Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2009., 14:02   #1
BB Blemish Balm kreme

evo malo sa jubitoa
bb 1
bb 2

netko koristio?? ja bas naručila..can't wait!
esperanza0905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 14:59   #2
Ja imam tu Missha kremu i to svijetliju nijansu.Ne treba nikakava podloga.Dobro hidratizira,solidno prekriva i isto tako matira iako sam ja znala preko nje staviti malo pudera.Jedino što mi smeta je ta malo drvenasta,svjetla nijansa,mislim da je to za olive ton.Ali nakon nekog vremena se lijepo prilagodi licu.Ja imam još namjeru probati od Etude House,mineralni bb.,to je najsvjetlija nijansa koja postoji.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 15:01   #3
ja sam uzela od Jart-a...
dal vidis razliku nje i ovih "klasicnih" ?
esperanza0905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 16:48   #4
Pa bb.krema je jedan ujedinjeni proizvod.3 u 1.Krema,spf i puder,sve u jednome.Da neznaš što je to,mislila bi da je to jedan tekući puder,samo onako laganijeg tipa.I puno je bolje od toniranih krema.Javi kad dobiješ taj svoj.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 15:09   #5
Koristim već neko vrijeme Missha bb kremu, zapravo je to u zadnje vrijeme jedino sto stavljam na lice za prekrivanje.
Kao sto je Estee rekla, solidno prekriva i stvarno me matira i na ovim ljetnim vrućinama. Nije mi izazvala nikakve probleme na licu, a imam mjesovito-masnu kozu. Pore su mi isto manje vidljive.
Imam nijansu 23, no mislim da bi tamnoputima ona bila presvjetla.
Sve u svemu, ja sam zadovoljna
desideria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 15:21   #6
BB je super stvarcica.. Bas sam zadovoljna s njom. Nijansa mi je ok, jedino me malo podton muci jer sam ja zuckasti, a ovo vise vuce na roskasto. Inace je .
Ali po meni ova tema vise spada pod dekorativnu nego preparativnu kozmetiku. Ipak se ovo koristi prvenstveno kao puder, a ne kao krema.
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 14:38   #7
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
BB je super stvarcica.. Bas sam zadovoljna s njom. Nijansa mi je ok, jedino me malo podton muci jer sam ja zuckasti, a ovo vise vuce na roskasto. Inace je .
Ali po meni ova tema vise spada pod dekorativnu nego preparativnu kozmetiku. Ipak se ovo koristi prvenstveno kao puder, a ne kao krema.
UV zastita
izbjeljuje lice
smanjuje pore
sadrzi hijaluronsku kiselinu- vlazenje koze
sadrzi koenzim Q10- povecava napetost koze
cisti sebum
hrani kozu
prekriva mrlje
tonirana je
bla bla...
mislim ipak da je bb krema preparativa, a onda deko...
al whatever..bitno da mi pisemo o njoj
esperanza0905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 22:10   #8
Quote:
esperanza0905 kaže: Pogledaj post
UV zastita
izbjeljuje lice
smanjuje pore
sadrzi hijaluronsku kiselinu- vlazenje koze
sadrzi koenzim Q10- povecava napetost koze
cisti sebum
hrani kozu
prekriva mrlje
tonirana je
bla bla...
mislim ipak da je bb krema preparativa, a onda deko...
al whatever..bitno da mi pisemo o njoj
Ma dobro, ali ja ju ne bi npr. nikad stavila na lice kad sam doma ili navecer kao sto radim s ostalim kremama iz preparativne linije. Mislim da ju svi koristimo iskljucivo za prekrivanje nedostataka na licu. Ona je recimo to tako, malo "zdraviji" tekuci puder, a za mene je svaki puder i tonirana krema-dekorativa.
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 23:33   #9
Te kreme se deklariraju pod make up-om.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 15:00   #10
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
BB je super stvarcica.. Bas sam zadovoljna s njom. Nijansa mi je ok, jedino me malo podton muci jer sam ja zuckasti, a ovo vise vuce na roskasto. Inace je .
Ali po meni ova tema vise spada pod dekorativnu nego preparativnu kozmetiku. Ipak se ovo koristi prvenstveno kao puder, a ne kao krema.
frupy, ti imas svjetliju ili tamniju nijansu?
narucila bi je ali se nikako ne mogu odlucit koju nijansu da uzmem, isto sam zuckasta, pa da ne uzmem tu koja vuce na rozo.
tnx.
stellastar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 20:04   #11
Imam ti svjetliju nijansu. Po nijansi mi je ok, ali kao sto rekoh, podton mi je drugaciji, iako se krema dosta prilagodi licu kad se razmaze. Ali ja ju pomijesam sa mac puderom koji je izrazito zuckastog podtona i sve bude ok.
Mislim da obje nijanse bb-a imaju rozi podton, tako da ako se odlucis na kupnju, svakako uzmi svjetliju, ako si svijetle puti.
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 17:08   #12
jel u crvenoj tubi?
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 20:08   #13
Quote:
mala_zg23 kaže: Pogledaj post
jel u crvenoj tubi?
Je.
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 10:51   #14
hvala jer me malo zbunilo kolko ima tih njihovih svakakvih krema pa nisam bila sigurna dal je u crvenoj ili nekoj drugoj tubi.jel dobro prekriva sitne prištiće i pore?

