Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 19:24   #1121
Pamuk, ne čine se kvalitetnije od običnih HM tajica, ali fora je ovaj znak na njima
Ne prolazi mi maestro od zagrebačke, šta nije on prolazio prije
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 21:48   #1122
Quote:
supergirl1 kaže: Pogledaj post
Sve ti je odlicno! Odoh i ja u kupnju, sad cu pregledati i ove dzempere, znaci nisu komotniji od naprijed, kao za trbuh?
Meni dosle adidas tajice i majica, sive boje, uzela prije mjesec dana u crnoj boji, majice uzela 2 broja vece da mi budu loose
Kompletno su iste duzine i napred i nazad (cak je zadnji deo duzi za 2-3 mm ili sam ćorava u polumraku). Ne razumem sto je to maternity, mozda zbog duzine? kao sto rekoh a i po slikama se vidi, za 4 linije je duzi od regular dzempera (petite nisam gledala)
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 10:30   #1123

Asos crna muska hoodica- iznenadjena kvalitetom, uzela sebi, muske ljetne majice uzmem xs, dobre su mi, xxs malene, probala sam m.sweater nije me odusevio i xs mi je bio na knap, al eto ovaj xs mi je mrvu i velik, znaci i xxs bi prosao, debeli pamuk koji se ne cufa i zeljezni patent
Superdry šlape- sto reci, superdry kao i za kusulju musku crnu tu teksta osim osmijeha zadovoljstva nema (jedino sto mi opet nisu udobne), velicina muska S, zenski klasican 38- 38,5, gaziste 24cm.
Asos m.carape- dobre kvalitetom, al uvjek su manje velicinom i uze su.
Asos naocale- koliko para toliko muzike
Asos siva Tall man kosulja, secer na kraju, nije bas slim fit, al za ovu lovu ulov(kao i monki grudnjak).
Nadam se da je nekom pomoglo .
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 11:29   #1124
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
stigao paketic

isti je kao
samo veci za broj ili 2 (zavisi kakav fit hocete), inace bih uzela regular uk12, ovo sam uzela uk8, ne dopada mi se da je bas uz telo pa sam upravo narucila uk10 uz 20% a ovaj vracam. uglavnom, lagano mozete i 2 broja manji uzet ako je maternity). dzemper ja tanji, boje predivne (naravno, ima i nekoliko (4) vise ovih linija jer je duzi), zaljubljena
ovaj džemper je savršen. upravo i ja naručila


par mojih narudžbi u zadnja dva mjeseca:
ASOS ULTIMATE Tux Blazer Mini Dress with Pearl Buttons
http://www.asos.com/asos/asos-ultima...0Items%20Image
super izgleda uz visoke štikle. Visoka sam 1.72 i meni je došla do par cm. iznad koljena, nije bila prekratka. A ispod sam nosila jako kratke hlačice, iako i dalje izgleda kao da nemam ništ ispod kad sjednem
nije strukirano, više je ravnog kroja (ima viška materijala ispod pazuha, rekla bi, to se najviše skuži kad ruke raširite). materijal je tanji i ugodan na koži.

River Island Pleated Tulle Midi Skirt With Lace
http://www.asos.com/river-island/riv...ce/prd/7605739
divna suknja, možete komotno broj manji jer gore ima gumu. Za ovu cijenu pravi bonbon

RAID Avia Black Croc Point Mid Heeled Shoes
http://www.asos.com/raid/raid-avia-b...es/prd/7508737
trenutno su OOS, ali možda ih netko ulovi.
Obožavam ih uživo izgledaju još ljepše. uzela sam svoj broj, a ako ste između veličina - uzeti veći

ASOS JANNA PREMIUM Suede Espadrilles
http://www.asos.com/asos/asos-janna-...es/prd/8436313
Djeluju kvalitetno i uzivo još ljepše
No nesto ne stima s veličinom.. ili su isprobane bile... na jednoj nozi štima veličina, a na drugoj kao da je za 2 broja manje. čudno
isto tako sam bila naručila london rebels espadrile i isto mi bile premale... ugl, ne preporučujem naručivanje espadrila s asosa, osim ak u startu ne naručite nekoliko veličina, pa vratite one koje vam ne odgovaraju.

ASOS Printed Midi Column Dress with Fluted Sleeve in Dark Floral Print
http://www.asos.com/asos/asos-printe...nt/prd/8322260
mama kaže da mi je ovo najljepša haljina koju imam imam malo jači trbuh i savršeno ga prekrije, vitko izgledam u njoj žuta nije kričava žuta, ali nije ni senf žuta.

Zadnje uređivanje *soul*mate* : 20.10.2017. at 11:48.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 13:07   #1125
Asos povrat pitanje - jucer sam napravila povrat preko njihove stranice,i isprintala naljepnicu na poslu i danas mislila predati na postu, ali sam slucajno na mailu vidjela da pise da je datum povrata 19.10. Znaci jucerasnji datum.
Hoce li mi raditi itko problema oko toga i moram li raditi novi nalog danas ako cu danas predavati paket?

