Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2012., 16:10   #3361
Molim pomoć

Radim u jednoj firmi od 24.01.2008.
Ugovore na određeno koje sam potpisala:
-došla u firmu 24.01.2008.
-produljivali ugovor tri po tri mjeseca do 30.12.2010. dali su mi otkaz
-vratila sam se u firmu 15.04.2011.
- 1. ugovor na tri mjeseca na pola radnog vremena (od 15.04.2011.-15.07.2011.)
- 2. ugovor na tri mjeseca na puno radno vrijeme (od 15.07.2011.-15.10.2011.)
- 3. ugovor na 2,5 mjeseca (od 15.10.2011.-30.12.2011.)
-PREKID OD 2 DANA
- 4. ugovor na tri mjeseca (od 02.01.2012.-01.04.2012.)
- 5. ugovor na 6 mjeseci (od 01.04.- 30.09.2012.)
- 6. ugovor na 1 godinu (od 01.10.2012.-01.10.2013.)
Budući da je 01.01.2010. došlo do izmjena ZOR-a da se nakon tri godine ne može više produžiti ugovor na određeno, mene zanima u kojem vremenu bi moglo kod mene doći do te situacije, ukoliko mi poslodavac ne želi ponuditi ugovor na neodređeno, da znam koliko još mogu računati da ću provesti vremena kod ovog poslodavca?
Da li se možda to vrijeme računa od početka mog rada u toj firmi ili tek nakon 01.01.2010?
Ukoliko imate koje pitanje ili nejasnoću, slobodno pitajte!
Unaprijed se zahvaljujem.
__________________
“Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi, iz ljubavi.” Aristotel
Lea Sun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 22:57   #3362
otkaz

Ako ne potpišem ugovor o otakzu poslodavac može to učiniti uz konstatciju da zaposlenik odbija potisati i potpis 2 ili 3 svjedoka, koliko minimalno svjedoka mora biti da bi otkaz bio pravovaljan
makarska01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 13:57   #3363
Rok za produženje ugovora na određeno i plaćanje prekovremenih

Radim sezonski na moru i svaki mjesec dobivam ugovor na određeno (tj. samo poptpisujem aneks) no danas je već 10. i još uvijek me nisu zvali da potpišem za listopad. Mene sad zanima postoji li neki rok dokad se taj ugovor treba potpisati?
I druga stvar: Kod nas je u firmi usmeno dogovoreno da će mi se svi prekovremeni voditi tako da budem još toliko dana prijavljena koliko imam viška sati. No kako se tih sati nakupilo i bit ću još dosta dugo prijavljena, mene zanima što ako ja u međuvremenu nađem posao? Imam li pravo zahtijevati da mi se prekovremeni isplate i radni odnos zaključi? Na mom ugovoru ništa ne piše o prekovremenim…

Zadnje uređivanje rezeptionistin : 10.10.2012. at 14:59.
rezeptionistin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 00:03   #3364
Quote:
AuroraXXX kaže: Pogledaj post
Dragi prijatelji, molim vas ako mi netko moze pomoci.

Koliko znam ugovor o radu mora sastaviti pravnik, a ukoliko polodavac nema pravnika, on mora kupiti vec za to pripremljene obrasce i onda sklopiti ugovor o radu sa radnikom (ispravite me ako grijesim). Da li je taj ugovor pred sudom valjan ukoliko dodje do nekakvog spora posto poslodavac nema pravnicku struku vec je ugovor sastavio po svom nahodjenju, plus je u mirovini, (ostvaruje mjesecne honorare za sebe preko ugovora o djelu, uz mirovinu)?

