Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2016., 22:04   #3401
Čisto sumnjam. To sve moraš kod socijalnog.

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 11:53   #3402
Quote:
maramce kaže: Pogledaj post
Ok, hvala ti na odgovoru.

Jel zna entko da li mi privatni ginekolog može poslati na komplikacije i da me na temelju njegove potvrde dr. opće prakse otvori bolovanje?

Jer doći na red kod soc je strašno.. Nema me di ugurati za prvi pregled, pa moram kod privatnika!!
sa papiim od privatnika odi kod socijalnog ginekoliga i neka ti ona napise sve - nije ti potreban opet pregled jer se trudnice niti ne preporuca ceprkati stalno
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 20:11   #3403
Ginekolog koji prima nove pacijentice

Pozdrav!
Trebala bi se prijaviti kod nekog ginekologa u Zagrebu ali rečeno mi je da je to dosta mukotrpno jer rijetki primaju nove pacijentice pa zna li netko nekoga kod koga je to moguće?
marta21096 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 11:32   #3404
Quote:
marta21096 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Trebala bi se prijaviti kod nekog ginekologa u Zagrebu ali rečeno mi je da je to dosta mukotrpno jer rijetki primaju nove pacijentice pa zna li netko nekoga kod koga je to moguće?
muči me isti problem....
cure?
TinaVeky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 15:44   #3405
nazovete HZZO i tražite te podatke od njih, i onda zovete ginekologa koji vam odgovara.
ako kažu da ne primaju i da su puni, lijepo im objasnite da su vam na HZZO-u rekli da nisu puni
donkey-zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 07:49   #3406
Quote:
donkey-zagreb kaže: Pogledaj post
nazovete HZZO i tražite te podatke od njih, i onda zovete ginekologa koji vam odgovara.
ako kažu da ne primaju i da su puni, lijepo im objasnite da su vam na HZZO-u rekli da nisu puni
Ja sam išla po tom principu kod dvije ginekologice u različitim domovima zdravlja. I to sam išla kod dvije doktorice koje su imale većinom dobre komentare po forumu i na najdoktor.
Prva mi je najbolje odgovarala lokacijom, ali se totalno razbijesnila kad sam rekla da sam zvala HZZO, natezala sam se s njom i sestrom dobrih 15-ak min nakon čega mi je pristala dati papire, ali mi je 'ljubazno' dala do znanja nije baš oduševljena i bome mi je prisjelo tako da sam odlučila tražiti dalje.

Druga je bila ljubazna, rekla je da su im opet povisili kvote pa zapravo svi moraju primati i to, ako sam dobro zapamtila na 11000 pacijentica, što je bome sulud broj. Rekla je da će me upisati, ali da računam s tim da se na preglede redovito čeka po 3-4 mjeseca.
Dala mi je kontakt od doktora Palla na Srednjacima koji je taman otvorio ordinaciju tako da sam na kraju išla kod njega i sad tamo vodim trudnoću, za sad sam stvarno oduševljena. Znam da su oni prije neka 2 mjeseca još primali pa ako vam paše lokacija probajte tamo.
__________________
"DON'T PANIC"
Izmaglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 09:42   #3407
Promjena liječnika

Liječnika birate na godinu dana, a unutar tog razdoblja promijeniti ga možete samo iz određenih razloga kao što su preseljenje ili poremećaj međusobnih odnosa.
Izabranog liječnika možete redovitim putem promijeniti nakon isteka godine dana od zadnjeg postupka izbora. Unutar tog roka pravo na promjenu liječnika imate samo iz sljedećih razloga:
• ako ste promijenili mjesto stanovanja
• ako namjeravate izbivati dulje od tri mjeseca iz mjesta stanovanja
• ako je vaš liječnik prestao s radom, promijenio sjedište ordinacije ili prestao biti ugovorni liječnik Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje (HZZO)
• ako vaš izabrani doktor u skrbi ima više pacijenata od propisanog maksimuma
• ako je između vas i liječnika nastao poremećaj međusobnih odnosa koji onemogućuje daljnje liječenje


Ovo je cp sa stranica HZZO-a. Jel ja zbilja nekome moram objašnjavati zašto mijenjam starog i prilikom pregleda grubog ginekologa za nekoga tko mi više odgovara?
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 10:30   #3408
Quote:
brar kaže: Pogledaj post
Promjena liječnika

Liječnika birate na godinu dana, a unutar tog razdoblja promijeniti ga možete samo iz određenih razloga kao što su preseljenje ili poremećaj međusobnih odnosa.
Izabranog liječnika možete redovitim putem promijeniti nakon isteka godine dana od zadnjeg postupka izbora. Unutar tog roka pravo na promjenu liječnika imate samo iz sljedećih razloga:
• ako ste promijenili mjesto stanovanja
• ako namjeravate izbivati dulje od tri mjeseca iz mjesta stanovanja
• ako je vaš liječnik prestao s radom, promijenio sjedište ordinacije ili prestao biti ugovorni liječnik Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje (HZZO)
• ako vaš izabrani doktor u skrbi ima više pacijenata od propisanog maksimuma
• ako je između vas i liječnika nastao poremećaj međusobnih odnosa koji onemogućuje daljnje liječenje


