Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2010., 20:06   #41
imam 25 god i mjesovitu kozu zanima me da li ima koja krema koja bi ublazila mimicke borice i da ima dobru uv zastitu?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 15:24   #42
Dizem ovu temu iz zaborava i ne vjerujem da sam morala proci par stranice da uopce nadjem temu o borama! Pa nije valjda da ih nijedna forumasica nema.
Ja imam 26 godina i nedavno sam uocila dvije okomite crte izmedju obrva! Znam da nece nestati ni od kakve kreme, pa mi onda preporucite nesto cime bih ih mogla sprijeciti da se prodube. Inace mi je koza masna, ali isusena - ubile ju kreme protiv pristica, a jos i sad imam te pristice, a celo, kako vec par godina nosim siske, nisam ni mazala cesto kremom jer sam primijetila da mi se ne rade pristici na njemu ako ne nanosim kremu. uglavnom, preporucite neku kremu za ove prve bore - neku nocnu kremu ako moze jer prek dana stavljam la roche possay protiv pristica. Glupo mi je kupovati sad neku kremu za 40+, pretpostavljam da bi logicnije bilo da uzmem neku dobru hidratantnu pa da sprijecim da se pojave i ostale bore.
Hvala!!
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 14:23   #43
Quote:
Velika_kokos kaže: Pogledaj post
Dizem ovu temu iz zaborava i ne vjerujem da sam morala proci par stranice da uopce nadjem temu o borama! Pa nije valjda da ih nijedna forumasica nema.
Ja imam 26 godina i nedavno sam uocila dvije okomite crte izmedju obrva! Znam da nece nestati ni od kakve kreme, pa mi onda preporucite nesto cime bih ih mogla sprijeciti da se prodube. Inace mi je koza masna, ali isusena - ubile ju kreme protiv pristica, a jos i sad imam te pristice, a celo, kako vec par godina nosim siske, nisam ni mazala cesto kremom jer sam primijetila da mi se ne rade pristici na njemu ako ne nanosim kremu. uglavnom, preporucite neku kremu za ove prve bore - neku nocnu kremu ako moze jer prek dana stavljam la roche possay protiv pristica. Glupo mi je kupovati sad neku kremu za 40+, pretpostavljam da bi logicnije bilo da uzmem neku dobru hidratantnu pa da sprijecim da se pojave i ostale bore.
Hvala!!
To sam si baš i ja pomislila

Nego, da. Ja imam 21, i ne želim da me (ki mnoge žene) sustignu bore prije
vrimena. Čitala sam da su za sprječavanje (a i ličenje) odlične kreme s retinolom A. Morat ću malo prosurfat, pa napišem koje točno.

Ali da, ja sam isto očekivala temu-krmaču od kojih 50ak stranica kad ono...wtf? Zar je to takav tabu?
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 14:29   #44
Tema od 60 stranica
xena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 14:30   #45
Quote:
xena kaže: Pogledaj post
To je sasvim drugačija tema

..šta ne?
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 14:32   #46
ne

to je baš ta tema

(samo moraš poć malo dalje od prvog posta )
xena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 14:55   #47
Ok ako je ISTA tema; zašto se onda ova ne obriše?

Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 15:49   #48
Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
Ok ako je ISTA tema; zašto se onda ova ne obriše?

Ma mi boruše smo odmah našle rješenje, pa ima tema o tome
U retin-a se uzdamo, a bore bok!
memorysun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 15:53   #49
Quote:
xena kaže: Pogledaj post
ne

to je baš ta tema

(samo moraš poć malo dalje od prvog posta )
Otkud sam mogla znati da se pod naaslovom retinoidi skrivaju kreme protiv bora? Netko tko trazi takvu kremu, a neupucen je, sigurno ce traziti bore u naslovu
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 16:29   #50
Quote:
memorysun kaže: Pogledaj post
Ma mi boruše smo odmah našle rješenje, pa ima tema o tome
U retin-a se uzdamo, a bore bok!
A mi u 20ima? Ne bi ja baš retinol još koristila
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 16:39   #51
samo dobra hidratantna krema sa SPF-om
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 16:43   #52
Za cure u 20ima:hidratacija kože kremama i unosom tekućine i ne se mrštitiAko se ipak pojavi kakva manja borica,namažite je sa malo više kreme i masirajte(ne grubo). Uglavnom funkcionira
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 17:02   #53
Quote:
Sarajka_Mazza kaže: Pogledaj post
samo dobra hidratantna krema sa SPF-om
Da, znam to. Iako ja imam dosta masnu kožu, pa se bojim kako će sve to izgledat na meni kad stavim hidratantnu s SPF-om pa onda puder Ne želim bit ki hrenovka s ovitkom liti...

