Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2017., 20:58   #401
https://www.youtube.com/watch?v=qGT_pwaFk94

Ajde da je neko i ovu temu obradio
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 22:04   #402
A dobro, imao je prek 20 poena sa 4 banke i jednim koljenom u Wizardsima sa danasnjim pravilima, takvi spanerima je skroz nebitno u kojoj eri igraju.. Iako bi mi zanimljivo bilo vidjet Jamesa ili KDa u 90tima, jesu pickice ali skill je through the roof.. Koliko bi oni trpali kad bi mogli dosta cesce zvat izolacije
__________________
Per me, solo l'Inter
Lovrixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 22:12   #403
Naravno da je nebitno, trpao bi i danas, ovo je samo za likove koji odmah skacu kad se kritizira kosarka tog doba.
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 12:28   #404
REVIDIRANIH TOP 100

https://www.facebook.com/NBA24.7Offi...270127/?type=3
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 13:00   #405
Smjesna lista.. Dirk 27 lol, Giannis nebi uopce tu trebao bit, KD i Curry previsoko, za Westbrooka da ne pricam.. uzas.. i Lebron drugi lolcina.. Mozda kad zavrsi karijeru, trenutno ako je top10 moze sretan bit
__________________
Per me, solo l'Inter
Lovrixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 13:16   #406
Quote:
Lovrixx kaže: Pogledaj post
Smjesna lista.. Dirk 27 lol, Giannis nebi uopce tu trebao bit, KD i Curry previsoko, za Westbrooka da ne pricam.. uzas.. i Lebron drugi lolcina.. Mozda kad zavrsi karijeru, trenutno ako je top10 moze sretan bit
Slažem se, ajd za ove koji igraju razumijem zašto su ih visoko stavili.
Treba održati interes za NBA, pa makar i umjetno stvarati zvijezde.
Mene brine Kobe tako visoko, Duncan ispred Olayuwona, Iverson po meni prenisko.
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 15:01   #407
A tony parker je za 30 mjesta bolji od penny hardawaya?
Ima li netko normalan tko bi izabrao prime Parkera ispred prime Pennya?
Rodman za 30 mjesta bolji od Webbera..

btw volio bi vidjeti koju listu koja bi maknula ove igrače ala Havlicek,Russell,Chamberlain,Mikan itd..jer budimo realni, tko je ikada gledao te ljude kako igraju?
Trebalo bi neku listu najboljih igrača zadnjih 30 godina koja bi bila zanimljivija ako se mene pita.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 11:06   #408
Hakeem ili Duncan je savrsena rasprava za sta je bitnije, kolio si dobar u peaku ili duzina karijere i vise prstenja i nagrada
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 11:30   #409
bullsi iz 90ih bi razbili pola ovih timov s 40ak razlike
johnny londo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 11:50   #410
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Hakeem ili Duncan je savrsena rasprava za sta je bitnije, kolio si dobar u peaku ili duzina karijere i vise prstenja i nagrada
Hakeem meni ispred, tip je brutalno underrated.. Sulude stvari je radio, daleko od toga da je Duncan los, al ovaj je u stanju bio bit one man army i u obrani i u napadu..

I Dirk bi mi easy u top15 usao, mozda i top10.. Onaj njegov naslov vrijede ko pol Mambinih valjda, zavrsit ce karijeru ko top6 strijelac ikad, najbolji europljanin ikad za 10 milja ispred svih.. A ovi pajci ga stave 27og i Currya i slicne ispred njega.. Iako mi je Steph najdrazi igrac al smjesno je rec da je bolji igrac od Dirka, bar trenutno
__________________
Per me, solo l'Inter
Lovrixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 12:55   #411
Quote:
Lovrixx kaže: Pogledaj post
Hakeem meni ispred, tip je brutalno underrated.. Sulude stvari je radio, daleko od toga da je Duncan los, al ovaj je u stanju bio bit one man army i u obrani i u napadu..

I Dirk bi mi easy u top15 usao, mozda i top10.. Onaj njegov naslov vrijede ko pol Mambinih valjda, zavrsit ce karijeru ko top6 strijelac ikad, najbolji europljanin ikad za 10 milja ispred svih.. A ovi pajci ga stave 27og i Currya i slicne ispred njega.. Iako mi je Steph najdrazi igrac al smjesno je rec da je bolji igrac od Dirka, bar trenutno
Dirk top 10-15? Po čemu?...nije sve u statistici...
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 12:58   #412
Quote:
Lovrixx kaže: Pogledaj post
Hakeem meni ispred, tip je brutalno underrated.. Sulude stvari je radio, daleko od toga da je Duncan los, al ovaj je u stanju bio bit one man army i u obrani i u napadu..

