Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Play liste

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2010., 17:34   #61
@1Dream : jesi vidio Shady Girl od SISTAR =D ima puuunooo slatkog i sexy Heechula u spotu ~
i u Let you Go od Traxa ^^
i jesi vidio ono kad na Youngstreetu slaže one rogove koji mu stalno padaju s glave ili kad stavlja parfem? To mi je presmiješno =D
B2ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 10:31   #62
o.O Nijedno od toga troje nisam vidio Moram pogledati na youtube-u, osobito ako je Heechul u pitanju

Tek sam sada završio s gledanjem Super Junior's Mystery 6 show-a (Kako već ide ime, brkam ga), hvala Anchy na linku Cijela priča je stvarno malo creepy i morao sam pogledati par puta iza sebe tokom videa , ali Heechul i Siwon i njihova priča o crkvi u zadnjem dijelu...priceless
1Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 13:43   #63
Jeste gledali Exploring the human body (EHB) sa SuJu?
Ima na youtubu... Ja sam umirala od smijeha dok sam gledala!
Ima 13 epizoda, a u 2 epizode ( ne znam koje tocno, negdje pri kraju) gostuje i DBSK...
Gledajuci tu emisiju sam ih sve zapamtila! hahahahaha! samo sto kyuhyuna nije bilo na pocetku, pa kad je dosao bilo je: a tko je sad on?! xDD

Sad pokusavam skinuti Super Junior Super Show, ali mi ide sporo...
 
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 18:24   #64
http://www.youtube.com/watch?v=Gj7II...eature=related ovo ti je Heechul s rogovima =D ak nisi uspio nac =D

http://www.youtube.com/watch?v=f_LKL...eature=related a ovo je parfem, sori nije mi se dalo stavljat u linkove . ^^


kolko vec dugo slušate k-pop? ~ ( ne znam dal je netko vec pitao)

ja vec dvije godine ^^ poprilično sam sigurna da ce se to još produžit jer vec imam planove s frendicom za selidbu tamo haha =D
i dal netko skida njihove plesove? ( mislim dal pleše)
B2ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 20:32   #65
Ahahaha ovo s rogovima kako je poludio, ja sam se zaljubila u njega hahaha, šalim se, ali mi je naj

Hhahahahh ovo s parfemom ajme mene još bole trbušni mišići i sad nemrem se smijat ahahah

Sreća ^^


I naravno pogledala sam isti tren Shady Girl, joooj divan je ^^

Gledala sam samo ja mislim ono sa " doziranjem" za smijeh nešto... i to par puta, umirem xD


gledate li Playful Kiss? Ja ju obožavam.
Anchy K is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 12:54   #66
Quote:
B2ST kaže: Pogledaj post

ja vec dvije godine ^^ poprilično sam sigurna da ce se to još produžit jer vec imam planove s frendicom za selidbu tamo haha =D
za ozbiljno, ili samo planirate?
 
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 18:12   #67
za ozbiljno planiramo hehe =D

ne, stvarno bi htjele preselit se tamo i živjet skupa ^^ vjerojatno jednog dana i hocemo, barem otputovat ako ne i preselit se =D

al zasad se treba štedit =D


nope, nisam pogledala Playful Kiss, inace nisam za takve drame, al kaj je tak dobro? =D mogla bih nac malo vremena u svojem pretrpanom rasporedu hahah ~
B2ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 11:44   #68
Quote:
B2ST kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=Gj7II...eature=related ovo ti je Heechul s rogovima =D ak nisi uspio nac =D

http://www.youtube.com/watch?v=f_LKL...eature=related a ovo je parfem, sori nije mi se dalo stavljat u linkove . ^^


kolko vec dugo slušate k-pop? ~ ( ne znam dal je netko vec pitao)

ja vec dvije godine ^^ poprilično sam sigurna da ce se to još produžit jer vec imam planove s frendicom za selidbu tamo haha =D
i dal netko skida njihove plesove? ( mislim dal pleše)
Heeniiiim Presladak je

Meni će za 3 mjeseca biti 2 godine slušanja k-popa

Ja sam pokušao skinuti koreografiju nekih pjesama (Oh yeah, Bad girl i hrpu stvari od SHINee i Super Junior-a) I dobro mi ide

BTW; Clap your hands
1Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 18:38   #69
hi!
drago mi je cuti da ima k-pop fanova po hrvatskoj (ja to slusam ima nekih malo vise od pola godine)...
inace osim toga slusam i j.roc kao i ostale zanrove muzike (sve sto mi se svida ^^)
najdrazi su mi bendovi : 2NE1, f(x), After School, 4Minute, Miss A, Big Bang, SHINee, DBSK, JTL, 2PM, Papaya... i jos puno njih ~
inace, ima li itko od vas iz Splita? ja sam splicanka inace ;D
pozdrav ^_^
Bloody_†_Kisses is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 14:46   #70
IZAŠAO JE NOVI VIDEO OD 2NE1 - CLAP YOUR HANDS!
Clap Your Hands mi je jedna od naj pjesama sa albuma i video mi je vrh!

http://www.youtube.com/watch?v=ZTw-U...layer_embedded
Candie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 14:58   #71
IZAŠAO JE I VIDEO OD 2NE1 - GO AWAY!
Jako mi se sviđa. CL super glumi.

http://www.youtube.com/watch?v=3yW13T2sfKg

Još treba izaći spot za pjesmu Cant Nobody, što bi trebao biti najbolji od prva dva videa.
Sigurno će biti super, kao i ova prva dva. I 2ne1 će za svoj comeback na SBS Inkigayo izvoditi 3 pjesme - Cant Nobody, Go Away i Clap your Hands. Pjesme će se izvesti u kraćim verzijama. 2NE1 je prva korejska grupa koja će slomiti standarde i izvest će 3 pjesme. Comeback je 12. rujna.

