Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2017., 09:56   #341
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
..i.
Ima u tome puno sukladnosti s drugim izvorima, a i C.W. je tu dosta pisao o tome. Corey Goode opisuje svoj susret na Antartici s glavnim plemićem Orion grupe na Zemlji. Od trumpovog dolaska se je pitanje Orion grupe dosta žestoko rješavalo, i navodno je njihovo pitanje već u potpunosti riješeno, a ostala je još grupica iz Chimera grupe koja je po hijerarhiji iznad Orionaca i toliko moćnija. To su glavni negativci. Uz njih su se spominjali i "sivci", koji su prema nekim izvorima radili za Orion grupu i oni su kao umjetno napravljena biološka bića, pod kontrolom neke središnje umjetne inteligencije.
Osim nabrojenih negativaca ima i više vrsta pozitivno orijentiranih civilizacija.
Brodovi koje vidimo pripadaju/pripadali su Orion grupi, ali i drugima, drugim negativcima koji ovdje nisu stalno nego su u prolazu, ili su došli drpiti nešto biološkog materijala, ili istraživaju, neki su od pozitivnih civilizacija u prolazu, neki pripadaju pozitivnoj konfederaciji u orbiti, neki pozitivnim civilizacijama u podzemlju i podmorju, a neki ljudskim tajnim svemirskim programima.
Gotovo sve vlade su u kontaktu s vanzemaljcima. Za naci i američke tajne programe informacija je da surađuju s Orion grupom, to važi i za The City of London, Vatikan i još mnoge druge, Putin navodno s plejadincima, za kineze ima miješanh informacija, djelomično Orion, a neki dijelovi neka druga civilizacija. Čini mi se da je puno više ostalo skriveno nego je do sada iscurilo u javnost.
Pozitivna konfederacija je radila genetiku kako sam prije opisao, a postoji još informacija da su nam pripremili i rezervna tijela, 3 vrste bigfoot-eva za slučaj da mini ledeno doba bude preoštro za ljude, informacije da su i negativno orijentirane civilizacije radile svoju genetiku, ali s drukčijim ciljevima, oni su trebali robove i to se slaže s informacijom o nižoj inteligenciji, navodno su i vukodlaci i još neke primitivne podzemne vrste rezultat njihovog rada.
Informacije se naravno mogu razlikovati, ovisno o izvoru.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 10:37   #342
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Od trumpovog dolaska se je pitanje Orion grupe dosta žestoko rješavalo, i navodno je njihovo pitanje već u potpunosti riješeno
Ne razumijem. Możeś prośiriti misao?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 10:43   #343
Trump je mislio biti samostalan u donošenju odluka , da ne bude marioneta kao svi ostali predsjednici , ali Orionci ga drže u šaci kao što su držali i Obamu i sve prije njega , ne može ni mrdnuti , samo slušati njihove naredbe.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 10:54   #344
U kojem smislu ga drże u śaci? Prijetnjama, ili?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 11:10   #345
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
U kojem smislu ga drże u śaci? Prijetnjama, ili?
Prijetnje , ucjene , namještanja.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 11:14   #346
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Sam pretpostavljam, da je sadaśnji ćovjek iz svemira (ne sa zemlje), ali nisam siguran, da li u sadaśnjem obliku kompletno potjeće iz svemira, dakle da je u tom obliku (tijelo s umom) dośao iz svemira ili se radi o gore navedenoj verziji, dakle da su drugi vanzemaljci stvorili ćovjeka ovdje na zemlji.
Po nedavnim arheološkim otkrićima , prvog čovjeka su genetički modificirali od postojećeg neandertalca prije otprilike 300 000god. Poslije , u vremenima bliže našem vremenu , bilo je još mnogo genetičkih inženjeringa , modifikacija , prije Atlantide , poslije Atlantide , na Atlantidi , mješali su se vanzemaljski geni s postojećim ljudskim na Zemlji , mješanjem gena od vanzemaljaca sa Plejada nastala je bijela rasa , Vegani-crvena rasa , jedna od vrsta humanoida s Oriona-crna rasa , žuta rasa ima porijeklo iz unutrašnjosti Zemlje.

Ako ćemo po genima i fizičkom tijelu gledati , onda je sigurno da sadašnji ljudi potječu s drugih planeta , sasvim sigurno je da potječu od vanzemaljaca , ali ako ćemo gledati ono što je zbilja važno , a to je svijest duše čovjeka i evoluciju te svijesti , onda je u 99% ljudi duša započela svoju evoluciju upravo na ovom planetu.

