Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2014., 21:44   #81
Ja isto nisam impresionirana Melvitom, kupila sam one ampule za ljepsu kozu, i onda dobila dosta testera od kojih mom licu nije nista odgovaralo, jedino je krema za ruke bila ok, ali sto se tice ampula.. zali boze novaca. A i opcenito smatram da su preskupi.
Nora2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 01:32   #82
Melvita - recenzija

Nova sam na forumu, a jedini razlog zbog kojeg sam se prijavila jest da podijelim s vama svoju fasciniranost Melvitinim proizvodima i možda pomognem nekom.
Imam dosta problematičnu kožu lica - mješovitu s masnijom T-zonom, a samim time i problema s prištićima, aknama, ožiljcima, proširenim porama, miteserima.. Vjerujem da rješenje problema (osim ako uzrok nisu hormoni) leži u kozmetici koja je primjerena vašem tipu kože. Imam 29 godina i prije nepunih godinu dana imala sam užasan ten. Akne, ponekad i čireve po licu kojih se nikako nisam mogla riješit. Kako nisam mogla izdržat da ne čeprkam po njima, samim tim i ožiljke nakon istih. Isprobala sam tone i tone svakave kozmetike - od skupih čudotvornih krema, fluida, gelova pa do onih najjeftinijih koje možete naći u dm-u. Isto tako i domaće kreme i ulja na biljnim bazama, no ništa nije pomoglo. I onda mi je prijateljica, isto oduševljena, preporučila Melvitu. Prošle godine u 9.mj. krenula sam s programom za problematičnu kožu - gel za umivanje, tonik i krema, s tim da sam između tonika i kreme stavljala i izuzetnu vodicu narcisa (nekad i običnu, no izuzetna mi je puno bolja) koja u sebi sadrži i hijaluronsku kiselinu pa pomaže i kod zatezanja kože. Isto tako, prije vodice, a nakon tonika koristila sam od Eveline-a roll on za prištiće ( u dm-u dođe cca 25kn) koji mi je također pravo otkriće. U čemu je stvar ,ne znam, ali...moje lice sad i prije godinu dana - neusporedivo. Osim što su se prištići povukli (osim u pms-u kad mi hormoni divljaju), tonus kože je neusporedivo bolji, miteseri su manje vidljivi, ožiljci i mrlje su ili nestali ili su puno manji i koža lica mi napokon izgleda - ZDRAVO!!! Čak toliko da se bez problema bez trunčice pudera zaputim u obližnji dućan što mi je ne tako davno bilo nezamislivo. Ok, znam da je to ritual koji zahtijeva vremena, ali kad vidim rezultate, stvarno mi nije teško, čak se i veselim svim tim mirišljavim stvarčicama na svom licu. Znam i to da nisu baš jeftini, al uvijek ću rađe dati za tako nešto nego za još jednu majicu koja će mi stajat u ormaru nakon što sam je 3 puta obukla. Kad se sjetim koliko sam novaca dala do sada, a sve to nije pomoglo nimalo, ovo je još i jeftino, s tim da stvarno ne treba pretjerivat s količinom nanošenja, pogotovo s kremom, jer je treba jako malo, tako da dosta dugo i traje. Svi vi koji niste zadovoljni, imajte na umu da je svačija koža individualana i ono što nekom čini čuda, drugom samo šteti. Primjerice Vichy, koji svi hvale, meni je bio preagresivan i nikakvih rezultata koje su tamo garantirali, ja nisam vidjela.
A od Melvite sam koristila još neke druge proizvode, npr. masku od gline koja mi je ok u kombinaciji sa svim navedenim gore, a imala sam i testere od nekih krema koje su mi redom bile odlične. Najbolja mi je bila izuzetna noćna krema koju su trenutno povukli iz prodaje(???????), a prodavačice ne znaju da li je to zbog poboljšanja ili je uopće više neće bit na tržištu( i to isto, prodavačice su ultra ljubazne i stvarno se potrude oko kupca) - kad sam je stavila prvi put, cimerica me ujutro nakon što sam se probudila pitala dal sam stavila puder, a ja se nisam ni umila . Sve miriši prefino, onako prirodno i svježe, a daje i rezultat, bar meni.
Ja prezadovoljna!!

