Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2012., 12:14   #81
Hmm postao sam Beta member, valjda su me izvukli.

Samo mi se nekak neda igrat, ovo bi već bio treći hack'n'slash, Diablo 3, Darksiders 2 i još ovo... Ali ajde probat ćemo bar malo
Alucard Nosferato is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 13:09   #82
Znali se kad bi ova igra trebala biti gotova, tj. do kada će trajati beta?
__________________
Fortes fortuna adiuvat
Tamerlane is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 13:28   #83
Quote:
Alucard Nosferato kaže: Pogledaj post
Hmm postao sam Beta member, valjda su me izvukli.

Samo mi se nekak neda igrat, ovo bi već bio treći hack'n'slash, Diablo 3, Darksiders 2 i još ovo... Ali ajde probat ćemo bar malo
ako ti se neda proslijedi dalje
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 15:46   #84
Odigrao 3 sata u komadu

It is good! Just make a better map...

Skroz me podsjeća na "Baldurs Gate: Dark Alliance 2", atmosfera i taj sporiji gameplay, što sam igrao na PS2. All in all, i'll keep playing
Alucard Nosferato is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 16:09   #85
Quote:
Alucard Nosferato kaže: Pogledaj post
Odigrao 3 sata u komadu

It is good! Just make a better map...

Skroz me podsjeća na "Baldurs Gate: Dark Alliance 2", atmosfera i taj sporiji gameplay, što sam igrao na PS2. All in all, i'll keep playing
Nemoj se naviknuti previše, ubrza se što si veći level i nabaviš bolju opremu. Do te mjere da ako ne paziš i nisi najbolje lika napravio svi te 2shotaju
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 18:35   #86
Za 3 dana novi public test :

http://www.pathofexile.com/publicweekend/
Pharadox is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 00:09   #87
Quote:
Pharadox kaže: Pogledaj post
Za 3 dana novi public test :

http://www.pathofexile.com/publicweekend/
Ceka se ooo da!
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 09:37   #88
Inače od noćas 02:00 je počeo 1 week HC race http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/49495

Nagrade su za top 20 igrača te za one koji prežive i dostignu određene levele. Tko ima pristup beti sada odite ovo igrati, zabavno je.
Ja sam za ovaj race napravio Shadowa koji se s 2 claw bori da probam nove keystones koji su u ovom patchu došli
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 00:12   #89
Jao beta, šteta što je samo za vikend pa neću moći isprobati kako spada
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 10:43   #90
Noćaš u 02:00 počinje open beta weekend i mislim da traje do ponedjeljka u 09:00. Bit će 4 utrke tokom vikenda.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 10:45   #91
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Noćaš u 02:00 počinje open beta weekend i mislim da traje do ponedjeljka u 09:00. Bit će 4 utrke tokom vikenda.
Bas dobro sto idem poslovno sutra u Budimpestu. Al mogao bi igrati cijelu noc.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 11:22   #92
I jel netko probao igrati tokom Open weekenda?!
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 02:06   #93
Jesam, igra je ok lai mi se jednosavno više neda igrati hack and slash.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 18:32   #94
Igra tko?

Ubacili su pvp u betu nedavno ( lvl28 cap arene i endgame ), dodali act 3 u alphu, sad u sljedecim patchevima ce i trade sistem, i kazu da bi sljedeci mjesec trebala open beta napokon.


Ja sam krenuo polako sa rangerom i trenutno sam lvl24 taman na zadnjem bossu act 2 normal tezina.Ranger je dosta dobar zasada samo mi se cini da evasion na low lvlu nema smisla al eto, guram.
Pharadox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 19:59   #95
evasion + life ima smisla. ako si melee onda evasion +life+stit.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 20:21   #96
Rokam sa bowom, poison arrow je odlican za ubijanje hrpe white mobova, stavio sam i lesser multiple projectiles jos da imam increase area bilo bi super , a tu je jos lightning/fire za ove malo jace.Rain of arrow i split arrow mi se cine beskorisne zasada, jos koristim phase run ( bio sam pa preskocio pa radio novog lika da ga uzmem, preporodio sam se sa tim skillom ) i auru + cold damage ( nemam sad ime ).


Stavljam poene u life i evasion naravno, planiram uzeti acro i ici full evasion ( arrow dodging isto ), sa brdom hp nodova i resista.

Samo ovaj ranger ima hrpu dex nodova na pocetku, sto me malo nervira .


Ma polako, probat cu par klasa do pocetka OB i onda odluciti sto i kako.


E da, se to meni cini ili je onaj Oak iz badit questa daleko jaci od ovih ostalih, cak i od act bossova.Na kraju sam uzeo njegovih 45hp posto ga nikako nisam mogao ubiti.Ova druga 2 su toliko slabiji da sam samo stao i pucao na njih, kite je bio beskoristan posto mi nista nisu mogli.
Pharadox is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 17:42   #97
Poison arrow ima vrlo velik rast mana costa kasnije. Split arrow ti je kao free lesser multiple arrow i možeš na njega zalijepit extra damage support (kao added fire damage).

Oak je dosta zajeban, moraš mnogo ga kitat. Neki koriste i one šatore da ga zeznu. Bear trap i fire trap nisu loši potiv njega. Ako ti se posreći pa rano nabaviš Ethereal Chains to je ključan curse protiv brzih protivnika kao on.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 19:03   #98
Ima li kakvih informacija kada će otprilike u 12. mjesecu act3 doći u betu? Nisam već dugo igrao, a ne da mi se opet početi od početka zbog brojnih wipe-ova koji znaju biti sa novim patchevima (znam, jer sam u closed beti više od godinu dana), pa pitam zbog početka open bete i acta 3.
__________________
'Time is like a forest fire.' This was the motto of the Adonis Syndicate.
Acid303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 14:05   #99
Nema još fiksnog datuma.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 23:18   #100
http://massively.joystiq.com/2012/10...and-open-beta/

Jel isitina ovo da u 12. mj postaje open beta ?
__________________
Bolje sedam puta sa Snjeguljicom nego jedanput sa sedam patuljaka!
Jason_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.