Fizičko tijelo nije bitno , to je ionako samo potrošni materijal , ono što je jedino bitno i što ostaje i evoluira je duša , svijest duše , a ona je započela evoluciju kod velike večine ljudi upravo na planeti Zemlji.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 11:19   #347
Ok.
A ti Orijonci su vanzemaljci (koji su npr uzeli oblik ćovjeka) ili ljudi kojima Orijonci upravljaju svojom mentalnom snagom? -ili kako se joś tvrdi njihove duśe, koje ulaze u ćovjeka.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 12:04   #348
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Ok.
A ti Orijonci su vanzemaljci (koji su npr uzeli oblik ćovjeka) ili ljudi kojima Orijonci upravljaju svojom mentalnom snagom? -ili kako se joś tvrdi njihove duśe, koje ulaze u ćovjeka.
Orionske/Reptoidne duše/svijesti koje po dogovoru ulaze u tijela pojedinih političara , glumaca , pjevača , su orionski Reptoidi , svijesti/duhovi Reptoida koji obitavaju u nižoj 4 astralnoj dimenziji(kroz koju svaki čovjek prolazi kada utone u san) i oni zaposjedaju njihova tijela da bi vršili manipulacije na razne načine , npr. koliko se mladih ljudi samo poistovjećuje sa svojim pjevačkim idolima...

Zanimljivo je bilo gledati otvaranje Olimpijskih igara 2012.god. , vip loža i okolna mjesta su zjapila prazna , a kraljica Elizabeta nije imala nikakvu energiju u sebi.....to naravno nije bila reptilska kraljica Elizabeta , već ljudski klon , koji usput nije ni imao neke velike sličnosti s originalom...nije to bila original- kraljica , a vip loža i mnoge okolne sjedalice su bile prazne jer su tada Orionci koji manipuliraju čovječanstvom na zemlji i koji glume da su ljudi , dobili obavijest od Galaktičke Federacije da će na taj dan otvaranja igara biti razotkriveni svi orionski reptilski shapeshifteri , da Federacija ima uređaj koji će razotkriti pred svima tko je čovjek , a tko samo imitira čovjeka i naravno sjedalice gdje inače sjedi Elita su ostale prazne , pa je nastao i skandal oko toga , valjda još ima negdje na netu nešto o tome.

To su orionski Reptoidi koji imitiraju ljude ,vanzemaljci koji su uzeli oblik čovjeka , ali tako da su se inkarnirali u tijelo čovjeka-reptoida i zato su tisućama godina i održavali svoju reptoidnu krvnu lozu , da mogu uzeti i formu čovjeka i formu reptoida po želji i volji.

Naravno , ispod Zemlje u mnogim skrivenim bazama ima i "čistih" orionskih reptoida u 3dimenzionalnim tijelima kao što je i naše , ali to je sad nešto drugo....
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 13:21   #349
A śta je sa psihićkim poremećjima ljudi?
Valjda ne żeliś reći da svatko, tko se ponaśa izvan uobićejenih okvira, da je zaposjednut od strane Aliena?

Po ćijem (izmedju koga) dogovoru ulaze u nećije tijelo/psihu?

Klon kraljice?
Poznato je odavno da neki utjecajni ljudi imaju/imali su svoje dvojnike, to znaći slićne njima osobe.
Ako si siguran da se je radilo o klonu, odakle taj info i tko je napravio/pravi klonove ljudi?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.

Zadnje uređivanje Benny : 10.09.2017. at 13:43. Reason: Duplo "imaju"
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 23:29   #350
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
A śta je sa psihićkim poremećjima ljudi?
Valjda ne żeliś reći da svatko, tko se ponaśa izvan uobićejenih okvira, da je zaposjednut od strane Aliena?

Po ćijem (izmedju koga) dogovoru ulaze u nećije tijelo/psihu?

Klon kraljice?
Poznato je odavno da neki utjecajni ljudi imaju/imali su svoje dvojnike, to znaći slićne njima osobe.
Ako si siguran da se je radilo o klonu, odakle taj info i tko je napravio/pravi klonove ljudi?
Napisao sam u više postova na ovoj i jednoj drugoj temi da su mnogi ili većina slučajeva opsjednutosti/zaposjednutosti demonom ustvari zaposjednutosti reptoidom iz nižeg astrala , ali iz razloga što upravo taj niži astral ili niža 4d ima svoje podrazine , koje možemo nazvati i razine pakla i u njima obitavaju , osim Orionaca , mnogi drugi zli i zločesti duhovi/svijesti , iz tog razloga jedan je dio ljudi - paranoičnih šizofreničara i ostalih zaposjednut i s tim kreaturama-duhovima iz niže 4d.