i koju boju odabrati?imam od revlona color stay natural beige

Zadnje uređivanje mala_zg23 : 28.06.2009. at 11:04.
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 11:38   #15
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Imam ti svjetliju nijansu. Po nijansi mi je ok, ali kao sto rekoh, podton mi je drugaciji, iako se krema dosta prilagodi licu kad se razmaze. Ali ja ju pomijesam sa mac puderom koji je izrazito zuckastog podtona i sve bude ok.
Mislim da obje nijanse bb-a imaju rozi podton, tako da ako se odlucis na kupnju, svakako uzmi svjetliju, ako si svijetle puti.
dakle, obje su roze : svelađepotonule:
nisam pametna s tom kremom - strašno je hvaljena na netu, ali nikako skužit koju nijansu bi trebala uzet.
svijetla jesam, ali ne jako, i izrazito sam žuta.
a ujutro trčim na posao i dobro da ne izletim van s gaćama na glavi, nemam vremena još i pudere miješat
niš, hvala ti, još ću se malo razmišljat.

ovo sam našla, možda će nekome bit od pomoći. click to enlarge:

stellastar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 16:29   #16
Quote:
mala_zg23 kaže: Pogledaj post
hvala jer me malo zbunilo kolko ima tih njihovih svakakvih krema pa nisam bila sigurna dal je u crvenoj ili nekoj drugoj tubi.jel dobro prekriva sitne prištiće i pore?
i koju boju odabrati?imam od revlona color stay natural beige
Dobro prekriva.
A za nijansu ti ne znam, jer ne znam kakva je ta od colorstaya. Mozda da pitas cure na tekucim puderima, one su totalni eksperti za nijanse, podtonove...
Ova moja svjetlija nijansa nije tako strasno svijetla kao sto sam ja mislila kad sam gledala slike na netu..
Quote:
stellastar kaže: Pogledaj post
dakle, obje su roze : svelađepotonule:
nisam pametna s tom kremom - strašno je hvaljena na netu, ali nikako skužit koju nijansu bi trebala uzet.
svijetla jesam, ali ne jako, i izrazito sam žuta.
a ujutro trčim na posao i dobro da ne izletim van s gaćama na glavi, nemam vremena još i pudere miješat
niš, hvala ti, još ću se malo razmišljat.
ovo sam našla, možda će nekome bit od pomoći. click to enlarge:

