Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2013., 14:02   #481
Našao sam full originalni software za ovaj naš telefončić. Software vrati sve tvorničke postavke i tvornički rom i sve je lijepo otključano, ali ima jedan problem .
Dok svima ostalima (uključujući Mateo Čagalj i ostalih 5 korisnika) sve radi, meni neradi kamera.
Jednostavno neradi i nemogu je upogoniti. Ako se ekipa složi mogu vam uploadati software i tutorial, ali znajte da riskirate nekakav kvar kao ja.
ghost1408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 00:37   #482
Daj molim te stavi to ovdje...posto se i ja mucim sa svojim telefonom...napiso sam kvar par postova iznad...posto mi to i jedino preostaje posto mi je mob sav u k...u hahaha..hvala..

Zadnje uređivanje assassin : 09.03.2013. at 09:07. Reason: Maknut nepotreban citat
bbbrko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 14:04   #483
Imam ogroman problem sa ovim mobitelom..Uglavnom jedno vrijeme se nie htio punit..Odnio sam ga u tele2 jer sam imo garanciju al je bila nevazeca jer je doslo do mehanickog kvara..Odnio sam ga u servis i za 200kn mi je bio napravljen,sve je dobro bilo prvi dan ali kad san ga sutradan iso stavit na punjenje jednostavno nie se punio,,izvadim ja lagano punjac a ono na njemu od port-a za punjenje izvadi mi se dio di stavim Kabelov prikljucak,i sada se nikako nece puni niti nista.POTREBNA MI JE POMOC HITNO!!!
Fulis1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 16:11   #484
Quote:
ghost1408 kaže: Pogledaj post
Našao sam full originalni software za ovaj naš telefončić. Software vrati sve tvorničke postavke i tvornički rom i sve je lijepo otključano, ali ima jedan problem .
Dok svima ostalima (uključujući Mateo Čagalj i ostalih 5 korisnika) sve radi, meni neradi kamera.
Jednostavno neradi i nemogu je upogoniti. Ako se ekipa složi mogu vam uploadati software i tutorial, ali znajte da riskirate nekakav kvar kao ja.
Pa jesi li probao ponoviti postupak ili instalirati kakav drugi program za camera management?

Usput budi, ja sam za upload, prihvacam rizik
__________________
Prepredeni naivac...
izbojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 11:46   #485
PRIJE NEGO ŠTO KRENETE, MORATE ZNATI SVOJ IMEI I MORATE ZNATI DA STE SAMI ODGOVORNI AKO SE NEŠTO LOŠE DOGODI VAŠEM MOBITELU
OVAJ TUTORIJAL ĆE OTKLJUČATI VAŠ MOBITEL ZA SVE KARTICE I NASNIMITI ORIGINALNI TVORNIČKI SOFTWARE


1. Download: http://narod.ru/disk/55119376001.887...orm-H6.7z.html (Dva custom softwarea, verzije 06 i 08, za tele2fon je verzija 06 11HX5W_H6_120112_AD23W1145_V06_COM_CN)
-odzipati u poseban folder jer ako je u folderu sa ćirilicom neće raditi
2. Download: http://www.mediafire.com/?qw33b0wo9h8sq93 (driveri i MTKdroid tools)
3. Download: http://www.2shared.com/file/LvAttqwe..._v3122401.html SPflash tool

- kad sve to skinete, prvo instalirate drivere iz drugog downloada
- onda iz prvog zipa odzipate folder 11HX5W_H6_120112_AD23W1145_V06_COM_CN
- izvadite bateriju iz mobitela, prikopčate ga na USB s računalom
- upalite SPflashtool i odaberete "SCATTER LOADING" i odaberete scater file iz 11HX5W_H6_120112_AD23W1145_V06_COM_CN foldera
- kliknuti FORMAT, FORMAT WHOLE FLASH, OK
- mobitel je spojen na računalo, stisnuti vol- i držati dok je na ekranu crveni loader, kad crveni loader prođe pustiti vol-
- kad postupak završi na ekranu će te vidjeti zeleni krug
- iskopčati i ponovno ukopčati USB iz mobitela
- pod stavkom options, DA download ALL, Speed odabrati FULL SPEED
- kliknuti DOWNLOAD stisnuti vol- i držati dok je na ekranu crveni loader, kad crveni loader prođe pustiti vol-
- postupak bi trebao trajati nekih sat vremena

