Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2017., 13:42   #61
Taj Artistanbul shvaćam ko neku sektu, ozbiljno. EA se ne odvaja od Ozlemke i njenog brata avukata Duraka. Btw. kako se uopće osnovala ta agencija. Dok je išao KPA sam istražila. Durak je naime prvi posao našao u nekoj avukat širket koja se između ostalog bavila zastupanjem klijenata u sektoru medija. Tamo je upoznao klijenticu Ebru Gündeş (pjevačica, glumica itd.) s kojom se spanđao i na kraju vjenčao, a brak je potrajao nešto kratko, nekoliko mjeseci. Sjećam se da je tu bilo i nekih skandala, ali ne znam više točno, a ne da mi se ni tražiti. Uglavnom se točno sjećam da je ArtIstanbul osnovan te godine kad se avukat razveo, pa sa sekom Ozlem otvorio menadžerluk. Sigurno mu nije odmogao posao u prvoj avukat širket, a ni to što je preko ex žene pustio pipke u šoubiznis. Nakon razvoda se pročapkinio (Çapkınlıklarıyla ünlü avukat Ömer Durak), voda neke IT girls wannabe oyuncu i slično, on i seka stalno vise s ekipom iz ArtIstanbula, ljetovanja, zimovanja, doček nove godine itd. Po meni, što je previše, previše. Jbt, onaj Tolga mu glat sin može bit, što se on ima družit s njim? A i baba Ozlem ko da nema svoje prijatelje, nego samo s pilićima iz firme. Zbljuv. Neyse. Web stranica im je do prije godinu dana bila, pa malo je reći, UŽAS ŽIVI. To ko da je u DOS-u netko radio prije 20 godina. Kričava plava boja, sitan bijeli font, rezolucija nikakva, preglednost nikakva, informacije o klijentima koje zastupaju ubi bože.. Ma, šta da vam kažem, nisam sebi mogla doć. Ali evo, uložili su koju liru u prezentaciju i sad to liči na nešto. Najjači klijent im je Engin, potom su tu Sarp Akkaya i Tolga S. Nakon Insajdera se ABI katapultirao u vrh, samo ne znam koliko mu je pametno da nastavi suradnju s njima.

Gledam sad Bigin profil kod AI, tamo je zapisano da je glumila u Sulji 2011.-2012. Pa koju ulogu? Vjerojatno topovsko meso iz harema, priležnica za 1 noć, ako i to, jer meni je skroz promakla. Velika glumica koja 11 godina radi u sektoru, a nije postigla ništa. Ova uloga u BM joj je vrh karijere. Mašala. Pa za nju su Bensu i Damla izmislile glumu i zaslužuju sve nagrade ovog svijeta. Ovo je iz propale serije Benim Adi Gultepe.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 08.05.2017. at 14:25.
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 14:14   #62
Mozda su mu i iz agencije namestili vezu. Sve u krugu porodice.

Ćato ce snimati film preko leta. Ako Aras bude odmarao 6+ meseci, onda slobodno mu i ne ne treba agencija. Jedan posao u godinu dana moze i sam da nadje.

Koji problem ima ona sa zubima? Ok, ogromni su i izgledaju fake af, ali zasto se kezi onda k'o nenormalna? Na svakoj drugoj slici poluzabacena glava sa kezom da mozes i osmice da joj prebrojis. Smiri se devojko.



Evo jedan gif za divan ostatak dana i vecerasnju epizodu.

Zadnje uređivanje Ivythequeen : 08.05.2017. at 14:42.
Ivythequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 14:28   #63
Imao je dobru kemiju s Yasemin, ali tada je ona bila u vezi s Onurom Tunom čini mi se. Za Insajder su htjeli nju za ulogu Melek, zapravo, prvo se pričalo za Farah Zeynep, navodno je odbila jer joj bila malo para, potom su htjeli Yasemin, ali i ona odbila, navodno isto zbog para, na kraju uzeli Bensu s kojom su već surađivali i koja ne košta sigurno puno. Za Arasa se pisalo da dobija 40,000TL pp epizodi, Ćato ili 70 ili 80,000TL.

Pokret rukom prema glavi i to obuhvatanje, to je def. Aras, a ne jedan od njegovih likova. Što Lenka kaže, tako se može bolje ičerdisat. Haha..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 14:48   #64
Valjda mu se digla cena sad.

40k je puno ali da Ćato zaradjuje duplo vise, ne ide. Ali pretpostavljam da je tako kad ne radis puno i poslednji projekat ti bude failure.

Koliko devojke zaradjuju?

