Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2008., 16:05   #41
Smile Sauna

Imate li neka iskustva s infracrvenom saunom? Da li je to na bilo koji način štetno? Koliko znam, nebi trebalo biti uopće, samo čista korist..Ja sam bila u finskoj sauni, ali u infracrvenoj nikada, čak neznam niti gdje toga ima. Vidim da su stanovnici zapada već davno sa time upoznati.

Ima li smisla investirati i kupiti kućni primjerak (2000-3000 Eu)? Mi smo u manjem mjestu gdje nema nikakve saune u blizini, niti lječilišta, i to je jedini način da si priuštimo taj gušt. Ipak, finska ili infracrvene? Ima li netko iskustava?
__________________
U boj za narod svoj!!
snjeguljičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 01:23   #42
Imate za proporuciti neku dobru saunu u Zagrebu? i koja je cijena otprilike? jel istina da se moze smrsaviti i nakon koliko tretmana-koja su vasa iskustva? hvala puno
violet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 02:44   #43
@violet girl: Zaboravi to o mršavljenju!

@snjeguljičica: IR: ništa, to te samo grije kao i (infracrvena) grijalica u banji...

Sauna: ne ohladiti se pred ulazak u saunu (inače grijanje bespotrebno dugo traje), ući otuširana (higijena!) i suha (obrisana), kosa može ostati malo mokra, a neko voli da je zaštiti ručnikom (što može malo biti opasno, jer se previše topline zadrži u glavi), i dakako - gola!
Ne dodirivati drvo tijelom, dakle, uzeti dovoljno veliki ručnik. Ja volim da legnem skroz gore (ili ako je prevruće, možda jednu niže), ravnomjerno se ugrijem i znojim kada je glava na istoj razini, a nije ni prevruće; ako sjedim, čak i niže, opet mi je glava previsoko pa se prebrzo ugrijem.
Nekada je dosta 10 minuta u prvoj turi, poslije povećam na 15. Kažu da je medicinski maksimum tri ture, ali ko voli još... Bitno je samo ne dehidrirati (često je neki sokić bolji od čiste vode, da ne izgubimo previše vitamina i minerala) i dobro se ohladiti između tura (ne pregladno direktno po izlasku iz saune).
Hmmm, jesam li nešto zaboravila?
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 22:00   #44
Sauna

Neznam jel tema na dobrom PDFu ali nadam se da ćete mi znati pomoći...
ovako zanima me gdje ima sauna u zagrebu u koju bi mogao odvesti djevojku, i naravno tamo popričati s njom(znaći da nije gro ljudi ida nije samo za muške/ženske, nego za parove) kolike su cijene, i koju saunu mi preporučate za nekoga tko nikad nije bio u sauni (turska, finska?) i gdje su najbolje saune, kako vam se čini ona u utrinama koja je u sklopu bazena ima li neka dobra u istočnom dijelu grada?
lepotan1990 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 24.03.2010., 18:11   #45
Quote:
lepotan1990 kaže: Pogledaj post
Neznam jel tema na dobrom PDFu ali nadam se da ćete mi znati pomoći...
ovako zanima me gdje ima sauna u zagrebu u koju bi mogao odvesti djevojku, i naravno tamo popričati s njom(znaći da nije gro ljudi ida nije samo za muške/ženske, nego za parove) kolike su cijene, i koju saunu mi preporučate za nekoga tko nikad nije bio u sauni (turska, finska?) i gdje su najbolje saune, kako vam se čini ona u utrinama koja je u sklopu bazena ima li neka dobra u istočnom dijelu grada?
Ona u Utrinama je odlična! Doduše ne možeš "rezervirati" cijelu saunu...za parove je, i nije bilo gro ljudi (što ti ljudi smetaju? osim ako si mislio da ćeš ju tamo odvesti i poseksati - savjet: ne bih ti preporučila )
Ja sam za prvi put išla i u tursku i finsku, ali ja sam frik - jedem vrelu juhu, pa mi nije problem sjediti u vrelini
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 15:07   #46
Preporuka za saune u Splitu?
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:19   #47
Ja tražim dobru tursku u Zagrebu. Išla sam nekada u Sheraton i ok je, ali subotom navečer je užasna gužva i stalno jedan starkelja skače gol pa bi nešto mirnije.

U World Classu u Westinu je bila divna, ali se stalno kvarila.
__________________
Smijte se više!
Helmuta Newton is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 19:47   #48
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
Preporuka za saune u Splitu?
Ima itko kakvu preporuku? Ako ti nije daleko da Baške Vode hotel Horizont ima super svijet sauna, samo je zimi zatvoren. I u Slavije je nelosa sauna samo dosta manja i bez popratnih sadržaja.
marinnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2023., 15:23   #49
Ima li netko preporuku za tursku (parnu) saunu u Zagrebu? Da nije prevelika gužva i da je ok higijena...
Breeda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2024., 15:18   #50
Ima netko svoju kućnu saunu?
Kupili bi finsku, ima ih zanimljivih već od 1550eura do recimo 2200eura dosta modela nekoliko proizvođača, u kompletu sve bude.
130*120 ili 150*120cm, za 2 osobe taman recimo, 3kw peć
Imate preporuka??
widasb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:18.