Ovo je cp sa stranica HZZO-a. Jel ja zbilja nekome moram objašnjavati zašto mijenjam starog i prilikom pregleda grubog ginekologa za nekoga tko mi više odgovara?
nemas sto objasnjavati, ispunis formular i zaokruzis svoj razlog (recimo ovaj zadnji) i potvrdit ce ti to na HZZO-u sigurno
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 20:20   #3409
zna li netko je li dr. Pavić Lugović iz DZ Borovje još uvijek na bolovanju ili se vratila?
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 15:48   #3410
Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
zna li netko je li dr. Pavić Lugović iz DZ Borovje još uvijek na bolovanju ili se vratila?
ja sam baš danas zvala da se naručim za pregled i neka neljubazna sestra mi je rekla da je dr. Pavić još uvijek na bolovanju i da se vraća u 7. mjesecu.

također mi je rekla da je ova zamjenska doktorica puna za ovaj mjesec pa više ne naručuju dok se dr. Pavić ne vrati. a nije mi rečeno kad se točno vraća jer sestra nije imala pojma, samo je rekla da zovem u 7. mjesecu :/

EDIT: sad sam nasla ovaj info na najdoktor profilu dr. Pavić:

Komentirani doktor: Lenija Pavić Lugović
16. Lipanj, 2016. u 09:10 sati
Doktorica koja mijenja dr. Pavić je odvratna, hladna i katastrofa. Gadljiva i škrta s informacijama. Ja sam trebala obaviti prvi pregled kod dr. Pavić, a kako je nema, naišla sam na ovu. Dr. Pavić se vraća u 7mj ali naručuje tek u 9mj. i nova je sestra.
__________________
There's only one instant, and it's right now.
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 19:12   #3411
hvala ti! ma ja moram ponoviti briseve nakon antibiotika, ali ne bi išla kod te zamjene pa ću pričekati 7. mjesec.
bila sam kod zamjene, ali samo na minutu da mi prepiše recept i nije me oduševila.
dr. Pavić Lugović zna cijelu moju situaciju, uvijek je jako draga i stvarno se nadam da će se čim prije vratiti.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 19:40   #3412
np!

ako netko dobije konkretniji info kad se točno u 7. mjesecu dr. Pavić Lugović vraća s bolovanja, neka pliz napiše
__________________
There's only one instant, and it's right now.
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 12:08   #3413
Help. Odnedvno sam u Zagrebu, moj ginekolog je u podravini. Ovdje nemam jos prijavljeno boraviste, a imam problema. Kome se obratiti? Ima li kakav liječnik ovako, ili na hitnu? Hvala
Robyn86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 12:45   #3414
Prekipjelo mi je, fakat.
DR.ZADRO Sesvete - NE PREPORUČAM NIKOME!

Već mjesec dana pokušavam dobiti pregled kod njega, u DOBA NARUČIVANJA se nitko ne javlja na telefon, u ostalo doba se jave u 1 slučaju od 20, da bi mi rekli DA SU NA PAUZI I DA NAZOVEM KASNIJE, kasnije se naravno opet NITKO NE JAVLJA.
Jebemti takve doktore, pu!
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 10:16   #3415
Pozdrav, da li je netko saznao kad se tocno vraca Lenija Pavic Lugovic sa bolovanja? Narucila sam se na prvi pregled u 7.mj. Nadam se da ce ona tada biti... Hvala
pahuljica-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 10:51   #3416
sestra, njezinim riječima, nema info kada se točno u 7mj vraća lenija..a godišnji im je u 8mj
gin koja ju mijenja djeluje kao da nema pojma što radi
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 11:08   #3417
Quote:
VaVaVoom kaže: Pogledaj post
sestra, njezinim riječima, nema info kada se točno u 7mj vraća lenija..a godišnji im je u 8mj
gin koja ju mijenja djeluje kao da nema pojma što radi
Hvala Nadam se da ce se vratiti za tjedan dva... A kako se zove gin koja ju mjenja?
pahuljica-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 17:46   #3418
ginekologica je branka potlaček
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 18:43   #3419
Hvala na odgovoru o njoj nista ne mogu naci na netu. I dalje se nadam da ce se dr Pavic vratiti. Vec je dugo nema? Znog cega je na bolovanju?
pahuljica-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 18:54   #3420
Quote:
irena88 kaže: Pogledaj post
jel zna itko dal Tomislav Kulaš prima pacijente (a da nisu trudnice) na Merkuru? ima li itko iskustva s njim. znam da je bilo ono problema prije 2-3god kao za vrijeme njegova dezurstva ali po pricama na netu vidim da ga hvale pa sad... havala unaprijed
Imam ja i to negativno iskustvo.
silvanne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:11.