Hvala!
nickolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 13:26   #1126
Quote:
nickolina kaže: Pogledaj post
Asos povrat pitanje - jucer sam napravila povrat preko njihove stranice,i isprintala naljepnicu na poslu i danas mislila predati na postu, ali sam slucajno na mailu vidjela da pise da je datum povrata 19.10. Znaci jucerasnji datum.
Hoce li mi raditi itko problema oko toga i moram li raditi novi nalog danas ako cu danas predavati paket?

Hvala!
Nitko ti to neće gledati, ja sam znala isprintati naljepnicu, pa paket voziti 10ak dana u autu zbog nestizanja do pošte

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Plavusa132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 05:11   #1127
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post

River Island Pleated Tulle Midi Skirt With Lace
http://www.asos.com/river-island/riv...ce/prd/7605739
divna suknja, možete komotno broj manji jer gore ima gumu. Za ovu cijenu pravi bonbon .
kako je predivna!!!!

na žalost nema moj broj
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 08:54   #1128
Sad ja imam pitanje u vezi povrata . Jel mogu tri naruzbe za povrat stavit u njihovu kutiju i zalijepit tri razlicite nalijepnice od narudzbi na tu kutiju?
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 11:24   #1129
Quote:
amem12345 kaže: Pogledaj post
ima netko ove gleznjace?

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk
stigle su mi ove gleznjace i prezadovoljna sam. stvarno super izgledaju, malo je za pocetak kruto, al mislim da ce se jako brzo opustit jer je koza. tts su, nosim 41 i 41 sam narucila, odlicno pasu. donji dio nije guma pa to moram odnijet u postolara da ne bi klizile, a i nervira me kad klapuckam dok hodam. uglavnom preporuka
amem12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 11:39   #1130
kad sam videla kod na spanskoj stranici za 20% na sve.. i onda puf, ne da nama NEspanskim smrtnicima
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 12:27   #1131
Stiglo jako brzo sa španjolske stranice, niti tjedan dana. 3 nursing majice, jako fino stoje,zadovoljna sam.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 14:28   #1132
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
kad sam videla kod na spanskoj stranici za 20% na sve.. i onda puf, ne da nama NEspanskim smrtnicima
Bez brige! Mi ćemo vjerojatno dobiti kod 31.10. i onda opet za black friday i cyber monday.
Ja računam na to jer je tako bilo ovih godina.

Poslano sa mog D2403 koristeći Tapatalk
hooly is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 17:01   #1133
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Bez brige! Mi ćemo vjerojatno dobiti kod 31.10. i onda opet za black friday i cyber monday.
Ja računam na to jer je tako bilo ovih godina.

Poslano sa mog D2403 koristeći Tapatalk
Secas li se jel bilo 10 ili 20? Nesto sumnjam da ce dat 20%
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 19:38   #1134
Bilo je 20% na everything!
Provjerila u mejlu!

Poslano sa mog D2403 koristeći Tapatalk
hooly is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:32   #1135
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Bilo je 20% na everything!
Provjerila u mejlu!

Poslano sa mog D2403 koristeći Tapatalk
Opaaaaa, hvala! Pametno cuvas stare asos mailove Nadamo se istom ove godine
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:36   #1136
Zaboravih pitat, da li je jos uvek aktuelan onaj ruski forum sa slikama i recenzijama?? Ako da, moze li mi neko dat link na PM? Naravno ako postoji neki slican dajte i to... sumnjam da se sme linkat javno?
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:49   #1137
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
Zaboravih pitat, da li je jos uvek aktuelan onaj ruski forum sa slikama i recenzijama?? Ako da, moze li mi neko dat link na PM? Naravno ako postoji neki slican dajte i to... sumnjam da se sme linkat javno?
Evo link od ruskog foruma, ali već dugo vremena je slabo aktivan, tek tu i tamo netko objavi recenziju, uglavnom sa meni nezanimljivim stvarima.
Nekad prije sam znala kupiti super stvari na osnovu njihovih recenzija...šteta...

Za druge forume ne znam...
https://shophelp.ru/forum/showthread...80932&page=299
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 11:34   #1138
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Evo link od ruskog foruma, ali već dugo vremena je slabo aktivan, tek tu i tamo netko objavi recenziju, uglavnom sa meni nezanimljivim stvarima.
Nekad prije sam znala kupiti super stvari na osnovu njihovih recenzija...šteta...

Za druge forume ne znam...
https://shophelp.ru/forum/showthread...80932&page=299
Hvala! E da, nekad je bio super, ocigledno su se i oni smorili od recenzija
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 14:27   #1139
Quote:
supersenivac kaže: Pogledaj post
kako ti koji povrat dode natrag u asos tako ce oni povrat tretrati kao odobrenje (iznos u minus) na american karticu, na netu mozes vidjeti stanje na american kartici, dakle sva terecenja i odobrenja.
Hvala lijepa! =)
Teta Lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 16:59   #1140
Trebala bih savjet. Koliko sam čitala tu Asos petite veličine su manje. Zanima me mogu li se ravnat po modelu? piše da je ona visoka 163 i da nosi UK 8, EU 36.
Ja sam 166 i imam 50 kg, koju bi mi vi veličinu preporučile? Inače nosim veličinu 36, ponekad 34, zavisi od kroja, materijala...Što mislite bi li mi UK 10 bio velik?

Konkretno se radi o ovoj majici:
http://www.asos.com/asos-petite/asos...0Items%20Image
cokolada_mljeko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:52.