U slučajevima zaposjednutosti političara , filmskih i muzičkih zvijezda....sve je već dogovoreno u naprijed između Orionaca i te svijesti/duše političara , zvijezde...upravo u 4 astralnoj dimenziji u kojoj svijest duše boravi između dviju inkarnacija , znači prije nego što se buduća pjevačka , filmska zvijezda ili političar uopće inkarnirao-utjelovio-rodio u ovoj 3 dimenziji na planeti Zemlji.

Kada odraste političaru ponude moć , vlast , novac , a budućoj zvijezdi slavu i novac u zamjenu da im služe na razne načine i onda ove zvijezde-političari prolaze kroz krvave rituale gdje se dozivaju reptoidi iz niže 4d , kojima će ovi jadnici kasnije biti domaćini , a da su toga ustvari polu-svijesni , pa imamo mnoge zvijezde koje danas javno izjavljuju kako su prodale dušu vragu na ritualima Iluminata.

Ne znam točno koliko kraljica ima klonova , ali ovaj na otvorenju Olimpijskih igara 2012. je bio ljudski klon , a vidio sam u nekoliko navrata da ima i svog reptoidskog klona , što nije za čuditi se jer ona je ipak važan član orionskog carstva , član koji se odlučio za javno djelovanje , za razliku od ostalih reptoida-shapeshiftera kojima više odgovara kontrola i manipulacija u većoj ili manjoj anonimnosti.

Obama je imao najmanje dva klona , što se moglo najbolje vidjeti u jednoj debati kad se kandidirao po drugi put za predsjednika(u isto vrijeme je otkrivena vimana u jednoj spilji u Afganistanu , pa je Obama-original naravno to morao vidjeti) i još mnogih drugih slučajeva , a tko ima oči , taj ih može i vrlo lako prepoznati.

Svi prethodni američki predsjednici imali su najmanje po 2 klona iz više razloga....
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 23:45   #351
A tko i kako radi klonove ljudi o kojima spominjeś?

Teoretski ako se żeli napraviti klona od njegove stanice DNA, zar neće morati "rasti" -od djeteta do odraslog?

Trumpu znaći nisu niśta nudili ako ga sada moraju ucjenjivati ili im je "tamo" odbio unaprijed?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 00:21   #352
Tehnologija koja nam je danas predstavljena kao moderna , je ustvari tehnologija iz kamenog doba , ljudima daju na kapaljku nešto što je jako staro , a večina ljudi je zadovoljna sa svojim igračkama , naravno kad nisu ni vidjeli da postoji nešto više i bolje od toga , a da to i vide ne bi uopće ni vjerovali svojim očima da je to uopće moguće...

Klonove rade Orionci u svojim mnogobrojnim podzemnim laboratorijima i ne treba čekati da klon "odraste" , "nakljukaju" ga memorijom originala izmjenu mu glasnice i ostale detalje i ovaj je spreman za akciju.

Upravo suprotno od ovoga što pišeš , Trump sigurno ima više od jednog klona , jer u slučaju da "original" odbije poslušnost , Orionci ga ubiju i zamjene klonom , kao što je bio slučaj sa Bushom mlađim , kada je postao nesnošljiv i ovi su ga jednostavno ubili i zamjenili klonom , dok je ovaj još imao 2god. predsjedničkog mandata i to je bilo toliko očito i upadljivo , da je riječ o praznoj posudi -klonu , da je meni bilo zbilja smiješno kakve je samo gluposti ovaj izvodio a nitko ništa ne primjećuje , a oči su ključ svega , jer nije za ludu ona "oči su ogledalo duše".
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 00:50   #353
Nisam pitao o klonu Trumpa. Odnio sam se na dio Tvog prijaśnjeg posta, da su mu zaprijetili:

"Trump je mislio biti samostalan u donošenju odluka , da ne bude marioneta kao svi ostali predsjednici , ali Orionci ga drže u šaci kao što su držali i Obamu i sve prije njega , ne može ni mrdnuti , samo slušati njihove naredbe"

To bi znaćilo prema tome śto piśeś, da im je odbio suradnju "prije rodjenja".
Ali prema citiranim a pogotovo podcrtanim gore Tvojim rijećima odbili su im svi predsjednici.

Pa gdje je onda tu "dogovor" o kojem si pisao?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 00:57   #354
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Nisam pitao o klonu Trumpa. Odnio sam se na dio Tvog prijaśnjeg posta, da su mu zaprijetili:

"Trump je mislio biti samostalan u donošenju odluka , da ne bude marioneta kao svi ostali predsjednici , ali Orionci ga drže u šaci kao što su držali i Obamu i sve prije njega , ne može ni mrdnuti , samo slušati njihove naredbe"

To bi znaćilo prema tome śto piśeś, da im je odbio suradnju "prije rodjenja".
Ali prema citiranim a pogotovo podcrtanim gore Tvojim rijećima odbili su im svi predsjednici.

