Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2015., 17:18   #81
Quote:
čovjekzg kaže: Pogledaj post
Nella- a imali išta 5- ili 4?
Kakve su ti to ocjene? Kad je Željko u pitanju za njega takvih nema ocjena.

Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
nema
Željko je najbolji
I to što ljudi kažu da im je odbojan jer je umišljen...jebeno mu se može! Ima i zašto biti
Tako je. Muški su ljubomorni na njegov izgled pa im je "odbojan". A žemske nek si nabave oči. On je baš meni muškarac u pravom smislu te riječi, mogao bi raditi s mojim tijelom što bi htio. Dala bih mu. Kako u jednoj pjesmi pjeva hoćeš u zid, u zid?
Hoću.

Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
ajd nek mi netko nakelji njegovu najbolju pjesmu pa da i ja čujem šta to taj lik nudi
Evo ova bi ti se mogla svidjeti. Lud i ponosan
__________________
Vocal trance, uplifting & progressive trance - muzika koja jedino danas nešto znači i zvuči.
Nella5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 17:21   #82
Javite ako uploada album na yt/ deezer.

Zeljko mi je prenapet.

Moj TOP 3
1. Zena za sva vrimena
2. Ledja o ledja
3. Ljubavi
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 17:32   #83
Mess Nella
Meni on nije nesto izgledom napet
Mislim, oku je ugodan ali nije neko kome bih dala u zid
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 17:40   #84
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Javite ako uploada album na yt/ deezer.

Zeljko mi je prenapet.

Moj TOP 3
1. Zena za sva vrimena
2. Ledja o ledja
3. Ljubavi
Slay pjesme

Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Mess Nella
Meni on nije nesto izgledom napet
Mislim, oku je ugodan ali nije neko kome bih dala u zid
Još kad bi mi ovako pjevao, ajme meni.

A šta ću? Poludjela sam od dana kad sam ga vidjela i slušala uživo. Nisam svoja od tada.
__________________
Vocal trance, uplifting & progressive trance - muzika koja jedino danas nešto znači i zvuči.
Nella5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 17:48   #85
Quote:
Nella5 kaže: Pogledaj post
Evo ova bi ti se mogla svidjeti. Lud i ponosan
već mi se u samom startu ne sviđa što se radi o playbacku.

i ne sviđa mi se ta određena samoljubivost i samouvjerenost koju osjetim promatrajući ga.

inače ništ posebno da bi sad pao na dupe,
sve doduše fino upakirano u fini celofan al poklon je onako, dosta jeftin.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 17:57   #86
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
već mi se u samom startu ne sviđa što se radi o playbacku.

i ne sviđa mi se ta određena samoljubivost i samouvjerenost koju osjetim promatrajući ga.

inače ništ posebno da bi sad pao na dupe,
sve doduše fino upakirano u fini celofan al poklon je onako, dosta jeftin.
Zaboravila sam da je tu playback, evo jedan live.

Zena za sva vremena - Kosevo LIVE
__________________
Vocal trance, uplifting & progressive trance - muzika koja jedino danas nešto znači i zvuči.
Nella5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 18:24   #87
nella

Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
već mi se u samom startu ne sviđa što se radi o playbacku.

i ne sviđa mi se ta određena samoljubivost i samouvjerenost koju osjetim promatrajući ga.

inače ništ posebno da bi sad pao na dupe,
sve doduše fino upakirano u fini celofan al poklon je onako, dosta jeftin.
sneč frende
__________________
čovjekzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 18:52   #88
Zasto ne bi bio samouvjeren?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 22:50   #89
Quote:
Nella5 kaže: Pogledaj post
Zaboravila sam da je tu playback, evo jedan live.

