Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2009., 12:24   #21
Koristila sam ovu kremicu & bila mi je fenomenalna . Prekrasan miris, jako hidratantna & stvarno mi je popravila ten u tom vremenu kad sam je koristila .
Imam & veliki family šampon med & naranča, također sam jako zadovoljna .
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 20:12   #22
Quote:
mints kaže: Pogledaj post
Koristila sam ovu kremicu & bila mi je fenomenalna . Prekrasan miris, jako hidratantna & stvarno mi je popravila ten u tom vremenu kad sam je koristila .
Imam & veliki family šampon med & naranča, također sam jako zadovoljna .
a kaj ju više ne koristiš? što sada koristiš?
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 20:54   #23
Potrošila sam je prije dva mjeseca otprilike pa sam se vratila L'occcitane badem jabuka kremi, ta mi je najdraža . Kombiniram je sa Elizabeth Arden Visible difference. Računala sam kako ide hladnije vrijeme pa sam htjela uzeti malo bogatiju kremu budući da je ovo fluid & dosta je lagane teksture...
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 18:50   #24
I ja volim l'occitane, imaju jako fine kremice i svašta i sve SUPER miriši!!!!! Više bi si toga kupila tamo nego od melvite, makar mislim da je melvita mrvu "prirodnija" baš zato što nema toliko mirisa nego je sve nekako "bezmirisno"........
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 22:51   #25
sam da vam velim da l`occitane nije baš tak prirpdan kak pišu da je! malo sam uspoređivala melvitu i njih, i melvita je daleko ispred po prirodnosti sastojaka. Ja sam bila luuuda za l`occitanom al kad sam ovo skužila, se jako razočarala... i odlučila koristit samo ono kaj je prirodno iz l`occitanea, jer to fino i naplate. Pa ak već plaćam, da platim neš kaj vrijedi.
Al kad smo već kod prirodnog, bez premca nabolji prozvodi (koji odgovaraju većini) su od Dr. Hauschke.
Lollypop sweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 11:57   #26
Oduševljena sam cvjetnom vodicom ruže .
Koristim je oko dva tjedna & toliko mi odgovara, ne sjećam se kad mi je koža izgledala ovako dobro . Samo se pošpricam dvaput dnevno nakon čišćenja & koža mi je meka, hidratizirana, a pore manje . Prezadovoljna sam.
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 16:17   #27
jel tko probao njihova ulja za kožu?
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 09:50   #28
jel neko probao ovu masku? dojmovi ?
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 11:19   #29
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
jel neko probao ovu masku? dojmovi ?
Ja sam probala tu masku sa glinom i imala užasnu alergijsku reakciju,koža me pekla i bila crvena još sat vremena,strašno nešto, inače nisam baš tako osjetljiva,nikad na maske od gline nisam imala reakciju . Imaju ti testere pa pitaj, možda će tebi biti dobra maska . Ostali proizvodi su mi baš dobri,ulja i tonici pogotovo
Elora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 12:23   #30
ja kupila peeling i masku:



privlaci me jos i sampon za masnu kosu, al nisam htjela kupit dok ne provjerim ovdje jel ga ko probao i valja li ista ...
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 12:42   #31
vidim na preparativnoj da imamo slicnu kozu, pa pisi recenzije kad probas
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 12:53   #32
ja sam imala šampon za svakodnevno pranje, nije me oduševio, ništa posebno, javi kad isprobaš piling
slatkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 13:07   #33
Nivia179 javim svakako .