I Dirk bi mi easy u top15 usao, mozda i top10.. Onaj njegov naslov vrijede ko pol Mambinih valjda, zavrsit ce karijeru ko top6 strijelac ikad, najbolji europljanin ikad za 10 milja ispred svih.. A ovi pajci ga stave 27og i Currya i slicne ispred njega.. Iako mi je Steph najdrazi igrac al smjesno je rec da je bolji igrac od Dirka, bar trenutno
znači dirk je top10 mozda,a Lebron jedva da je top10?
objektivnost na aparatima.
Mislim, to najbolje govori koliko su te liste subjektivne i koliko je nemoguće napraviti objektivnu listu.

Po čemu je smješno reć da je Curry bolji od Dirka? Pričaš ko da su Mookie Blaylocka stavili,a ne Currya.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 13:00   #413
Ovaj puta su favorizirali ove s puno naslova (jedino Wilt među prvih 10 nema više od 3) i dominaciju u svojoj dekadi tj. isključivo statistiku.
Među 8 je 6 igrača Lakersa, smiješno.
Petorka Thomas,Reggie Pippen, Barkley,Hakeem bi namučila Magica,Jorana,Birda, Duncana, O'neala.
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 13:02   #414
Quote:
vknez kaže: Pogledaj post
Dirk top 10-15? Po čemu?...nije sve u statistici...
Upravo zbog toga "nije sve u statistici" bi Dirk trebao biti visoko, ne top10, ali top 15, zasigurno top 20 jer, Dirk je svojom pojavom u ligi promijenio paradigmu u načinu igre visokog igrača, Dirk je donio jedan cijeli sport u veliku naciju kao što je Njemačka i ne samo to, od jedne relativno nove i gubitničke franšize poput Dallasa, stvorio je od njih instituciju, šampione koji su postali netko i nešto u ligi.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 13:20   #415
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
znači dirk je top10 mozda,a Lebron jedva da je top10?
objektivnost na aparatima.
Mislim, to najbolje govori koliko su te liste subjektivne i koliko je nemoguće napraviti objektivnu listu.

Po čemu je smješno reć da je Curry bolji od Dirka? Pričaš ko da su Mookie Blaylocka stavili,a ne Currya.

Ovo sam i ja mislio reci, mislim di je tu logika

Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Upravo zbog toga "nije sve u statistici" bi Dirk trebao biti visoko, ne top10, ali top 15, zasigurno top 20 jer, Dirk je svojom pojavom u ligi promijenio paradigmu u načinu igre visokog igrača, Dirk je donio jedan cijeli sport u veliku naciju kao što je Njemačka i ne samo to, od jedne relativno nove i gubitničke franšize poput Dallasa, stvorio je od njih instituciju, šampione koji su postali netko i nešto u ligi.
Nowitzki treba biti visoko, ali reci da je besmislica staviti Currya ispred ne stoji.

Vise prstenja, vise nagrada itd., najbolja sezona Stepha je bolja od Dirka. Ovaj nema dugovjecnost, da mu sad zavrsi karijera razumijem zasto vecini nebi bio ispred, ali po meni on je bokji igrac, prakticki u svim segmentima igre.

Dirk je revolucioner, to je istina. Ako gledamo povijest Dallasa i GSW prije Currya i Dirka, prakticki GSW su imali duzi period jada i bijede nego Dallas koji je bio jako dobra ekipa krajem 80-ih, dosli su do finala konferencije itd. Prije Currya Warriorsi nisu bili 40 godina u finalu konferencije, oni su isto totalna katastofa od fransize bili, tu osobno ne dajem prednost Dirku. Sta je napravio za njemacku i sport u europi, to je

Ako cemo gledati van NBA, Kareem ima jos bolje sanse da ga se stavi najvecim kosarkasem svih vremena. Taj sta je napravio na collegu i u srednjoj vise niko nece ponoviti. COvjek je jednostavno pobjednik, dugotrajnost karijere, vise MVP nagrada, razni rekordi koje drzi, prakticki slicno kao i MJ igra bez rupe, jbga moglo bi se argumentirati da je on veci kosarkas od MJ-a iako vecini nije, posebno sto se tice komercijalnog dijela. Realno nema smisla usporedjivati jer je neusporedivo, i svaka nova generacija mjenja kriterije za GOAT kako bi njihov igrac bio upravo taj.