Hvala puno!
zašto bi ugovor o radu morao sastavit pravnik?


tako da ostatak pitanja pada u vodu
croma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 00:05   #3365
Quote:
makarska01 kaže: Pogledaj post
Ako ne potpišem ugovor o otakzu poslodavac može to učiniti uz konstatciju da zaposlenik odbija potisati i potpis 2 ili 3 svjedoka, koliko minimalno svjedoka mora biti da bi otkaz bio pravovaljan
kakav je to ugovor o otkazu?
misliš na sporazumni raskid?

jer koliko ja vidim među vama nema sporazuma.

ako misliš na primitak otkaza, ne trebaju mu svjedoci, treba mu pošta
croma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 00:06   #3366
Quote:
croma kaže: Pogledaj post
kakav je to ugovor o otkazu?
misliš na sporazumni raskid?

jer koliko ja vidim među vama nema sporazuma.

ako misliš na primitak otkaza, ne trebaju mu svjedoci, treba mu pošta
Da, krivo sam se izjasnio, radi se o uručenju otkaza (tehnološki višak) a nije bilo poštom, direktor me je samo pozvao i uručio mi to a kad nisam htio potpisati potpisao se on i još jedan kolega, uz onu rečenicu "zaposlenik odbija potpisati" da li je to pravovaljano.
makarska01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 00:50   #3367
Quote:
makarska01 kaže: Pogledaj post
Da, krivo sam se izjasnio, radi se o uručenju otkaza (tehnološki višak) a nije bilo poštom, direktor me je samo pozvao i uručio mi to a kad nisam htio potpisati potpisao se on i još jedan kolega, uz onu rečenicu "zaposlenik odbija potpisati" da li je to pravovaljano.
ja bi to poslala poštom s povratnicom a onda i objesila na oglasnu ploču u firmi.

Po ovome kako ti kažeš da je bilo ti bi imao šansu veću u nekakvom sporu, al ne znam što ti to treba osim ako ne ganjaš koji dan rada više radi nekih drugih prava (burza, otpremnina ili sl)
croma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 00:52   #3368
Quote:
Pamella_19 kaže: Pogledaj post
Hvala svima na odgovoru vezano za godišnji, sad imam još jedno pitanje..
Ukoliko potpišem ugovor na određeno mjesec dana (u međuvremenu mi uleti drugi posao), mogu li dati otkaz prije završetka ugovora? Trebam li odrađivati otkazni rok?
možeš dat otkaz uvik
trebaš odradit otk.rok
croma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 15:21   #3369
Pozdrav svima

Ugovor o radu na neodređeno vrijeme(iliti za stalno), koliko vremena mora proći nakon sklapanja ugovora da se može raskinuti i da li se mora proći neki otkazni rok?

Hvala!
TemplarLord is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 23:00   #3370
Nitko ne zna?
__________________
“Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi, iz ljubavi.” Aristotel
Lea Sun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 23:35   #3371
Quote:
TemplarLord kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima

Ugovor o radu na neodređeno vrijeme(iliti za stalno), koliko vremena mora proći nakon sklapanja ugovora da se može raskinuti i da li se mora proći neki otkazni rok?

Hvala!
1 milisekunda mora proć
mora se odradit otkazni rok UVIJEK ako se otkazuje

a možete se i sporazumno razić
croma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 15:22   #3372
Quote:
croma kaže: Pogledaj post
1 milisekunda mora proć
mora se odradit otkazni rok UVIJEK ako se otkazuje

a možete se i sporazumno razić
To te pitam, hvala croma!
TemplarLord is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 22:57   #3373
Bok svima! Zanima me jeli tko od vas imao slučaj da mu se ponudi drugo radno mjesto, upola manja plaća i da li u tom slučaju se potpisuje NOVI ugovor o radu na to mjesto ili se potpisuje aneks ugovora postojećem ugovoru?