mene zanima ovaj sampon:


jel neko probao?
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 17:59   #34
E da - i mene zanimaju dojmovi o tom šamponu!
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 19:27   #35
JAG što se dogodilo sa peelingom i maskom? Jesi li ih koristila ili zafitiljila u smeće?
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 07:33   #36
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
JAG što se dogodilo sa peelingom i maskom? Jesi li ih koristila ili zafitiljila u smeće?
koristim ih 1x tjedno i mogu rec da sam zadovoljna. od maske mi se vidljivo smanje pore (samo sto taj efekt ne traje bas dugo ) i koza bude ful glatka nakon sto ju isperem (meni je koza i inace ful glatka, al od ove maske je nekako jos gladja). peeling je isto okej, u smislu da mi se nakon njega ne peruta koza. znaci ne isusi ni malo. a nije bas nesto njezan, ima dosta gruba zrnca. nazalost ne pomaze nesto kod mitesera , al ja u svom zivotu nisam imala nijedan peeling koji je pomogao po tom pitanju, pa eto ni ovaj nije izuzetak .
sve u svemu, nisam odusevljena, ali sam zadovoljna .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 10:10   #37
Aaa,ok, i ja sam mislila uzeti piling ali ako tako kažeš onda ipak neču. Moja koža je ultra tanka i svi pilinzi me iritiraju, jedino od dermalogice daily microfoliant mi je ok. Hvala na odgovoru!
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 10:15   #38
mislim da cu kupit ovaj sampon protiv mascenja kose . kad vec niko drugi nece probat, budem ja .

Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Aaa,ok, i ja sam mislila uzeti piling ali ako tako kažeš onda ipak neču. Moja koža je ultra tanka i svi pilinzi me iritiraju, jedino od dermalogice daily microfoliant mi je ok. Hvala na odgovoru!
imaju oni i neki drugi peeling, koji je njezniji od oog kojeg sam ja uzela. ja volim grublje peelinge, imam osjecaj da mi bolje ociste nego ovi njezniji .
__________________
PPPP

Zadnje uređivanje Just a Girl : 21.05.2010. at 10:29.
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 09:13   #39
update o samponu .
koristim ga vec neka 3 tjedna i meni je jako dobar. kosa mi izdrzi 4-5 dana isto ko i sa kerastase bain clarifiant, a ovaj je dosta jeftiniji...
miris je po nekom bilju . ne znam bas opisivat mirise, ali onako, po travama daje .

uglavnom, ja zadovoljna .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 00:24   #40
just a girl, koliko im kosta taj sampon?

i, zna li netko koliko otprilike kosta obiteljski sampon od litre? hvala!

danas sam tamo isprobavala toaletne vodice i moram priznati da su prekrasne. prije toga sam provela cijelu vjecnost u muelleru i, iako su mi se neke stvari svidjele, sto sam ih vise mirisala, to su mi mirisi postajali sve vise umjetni, dok mi na kraju sve nije imalo isti miris, i zapravo mi nista nije ''sjelo''. i to mi se uvijek dogodi. ajde, u l'occitaneu sam naisla na neke ugodne mirise, ali bila sam dosta neodlucna. i onda udjem u melvitu i oduseve me gotovo svi edt-i koje sam probala! spricnula na papiric, pomirisala te sam, ne dozvolivsi si jos nekoliko sekundi, istog trena rekla: moze, uzimam! ljubav na prvi pogled. kupila sam dragom pour homme, a bogami cu se jednom prilikom vratiti i po nesto za sebe. limeta je prepreprekrasna i unisex, naranca i lavanda su dobre (nazalost, nisam probala l'occitaneovu lavandu pa ne znam usporediti), a imaju i vrlo zanimljivu i ugodnu mjesavinu, ali ne sjecam se je li rijec o mjesavini zacina ili o vodici eight essences ( mislim da je ovo drugo, iako mi je dosta mirisalo po zacinima.). sve vodice su nesto vise od 200 kn.
testere nisam trazila, teta ih je sama ponudila. neke stvari su, naravno, precijenjene, kao, recimo, cisti karite maslac. ali sto se tice mirisa, tamo cu ubuduce navracati jer su zaista ugodni, a one umjetne tesko podnosim, pa nek' su triput lanvin, burberry, da ne spominjem druga skuplja imena.
prodavacica mi je rekla da, buduci da sadrze prirodne sastojke, brzo ispare, ali nije me briga.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:15.