Nisam ti 100% sigurna da i tamnija nijansa ima rozi podton. Na ovoj slici koju si stavila nijedna ni druga uopce ne izgledaju rozo.
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 09:01   #17
evo nakon 2tj. korištenja moram izraziti divljenje ovom kremom...
uzela sam od Dr.Jarta Black Label kremu.
ne mogu vjerovati koliko je pigmentirana. ovo je prvi put da mi je dovoljno nanijeti "kremu" bez pudera. stvarno savršeno prekriva(a moje lice je crveno od rozacee) i jako je prirodna nijansa (bar meni paše) koja se stopi s licem. uz to dobro hidratizira i nemam osjećaj zatezanja lica, dapače ni ne osijećam da išta imam na licu. totalni pogodak!
uz to, primjetila sam da mi se sad puuno manje masti T-zona. bas očigledno.
uz kremu sam dobila i puder u prahu koji upija masnoću pa ga nakon cca. 8h nanesem po prvi put. jako je transculentan i neprimjetan.
ispod ove kreme samo nanesem serum i to mi je dovoljno da mi lice ostane smireno cijeli dan.
uglavnom, prezadovoljna sam sa proizvodom!
kvaliteta, pigmentiranost, nijansa,SPF, cijena (cca.20$)
ocjena: čista petica!
honestly recommend!
esperanza0905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 10:00   #18
Quote:
esperanza0905 kaže: Pogledaj post
evo nakon 2tj. korištenja moram izraziti divljenje ovom kremom...
uzela sam od Dr.Jarta Black Label kremu.
ne mogu vjerovati koliko je pigmentirana. ovo je prvi put da mi je dovoljno nanijeti "kremu" bez pudera. stvarno savršeno prekriva(a moje lice je crveno od rozacee) i jako je prirodna nijansa (bar meni paše) koja se stopi s licem. uz to dobro hidratizira i nemam osjećaj zatezanja lica, dapače ni ne osijećam da išta imam na licu. totalni pogodak!
uz to, primjetila sam da mi se sad puuno manje masti T-zona. bas očigledno.
uz kremu sam dobila i puder u prahu koji upija masnoću pa ga nakon cca. 8h nanesem po prvi put. jako je transculentan i neprimjetan.
ispod ove kreme samo nanesem serum i to mi je dovoljno da mi lice ostane smireno cijeli dan.
uglavnom, prezadovoljna sam sa proizvodom!
kvaliteta, pigmentiranost, nijansa,SPF, cijena (cca.20$)
ocjena: čista petica!
honestly recommend!
Mene zanima gdje bi ja mogla kupit tu kremu, tj. pretpostavljam da se narucuje pa me zanima da li bi netko bio ljubazan pa i meni narucio tu kremu s neta. Po mogucnosti kad i sebi narucuje pa nam je postarina manja. (nemojte se smijati ako bubnem koju glupost jer sam nova i nemam pojma o tome ) Ispricavam se na off topicu
Torresita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 12:10   #19
Quote:
esperanza0905 kaže: Pogledaj post
evo nakon 2tj. korištenja moram izraziti divljenje ovom kremom...
uzela sam od Dr.Jarta Black Label kremu.
ne mogu vjerovati koliko je pigmentirana. ovo je prvi put da mi je dovoljno nanijeti "kremu" bez pudera. stvarno savršeno prekriva(a moje lice je crveno od rozacee) i jako je prirodna nijansa (bar meni paše) koja se stopi s licem. uz to dobro hidratizira i nemam osjećaj zatezanja lica, dapače ni ne osijećam da išta imam na licu. totalni pogodak!
uz to, primjetila sam da mi se sad puuno manje masti T-zona. bas očigledno.
uz kremu sam dobila i puder u prahu koji upija masnoću pa ga nakon cca. 8h nanesem po prvi put. jako je transculentan i neprimjetan.
ispod ove kreme samo nanesem serum i to mi je dovoljno da mi lice ostane smireno cijeli dan.
uglavnom, prezadovoljna sam sa proizvodom!
kvaliteta, pigmentiranost, nijansa,SPF, cijena (cca.20$)
ocjena: čista petica!
honestly recommend!
Koje inače nijanse pudera koristiš i možeš li tu bb kremu usporediti sa nekom nijansom pudera.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 15:12   #20
@Torresita-dogovorit cemo se na PM...
@Estee- to je dosta svijetla nijansa,al jako se dobro stopi s tenom. inace sam EL shell beige tj. malo sam tamnije puti,al stvarno se tako dobro stopi da se uopce ne vidi razlika s vratom. Iako ja stavim preko malo mieralnog pudera u prahu (iz navike )
http://www.drjartus.com/site/product...ge=1&featured- opis kreme koju imam. mogu svatch napravit ak hoćeš...
esperanza0905 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:38.