Zena za sva vremena - Kosevo LIVE
ajd bar nije turbo folk ak ništ drugo, vuče mi na tošu proeskog.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 22:54   #90
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Zasto ne bi bio samouvjeren?
ta samouvjerenost je više produkt manipulacije koju je nametnuo određenoj biranoj publici.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 23:04   #91
Omg koja kolicina pressiranosti na prve dve strane
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 23:05   #92
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
ta samouvjerenost je više produkt manipulacije koju je nametnuo određenoj biranoj publici.
Svakako
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 00:36   #93
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
n
I to što ljudi kažu da im je odbojan jer je umišljen...jebeno mu se može! Ima i zašto biti
bas, moze mu se


album je odličan, kupila sam ga čim je izasao, a to puno govori, ja fakat ne kupujem CDove pobogu.

nema loše stvari doslovce, pitanje je samo koja ce kome bolje sjesti.

moji trenutni favoriti su Zvezda, Nisam znao da ti kazem i Isto je (ova me posebno dere tekstom, stvarno brutalna stvar, a on je otpjevao majstorski)

a onda Otvori mi oči je fakat vrh stvar, brža, s tim malo balkanskijim instrumentalom, ma špica. Znam ima odličan tekst.

van svake kategorije su Olovni vojnik i Nisam te zbog lepote voleo, prekrasne stvari.

eventualno one maaaalo slabije ali samo malkice su mi iz nekog razloga Dama i Nerado, Nerado mi previse melodijom pari na kombinaciju Lud i ponosan i Dođi sutra, pa mozda zato.

Ludak u obje verzije i Zabluda su vec poznate pa su mi one nekako van kategorije za komentiranje, toliko puta sam ih izlizala da ih sada prebacim jer mi se trenutno slusaju "novije" stvari.

Sve u svemu, ja osobno jako volim Zeljka, jer je ocigledno, svidjalo se nekome to ili ne, da je prefekcionist, da zna sta radi i sta zeli, i sve odradjuje tip top, a opet, nemoze se reci da se radi izricito o "poslu", na njegovim koncertima se vidi da se zabavlja i da voli to radit, i ja mu vjerujem kad kaze da zaista uziva u tome.
Dakle, ocekivala sam dobar album, ali nisam ocekivala da ce apsolutno svaka stvar biti za aposlutnu desetku, a po mome cijeli album to jest.
Pa čak i disko pošalica Ranjena zver je zapravo ful dobra nostalgično plesna pjesmica, koja unatoč prividno plitkom tekstu opet ima smisla i postavlja dobru analogiju ("ne puštaj samu tu ranjenu zver jer moze da promeni smer"...nije da ne stoji, šta ne )


edit: ps: dala bi mu o zid
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 16:24   #94
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
ajd bar nije turbo folk ak ništ drugo, vuče mi na tošu proeskog.
Ma nije on turbo folk. One prve pjesme mu malo zvuče "cajkaste", ali nije tako strašno. Dobre su mu i te.
__________________
Vocal trance, uplifting & progressive trance - muzika koja jedino danas nešto znači i zvuči.
Nella5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 17:09   #95
Quote:
Nella5 kaže: Pogledaj post
Ma nije on turbo folk. One prve pjesme mu malo zvuče "cajkaste", ali nije tako strašno. Dobre su mu i te.
...sedi u moj karavan, da te vozim dok ne svane dan...

Cajka majka treba nekako počet, bože moj.
meni se sviđa što se on ne stidi tih blesavih pjesama sa početka karijere, i redovno ih pjeva po koncertima. To mi je u redu skroz, za svakoga ponešto.

Većina ljudi koja nije upoznata sa njegovom diskografijom, realno, ako su čuli, čuli su za Telo Vreteno i Varnice, te old skul stvari. Ja imam par legica s kojima sam sad gledala X-faktor koje nisu znale ništa njegovo, pa na svaku pjesmu njegovu koja bi se tamo otpjevala, isčuđavale su se kako on pjeva zapravo te neke pop-balade, s tu i tamo balkanskim prizvukom i instrumentima. Bile su uvjerene da je on čista cajka.

Meni je Telo vreteno vrh stvar kad smo kod toga
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 17:20   #96
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
...sedi u moj karavan, da te vozim dok ne svane dan...
slay!

Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Meni je Telo vreteno vrh stvar kad smo kod toga
'Kada te vidim prorade hormoni
jer ti si glavna premija
grudi mi tesne
zelje mi pobesne
treba mi anestezija
'



__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 17:55   #97
ali novije live verzije tek....
https://www.youtube.com/watch?v=3acNXY03NoE

od 1:45

o zid.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 15:51   #98
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Omg koja kolicina pressiranosti na prve dve strane :rofl :
haha, dobro sam se smijala kad sam čitala

Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
...

Cajka majka treba nekako počet, bože moj.
meni se sviđa što se on ne stidi tih blesavih pjesama sa početka karijere, i redovno ih pjeva po koncertima. To mi je u redu skroz, za svakoga ponešto.

Većina ljudi koja nije upoznata sa njegovom diskografijom, realno, ako su čuli, čuli su za Telo Vreteno i Varnice, te old skul stvari. Ja imam par legica s kojima sam sad gledala X-faktor koje nisu znale ništa njegovo, pa na svaku pjesmu njegovu koja bi se tamo otpjevala, isčuđavale su se kako on pjeva zapravo te neke pop-balade, s tu i tamo balkanskim prizvukom i instrumentima. Bile su uvjerene da je on čista cajka. :zubo :

Meni je Telo vreteno vrh stvar kad smo kod toga :cice :
E upravo to.
Prva koju ne cijenim zbog toga jer nikad ne pjeva pjesme s prvog albuma je Nina Badrić. Mislim ako si već snimila te prve pjesme, izvoli ih nekad i izvoditi, a ne ih ignoriraš. Da im nema tih prvih pjesmica ne bi ni bili tu gdje jesu. Ak se Madonna ne srami u 57-oj izvoditi Like A Virgin ,onda može i ona.

Sviđa mi se kod Željka što je napravio novu verziju Varnica, koja je genijalna.
Većina ljudi čim vidu prezime, odmah zaključe da je cajker , umjesto da malo istraže po njegovoj bogatoj diskografiji koliko ima lijepih pjesama koje diraju u dušu.

Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post

'Kada te vidim prorade hormoni
jer ti si glavna premija
grudi mi tesne
zelje mi pobesne
treba mi anestezija
'



:headbang ::headbang :
Boldani dio mi je najbolji.


Meni svira Samo Ti.

Poludecu od nemira
jos trazim te u drugim zenama
a samo ti, a samo ti
a samo ti si mi u venama
__________________
Vocal trance, uplifting & progressive trance - muzika koja jedino danas nešto znači i zvuči.
Nella5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 02:35   #99
Pozz Zeljkovima fanovima ako ih ima.

Ja njega pratim od detinjstva od kad je izdao svoj prvi album za City Records 2000 godine. Do dan danas sam ostala njegov fan... Covek je genije u muzickom smislu, odlicno izgleda msm oduvek je dobro izgledao a ono sto najvise volim kod njega je njegov seksi glas, ima neki dubok muzevan glas i kad peva i kad prica bas prija mojim usima.

Sto se tice njegovog pocetka istina poceo je sa komercijalnim pesmama ai takodje i tada je imao prelepe pesme poput:

Pesma Balada iz 2001 god je prelepa. On je radio muziku i aranzman.

https://www.youtube.com/watch?v=ks55YcWrN8M

Pa pesma Zaboravljas.

https://www.youtube.com/watch?v=5yhI2p6naMU

pa pesme dukati, idi na put, ko da ne postojim... i gomila drugih koje ne peva tako cesto. Radio je dosta dueta, prvi sa Harisom Dzinovicem 2001 Sta ce meni vise od toga, sa Dinom Merlinom Supermen, sa Temi Harison 2005
i live my life for you na Engleskom.

https://www.youtube.com/watch?v=7ZI0BuAQVVk


jedan making of sa snimnja...
https://www.youtube.com/watch?v=0xeUWqqyidU
MiaMolder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 16:12   #100
Danas je u Zagrebu (Roko), a ja neću biti tamo da ga ponovno slušam i vidim uživo.
__________________
Vocal trance, uplifting & progressive trance - muzika koja jedino danas nešto znači i zvuči.
Nella5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:09.