Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2018., 09:10   #41
Quote:
chemgirl kaže: Pogledaj post
Imam kremu za to.
i ja isto.
nemam ih puno i dosta su svijetle, ali ljepse mi puder sjedne na to podrucje kad ih nema. jednom tjedno ih skidam. probala sam i vosak i secernu i cupanje koncem, od svega su mi pristici izbijali.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 19:57   #42
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Imam epilator za lice

To mi je bolje, ugodnije i prakticnije od vosak trakica.
Koji imaš?
Kolko para?

Iako imam obični onaj za tijelo koji rijetko koristim , ovo za lice mi zvuči kao isplativa investicija.
Dok si ne budem mogla priuštiti Bagatin i laser itd.

Imaš li problema s crvenilom poslije? Ja imam jaaako osjetljivu kožu, pa me jedino toga malo trta.
Midsomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 20:03   #43
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
i ja isto.
nemam ih puno i dosta su svijetle, ali ljepse mi puder sjedne na to podrucje kad ih nema. jednom tjedno ih skidam. probala sam i vosak i secernu i cupanje koncem, od svega su mi pristici izbijali.
Ovako isto i kod mene. Samo krema dolazi u obzir, namazem i drzim 8 minuta i isperem. Nikad nikakvih problema a fino glatko bude. Od cupanja i potezanja traka bih se strasno osula.
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 20:12   #44
Quote:
Midsomer kaže: Pogledaj post
Koji imaš?
Kolko para?

Iako imam obični onaj za tijelo koji rijetko koristim , ovo za lice mi zvuči kao isplativa investicija.
Dok si ne budem mogla priuštiti Bagatin i laser itd.

Imaš li problema s crvenilom poslije? Ja imam jaaako osjetljivu kožu, pa me jedino toga malo trta.
Emjoi AP-9L Epi Slim Travel Compact Epilator



Oko 200 kn. Imam ga 3 godine. Imam jako osjetljivu kozu, ali ovo mi je ok. Najcesce epiliram prije izlaska iz kuce
Kupila sam jos jedan da imam u rezervi kad ovaj crkne
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 20:41   #45
Gdje ima za kupiti taj epilator?

Laser je vrlo nezgodan za lice jer područje koje se tretira treba brijati, a to se dosta vidi. Ja sam zato odustala
__________________
i kad je gotovo za mene znaj tek tad je počelo
Billie Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 20:41   #46
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Emjoi AP-9L Epi Slim Travel Compact Epilator

Oko 200 kn. Imam ga 3 godine. Imam jako osjetljivu kozu, ali ovo mi je ok. Najcesce epiliram prije izlaska iz kuce
Kupila sam jos jedan da imam u rezervi kad ovaj crkne
Baš ga guglam.
Izgleda da je svugdje currently unavailable, buuuu

Pokušat ću naći nešto slično.
Midsomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 21:40   #47
Uzela sam ga na Amazonu pocetkom 2015., a i taj rezervni nekad pred kraj 2015.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 01:52   #48
Ja svoje cupkam pincetom onako napamet dok gledam tv. Toliko su se prorijedile da niti ni boli, skoro da ih ni nemam.
nadiai is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 01:59   #49
Quote:
nadiai kaže: Pogledaj post
Ja svoje cupkam pincetom onako napamet dok gledam tv. Toliko su se prorijedile da niti ni boli, skoro da ih ni nemam.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 18:43   #50
Pozdrav. Imam svijetlo smeđu kosu i oči, kožu svijetlog do srednjeg tena. Nasljedila sam nepoželjne dlačice (hvala roditelji). Užasno me živciraju dlake iznad usana i htjela bih ih se riješiti. Tretmane laserom, epilatore i brijanje ne priznajem. Probala sam trakice s voskom Cera di cupra i imala velika očekivanja. Naravno, zagrijala sam ih i nanijela kako treba itd. Skinulo mi je možda najsitnije dlačice, a one dlake zbog kojih sam i odlučila ukloniti brčiće su i dalje tu. Tako sam ostala crvena, ogorčena, doslovno sam urlikala.
Molim vas, vi koje imate iskustva, što bi mi preporučile (btw. razmišljala sam o kremi za depilaciju) i šta od ovih drogerijskih tj. jeftinih verzija najbolje djeluje. Pomoziteee
Marija Fierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 18:51   #51
te cera di cupra su valjda najgore trake na trzistu.
uzmi veet ili cupko.
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 19:12   #52
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
te cera di cupra su valjda najgore trake na trzistu.
uzmi veet ili cupko.
Hvala. Čula sam negdje da čupko za osjetljivu kožu nisu dobre kao čupko za normalnu kožu, koliko je to točno?
Marija Fierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 20:28   #53
Quote:
Marija Fierce kaže: Pogledaj post
Hvala. Čula sam negdje da čupko za osjetljivu kožu nisu dobre kao čupko za normalnu kožu, koliko je to točno?
Meni su cupko i jedne i druge bile dobre za noge. Ima ona narancasta kutija i zelena ako se ne varam.
Stvarno pocupaju sve.
Mislim da je to ipak prakticnije nego mazanje depilacijskim kremama.
A zasto ti laser ne dolazi u obzir?
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 11:26   #54
Meni te trake s voskom ništa ne počupaju. Zadnje sam uzela Čupko i 85% dlaka mi je ostalo, a koža mi je nakon toga bila 5 dana crvena pa smeđa i ljuštila se. Doslovno sam kraste imala. Ne znam jesam ja preglupa za to ili imam neku sjebanu kožu i dlake