E da, još jedna stvar..također sam i promijenila puder u tom periodu..počela sam koristiti Garnierovu BB kremu za mješovitu kožu jer mi nekako koža diše kroz nju (od Max factora recimo odmah dobijem prištiće, BB kremu ima i Melvita al je dosta skupa i nekako mi slabo prekriva), a T-zonu matiram s Art Deco mineralnim puderom u prahu koji je odličan za prekrivanje. Prije 3 dana sam kupila još i onaj Perfect Blur od Garniera koji u zadnje vrijeme iskače iz paštete i za sad mi se čini ok..koža je mekša i zaglađenija, stavljam ga nakon kreme, a prije šminke.

Eto, nadam se da sam nekom pomogla..
Skyflow is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 14:59   #83
Slažem se s tobom, Skyflow, i meni je Melvita čuda napravila za ten

Nemoj se ljutiti ako ti dam dobronamjernu kritiku - tekst malo razbij u odlomke da bude lakši za čitanje
deich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 00:48   #84
Quote:
deich kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom, Skyflow, i meni je Melvita čuda napravila za ten

Nemoj se ljutiti ako ti dam dobronamjernu kritiku - tekst malo razbij u odlomke da bude lakši za čitanje
I meni je napravila čuda, samo u negativnom smislu.
I to mi "čudo" napravi fluid, a koliko mi je poznato fluidi bi trebali biti namijenjeni mješovitoj/masnoj koži...ovaj je lagane teksture ali se ne upije nego ostavi masan sloj na faci (riječ je o anti-age fluidu za muškarce).
Something New is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 21:57   #85
ja sam skroz zadovoljna sa vodicom od lavande i izuzetnom vodicom narance
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 19:10   #86
odlično mi je melvitino ulje kamelije za kosu!
ja ga koristim na suhoj kosi kao pakung prije pranja ili između pranja da mi malo nahrani kosu. brzo se upije, kosa je sjajnija, a miris samo male vuče na ˝uljno˝, ali se ne osjeti na kosi. pakiranje ulja mi se sviđa jer je na pumpicu pa si ne zamastim bočicu dok ga stavljam. 50 ml je dođe oko 110kn, ali sad je ulje na akciji -30 % pa dođe cca 73 kn.

i pohvala tetama u Melviti u CC1 west! pogotovo sitnijoj teti s plavom kosom do ramena. jako je ljubazna i informirana
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 15:43   #87
jel itko čuo da se Melvita povlači iz Hrvatske? jedna moja poznanica je zvala za poslovni prostor u CC1 i ponudili joj prostor od Melvite jer ona navodno s 1.4. zatvara dućane kod nas

jel zna itko dal se može naručivati izvana i kako to ide???
Skyflow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 16:39   #88
Quote:
Skyflow kaže: Pogledaj post
jel itko čuo da se Melvita povlači iz Hrvatske? jedna moja poznanica je zvala za poslovni prostor u CC1 i ponudili joj prostor od Melvite jer ona navodno s 1.4. zatvara dućane kod nas

jel zna itko dal se može naručivati izvana i kako to ide???
iskreno, uopće me ne čudi jer kad god sam bila tamo ili samo prolazila, kupaca nije bilo. kad bih pak tražila testere i to točno sam znala što želim, dobila bih jedan jedini tester te su jedva čekali da me se otarase. uvijek bi mi dali prvo što dohvate, ne nužno ni ono što sam tražila, te rekli da nemaju ništa drugo bez da su uopće pogledali. znam da su neke forumašice u cc1 imale super iskustva ali ja nijednom od četiri puta pa sam kupnju njihovih proizvoda kod nas definitivno prekrižila. ne sjećam se da sam bila u poslovnici u areni. uglavnom u mom slučaju je to bio jedan totalno drugačiji pristup u odnosu na l'occitane koji je kod nas u istom vlasništvu kao i melvita. btw, čini mi se da sam vidjela na feelunique neke njihove proizvode.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 18:19   #89
nisam čula za zatvaranje, ali me ne čudi s obzirom na krizu i na to da je sve više ˝prirodnih˝ brendova na tržištu koji su povoljniji nego melvita.
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 18:24   #90
Quote:
Skyflow kaže: Pogledaj post
jel zna itko dal se može naručivati izvana i kako to ide???
http://www.naturisimo.com/index.cfm?nme=Melvita

