Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2007., 14:52   #61
Meni nije bilo smješno,gledala sam kratko,no ne znam,valjda će biti bolje..
Ma ovaj Korkut je dosadan,pa ono.
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 17:48   #62
ma daj ajde bilo je baš super.
__________________
bokbok
passenger1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 22:34   #63
meni se Mjenjačnica pod kraj ful bila izlizala tak da mi je ovo ipak malo osvježenje. ali stoji da Knjaz može bolje. bilo je glupih fora, npr ono na kraju s morem ili s mercedesima... i da, degutantno je bilo ismijavanje, ali ljudi moji, odite u Albaniju pa ćete vidjet da je situacija stvarno koma i da zapravo nije ovdje bilo nekog pretjeranog karikiranja. uostalom, kad su one Šiptarke počele pričat i velikoj Albaniji niej mi više niti najmanje žao bilo jer uz takve debilne stavove ni ne zaslužuju bolje. btw, sve intervjuirane Šiptarke su mi baš zgodne bile!
Nenić je debil svoje vrste tak da je emisija s obzirom da se sve oko njega vrtjelo - odlična!
najsmiješnije scene su mi bile kad je Knjaz otišo plesat, a onaj djed je Korkutu počeo nešt srat za jaknu i izbacio ga iz diska. i presmiješno mi je bilo kad zbunjeni šiptarski bračni par upadne u kadar, digne žicu od mikrofona i prođe
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 22:37   #64
Quote:
Emo§ion:D kaže: Pogledaj post
Meni nije bilo smješno,gledala sam kratko,no ne znam,valjda će biti bolje..
Ma ovaj Korkut je dosadan,pa ono.
Korkut je bio totalno bezveze, ono pazi ti cara njemu je bed stopirat, ono podignut ruku. Bit će bolje, bila je dobra i ovaali s boljim gostom bit će još luđe.
__________________
Kako oblikovati potpise
swat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 22:51   #65
Nije mi bilo urnebesno iz jednog jedinog razloga-Korkut. Knjaz kao Knjaz mi je ok, ali nemre on napravit neznam kaj kad je ovaj ortoped-stilist-pardon, modni teoretičar usran od straha iz neznam kojeg razloga. Znao je kam ide i baš se vidjelo na faci da ga je sram i da mu se sve gadi. Imam filing da se i dan danas riba u kadi da spere smrad idiota kaj ne nose Armani
anna0207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 12:06   #66
Bolilo me srce kad su pricali da je bilo toliko siromastvo da su davali krv da kupe kruh. I ono sa plasticnim vrecicama da su drzali u vitrini...
Onaj frajer u disku je poceo urlati na Korkuta...skoro je dobio po p.... i onda su prekinuli..Steta. KAkav idiot moras biti da u Armaniju ides u Albaniju...
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 12:10   #67
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Zauzeto Hrvat

Meni je to dovoljno za odličnu emisiju.
I ti si se na to najviše nasmijao
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 12:47   #68
ste gledali kad Jutarnji đir?
nick4ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 14:50   #69
kaj svi imate protiv tog korkija?!

meni je bilo zakon što se on prepustio i dopustio knjazu da od njega radi budalu
loče rakiju, pleše kolo, oblači se ko ... albanac i ne znam što još sve nisu radili
i svaka čast što je to napravio

ne znam što vi očekujete?! valjda nakon tona i tona onih glupih filmića koji cirkuliraju mailovima, u kojima se može vidjeti kako kamion pregazi čovjeka, kako voditelj umire od smijeha dok mu priča čovjek bez jaja, kako se gimnastičari trgaju, pijandure rigaju i kreteni ševe....pa normalno da vam jedan korki i jedan knjaz koji glume 2 debila u albaniji neće biti smiješni

ajde vi obucite koleđice, šuškavu trenirku i znojnice i prošećite gradom...da se još jednom nasmijem
prune is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 18:41   #70
meni su ta oba izbacivanja iz diska djelovala totalno dogovoreno. stoga i ne smiješno. korkut je kul tip, on je djelomično glumio da metlu u dupetu. to zna svatko tko ga je vidio u jabuci ikad.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 18:45   #71
To je opet neki novi shit onog idiota Knjaza koji misli da je smiješan. Dok sam gledao onu dosadnu Mjenjačnicu, htio sam zaspat od dosade... Totalni SH!T, kao što je i ovo...
marko7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 00:07   #72
ništa novo, po meni njegov najbolji uradak je Svlačionica.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 22:34   #73
Moram priznati, više sam očekivao od Knjaza...ali, opet, Korkut baš i nije neka osoba s kojem se možeš ludo zabaviti...makar njegova faca s koje se dalo pročitati what the fuck am I doing here kad je trebao žicati lovu/stopirati/obući onu trenirku na sebe...neprocjenjivo...
 
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 13:23   #74
ae, mastercard
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 14:15   #75
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
meni su ta oba izbacivanja iz diska djelovala totalno dogovoreno. stoga i ne smiješno. korkut je kul tip, on je djelomično glumio da metlu u dupetu. to zna svatko tko ga je vidio u jabuci ikad.
Je. Onaj bradonja mu je na kraju objašnjavao značajnost Mercedesa.....
anna0207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 14:28   #76
Koledžica je originalna emisija, dobro zamišljena. Ali očekivao sam malo više, bilo mi je nekako mlako. Niti dokumentarac niti humorac. Možda je samo Korkut krivac za to

Ono drugo izbacivanje je trebalo biti kao neka fora jer je stari govorio da je to njegova jakna. Samo nek mi netko ne kaže da je ona štraca koju su kupili na tržnici zbilja bila starčeva jakna
Prvo izbacivanje mi je izgledalo realnije ali isto bi prije rekao da je fejk.

Vidjet ćemo iduću.

Reklame orbita i vipa su mi jadne isto kao šta mi je jadna ova patetika oko ismijavanja jadnih albanaca. Knjaz se zajebava sa svima pa tako i sa šipcima. Koga je trebao zajebavati u Albaniji, japance??
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 14:35   #77
Nego, jel je na kraju Korkut stvarno dr. ortopeder ili samo ovo zadnje bez prefiksa ?

Ubačene reklame su jadne... ostalo je OK. Mislim da je neko pravilo: kakav gost - takav ishod emisije. Knjazu je ovo treća "genracija" emisije na isti kalup, bojim se da će poslije ovoga potrošiti taj kalup pa ni njegove fore i stil neće više biti interesantni. Ovako još ide pod - prolazno.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 14:48   #78
Naucis nesto novo o nekoj zemlji, vidis ju iz perspektive iz koje ju vjerojatno nikad ne bi vidio, zabavis se, gledas blesavog gosta i jos blesavije Knjaza... Uvijek volim Knjazova "putovanja" pa tako i ovo
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 11:21   #79
Oli je to Pavijančić Neno u idućoj epizodi u Budimpešti?
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 11:22   #80
Quote:
aaston kaže: Pogledaj post
Oli je to Pavijančić Neno u idućoj epizodi u Budimpešti?
To bi morao biti vrhunac serijala. Mislim da nakon Nene ništa više neće biti isto...

Sad sam se sjetio one scene kad su plesali kod Albanaca u stanu, kad je Korkut maknuo sliku Nene i stavio svoju.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:17.