Sve novosti o 2NE1 na str. - http://ygnxgeneration.wordpress.com/
Candie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 07:40   #72
izdali su novi album To Anyone, mozes ga skinut ovdje:
http://www.ihoneyjoo.com/albums/2ne1-to-anyone-album/
Bloody_†_Kisses is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 09:19   #73
Imam cd od BoE za američko tržište...posebno poslan iz Amerike...album je bolesno dobar. Eat You Up je stvar koja mi je svirala cijelo ljeto u autu.
Webeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 11:24   #74
Quote:
Webeto kaže: Pogledaj post
Imam cd od BoE za američko tržište...posebno poslan iz Amerike...album je bolesno dobar. Eat You Up je stvar koja mi je svirala cijelo ljeto u autu.

I ja isto obožavam BoU. Ona je prvi izvođač kojeg sam počela slušati otkako sam čula za k-pop. Imam sve njezine albume i često ju slušam. Super mi je i ovaj njezin novi album Hurricane Venus.
Candie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 11:30   #75
Da barem pjevaju na engleskom, jezik im je preruzan.
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 11:48   #76
Hey ljudi. Evo da se i ja javim - još jedan fan kpop-a Pogotovo 2NE1-a, pozorno pratim ovaj njihov "comeback"! Posljednji MV je trebao izaći danas ali je izgleda odgođen za sutra. Can´t wait...

Quote:
Fuerteventura kaže: Pogledaj post
Da barem pjevaju na engleskom, jezik im je preruzan.
E vidiš, ja baš ne bih voljela da pjevaju na engleskom. Ovako mi je puno privlačnije. A jezik im nije ružan, egzotičan je
(mada me nekad ubija što ne mogu pjevati uz neke najdraže pjesme, nego to bude: "tralalalalal kghlljjhk haru haru hregkmgšš" XD)
Imagine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 11:51   #77
Quote:
Imagine359 kaže: Pogledaj post
Hey ljudi. Evo da se i ja javim - još jedan fan kpop-a Pogotovo 2NE1-a, pozorno pratim ovaj njihov "comeback"! Posljednji MV je trebao izaći danas ali je izgleda odgođen za sutra. Can´t wait...
Kako je lijepo vidjeti da nas ima pomalo

Quote:
Imagine359 kaže: Pogledaj post
E vidiš, ja baš ne bih voljela da pjevaju na engleskom. Ovako mi je puno privlačnije. A jezik im nije ružan, egzotičan je
(mada me nekad ubija što ne mogu pjevati uz neke najdraže pjesme, nego to bude: "tralalalalal kghlljjhk haru haru hregkmgšš" XD)
Točno to, potpis; jezik je jako lijep i ja ne bih da su im sve pjesme na engleskom. A to što ne mogu pjevati uz pola dragih pjesama može se naučiti

Kod mene to ispadne nešto slično ovome:
"Saranghae...my baby girl...nja, nakghjljkljuh"
1Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 12:00   #78
Quote:
1Dream kaže: Pogledaj post
A to što ne mogu pjevati uz pola dragih pjesama može se naučiti

Da ali nije baš jednostavno. Može se naći na YouTube-u "romanization" pa to bude kao karaoke. ali ja se uvijek izgubim nakon 15 sec i nikad ne uspijem pohvatat riječi
I onda odustanem i vratim se svom lalala
Imagine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 12:06   #79
Quote:
Imagine359 kaže: Pogledaj post

Da ali nije baš jednostavno. Može se naći na YouTube-u "romanization" pa to bude kao karaoke. ali ja se uvijek izgubim nakon 15 sec i nikad ne uspijem pohvatat riječi
I onda odustanem i vratim se svom lalala
Haha istina ima takvih videa, iako neznam...meni je neke pjesme lakše, a neke teže za pjevati. Npr. od Se7en-a Better Together, mogu bez većih problema pohvatati, dok Ring Ding Dong od SHINee-a nema teorije da uspijem
1Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 12:16   #80
Quote:
1Dream kaže: Pogledaj post
Haha istina ima takvih videa, iako neznam...meni je neke pjesme lakše, a neke teže za pjevati. Npr. od Se7en-a Better Together, mogu bez većih problema pohvatati, dok Ring Ding Dong od SHINee-a nema teorije da uspijem
Istina, ovisi od pjesme do pjesme. Ako je sporija pjesma lakše uđe u uho. A ja se uvijek navučem na neke kao što je Ring Ding Dong. Pa sad ti to pohvataj
Imagine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:36.