Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2005., 18:54   #41
Quote:
meg kaže:
poserem se na to kaj Cesare Paciotti govori.
Đubre staro ce reci sve da bi prodao svoje precijenjene cipele.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2005., 20:43   #42
dosadno...


meni je Sergio Rossi zakon
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2005., 23:05   #43
Quote:
aktovka kaže:
Đubre staro ce reci sve da bi prodao svoje precijenjene cipele.
nije dzubre vec je zakon,paciotti radi cipele za prada,versace itd ,i nemoze on biti dzubre kad je sve to uspio napraviti i ja mislim da je Cesare Paciotti top marka trenutno u zagrebu ...
paciotti4us is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2005., 23:26   #44
Quote:
paciotti4us kaže:
nije dzubre vec je zakon,paciotti radi cipele za prada,versace itd ,i nemoze on biti dzubre kad je sve to uspio napraviti i ja mislim da je Cesare Paciotti top marka trenutno u zagrebu ...
ma kako ne

pogotovo što su ti modeli u zg od prije mojsija otprilike
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2005., 23:46   #45
Quote:
croft kaže:
dosadno...


meni je Sergio Rossi zakon

meni su dobre šuze giancarlo paoli
cranberryCherry is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2005., 02:37   #46
tu marku cipela su nosile neke kokoske iz srednje, sve su imale iste te tenisice crne na neku ruznu bijelu punu petu ..neznam to objasnit al su preruzne

i zato jos uvijek mislim da ta marka karakterizira bas taj neki los bezlicni sminkerski ukus ..tipa..crna fendi majca...bijelo zlato velike nausnice..ksksksks torbice ...sve to trauma iz srednje
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2005., 03:15   #47
Quote:
paciotti4us kaže:
nije dzubre vec je zakon,paciotti radi cipele za prada,versace itd ,i nemoze on biti dzubre kad je sve to uspio napraviti i ja mislim da je Cesare Paciotti top marka trenutno u zagrebu ...

Naravno, đubrad nikad ne uspijeva u poslu.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2005., 03:46   #48
Quote:
nije dzubre vec je zakon,paciotti radi cipele za prada,versace itd ,i nemoze on biti dzubre kad je sve to uspio napraviti i ja mislim da je Cesare Paciotti top marka trenutno u zagrebu ...
jel to nasljednica afrodite
__________________
it's just like poetry inside to hear you breathing by my side
dorchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2005., 13:32   #49
Quote:
paciotti4us kaže:
nije dzubre vec je zakon,paciotti radi cipele za prada,versace itd ,i nemoze on biti dzubre kad je sve to uspio napraviti i ja mislim da je Cesare Paciotti top marka trenutno u zagrebu ...

ja ne znam jel ovo za ozbiljno ili kaj vec?
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2005., 22:27   #50
Quote:
Hana_ kaže:
tu marku cipela su nosile neke kokoske iz srednje, sve su imale iste te tenisice crne na neku ruznu bijelu punu petu ..neznam to objasnit al su preruzne

i zato jos uvijek mislim da ta marka karakterizira bas taj neki los bezlicni sminkerski ukus ..tipa..crna fendi majca...bijelo zlato velike nausnice..ksksksks torbice ...sve to trauma iz srednje
ja mislim da tebi smeta sto su skupe ,al sve sto je dobro sve je i skupo ja kad sam prvi put kupio paciotti bio sam prezadovoljan i nesmislim ih mjenjati nikada dok ih ima,a vidim da dobro rade i da svi mladi nose te cipele.A ovdje je otvortena tema samo "svidjaju il Nesvidjaju" a ja mislim da ima ljubomornih ljudi sto nezele da vlasnik paciottija napreduje i svoj posao .Pozdrav
paciotti4us is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2005., 22:50   #51
Quote:
paciotti4us kaže:
ja mislim da tebi smeta sto su skupe ,al sve sto je dobro sve je i skupo ja kad sam prvi put kupio paciotti bio sam prezadovoljan i nesmislim ih mjenjati nikada dok ih ima,a vidim da dobro rade i da svi mladi nose te cipele.A ovdje je otvortena tema samo "svidjaju il Nesvidjaju" a ja mislim da ima ljubomornih ljudi sto nezele da vlasnik paciottija napreduje i svoj posao .Pozdrav
Ti si idiot.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2005., 23:19   #52
glupane, naravno da nikad tolko para ne bi dala za ruzan par cipela
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2005., 23:39   #53
Meni su njegove cipele super, naravno ne svi modeli, ali uglavnom su sve ono sto ja volim-beskrajno spicaste, a sandale su s tankim remenima i djonom.
Samo najbolje mogu reci.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2005., 00:15   #54
Quote:
Hana_ kaže:
glupane, naravno da nikad tolko para ne bi dala za ruzan par cipela
cccc...pa paciotti nose pjevacice glumce i sve elitne ljude ,ti si mozda neka drolja pa naravno da ne bi dala i ne bi mogla nositi paciotti
paciotti4us is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2005., 00:21   #55
Quote:
paciotti4us kaže:
cccc...pa paciotti nose pjevacice glumce i sve elitne ljude ,ti si mozda neka drolja pa naravno da ne bi dala i ne bi mogla nositi paciotti
Ajd sad, i ti Hana i ti...paciotti....kako god....prestanite....pa mislim svadjate se oko cipela!!!
Mislim jest da je malo glupo to sto se ti zoves pacioti i odmah, prvi post nas pitas za njegove cipele....ali na kraju krajeva to su samo CIPELE!!!

Prema tome, kiss kiss
Make up


I nema vise svadje, moze
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2005., 00:32   #56
Quote:
White Chocolate kaže:
Ajd sad, i ti Hana i ti...paciotti....kako god....prestanite....pa mislim svadjate se oko cipela!!!
Mislim jest da je malo glupo to sto se ti zoves pacioti i odmah, prvi post nas pitas za njegove cipele....ali na kraju krajeva to su samo CIPELE!!!

Prema tome, kiss kiss
Make up


I nema vise svadje, moze
pa ne bi ja da se svadjam al vuce me za nos!Bar nek prizna da su paciotti zakon,ili nek kaze po mom ukusu nisu dobre i kraj,a ne da me naziva "glupane"
paciotti4us is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2005., 00:35   #57
Quote:
paciotti4us kaže:
pa ne bi ja da se svadjam al vuce me za nos!Bar nek prizna da su paciotti zakon,ili nek kaze po mom ukusu nisu dobre i kraj,a ne da me naziva "glupane"
Slazem se, ti nisi glupan ni ona nije drolja!!!!

Eto, gotova stvar!
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2005., 00:46   #58
aktovka te nazvala idiotem

ja jos mislim da si glupan

imam bar super profinjen ukus za jednu drolju
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2005., 01:03   #59
Quote:
paciotti4us kaže:
cccc...pa paciotti nose pjevacice glumce i sve elitne ljude ,ti si mozda neka drolja pa naravno da ne bi dala i ne bi mogla nositi paciotti
Bahahaha

__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2005., 01:22   #60
Quote:
Hana_ kaže:
aktovka te nazvala idiotem

ja jos mislim da si glupan

imam bar super profinjen ukus za jednu drolju
Ne izvlaci se na mene.........droljo.


I dalje tvrdim da je idiot. Militantni idiot koji nam po nos gura ruzne cipele koje dođu ko pola prosjecne hrvatske place, logicki zakljucuje ko moja sobna biljka, te ima sve osobine koje bi imala afrina muška inkarnacija.

Što je CroFag u homosexualnosti, to je on na tržištu cipela.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:00.