NIJE GOTOVO, TREBA RESTORATI IMEI

- nakon što postupak završi, upalite mobitel, ali NE UPISUJTE PIN, nego kliknite odbaci (u tom trenutku mobitel je na kineskom jeziku)
- kad se mobitel upali bez mreže, odaberite engleski jezik
- onda odite u settings, aplication, development i upalite USB DEBBUGING
- dok je mobitel spojen na USB upalite MTKdroid tools iz 2 downloada i kliknite na RESTORE IMEI
- otvoriti će se novi prozor sa dva prostora za upisivanje IMEI-a
- u oba prostora upišite svoj IMEI i kliknite OK
- onda kliknite u MTKdroids tools na REBOOT u donjem desnom uglu
- tada možete započeti koristiti svoj novi otključani mobitel

P.S. Topic se može kopirati u prvi post da ga svi vide
ghost1408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 12:06   #486
Dodano u 1. post. Hvala na tutorijalu!
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 23:23   #487
Ljudi moji ja sam baksuz s ovim telefonom.Prvo mi se pokvari zvućnik(što nije garant mojon krivnjom jer sam ga pazio bolje nego sebe)pa nedavno utor za slušalice što mi je naj teže palo jer nemogu u busu slušat muziku.Danas sam ga otvorio da vidim da nije nešto upalo u utor i malo sam jaće potega i iskida kabel od volumena i za pali gasi mob pa me zanima jeli to moguće popravit i koliko dođe ali ja mislin kad bi sve popravio šta ima na njemu da nevalja da mogu uzet golfa dizela hahahhahahah,znaći (zvucnik,sluše i kablovi bili došlo priko 300kn znan da je zvućnik 170 jer san provjerio).Ako neko zna otprilike nek napiše jer neda mi se opet ić pitat.
Mateo Čagalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 00:51   #488
to se i meni prie koi tjedan desilo sa utorom za sluške....sad mi stalno krci zvuk na skušalicama...
Hvala ti puno na tutorialu..Jel bi mi mogo malo detaljnije objasnit onaj postupak jel sam zapeo....Tamo dok stisnemo FORMAT WHOLE FLASH...to stisnem i nis se ne događa u onom programu
stalno stoji na 0%.. i drzao sam VOL- al se nis ne događa niti lampica ne svijetli ona...plizzz help...
bbbrko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 10:56   #489
Quote:
bbbrko kaže: Pogledaj post
to se i meni prie koi tjedan desilo sa utorom za sluške....sad mi stalno krci zvuk na skušalicama...
Hvala ti puno na tutorialu..Jel bi mi mogo malo detaljnije objasnit onaj postupak jel sam zapeo....Tamo dok stisnemo FORMAT WHOLE FLASH...to stisnem i nis se ne događa u onom programu
stalno stoji na 0%.. i drzao sam VOL- al se nis ne događa niti lampica ne svijetli ona...plizzz help...
vol+ tribaš držat dok traje crveno...
Mateo Čagalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 11:19   #490
evo sad sam drzao VOL+ i dok ga drzim javi mi ovo... nezz kaj to znaci neki error http://www.postimg.com/image/107000/capture-106068.jpg
sad nezz kaj dalje treba hvalaa... i dali treba imati kod tog postupka SIM karticu i memorysku...
bbbrko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 12:13   #491
Jesi instalirao drivere? Mobitel treba biti ugašen i baterija treba biti vani dok sve to radiš.

Zadnje uređivanje ghost1408 : 13.03.2013. at 12:14. Reason: Pravopisne pogreške
ghost1408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 13:16   #492
Jesam pise sam ovo dok se inst.. http://www.postimg.com/image/107000/...sas-106070.jpg
Dok stisnem na ono format..jel treba ono doc do 100% pa onda drzati VOL+ ili kad zelim...sry na glupom pitanju
bbbrko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 19:58   #493
Quote:
ghost1408 kaže: Pogledaj post
PRIJE NEGO ŠTO KRENETE, MORATE ZNATI SVOJ IMEI I MORATE ZNATI DA STE SAMI ODGOVORNI AKO SE NEŠTO LOŠE DOGODI VAŠEM MOBITELU
OVAJ TUTORIJAL ĆE OTKLJUČATI VAŠ MOBITEL ZA SVE KARTICE I NASNIMITI ORIGINALNI TVORNIČKI SOFTWARE...


