Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2010., 11:41   #41
Jos nesto..da,veza i brak su biljke koje se njeguju! Ali,oprez! Ako je tako,ne ukljucuje li to obje strane?
Znaci,volim te-voli me,vjerna sam-vjeran budi..ili ja "danas cu uradit nesto za nas" on"a ja cu uraditi sutra"
Funkcionira dok se oboje trude..
Ali kad jedno odustane,ma dzaba guranje i moljenje,trud..kao da zidu govoris,kao da si Sizif koji gura uzbrdo kamen
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 11:44   #42
Lako je..

To je čovjek kojem se u očima vidi da mu je sva žar za životom usahnula.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 11:58   #43
na nekim drugim podforumima se smatra da je povjerenje temelj svake veze

tu tezu većinom "guraju" cure, pa mene zanima zašto biti(u tom slučaju) u vezi s nekim u koga sumnjate
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 20:55   #44
pa da najbitnije je povjerenje
al uvijek iman strah! od toga da me ne prevari
plawusa93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 00:36   #45
Ja ne bih bila s nekim u koga sumnjam.. nema sanse..

Al nemojte se na mene obazirat jer ja sutiram ljude za najmanje sitnice.. ja vidim zene okolo trpe svasta.. al te su zene valjda drugacije, nismo svi isti..

Ili ako vec sumnjas onda je najbolje ono ko cigo kad salje dijete po vodu pa ga unaprijed izubija da ne razbije vrc, tako i ti nemoj njemu bit vjerna pa onda nek se on misli hehe
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 13:22   #46
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Jos nesto..da,veza i brak su biljke koje se njeguju! Ali,oprez! Ako je tako,ne ukljucuje li to obje strane?
Apsolutno da. Meni se čini da su često muškarci skloni uzimati vezu zdravo za gotovo nakon nekog vremena. A možda je to samo moje subjektivno mišljenje jer sam imala veze samo s muškarcima, možda i oni često tako misle o ženama...
Upravo zbog toga su se ugasile neke moje ranije veze.

No i zbog naglašene neopravdane ljubomore i sumnjičavosti s njihove strane.
Ja sam se uvijek isto ponašala, a neki su bili vrlo ljubomorni, neki uopće nisu. Stoga sam prilično uvjerena da je ljubomora većinom u glavi onog tko je ljubomoran, a samo ponekad stvarno opravdana. I sama znam nekad osjetiti ljubomoru no onda je iskontroliram, i puno mi je bolje nego da je hranim i patim zbog toga, uglavnom bez razloga.

Jedan frend mi je bio rekao da mu je draže biti s malo manje lijepom ženom nego vrlo lijepom, jer bi s lijepom totalno izludio od ljubomore. To je po mom mišljenju glupost, mislim da ljudi bez obzira na ljepotu uvijek imaju prilike za preljub ako to žele, i isto tako vrlo lijepi mogu biti 100% vjerni. Čak sam se uvjerila u suprotno - manje privlačni ljudi, kad jednom dobiju priliku, čak su i skloniji iskoristiti je, za razliku od onih koji priliku dobijaju stalno pa su već na to "imuni" i imaju čvrst stav.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 02:38   #47
Ako ti je stalo do njega, vjeruješ da jest vjeran. Jedino da znaš jeste da ga pratiš 24/7, ali to onda baš i nije veza, jel' tako?
Melanie.Sa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 19:32   #48
Quote:
Stinkerbell kaže: Pogledaj post
ako sumnjaš u vjernost, vjerojatno imaš razlog za to.
Istina.Ja sumnjala,i otkrila. Lazljivac obicni!
AngelVoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 19:41   #49
Znati - nikako. Osjećati - nekako.
Na temelju ponašanja
klobuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 19:47   #50
Quote:
Josip321 kaže: Pogledaj post
A da ozbiljno sa njim porazgovaraš i da ga piat: Varaš li me?
Sta mislis da ce ti reci istinu ako ti je lagao do sada?Nece!Znam iz svog iskustva...na zalost!