Mislim da ću investirat u neki epilator...
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 17:51   #55
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Meni te trake s voskom ništa ne počupaju. Zadnje sam uzela Čupko i 85% dlaka mi je ostalo, a koža mi je nakon toga bila 5 dana crvena pa smeđa i ljuštila se. Doslovno sam kraste imala. Ne znam jesam ja preglupa za to ili imam neku sjebanu kožu i dlake

Mislim da ću investirat u neki epilator...
Ovo mi je sad za misterije jer meni pocupa ama bas sve
Mozda su ti bile prekratke
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 21:06   #56
Meni je zeleni Čupko odličan.
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 08:37   #57
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Ovo mi je sad za misterije jer meni pocupa ama bas sve
Mozda su ti bile prekratke
Nisu, uvijek pustim brkove na barem par mm prije čupanja. Imam dosta tanke dlake, ali baš zato bi se trebale moć bez problema počupat.

Kad idem kod kozmetičarke npr., ona mi sve lijepo počupa s voskom, nema ni krasta ni crvenila, ništa, a kad sama imam tjedan dana rane i kraste, a dlake ostanu
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 10:31   #58
Dobre su i mullerove trakice
Gioia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 17:35   #59
da probate s ovim?
https://www.youtube.com/watch?v=Leu0dYsiY_s
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 20:03   #60
Quote:
Marija Fierce kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Imam svijetlo smeđu kosu i oči, kožu svijetlog do srednjeg tena. Nasljedila sam nepoželjne dlačice (hvala roditelji). Užasno me živciraju dlake iznad usana i htjela bih ih se riješiti. Tretmane laserom, epilatore i brijanje ne priznajem. Probala sam trakice s voskom Cera di cupra i imala velika očekivanja. Naravno, zagrijala sam ih i nanijela kako treba itd. Skinulo mi je možda najsitnije dlačice, a one dlake zbog kojih sam i odlučila ukloniti brčiće su i dalje tu. Tako sam ostala crvena, ogorčena, doslovno sam urlikala.
Molim vas, vi koje imate iskustva, što bi mi preporučile (btw. razmišljala sam o kremi za depilaciju) i šta od ovih drogerijskih tj. jeftinih verzija najbolje djeluje. Pomoziteee
isto kao i ti - svijetle kose i puti te dlacice na licu
probala sam s trakicama i kremama, koristila ih godinu-dvije i nakon nekog vremena skuzila da su mi izrasle jos gore pocele su rasti u razlicitim smjerovima. sad ih vise ne cupam jer se bojim da ce s vremenom postati sve gore. pincetom pocupam one najduze i najtamnije i to je to. ali moram priznati da su mi trebale godine i godine da donekle prihvatim cinjenicu da su one tu i da nece nestati koliko god se ja trudila

Quote:
Gioia- kaže: Pogledaj post
Dobre su i mullerove trakice
meni su preeeloosee... (koristim za bikini). bipine su mi definitivno no.1! (i cjenovno prihvatljive)
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:55.