Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2008., 14:33   #61
dobar ginekolog

Halo, žene. ja sam isto u potrazi za dobrim ginekologom. ne bih baš isprobavala okolo, živim u dubravi, pa ako preporučujete kojeg "socijalnog" ginekologa, baš bi me razveselile.
ančica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 22:47   #62
Ja preporučam dr. Tomić u Domu zdravlja Dubrava, ali ne znam jel kod nje ima mjesta. U svakom slučaju, ako ti preporuči onog tipa koji radi u suprotnoj smjeni, izbjegni ga.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 11:32   #63
Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Ja preporučam dr. Tomić u Domu zdravlja Dubrava, ali ne znam jel kod nje ima mjesta. U svakom slučaju, ako ti preporuči onog tipa koji radi u suprotnoj smjeni, izbjegni ga.
velika hvala na preporuci, ali mi reci jel to onaj u Grižanskoj Dom Zdravlja?
svakako su osobne preporuke uvijek najbolje.
Hvala još jednom
ančica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 18:19   #64
Je, to je taj Dom zdravlja. Osim doktorice i sestra Olga je predobra!
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 20:11   #65
Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Je, to je taj Dom zdravlja. Osim doktorice i sestra Olga je predobra!
Super, sutra ću probati nazvati pa pitati. Daj Bože da ima mjesta, hvala
ančica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 13:51   #66
I ja moram promjeniti ginekologa jer sam se preselila sa zapada na istok.

Citam sad za dr. Tomic, jel okej zena?


Ajmo preporuke.
sugarfree30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 16:07   #67
Dr. Tomić

Evo, ja sam danas jedva uspjela dobiti tu ordinaciju. nažalost, ona više ne upisuje pacijente.
Strašno, sestra mi je rekla neki Dr. Zadro u Sesvetama, ali šta ja znam, Sesvete mi nisu uopće blizu, i nisam ni čula ništa za njega.
žene, ako znate u Dubravi još dobrih "socijalnih" ginekologa, javite. HITNO TRAŽIM
NAPOMENA: radim u Preradovićevoj, pa može i u Centru preporuka.
ančica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 23:31   #68
soc. ginekolog zapad

cure, puna mi je glava one velike teme o ginekolozima
molim dobru dušu koja je zadovoljna sa svojim socijalnim ginekologom na zapadnom dijelu grada (dakle, špansko, prečko, jarun, črnomerec kajjaznam sve do centra) da mi pošalje pm ili da tu objavi...
treba mi normalna osoba koja radi preglede duže od 25 sekundi, koja ima 5 min za razgovor, nije škrta na onoj jednoj godišnje uputnici koju trebam i da po mogućnosti ima ultrazvuk
naprosto odbijam da netko tko nema vremena za pregled od dvije minute ili razgovor od pet dobiva svaki mjesec glavarinu od HZZO na moje ime (negdje prije sam pročitala da netko veli 5 kuna, mislim da je cifra oko 120 kn po glavi osiguranika)
__________________
Netko to od gore vidi sve...
Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 23:36   #69
Kinky, ak dobiješ na PM, prosljedi na moj PM .. tenkju
pero55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 13:46   #70
možda nekakve preporuke za Topalovića ili Čurića? iskustva? koliko se čeka red? i jel imaju uzv?
__________________
Dajemo savjete, ali ne pruzamo dobar primjer
desifriraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 18:11   #71
Quote:
adele kaže: Pogledaj post
Ima li netko možda preporuku za socijalnog ginića, a da je ili DZ Kruge ili DZ Istok negdje (Rapska ili sl)? Živim u Vukovarskoj. Važno mi je da mi dva, tri puta godišnje daju upitnice za neke kontrole koje moram obaviti.
I mene zanima ima li tko preporuku za ginekologa u Trnju ili Borovju. I imaju li UZV. Tnx
ciciban3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 23:11   #72
dr.Vahid u d.z. Trnje u Krugam za svaku preporuku.
la la la is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 23:26   #73
Quote:
la la la kaže: Pogledaj post
dr.Vahid u d.z. Trnje u Krugam za svaku preporuku.
jel? jel daje briseve i uputnice bez frke?
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 23:39   #74
Ja sam bila u d.z.Trnje kod dr. Chedida ali meni nije dobar.Jednom godišnje napravio je papu i nikad ništa konkretno nije rekao.Ni nakon ovog ljeta kad sam imala problema...niti na jednu pretragu me nije poslao,a trebao je-ama baš na ništa,za razliku od moje sadašnje gin.Djeluje mi ko da jedva čeka završiti što prije pregled.A opet,nekome je dobar.Nismo svi isti.
A za Wahida sam čula da je dobar,al oni nemaju uzv a uputnice daje bez problema.I nema naručivanja,kad dođeš,ostaviš knjižicu i čekaš.
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 23:58   #75
Quote:
plagra kaže: Pogledaj post
Ja sam bila u d.z.Trnje kod dr. Chedida ali meni nije dobar.Jednom godišnje napravio je papu i nikad ništa konkretno nije rekao.Ni nakon ovog ljeta kad sam imala problema...niti na jednu pretragu me nije poslao,a trebao je-ama baš na ništa,za razliku od moje sadašnje gin.Djeluje mi ko da jedva čeka završiti što prije pregled.A opet,nekome je dobar.Nismo svi isti.
A za Wahida sam čula da je dobar,al oni nemaju uzv a uputnice daje bez problema.I nema naručivanja,kad dođeš,ostaviš knjižicu i čekaš.
hah zgodno je ovo s čekanjem