...P.S. Topic se može kopirati u prvi post da ga svi vide
Da li sve radi bez obzira na OS (mislim, imam i windows xp sp3 i windows 7 64bit pa da nesto ne zahebem... )?

btw.- hvala!
__________________
Prepredeni naivac...
izbojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 22:35   #494
Quote:
bbbrko kaže: Pogledaj post
evo sad sam drzao VOL+ i dok ga drzim javi mi ovo... nezz kaj to znaci neki error http://www.postimg.com/image/107000/capture-106068.jpg
sad nezz kaj dalje treba hvalaa... i dali treba imati kod tog postupka SIM karticu i memorysku...
metni brzinu download-a na full...
Mateo Čagalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 22:47   #495
Jesam metnul am na full..sve sam napravil kak pise u tutorialu i dok dodem na ono format ...mogu cekat 2 dana nis se ne događa tek dok stisnem VOL.... onda mi se javlja ovo http://www.postimg.com/image/107000/capture-106068.jpg
dali se to i vama desava isto il to sam meni... i dali ga je neko uspio restorat na tvornicke i unlockat...
bbbrko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 23:41   #496
Quote:
izbojan kaže: Pogledaj post
Da li sve radi bez obzira na OS (mislim, imam i windows xp sp3 i windows 7 64bit pa da nesto ne zahebem... )?

btw.- hvala!
Da, imaš drivere za svaki OS.

Quote:
bbbrko kaže: Pogledaj post
Jesam metnul am na full..sve sam napravil kak pise u tutorialu i dok dodem na ono format ...mogu cekat 2 dana nis se ne događa tek dok stisnem VOL.... onda mi se javlja ovo http://www.postimg.com/image/107000/capture-106068.jpg
dali se to i vama desava isto il to sam meni... i dali ga je neko uspio restorat na tvornicke i unlockat...
Nešto ti nevalja s driverima vjerovatno. Tutorijal radi, ja sam ga odvrtio i Mateo Čagalj je uspio.
ghost1408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 15:18   #497
Quote:
ghost1408 kaže: Pogledaj post
Da, imaš drivere za svaki OS.



Nešto ti nevalja s driverima vjerovatno. Tutorijal radi, ja sam ga odvrtio i Mateo Čagalj je uspio.
Hvala na uputama i kod mene sve radi.Još kad bi se našao kakav custom rom bilo bi odlično.
kaca1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 14:23   #498
Imam i custom rom, ali ne isplati ga se instalirati jer je sve isto, malo izmijenjen izgled na sense i dodane nekakve gluposti .
ghost1408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 16:16   #499
kolko sam shvatio kod mene su problem driveri pise da fale neki VCOM drivers... zato mi javlja taj problem...daj mi sam recite dok se taj rom stavi vise nema HRV neg je na ENG...vidim da vam radi kad gore pisete da je sve OK... jedino ja imam problem joooooooooojjj poludit cu vise sa tim mobom... nemrem ni jednu skoro aplikaciju pokrenut.........
bbbrko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 16:53   #500
Quote:
bbbrko kaže: Pogledaj post
kolko sam shvatio kod mene su problem driveri pise da fale neki VCOM drivers... zato mi javlja taj problem...daj mi sam recite dok se taj rom stavi vise nema HRV neg je na ENG...vidim da vam radi kad gore pisete da je sve OK... jedino ja imam problem joooooooooojjj poludit cu vise sa tim mobom... nemrem ni jednu skoro aplikaciju pokrenut.........
engleski je jezik,ali ima par aplikacija u store s kojima prebaciš na hrvatski

Quote:
ghost1408 kaže: Pogledaj post
Imam i custom rom, ali ne isplati ga se instalirati jer je sve isto, malo izmijenjen izgled na sense i dodane nekakve gluposti .
Mislio sam na neki cynogen ili miui.

Zadnje uređivanje assassin : 16.03.2013. at 17:10. Reason: Spojeno- koristi Edit ili Multiquote
kaca1980 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:33.