Firma se želi riješiti kolegice, ali ne želi dati poslovno uvjetovan otkaz, ona neće sporazumni jer gubi prava na burzi, pa onda to ispada kao neka opcija, iako ja mislim da će ju onda šutnut u roku šest mjeseci svejedno, s manjom plaćom, manjom otpremninom. Jel netko imao iskustvo s tim prelaskom na manje plaćeno radno mjesto?
etera35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 20:56   #3374
Pozdrav ekipa!
Jedno pitanjce.
Osoba radi u firmi 7 god (ugovor na neodređeno), nakon toga ide 3 god na porodiljni.
Nakon porodiljnog dobije otkaz zbog tehnološkog viška.
Još joj prijete da neće dobiti radnu knjižicu pa u strahu potpiše uz otkaz da se odriče svih prava.
Može li se šta učinite retroaktivno?
Mislim na pravo na otpremninu i godišnji!
tajkun1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 21:26   #3375
nisam pravnik, ali ako je potpisala - bojim se teško...eventualno da sudi pa da ima svjedoke da je to napravila pod prijetnjama ali to brijem da je teško dokazat....njihova riječ protiv njene...teško

ne znam što kažu drugi?
pogledaj malo na stranicama sindikata, obično tamo piše da ako si potpisao zajebi...
etera35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 21:59   #3376
Kad nude otkaz s izmijenjenim ugovorom skoro sigurno se žele riješiti radnika, a to im je samo međufaza. Inače do toga ne bi nikad došlo, a posebno ako se to radi selektivno, tj. nije da se svima reže plaća za recimo 5% jer firma lošije posluje, već samo nekome tko nije simpatičan glavešinama koji su u principu u tom slučaju (barem moje iskustvo) totalni neznalice, isfrustrirani likovi, sociopati - you name it....

Ja sam tako odbio popisati aneks o degradaciji i radnog mjesta i plaće - unatoč mobingu, ucjenama i prijetnjama, i onda sam otišao sporazumno, jer je odvjetnik rekao da bi me kasnije ionako ispedalirali i dodao: 'da ih tužite, slijedeći potencijalni poslodavci bi vas se bojali jer se sporite s firmom (iako, nitko me to nije ni pitao, hmmmm), a oni će dovesti lažne svjedoke pod pritiskom', i konačno reče: 'govna smrde, i od toga se treba maknuti i naći normalnu firmu.' Eto... my 2 cents.

A za nevraćanje RK zovi inspekciju rada.
Johnny 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 23:34   #3377
Quote:
tajkun1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa!
Jedno pitanjce.
Osoba radi u firmi 7 god (ugovor na neodređeno), nakon toga ide 3 god na porodiljni.
Nakon porodiljnog dobije otkaz zbog tehnološkog viška.
Još joj prijete da neće dobiti radnu knjižicu pa u strahu potpiše uz otkaz da se odriče svih prava.
Može li se šta učinite retroaktivno?
Mislim na pravo na otpremninu i godišnji!
kakvo odricanje od godišnjeg, nema tog potpisa, ona je trebala dobit ili novce ili godišnji.
Al s obzirom na nastup poslodavca neće dobit ništa ako ne utuži

Quote:
etera35 kaže: Pogledaj post
Bok svima! Zanima me jeli tko od vas imao slučaj da mu se ponudi drugo radno mjesto, upola manja plaća i da li u tom slučaju se potpisuje NOVI ugovor o radu na to mjesto ili se potpisuje aneks ugovora postojećem ugovoru?

Firma se želi riješiti kolegice, ali ne želi dati poslovno uvjetovan otkaz, ona neće sporazumni jer gubi prava na burzi, pa onda to ispada kao neka opcija, iako ja mislim da će ju onda šutnut u roku šest mjeseci svejedno, s manjom plaćom, manjom otpremninom. Jel netko imao iskustvo s tim prelaskom na manje plaćeno radno mjesto?
tepretski je sveedno dali će potpisat novi ugovor o radu ili aneks.

ako misli da će je u konačnici šutnit, nek ne potpisuje ništa - tako ostaje na ovom sadašnjem položaju, sa sadašnjom plaćom a oni joj mogu ponudit otkaz s ponudom izmjenjenog ugovora o radu ili će joj dat samo otkaz. Tako bi zadržala prava s burze.