Pa gdje je onda tu "dogovor" o kojem si pisao?
Ono što sam napisao o "dogovoru" , se odnosilo na političare opsjednute/zaposjednute reptoidom iz 4d , a ni Trump ni Obama ne ubrajaju se u takve.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 01:09   #355
Niti ijedan predsjednik USA nije bio?

A śta je s onim organizacijama (reptiloida?) kojim navodno podlijeżu/ćlanovi su?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 01:12   #356
Bio je Bush stariji , čistokrvni orionski reptilski šejpšifter.

Trebao sam napisati " i skoro sve prije njega" , ali ne možeš svaku riječ.....
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 01:30   #357
Postoje li u internetu snimci na kojima se może vidjeti da je Busha mladjeg zamijenio klon?
Npr na kojim si primjetio, da je njegov klon umjesto njega?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 11:54   #358
Nisam našao ili nema više snimki na netu gdje se jasno vidi Bush mlađi - klon , bilo ih je do prije nekoliko godina.

Bush stariji , reptoidni shapeshifter:

https://www.youtube.com/watch?v=fmnTXhm2Its
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 07:31   #359
@CV, vidio sam da kao očito upućeni Icke-olog prenosiš Icke-ova mišljejna o kršćanstvu i Isusu Nazarećaninu - on je sve samo ne ono što kršćani tvrde da jest. Kakav je tvoj stav o proroku Muhamedu i njegovoj objavi (koja je također na liniji tvrdnje "Isa je sve, samo ne ono što križari-nevjernici tvrde da jest")?
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 12:16   #360
Nisam Icke-olog(inače zanimljiv izraz) , ne prenosim Icke-ova mišljenja ni o čemu , pa ni o kršćanstvu i Isusu.
Na Icke-ovu "istinu" sam "naletio" tek poslije , kad sam već znao podosta o manipulacijama vanzemaljaca na ovom planetu , a sam Icke je visoko evoluirana duša koja se odavno probudila i od tada numorno daje sve od sebe da pomogne u buđenju što većeg broja ljudi koji imaju dovoljno otvorenu svijest da se probude.

Da budem iskren , od Icke-a skoro pa ništa nisam ni pročitao , jako malo , ali i to mi je bilo dovoljno da vidim tko je on i koja je njegova misija.

Icke je stara vanzemaljska duša koja je započela svoju evoluciju , evoluirala i doživjela prosvjetljenje na jednoj drugoj visokoevoluiranoj planeti i ovdje se kao agent svjetla inkarnirao-rodio da pomogne u buđenju čovječanstva.

Ne znam , jer nisam ni čitao što Icke piše o kršćanstvu i Isusu , Icke-ovo mišljenje o Isusu i kršćanstvu , ali mogu napisati istinu o tome tko je Isus ustvari bio.

Isus je bio visoko evoluirana vanzemaljska duša koja je doživjela prosvjetljenje na jednoj drugoj planeti i ovdje se inkarnirao , zajedno sa svojim Esenima , koji su također svi od reda bili visoko evoluirane vanzemaljske duše , inkarnirao se , kao i mnoga zvjezdana bića prije i poslije njega , da drži svjetlo u ovom orionskom zatvoru.

Zvjezdana bića ili star beings , su bili Isus iz Nazareta i njegova ekipa ondašnjih Esena , a u kasnijim inkarnacijama ti isti Eseni su bili Katari.
David Icke je također zvjezdano biće ili star being i nije ništa pogriješio kad je izjavio u svom prvom intervjuu u kojem su ga tek počeli ismijavati , da je on božiji sin , jer on to i jeste , kao što si i ti i svi ostali ljudi-duše na planeti i ta titula nije rezervirana samo za Isusa , već ju je crkva izmislila da može manipulirati masama , da može stvarati iluziju odvojenosti , a kod Icke-a je velika razlika što je on u Peruu , prilikom svog buđenja imao vrlo jako iskustvo jedinstva svijesti-jedan od nivoa prosvjetljenja , u kojem je kao svijest bio u jedinstvu sa sveukupnom božanskom sviješću , s Bogom/Kreatorom , slično iskustvo koje je i Isus iz Nazareta imao.

Prorok Muhamed je nešto drugo i ne bih ovdje o njemu.....
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:07.