Slazem se da bi zanimljivije liste bile nakon 80-te i ulaska Birda i Magica, jer ovo prije je jako tesko rangirati
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 14:01   #416
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Ovo sam i ja mislio reci, mislim di je tu logika



Nowitzki treba biti visoko, ali reci da je besmislica staviti Currya ispred ne stoji.

Vise prstenja, vise nagrada itd., najbolja sezona Stepha je bolja od Dirka. Ovaj nema dugovjecnost, da mu sad zavrsi karijera razumijem zasto vecini nebi bio ispred, ali po meni on je bokji igrac, prakticki u svim segmentima igre.

Dirk je revolucioner, to je istina. Ako gledamo povijest Dallasa i GSW prije Currya i Dirka, prakticki GSW su imali duzi period jada i bijede nego Dallas koji je bio jako dobra ekipa krajem 80-ih, dosli su do finala konferencije itd. Prije Currya Warriorsi nisu bili 40 godina u finalu konferencije, oni su isto totalna katastofa od fransize bili, tu osobno ne dajem prednost Dirku. Sta je napravio za njemacku i sport u europi, to je

Ako cemo gledati van NBA, Kareem ima jos bolje sanse da ga se stavi najvecim kosarkasem svih vremena. Taj sta je napravio na collegu i u srednjoj vise niko nece ponoviti. COvjek je jednostavno pobjednik, dugotrajnost karijere, vise MVP nagrada, razni rekordi koje drzi, prakticki slicno kao i MJ igra bez rupe, jbga moglo bi se argumentirati da je on veci kosarkas od MJ-a iako vecini nije, posebno sto se tice komercijalnog dijela. Realno nema smisla usporedjivati jer je neusporedivo, i svaka nova generacija mjenja kriterije za GOAT kako bi njihov igrac bio upravo taj.


Slazem se da bi zanimljivije liste bile nakon 80-te i ulaska Birda i Magica, jer ovo prije je jako tesko rangirati
Je samo je taj Njemac doveo do naslova Dallas s isluženim Kiddom i nba prosjekom Terryem, Chandlerom i Marionom.
Dok taj nesretni kareem treba uvijek HOF igrače, pa na ovoj je listi 10 kareemvih suigrača, koliko je Dikrovih.
Carryu pak treba all star petorka da dobije Lebrona i ekipu.
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 14:21   #417
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Nowitzki treba biti visoko, ali reci da je besmislica staviti Currya ispred ne stoji.
Na to se nisam ni referirao, nego na čisto Dirkov legacy i kroz koju prizmu ga treba promatrati.

Quote:
Prije Currya
Ovo nije u redu napisati pošto su na tom draftu uzeli ostatak svoje jezgre koji su zajedno, u isto vrijeme kad i Curry postali sama elita lige, top15 igrači, Draymond jako visoko na toj ljestvici.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 14:49   #418
Nisam mislio na tebe, nego neko gore je to komentirao

To finale ce povijest pamtiti kao izgubljeno finale Heata a ne osvojeno Dallasa, dok recimo Cavse i njihovu titulu ce pamtiti kao osvojenu titulu Jamesa i ostalih a ne da su GSW popusili to. Zasto?

Jer su protiv Dallasa James i Bosh chokeali tu seriju vise nego je Dirk odigrao maestralno, pa jbga odlucujucu utakmicu Dirk je odigrao za kurac, Terry ih je nosio do titule. Protiv GSW, James je odigrao jedno od najvecih finala ikad, on je podigao razinu igre dok Dirk nije u finalu. Zato taj naslov Dirka nije naslov koji ga dize u ocima vecine. I Chandler je DPOY, to nije nikakav prosjek.

