Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2010., 12:37   #41
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Čekaj ako je draw onda nema produžetaka nego se igra opet?
ako iduću tekmu bude remi bit će produžeci koliko ja znam
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 20:06   #42
wow, wow, wow, bez rijeci... nevjerojatno...
http://www.youtube.com/watch?v=of_oTtyLoec
koja tekma, stvarno sam mislija nakon prvog poluvremena da ce Pies u 3. cetvrtini rijesit utakmicu, al Saintsi su iznenadili, Riewolt, Hayes, del Santo, ma jebeno...
a u pubu, bilo nas je 30ak, 15ak nas igraca i 15ak Australaca, i to ajmo rec pola pola, pola nas je navijalo za Saintse, a pola za Piese, makar su Saintsi bili glasniji. Koje uzbudjenje nakon Riewoltovog marka negdi pocetkom 4. cetvrtine.

I sta sad, sljedecu sedmicu opet tekma, i u pubu su rekli da ce i sljedecu sedmicu otvorit vrata u 6, ali nas igraca nace biti jer idemo u Milano na Euro Cup (http://www.sportingpulse.com/assoc_p...soc=8112&pID=1), medjutim ovi austrlci koji su bili i koji ostaju i sljedecu sedmicu ce doci, tako da ako neko oce doc i gledat tekmu sa pravim navijacima, slobodno dodjite...
A moga bi neko od vas doc i trenirat...
kolja51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 16:10   #43
Quote:
kolja51 kaže: Pogledaj post
wow, wow, wow, bez rijeci... nevjerojatno...
http://www.youtube.com/watch?v=of_oTtyLoec
koja tekma, stvarno sam mislija nakon prvog poluvremena da ce Pies u 3. cetvrtini rijesit utakmicu, al Saintsi su iznenadili, Riewolt, Hayes, del Santo, ma jebeno...
a u pubu, bilo nas je 30ak, 15ak nas igraca i 15ak Australaca, i to ajmo rec pola pola, pola nas je navijalo za Saintse, a pola za Piese, makar su Saintsi bili glasniji. Koje uzbudjenje nakon Riewoltovog marka negdi pocetkom 4. cetvrtine.

I sta sad, sljedecu sedmicu opet tekma, i u pubu su rekli da ce i sljedecu sedmicu otvorit vrata u 6, ali nas igraca nace biti jer idemo u Milano na Euro Cup (http://www.sportingpulse.com/assoc_p...soc=8112&pID=1), medjutim ovi austrlci koji su bili i koji ostaju i sljedecu sedmicu ce doci, tako da ako neko oce doc i gledat tekmu sa pravim navijacima, slobodno dodjite...
A moga bi neko od vas doc i trenirat...
Nisam neki ekspert, ali mene je Goddard oduševio, onaj njegov mark pred kraj mi je bio najbolji potez na utakmici

Sretno u Milanu
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 16:38   #44
Quote:
kolja51 kaže: Pogledaj post
wow, wow, wow, bez rijeci... nevjerojatno...
http://www.youtube.com/watch?v=of_oTtyLoec
koja tekma, stvarno sam mislija nakon prvog poluvremena da ce Pies u 3. cetvrtini rijesit utakmicu, al Saintsi su iznenadili, Riewolt, Hayes, del Santo, ma jebeno...
a u pubu, bilo nas je 30ak, 15ak nas igraca i 15ak Australaca, i to ajmo rec pola pola, pola nas je navijalo za Saintse, a pola za Piese, makar su Saintsi bili glasniji. Koje uzbudjenje nakon Riewoltovog marka negdi pocetkom 4. cetvrtine.

lazes

vecina je bila za saintse. ja dosao u majici piesa, pa sam "morao" navijat za kildu. na kraju cu i bacit majicu piesa, navijam da sljedeci vikend ih kilda pojede.

gou knajts gou!
__________________
Les hivers de mon enfance étaient des saisons longues, longues. Nous vivions en trois lieux: l'école, l'église et la patinoire; mais la vraie vie était sur la patinoire.
stoneisland is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 18:38   #45
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Nisam neki ekspert, ali mene je Goddard oduševio, onaj njegov mark pred kraj mi je bio najbolji potez na utakmici

Sretno u Milanu
Je imas pravo, mozda je to bija mark koji je goodard uvatija, odlicno je igra u sredini, dosta handpassova, razbija je igru Piesa, da 2 gola, i to zadnji od Saintsa...

