Elektronicar kaže:
Probaj na Ht-ovojs stranici, ja sam tamo pronašao par nekih bojeva koje sam trebao samo upiši 098-000-0000 i vjerojatno bi trebala dobiti ime i prezime....
Probaj....

Probala, nema
Lu´ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 08:50   #10
Quote:
Nipple Twister kaže:
Ja sam jedno vrijeme dobivao poruke uvredljiva sadržaja i dosta osobne tako da me tip morao poznavati da bi tako nešto pisao i kad sam ga nazvao pravio se lud... na kraju se ispostavilo da je tip konobar u nekom kafiću i da jedan naš zajednički "prijatelj" stalno kad dođe traži da još malo pogleda njegov mobitel kojem se kao divi.

Ako ništa ne upali stvarno objavi taj broj gdje god stigneš , po oglasima npr.(nije lijepo ali kad se više ne može izdržat to najbolje pali- klin se klinom izbija).

A ovo ću vjerojatno napraviti, nadam se da se nemože provaliti odakle je poruka
Lu´ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2004., 00:00   #11
Quote:
Lu´ kaže:
Probala, nema
e onda nije registrirani korisnik i ne bi rekla da mozes doci do broja. ma odi si na chat, otvori neku pedofilsku sobu ili nesto vezano za neki bolesni fetish, i onda nakon malo krace price daj taj broj kao svoj... obavezno stavi neki kinky nick to ti je, naravno, ako imas nekad slobodnog vremena koje ne znas kako utrosit...
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2004., 15:24   #12
Quote:
*Girlie* kaže:
e onda nije registrirani korisnik i ne bi rekla da mozes doci do broja. ma odi si na chat, otvori neku pedofilsku sobu ili nesto vezano za neki bolesni fetish, i onda nakon malo krace price daj taj broj kao svoj... obavezno stavi neki kinky nick to ti je, naravno, ako imas nekad slobodnog vremena koje ne znas kako utrosit...

Lu´ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2004., 17:30   #13
Frendicu je dobivala stalno pozive i poruke sa nekog broja, nepovezano, u svako doba dana i noci....

Ja nazvo, javila se cura, ja se izdero posteno, a onda sam vidio da je ona zbunjena, ali valjda zato jer sam zvao sa hidden broja. Ona kao nema pojma da ikog zafrkava.... I tak oboje poluzbunjeni zavrsili poziv.

Al je prestalo.

A svidja mi se ideja o pedofilima. To cu primijenit u iducem slucaju.

P.S. Ili dat u oglasnik za neki glupi jeftini oglas. Mislili smo frend i ja jos u srednjoj iz zafrkancije dat broj drugog frenda da prodaje jeftino odojke. Al nista od toga. Dobro smo se nasmijali i ovak.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2004., 22:44   #14
Quote:
husky kaže:
Mislili smo frend i ja jos u srednjoj iz zafrkancije dat broj drugog frenda da prodaje jeftino odojke. Al nista od toga. Dobro smo se nasmijali i ovak.
ahaha... poznat slucaj, jednoj curi su to napravili. dali su u oglasnik da prodaje kokoske nesilice, ili tako nesto...
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 08:37   #15
Ah, što nakon ovoga imam super ideja

Mi isto nazvali, a ona se pravi luda, e sad će vidjet da ima i luđi od nje
Lu´ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 14:04   #16
Quote:
Elektronicar kaže:
Probaj na Ht-ovojs stranici, ja sam tamo pronašao par nekih bojeva koje sam trebao samo upiši 098-000-0000 i vjerojatno bi trebala dobiti ime i prezime....
Probaj....
handyland is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 09:19   #17
Quote:
handyland kaže:


Nema, pa sve sam probala, a to na HT-ovoj stranici koristim dugo i to ti je isto kao da si nazvao informacije. Stalno koristim taj imenik i NEMA.
Lu´ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 09:22   #18
Quote:
*Girlie* kaže:
e onda nije registrirani korisnik i ne bi rekla da mozes doci do broja. ma odi si na chat, otvori neku pedofilsku sobu ili nesto vezano za neki bolesni fetish, i onda nakon malo krace price daj taj broj kao svoj... obavezno stavi neki kinky nick to ti je, naravno, ako imas nekad slobodnog vremena koje ne znas kako utrosit...
Uuuuuu, sve isprobala, bilo je i vatreno, a kako li će tek biti njoj

eh da mi je vidjeti reakciju njenu
Lu´ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 21:59   #19
eto, sad ce nju malo gnjavit ljudi, kao sta je ona tebe. fair play nego, nisi nasla taj broj na stranici jer je simpa kartica i osoba se nije registrirala... ne mozes nikako doci do imena na tu foru... al eto, barem ce joj sad bit zabavno

*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 03:52   #20
najbolje bi ti bilo otići na policiju i reći da te taj broj stalno zove i da ti prijeti..

kako je to krivično djelo podnjela bi krivičnu prijavu protiv iste i to bi murja rješila sa ht-ovom pravnom službom, čak i da te zove sa skrivenog broja..

uglavnom laži na murji da ti prjeti smrću, osakaćivanjem i postavljanjem bombe u ostavu
__________________
live long and prosper
JakeTheMass is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:14.