Dirk kad je imao ekipu oko sebe u primeu kao recimo Curry nije briljirao previse. Webber ga mu je ocitao lekciju 2002, Duncan je bio bolji 2003 i u toj 3. utakmici prije ozljede Nowitzki je bio za njegov standard los, 2005 Nash i Amare su podigli level igre Dirk nije posebno, u odlucujucoj utakmici za Mavse Dirk sutira 36% a gube samo 4 razlike zbog Terrya opet koji igra herojski, da je bio Dirk na nivou mogli su ici u game 7, 2006 opet flop u finalu, Wade igra maestralno i dize razinu dok Dirk sutira ispod 40%, 2007 kad je imao mozda najbolju ekipu sa 67 pobjeda opet totalni flop Dirka koi sutira 38% i gube u prvoj rundi.

Dirk kad je imao ekipu koja je ekvivalent GSW danas, najjaca na zapadu je chokeao ne samo jednom. Tako da te price ne treba nikoga nisu istina, a Kareema ne treba komentirati, on je nosio Oscara do naslova, i naslov 1980 covjek se izivljavao na sixersima, Magic je bio jos rookie, odigrao je dobru seriju ali sta je Kareem napravio ovima je strasno. Kareem pokradan za FMVP jer nije igrao zadnju
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 14:50   #419
Obozavam Stepha al on nebi sa onim Dallasom s kojim je Dirk uzeo naslov ni prvu rundu prosao.. Ne znam dapace dali bi itko od igraca u zadnjih 15-20 godina uzeo naslov s onom ekipom.. Godinu prije i godinu poslije su pobrali metlu cini mi se odmah u prvom krugu, a taj playoff su dobili Blazerse, Lakerse i OKC, i onda finale Heat.. Vecinom su ekipe gradene da udu u finale konferencije barem 2-3 godine zaredom i jednom u veliko finale. Dirk je, na neku foru, sa 33 godine, izvan primea, doveo skupinu penzica do naslova, dok je putem ownao mlade superstarove i u svakoj seriji bio bolesno clutch.. I redovito je podizao svoj lvl igre kad je dosao playoff, kod Currya to ne vidim, eventualno prosle sezone..
__________________
Per me, solo l'Inter
Lovrixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 15:27   #420
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Nisam mislio na tebe, nego neko gore je to komentirao

To finale ce povijest pamtiti kao izgubljeno finale Heata a ne osvojeno Dallasa, dok recimo Cavse i njihovu titulu ce pamtiti kao osvojenu titulu Jamesa i ostalih a ne da su GSW popusili to. Zasto?

Jer su protiv Dallasa James i Bosh chokeali tu seriju vise nego je Dirk odigrao maestralno, pa jbga odlucujucu utakmicu Dirk je odigrao za kurac, Terry ih je nosio do titule. Protiv GSW, James je odigrao jedno od najvecih finala ikad, on je podigao razinu igre dok Dirk nije u finalu. Zato taj naslov Dirka nije naslov koji ga dize u ocima vecine. I Chandler je DPOY, to nije nikakav prosjek.

Dirk kad je imao ekipu oko sebe u primeu kao recimo Curry nije briljirao previse. Webber ga mu je ocitao lekciju 2002, Duncan je bio bolji 2003 i u toj 3. utakmici prije ozljede Nowitzki je bio za njegov standard los, 2005 Nash i Amare su podigli level igre Dirk nije posebno, u odlucujucoj utakmici za Mavse Dirk sutira 36% a gube samo 4 razlike zbog Terrya opet koji igra herojski, da je bio Dirk na nivou mogli su ici u game 7, 2006 opet flop u finalu, Wade igra maestralno i dize razinu dok Dirk sutira ispod 40%, 2007 kad je imao mozda najbolju ekipu sa 67 pobjeda opet totalni flop Dirka koi sutira 38% i gube u prvoj rundi.

Dirk kad je imao ekipu koja je ekvivalent GSW danas, najjaca na zapadu je chokeao ne samo jednom. Tako da te price ne treba nikoga nisu istina, a Kareema ne treba komentirati, on je nosio Oscara do naslova, i naslov 1980 covjek se izivljavao na sixersima, Magic je bio jos rookie, odigrao je dobru seriju ali sta je Kareem napravio ovima je strasno. Kareem pokradan za FMVP jer nije igrao zadnju
Kolega pa nemaju svi ovdje na forumu 20 godina, pa da se nesjećaju kako se 00-ih kralo za lakerse a protiv Portlanda, Sacramenta, Phoenixa...
Da se kralo malo za Dirka,Webbera,Nasha,wallaca možda bi i oni Imali koji naslov (više).
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:26.