Falal za Milano, javim na forum kad se vratimo... A onda sve vas vidim 09.10. na finalu Kupa, jos javim jel u Gorici ili u Zagrebu...
kolja51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 21:09   #46
Nakon što pogledah snimku ovog finala sport me baš oduševio. Dinamičan, brz, a pravila se jako lako skuže

Sretno u Milanu i od mene, i javite čim bude neka tekma oko ZGa.

BTW Jel lopta posebna ili regular rugby???
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 22:15   #47
Quote:
kolja51 kaže: Pogledaj post
A moga bi neko od vas doc i trenirat...
Kako se odravaju treninzi, kolike su članarine, može neki info?
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 00:50   #48
treninzi se iznimno ovu sedmicu odrzavaju ponedjeljak, utorak i srijeda u 17:00 na Mladosti kod difa, jer se u cetvrtak ide u Milano. Nakon milana ce biti jos par treninga jer je 09.10. finale Hrvatskog kupa, samo jos neznamo dali ce se igrati u Gorici ili Zagrebu.

Dodjite bilo koji dan, svi novi su uvjek dobrodosli, i nac ce se nako ko ce ti pokazati osnove prvih par treninga prije nego se prikljucis u redovne treninge.
Clanarina je 500kn godisnje i ona pokriva sva putovanja. Dakle ove godine se islo na jednodnevnu utakmicu u Graz, na trodnevnii turnir u Pordenone, na 9dnevno kampiranje u Mlamo i Kopenhagen (europsko prvenstvo) i sad se ide u Milano (Europski kup) i to sve pokriva clanarina. Ako neko zeli ici u Milano s nama, neka pogleda prethodnu stranicu, sve vec pise tamo. A i dosta stvari ima na www.footycroatia.com
kolja51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 12:06   #49
bez komentara:
http://www.youtube.com/watch?v=yXQewsHQkOY
kolja51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 12:11   #50
mene samo čudi da nitko nije napisao : "Aussie rules u kladioničku ponudu NOW!"
Crolot is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 14:32   #51
Quote:
Crolot kaže: Pogledaj post
mene samo čudi da nitko nije napisao : "Aussie rules u kladioničku ponudu NOW!"
pa koliko su mene obavijestili, ima ga u ponudi kladionice ciji avatar imas
kolja51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 17:36   #52
Quote:
kolja51 kaže: Pogledaj post
pa koliko su mene obavijestili, ima ga u ponudi kladionice ciji avatar imas
varaš se,bio je u ponudi lutrije prije 4 godine...više nije
Crolot is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 15:29   #53
Ima li zainteresiranih da u subotu u 6:30 dodju u Old Pharmacy pub gledat Grand Final Replay (Collingwood - St. Kilda). Ako bude dobra utakmica ko prosli tjedan bit ce ludo u pubu. Trebam znad da znamo ima li kriticna masa da se pub uopce otvori.

http://www.hrsport.net/vijesti/40463...vi-ce-vitezovi
kolja51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 19:21   #54
ekšuali ima. nagovori dančija da me dofura i vidimo se
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 16:46   #55


Sutra ispočetka u 6.30
St Kilda
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 10:17   #56
Probudim se u 6.30, upalim TV, kad ono na EuroSportu 2 ženski tenis

Onda sam gledao preko streama, a bolje da nisam. Collingwood pregazio St Kildu. U prvoj četvrtini Saintsi jedva da su prešli centar, a onaj put kad jesu Riewoldt je bio sam pred golom i umjesto da uzme mark htio je odmah zakucat kad je odnekud doletio Maxwell i blokirao loptu za behind

Već krajem prve četvrtine igrači Saintsa su teško disali i imali su ruke na koljenima. Pokušali su comeback u drugoj četvrtini, ali ne možeš utakmicu započet sa 7 behinda zaredom i nijednim golom. I još kad im je Collingwood prodao par kontri kad su ubacili loptu u prazan gol utakmica je bila riješena
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 15:43   #57


cestitke
__________________
Les hivers de mon enfance étaient des saisons longues, longues. Nous vivions en trois lieux: l'école, l'église et la patinoire; mais la vraie vie était sur la patinoire.
stoneisland is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 16:08   #59
Svi koji su rekli da bi dosli pogledat kad je oko ZG ili pokusat trenirat, ova subota 09.10. od 15:00 pa do 18:00 finale HR Kupa na pomocnom terenu HNK Gorica u Velikoj Gorici...
kolja51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 17:03   #60
Gledan malo ova videa i nije mi skroz jasno kakva su pravila nakon šta se jaje napuca nogon. Zaustavlja li se igra nakon šta ga igrač uvati u ruke ili šta? Vidin da neki stanu, a neki odma nastave igrat. Može li ko objasnit?
JATION is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:57.