ides sad kod socijalne il privatnika? jer ja trebam tj voljela bi uz ok privatnika imati i ok socijalnog ginića

edit-aha sad sam vidjela da si u prečkom. uf predaleko mi je to
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 00:09   #76
dr.Wahid nema ultrazvuk,ali uputnice daju bez beda,nikad nisam dugo čekala,a i on mi je tak super da bi ga čekala cijeli dan,i da ode u privatnike idem za njim.Vodi mi trudnoću i nstvarno sam prezadovoljna.I sestra mu je super i možeš uvijek nazvati ak te nekaj zanima,uglavnom sve 5,za razliku od Chadida o kojem nemem ništa lijepo za napisati.
la la la is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 00:18   #77
Quote:
emergence kaže: Pogledaj post
hah zgodno je ovo s čekanjem

ides sad kod socijalne il privatnika? jer ja trebam tj voljela bi uz ok privatnika imati i ok socijalnog ginića

edit-aha sad sam vidjela da si u prečkom. uf predaleko mi je to
Da,ja sam se prebacila kod dr.u Prečko-i zasada sam zadovoljna,sestra je malo ali mi je važnije da je dobar gin.nego sestra.Odmah je preporučila što da obavim,sve je lijepo objasnila,isto daje bez problema uputnice...A kod privatnika sam bila u poliklinici Vili i za svaku preporuku!!
Kod Wahida sam završila slučajno ovog ljeta,jednom, jer je Chedid bio na godišnjem a oni su nebo i zemlja.
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 00:20   #78
Quote:
la la la kaže: Pogledaj post
dr.Wahid nema ultrazvuk,ali uputnice daju bez beda,nikad nisam dugo čekala,a i on mi je tak super da bi ga čekala cijeli dan,i da ode u privatnike idem za njim.Vodi mi trudnoću i nstvarno sam prezadovoljna.I sestra mu je super i možeš uvijek nazvati ak te nekaj zanima,uglavnom sve 5,za razliku od Chadida o kojem nemem ništa lijepo za napisati.
Dobro je,ja sam mislila da možda kad ja dođem da uvijek potrefim kad mu je "loš"dan,ali očito nas ima još....
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 12:02   #79
zahvaljujem vam se cure
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 12:11   #80
Nema na čemu i drugi put
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.