Vjeruj,vjeruj,vjeruj,vjeruj ... al ne pretjeruj !
AngelVoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 21:24   #51
Takvih nema

Quote:
plawusa93 kaže: Pogledaj post
Evo otvorih novu temu...
sto vi mislite kakvi su vjerni decki i obrnuto?
Vijernih dečki ili muževa nema to je samo zabluda...nažalost
STORN is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 21:36   #52
Quote:
STORN kaže: Pogledaj post
Vijernih dečki ili muževa nema to je samo zabluda...
Na osnovu čega to tako odgovorno tvrdiš?

Anonimne ankete pokazuju da ih ima, u manjem postotku nego žena, no ipak ima...

P.S. Istina je, vijernih nema, ima samo vjernih.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 22:30   #53
Kad nekoga voliš, onda mu vjeruješ. Znam da zvuči šuplje, ali to je najjednostavnije objašnjenje
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 13:42   #54
po meni nema neke svrhe biti u vezi ako mu ne vjerujem. mislim da bi dovela sebe do ludila da sam s nekim kome ne vjerujm i stalno sumnjam u njega. vjerujem mu pa šta bude bit će. samo se nadam da ću primijetiti ako se nešto počne događati(ili da će on biti dovoljno hrabar/pošten da prizna)
Nerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 13:52   #55
Quote:
plawusa93 kaže: Pogledaj post
Evo otvorih novu temu...
sto vi mislite kakvi su vjerni decki i obrnuto?
u principu to ne znaš, nego osjećaš.

mislim da je intuicija (posebno u nas žena) vrlo moćno oružje.

tako da se time ne opterećujem.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 14:14   #56
Quote:
klobuk kaže: Pogledaj post
Znati - nikako. Osjećati - nekako.
Ae.

Zašto uopće trebaš ikakvu potvrdu o vjernosti ako se osjećaš dobro i voljeno kad si s njim?
Su.incotenible. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 14:31   #57
U dugoj i sretnoj sam vezi,ali se ne želim se zavaravati da se to njemu ili meni nikad neće dogoditi!
Ako budemo iskreni sami prema sebi, šanse za prevaru postoje uvijek s obje strane; ovisi o okolnostima/napastima u kojima se čovjek nađe ...
No dalje ipak sve zavisi o čovjekovom karakteru i sposobnosti da je spreman odvagnuti koliko mu znači postojeća veza i što gubi/dobiva prevarom ...
Ja za sad živim u uvjerenju da moj dragi ima tu sposobnost "odvagivanja", a za dalje mi se neda razmišljati jer je to besmisleno i izluđujuće
Just2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 17:11   #58
Quote:
plawusa93 kaže: Pogledaj post
sto vi mislite kakvi su vjerni decki i obrnuto?
Ne može se to generalizirati. U svakom slučaju, mislim da je najpametnije uopće ne razmišljati o tome je li te dečko ikad prevario ili nije.
Uranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 17:27   #59
Pa itaš ga, npr ovak: "Micek, jesi ti mene ikada prevario?" Ak zamuckiva ili ak se zacrveni kad kaže da nije ili ak te ne gleda u oči dok odgovara - onda laže. To ti se zove govor tijela i iz tog možeš prepoznati da li netko laže ili ne.
Paola Kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 16:54   #60
Postoje dečki koji će varat godinama i nikad, ali nikad to neće priznat, osim ako ih ne uhvatiš na blef. Takvi muškarci su najčešće vrhunski šarmeri. Može ih se prepoznat po velikom egu i nastupu tipa - ja ovo, ja ono. Preuveličavanje sebe kod muškaraca znači želja za dokazivanjem. Ima kraj sebe curu koja ga obožava itd. ali takvom liku to nije dosta, upucava se svakoj kako stigne. Uglavnom, prije ulaska u vezu dobro se raspitati o svakom.
__________________
Un giorno imparerai la verità, e si vedrà il vero volto di ingiustizia!
latina <3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:31.