Za historical period dramu, MY je bio dosta slobodan u prikazivanju ovakvih scena. Sad je problem ako je poljubac sa jezikom. Ccc...:klap:
Ivythequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 14:56   #65
Auh ima da odgledam tih 30tak epizoda Sulje nakon sto svarim Icerde

Kad vidim EA u artistanbulskom coporu tacno mi ne bude dobro. Od njega sam digla ruke, spasa mu nema, ali valjda ce Aras proci drugacije. Stvarno bi steta bila da ovakav talenat ostane neiskoristen.
Ne znam da li ovaj Artistanbul ima vlastite aprtmane u Kasu ili koji vec djavo ali tamo redovno svi kolektivno ljetuju. Izgleda da im je osnovna djelatnost promocija turizma u antalijskoj regiji
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 18:06   #66
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Ne znam da li ovaj Artistanbul ima vlastite aprtmane u Kasu ili koji vec djavo ali tamo redovno svi kolektivno ljetuju.
odmaraliste u Makarskoj

i ja cu se ubit zbog Ozlem, al bas bokte eno neki dan Engin uslikan sa Mortisma .... galiba dolazi neka "kara" serija
znaci i Aras je kod babe u agenciji??
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 19:52   #67
Vič, ne samo on, nego i onaj derpe Tolga kojeg hajpaju kao novu mišićavu nadu putem serije SOZ, a i Arasova cura Bige je tamo. It all stays in the family. E da, za Tolgu vele da je tražio 170 bin TL pa je njegov serijski tata ve usta oyuncu Emre Kinay popizdio i rekao da mali nije normalan.

Navodni honorari:
Halit Ergenç...............140 bin TL
Kıvanç Tatlıtuğ...........130 bin TL
Kenan İmirzalıoğlu.....130 bin TL
Tuba Büyüküstün .......130 bin TL
Kerem Bürsin..............80 bin TL
Bergüzar Korel............80 bin TL
Çağatay Ulusoy............70 bin TL
Burak Özçivit...............60 bin TL
Nurgül Yeşilçay.............60 bin TL
Haluk Bilginer...............50 bin TL
Mehmet Aslantuğ...........50 bin TL
Aras Bulut İynemli.........45 bin TL
Neslihan Atagül.............40 bin TL

Za Yasemin Allen kažu da je za ulogu Melek tražila 30 bin TL, ali Ay yapim to nije htio platiti, pa je pristala Bensu za 15 bin TL. Za Damlu kontam da možda dobije 10 bin TL.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 08.05.2017. at 20:06.
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 01:00   #68
Jel grasshopper doskakutao do Stambola?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 01:50   #69
Hayir, leči anoreksiju sunčanjem.





Med s medom.

Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 14:54   #70


Evo malo da oporavimo oci nakon one prve slike na Lenkinom postu.

Ivythequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 16:21   #71
Meni je slabo.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 17:55   #72
auh! to u avionu!!
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 18:15   #73
Who would like to ride this plane????

Majke mi nije mi dobro. https://www.youtube.com/watch?v=5cwfAYEQRcM

Pakiram sve kofere momentalno i selim u Istanbul. Čistit ću ako treba klozete na Ataturku da se izdržavam, samo da ovog čoveka jednom mrknem. Kako god.

Ono kad Lenka uđe u avion u kojemu je ABI...



...Pa kad ga kao slučajno sretnem



...I onda mu se predstavim...





Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 18:20   #74
Raise your hands bitches koja bi se odselila milju km od ovog komada?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 19:35   #75
Sta je vama seksi na ovom covjeku, necu shvatiti ni u nirvani.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 19:40   #76
Cekamo ostatak fotkii.. Ovo ono da zagolicaju mastu hahha.

Cuj sta je seksii.. sta nije?

Raw sexual magnetism zraci iz njega.

Imamo jos fore do ove utakmice u subotu. Znamo i lokaciju, tako da.. vidimo se na Ataturku..
Ivythequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 19:45   #77
Pa sta onda radis vamo sejtanko?? Otvoris Riza Kocaoglu topic i buyrun, uzivas. Ili odes na Ćatinu temu. Ne znam sta ces tu kod nas???

Mi tebe razumemo da ti to ne vidis. Zato sto mi u ovom momku prepoznajemo sklonosti koje mi mnogo cenimo jer ih i same imamo. Ko ih nema ne moze ni njega da oseti.

Zato ti nas sejtanko pusti u nasem crnom talu da uzivamo, a ti prođi tamo đe je tebi milo, i svima ce biti rahat.


Ivy ja stvarno imam broj telefona. Poslala sam ga i Mini. Majkemi okrenut cu ga noćas. I onda spustit slusalicu. Tako su mene zvali nepoznati obozavatelji kad sam isla u osnovnu skolu. Samo da mi cuju glas.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 20:09   #78
Hahaahah.. durdurdur.. Broj telefona..as in njegov broj telefona? Leeeenka ne zelim da znam kako si dosla do njega hahaha. Nadam se da je sve legalno bilo.

Cime te mogu podmititi da ga i meni prosledis?
Ivythequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 20:25   #79
Njegov licno. I adresu. Sve legalno. Momak je malo neoprezan. A Lenka nabasala na servirano. Ko Golum na prsten. Maj preeeeeeešs.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 20:29   #80
Maj prešz, haha, tako je Araščić imitirao Goluma na setu Sulje. Ima u onim linkanim klipovima. A ti Lenkacim prije nego nazoveš izvrši visinske pripreme, moraš fitovat u popis 1-9, nema ti druge ako želiš šansu!

Nego, Bige ništa nije lajkala najboljoj yaranici Damli. Yaziklar olsun. A bgm ni ovaj naš nije, zeleno svjetlo iz Bodruma yok, sjedi Araščiću i stalkaj, al lajkat nećeš!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:02.