Zadnje uređivanje Katrin : 18.10.2012. at 23:57.
croma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 08:43   #3378
Quote:
tajkun1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa!
Jedno pitanjce.
Osoba radi u firmi 7 god (ugovor na neodređeno), nakon toga ide 3 god na porodiljni.
Nakon porodiljnog dobije otkaz zbog tehnološkog viška.
Još joj prijete da neće dobiti radnu knjižicu pa u strahu potpiše uz otkaz da se odriče svih prava.
Može li se šta učinite retroaktivno?
Mislim na pravo na otpremninu i godišnji!
Moje iskustvo: Nakon 6 godina rada na neodređeno u prodaji dobim sa svojih 5 kolega aneks na kojem se šaljemo u proizvodnju na 6 mj. privremeno (povećani opseg poslova) i da se nakon isteka š mj. vraćam na staro radno mjesto. Plača ostaje ista pa se stoga nisam previše bunil. I baš kad sam se trebal vratiti na staro radno mjesto firma otišla u stečaj Tako da ne znam kakav bi epilog toga svega mogao biti, ali činjenica je da su nas se htjeli rješiti i 4 kolegice su dale otkaz prije kraja.
Tako da mi se čini da je ovo već uigrana praksa kod HR poslodavaca i mislim da je najbolje da tvoja kolegica ne popušta pred nikakvim prazim prijetnjama, upozna se sa zakonima i drži se istih, a ako poslodavac napravi nešto van zakona odma tužit.
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.
Mighty1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 09:33   #3379
Nešto malo sam pročitala da će se možda moći raditi pola radnog vremena, ali sad me zanima iako sumnjam je li moguće umirovljenika legalno prijaviti na 4 sata ali na ugovor o radu, ne o djelu, dakle da radi 4 sata, a i dalje je u mirovini?? Moje je da pitam iako sam poprilično sigurna da trenutno ne može...
Cupka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 12:04   #3380
Quote:
croma kaže: Pogledaj post
kakvo odricanje od godišnjeg, nema tog potpisa, ona je trebala dobit ili novce ili godišnji.
Al s obzirom na nastup poslodavca neće dobit ništa ako ne utuži

tepretski je sveedno dali će potpisat novi ugovor o radu ili aneks.

ako misli da će je u konačnici šutnit, nek ne potpisuje ništa - tako ostaje na ovom sadašnjem položaju, sa sadašnjom plaćom a oni joj mogu ponudit otkaz s ponudom izmjenjenog ugovora o radu ili će joj dat samo otkaz. Tako bi zadržala prava s burze.
Ovaj bi odgovor netko mogao pogrešno protumačiti pa ću ga malo pojasniti.

Dakle, firma može dati ili poslovno uvjetovan otkaz ili otkaz s promjenom radnog mjesta. Ovaj prvi znači zdravo djaci, prijavu na burzu sa svim pravima i zakonsku otpremninu.

Ovo drugo znači da to radnik MORA POTPISATI u roku 8 dana ili inače automatski dobiva nogu u dupe i doviđenja. No, to što potpiše ne znači da se ne može tužiti, već u roku 8 ili 15 dana (nisam sigurna) može podnijeti sudsku tužbu. Kasnije od toga - NE.

Kao što Johnny kaže, moguće je da je to isto samo korak do noge u dupe iz poduzeća, ali dobivaš na nekom vremenu. Istina i gubiš na prosjeku plaće za kasniju zakonsku otpremninu. Idealno je otići i naći drugi posao, naravno, ali s obzirom na situaciju treba razmisliti tko što može.

POUKA CIJELE OVE TEME PO MENI BI TREBALO BITI TO DA SE NE POTPISUJE NIŠTA I DA ZA SVAKI POTPIS POSTOJI 8 DANA ROKA ZA ODGOVOR. To bi ljudi trebali upamtiti.
etera35 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:39.