A da nađem kakav dobar puder s SPF-om?

Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Za cure u 20ima:hidratacija kože kremama i unosom tekućine i ne se mrštitiAko se ipak pojavi kakva manja borica,namažite je sa malo više kreme i masirajte(ne grubo). Uglavnom funkcionira
Fala ti

Ja sam inače lina za pit dosta vode, al moram se potrudit.
Imam sitne borice mrštilice; moram ih sredit nekako

Ako neko zna neku dobru hidratantnu kremicu za masnu kožu, nek napiše
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 17:15   #54
Ja masiram i rastezem svoje bore izmedju obrva, dvije, okomite, mrzim ih. Koristim obicnu kremu koju imam za noc, nikakvu posebnu protiv bora. U dvadeset šestoj! A jos imam pristice!! Ajme
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 17:45   #55
Quote:
Velika_kokos kaže: Pogledaj post
Ja masiram i rastezem svoje bore izmedju obrva, dvije, okomite, mrzim ih. Koristim obicnu kremu koju imam za noc, nikakvu posebnu protiv bora. U dvadeset šestoj! A jos imam pristice!! Ajme

Ja isto ne koristim nikakvu posebnu kremu

Mali offtopic: A čuj, mal je postotak onih sa savršenim tenom; većina ljudi ima problema s kožom u svakakvim oblicima; ako nemaju akne/bore, onda imaju flekice/ožiljke/strije/kraste/herpese/mitesere/proširene pore/sitne prištiće...

Uvik ima gorih slučajeva. Mog brata su dugo mučile ciste na licu pa je pio Roaccutane, i sad mu je puno bolje. Al naravno, ožiljci su ostali...
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 17:51   #56
Masna koža baš i nema problema sa borama ko suha, samo treba dobra hidratacija i budi bez brige, a te bore što ti smetaju da možda nisu genetske, pogledaj si mamu ili tatu pa usporedi. Ja sam sva na mamu i što sam starija kužim da su mi i neke bore mrštilice na istom mjestu kao i njezina, i ne zamaram se time, ne daj Bože većeg zla...........
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 18:56   #57
Ima nešto u tome...zapravo, većina toga ovisi o genetici
Ja se nadam da sam ja na tetu; ona sa 60 izgleda ki da ima 30
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 21:25   #58
vevaaa

pogledaj temu o BB kremama, one su i kreme i podloge i puder sa visokim spf-om (ima i za masnu kozu)
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 21:52   #59
već jesam; al fala na prijedlogu - sad sam definitivno odlučila da to kupujem

Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 17:21   #60
Quote:
Velika_kokos kaže: Pogledaj post
bore izmedju obrva, dvije, okomite, mrzim ih.
Nije mi jasno zakaj svi mrze te neke bore između očiju? To sam pročitala i na drugim temama kak su to najomraženije bore a ja se ni uz najbolju volju ne mogu sjetiti ikoga tko ima te bore
Očito je da ih niti ne primjećujem kod nikoga Sad sam i po netu tražila ali ne mogu naći nikakvu sliku ..

Općenito, mislim da smo malo preopterećene borama u smislu da smo si umislile da nam one značajno mjenjaju izgled. Što nije točno. Kad se pokušam prisjetiti starijih žena koje znam, ne mogu se sjetiti niti jedne jedine njihove bore što znači da se slabo i primjećuju. Lijepe crte lica su lijepe crte lica i ak je netko lijep, bore ga ne budu poružnile. Bore ne mjenjanju crte lica one samo odaju da nisi u ranim dvadesetima i to je to. A to nam piše i u osobnoj.


Meni lošije izgleda kad lice izgubi tonus, kad se opusti nego kad dobije bore. A lice se najčešće opušta kod osoba koje su se debljale i bile na dijetama pa opet debljale...


EDTI: ovo je bio samo osvrt , nisam ja protiv krema protiv bora samo predlažem malo opuštenije gledati na te "crtice" na licu
Satene is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:31.