http://www.lookfantastic.com/brands/melvita.list

http://www.feelunique.com/brands/melvita
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 22:05   #91
Melvita se ne povlaci iz Hr nego samo zatvaraju ducane posto nisu rentabilni, asortiman i dalje ostaje u Mullerima
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 13:13   #92
ima tko njihovu bb kremu? meni je važno da prekrije crvenilo, da traje duže tj. da se ne zamastim nakon par sati.
toby5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 21:59   #93
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Melvita se ne povlaci iz Hr nego samo zatvaraju ducane posto nisu rentabilni, asortiman i dalje ostaje u Mullerima
a znaš li hoće li imati nekakve rasprodaje prije zatvaranja trgovina?
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 00:20   #94
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
a znaš li hoće li imati nekakve rasprodaje prije zatvaranja trgovina?
To ne znam al mogu saznat pa javit jer to vjest je sluzbena tek od proslog tjedna.... Cim se cujem sa pticom pjevicom i cim saznam javim
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 00:52   #95
Quote:
toby5 kaže: Pogledaj post
ima tko njihovu bb kremu? meni je važno da prekrije crvenilo, da traje duže tj. da se ne zamastim nakon par sati.
Imala sam tester ovo ljeto. Hm, rekla bih da je za normalnu do suhu kožu i nažalost ja sam se sjajila nedugo nakon aplikacije, imam mješovitu kožu. Treba ti puder za matiranje preko obavezno i ima lagano prekrivanje, pa mislim da nije za tvoju kožu.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 03:19   #96
hvala vam curke na odgovorima...čekirat ću stranice.. u mulleru imaju samo jedan manji dio melvitinog asortimana ako se ne varam?
što se tiče neljubaznosti u cc1 ja stvarno nikad nisam imala neugodnih iskustva, čak dapače, uvijek su me natovarili testerima i bili stvarno ljubazni i od pomoći...
Skyflow is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 20:20   #97
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
To ne znam al mogu saznat pa javit jer to vjest je sluzbena tek od proslog tjedna.... Cim se cujem sa pticom pjevicom i cim saznam javim
hvala, javi ako saznaš!
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 16:07   #98
Melvita u cc1 ima popust 50 % na sve do kraja 3. mjeseca zbog zatvaranja.
u areni je isti popust, ali ne znam do kad.
prodavačice su mi danas rekle da će melvita i dalje ostati u mulleru i da će i dalje imati web shop

u cc1 ima dosta toga, ali im i neke stvari već fale.
puno brže se prodaje preparativa za lice u odnosu na one stvari za tijelo i kosu
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 16:21   #99
ja se uravo vratila prije sat vremena iz dućana

Svilenkastu kremu za lice sam baš htjela jer mi treba nešto light i dnevnoa na osvježavajući micelani tonik sam se dala nagovoriti, valjda nisam fulala
__________________
Carpe diem
bug_lady is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 21:46   #100
Danas sam iznenadila samu sebe i iako je u CC1 bio 50% popust, nista nisam kupila a 10 minuta sam vrtila po rukama sve i svasta
Ako se ne varam netko je spominjao nestasicu cvjetnih vodica u Areni, u CC1 west ima ih jos dosta pa navalite tko treba
Ja nisam znala koju bih odabrala za masnu kozu+prosirene pore a cura koja je radila, bila je pristojna i usluzna, ali nije bas znala nista osim onog sto je pisalo na etiketi a to je da sve hidratiziraju i osvjezavaju Podsjetila me na situaciju u osnovnoj kad recitiras pjesmicu pa zapnes negdje, tako je i ona, bas sam imala osjecaj da je ucila napamet


Sent from my iPad using Tapatalk
Clarice08 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:27.