Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2013., 12:39   #41
Quote:
kate 100 kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/black/clanak/rat...ge/666306.aspx

Tu se pak uglavnim ulogama spominju Ivan Glowatzky i neka Sementha Rajhard
sementa to je ona iz HTZ-a prve sezone sta je s tatom uvjezbavala na probi
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2013., 18:44   #42
Pročitala sam i da će Bešlić sudjelovat

A to da će biti kao spoj Glee-a i Sulejmana...Možda su oni to malo pomješali , jer kako Veljača radi i novu sapunjaru,ta je valjda povijesna,po uzoru na Suljića
__________________
....."Once you make a decision, the universe conspires to make it happen..."
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2013., 23:26   #43
Quote:
Nova TV vam donosi prvi glazbeno dramski spektakl na ovim prostorima –ove jeseni uživajte u čaroliji Stelle!

Dvije talentirane djevojke na putu su prema zvijezdama: jedna se bori za majčin život, druga za majčinu ljubav– čija strast i talent će pobijediti?

Ove jeseni Stella donosi intrigantne, zabavne, ali i dirljive trenutke koji će osvojiti srca gledatelja svih generacija.

Jasmina (Sementa Rajhard) se prijavljuje na talent show Stella u nadi da će svojim izuzetnim pjevačkim sposobnostima osvojiti glavnu nagradu i tako spasiti majčin život. Majka je teško bolesna, a novčana nagrada obećana pobjedniku Stelle jedina je nada za njezino liječenje.

Jasmini za pobjedu neće biti dovoljan rijetko viđeni talent jer njezina najveća suparnica Lana (Vanda Winter) je spremna na sve. I dok Jasminu na putu od trnja prema zvijezdama vodi borba za majčin život, Lana želi pobjedu kako bi osvojila majčinu ljubav. Zato ambiciozna i izrazito talentirana Lana nema namjeru prepustiti tron najbolje nikome.

Iz showa u show nade za uspjeh natjecateljima može dati jedino žiri kojeg predvodi nemilosrdni Gavran (Nebojša Glogovac). Tu je i Ela (Bojana Gregorić), bivša plesačica koja ne priznaje ništa osim potpunog savršenstva i perfekcionizma. Orstat (Stjepan Perić) je talentirani redatelj koji od početka showa pokazuje simpatije prema četvrtoj članici žirija, nekadašnjoj pjevačkoj zvijezdi Kiki (Petra Dugandžić).

Ostatak zvjezdane glumačke ekipe Stelle čine: Mladen Vulić, Linda Begonja, Amar Bukvić, Mislav Čavajda, Mate Gulin, Ivan Glowatzky i mnogi drugi. Ljubav koja se rađa pod svjetlima reflektora, žrtve koje su zvijezde Stelle spremne podnijeti na putu prema uspjehu, kao i predana borba za život i ljubav majke privući će sve - od najmlađih do najstarijih gledatelja.

Dirljiva i intrigantna priča praćena je tonovima i melodijama svima dobro poznatih hitova, ali i onih koji će to tek postati!

Dvije djevojke na putu prema zvijezdama! Jedna se bori za majčinu ljubav, druga za majčin život. Čija strast i talent će pobijediti pratite od ove jeseni na Novoj TV. Jer kad srce pjeva cijeli svijet će čuti!
http://dnevnik.hr/showbuzz/mladi_i_n...---297226.html

Pogledajte malo video. Onaj studio mi liči na onaj od HTZ-a, a i logo ''Stelle'' mi nekako liči na onaj od HTZ-a.
Eto i Halida kao gosta
Ova Sementa mi i ne leži baš
__________________
“Kažeš da ne vjeruješ u znakove s neba i smiješ se na pomisao da svoju vjeru staviš na stvar kao što je ljubav. Nikada ne vidiš dugu na nebu, samo proklinješ kišu. Kažeš da želiš vjerovati, ali da nije vrijedno sve te boli. Ako se osjećaš usamljeno, prestrašeno i ako ne možeš disati, znaj da možeš vjerovati u mene.”
Kozje Ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2013., 01:07   #44
Izgleda da je i Nebojši zafalilo love pa daj šta daš
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2013., 14:01   #45
jao koja imena likova: gavran,orstat,kiki...pa to samo veljača može smisliti?
a ova serija će se emitirati jednom tjedno,je li tako?
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2013., 16:02   #46
Meni to ne miriši na dobro. Imam dojam da je još jedan fijasko pred nama
Merlisisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2013., 18:01   #47
Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post
jao koja imena likova: gavran,orstat,kiki...pa to samo veljača može smisliti?
a ova serija će se emitirati jednom tjedno,je li tako?
jaoo odvalila sam na ovo
Vjerojatno jednom tjedno. I to će nam bit previše.

Quote:
Merlisisy kaže: Pogledaj post
Meni to ne miriši na dobro. Imam dojam da je još jedan fijasko pred nama
Također. Ako bude vrijedno toga da se barem pošteno nasmijem Veljačinim biserima onda budem gledala
carolinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2013., 18:39   #48
Pa Kiki je najvjerojatnije nadimak od Kristina. Al Orstan i Gavran, da, samo kod Veljače.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2013., 19:12   #49
Zar Gavran nije prezime, ili mu je to nadimak?
Orstat? Zar nebi trebalo biti Orsat?
http://imehrvatsko.net/namepages/view/first_name/Orsat
__________________
“Kažeš da ne vjeruješ u znakove s neba i smiješ se na pomisao da svoju vjeru staviš na stvar kao što je ljubav. Nikada ne vidiš dugu na nebu, samo proklinješ kišu. Kažeš da želiš vjerovati, ali da nije vrijedno sve te boli. Ako se osjećaš usamljeno, prestrašeno i ako ne možeš disati, znaj da možeš vjerovati u mene.”
Kozje Ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2013., 19:14   #50
Gavran je prezime, a Orstat je možda greška, valjda je Orsat.
Twotinyfrogs is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2013., 22:02   #51
Ja sam citao da ide nekakva Generacija isto od jeseni na HTV-u, ako se ne varam.
Ali od te Generacije, izgleda nista nema .
chakany is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 12:54   #52
Quote:
chakany kaže: Pogledaj post
Ja sam citao da ide nekakva Generacija isto od jeseni na HTV-u, ako se ne varam.
Ali od te Generacije, izgleda nista nema .
da,stvarno, pisao se da će se emitirati na jesen, već je i snimljena, no ništa se ne spominje u zadnje vrijeme...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 15:51   #53
Znači glavni lik je opet dobra,poštena,ali siromašna cura.

__________________
....."Once you make a decision, the universe conspires to make it happen..."
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 15:47   #54
Promo #1
http://www.youtube.com/watch?v=FeDbIbfVt7c
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 16:03   #55
Ovo izgleda grozno. Šteta za dobre glumce ako ovo bude flop kako mi i izgleda.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 21:14   #56
Slažem se...izgeda mi jako grozno
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 21:17   #57
onaj prilog iz in magazina me više privukao, a ovaj promo im je stvarno jadan. ali necu imat predrasude.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 21:19   #58
Žali Bože novaca koji su potrošeni na ... ovo. Ali što je najgore, to će ljudi gledati.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 21:22   #59
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Žali Bože novaca koji su potrošeni na ... ovo. Ali što je najgore, to će ljudi gledati.
Potpis A ovo boldano pogotovo.
carolinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 22:01   #60
Eee moj Nebojša...
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:07.