Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2004., 15:31   #21
Exclamation

Quote:
glupinickname kaže:
Errr, a koje su *dobre* serije prikazivali?
hey!
what that supposed to mean!!


smallville je super serija


i bev hills isto!!
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Old 26.03.2004., 15:34   #22
Exclamation

Quote:
VIASAT_2003 kaže:

Evo imate preko 20 RTL-ovih kanala diljem europe, i vi ste baš zapeli za njemački RTL.
jer je on najpoznatiji
a direktor RTLa dolazi iz švabije zar ne?



anyway...
nabavio sam receiver za kodirane programe nedavno -- da, viasat je super paket programa
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Old 26.03.2004., 17:57   #23
Pitanje jednog neinformiranog covjeka kojemu se ne da pitati drugdje (tj. mene):

Kako ce se gledanje treceg programa naplacivati? Hoce li biti maratonske reklame (tj. besplatno), ili ce biti nesto kao pretplata u vidu dekodera na satelitskom prijemniku ili preko neceg drugog? Molio bih za pojasnjenje, a i link ka stranici s odgovorima ce se cijeniti.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 26.03.2004., 19:13   #24
HRTL će biti baziran na reklamama. HTV Plus će s druge strane biti baziran na življenju od kartica za dekodiranje i reklamama. Ali za takvo što moraju imati jeben program. Ko će im platit smeće ? nitko.
 
Old 26.03.2004., 19:37   #25
Quote:
Cro Fag kaže: a trenutno prikazuju i Smallville
Fag.




O, da. Nema veze.


Nego, nije li Smallvile nekakvo Lois&Clarkovsko silovanje Supermana u stilu...

Producent 1: Hej vidi one X-Mene mogli bi nešto napravit u tom stilu, samo s manjim budžetom.

Producent 2: Možda Superman?

Producent 1: Da, da, ali snimanje po New Yorku je skupo.

Producent 2: Pa, Dawson se preselio u Boston, mogli bi koristit njegove setove

Producent 1: DA! Plan mi se formuliše u glavi dok ćaskamo. SUPERMAN SUSREĆE DAWSONA!!!

Producent 2: Al tko bi bio negativac?

Producent 1: Don't ask me silly questions, I won't play silly games. Pa Lex Luthor naravno.

Producent 2: Ali nije li to izravno jebanje u mozak Superman fanova koji znaju napamet da Lex Luthor nije išao u školu s Supermanom?

Producent 1: Tko ih jebe?
Nephrite is offline  
Old 26.03.2004., 21:13   #26
Quote:
Cro Fag kaže:

smallville je super serija

i bev hills isto!!
Ne, nisu.
Glupinickname is offline  
Old 26.03.2004., 21:30   #27
http://www.hrtl.hr/

eto vam pa pogledajte kolko su oni ozbiljni!

Nadam se da će me iznenaditi u pozitivnom smislu, jer sam jako pesimističan! Usput spomenute serije su
__________________
Čik u oko, burek sa mesom.
Mr. Wolf is offline  
Old 26.03.2004., 22:31   #28
mislim, adresa će im biti www.rtl.hr najvjerojatnije, a ona se izrađeju, pa je vjerovatno tato forbiden
SETRA Samoborček is offline  
Old 26.03.2004., 23:46   #29
HEJ! Kaj predstavlja ona obavijest HRTa o tome kak ce se HRTL emitirati preko satelita i da ce za gledanje trebat satelitski prijemnik i kartica? REcite mi *molim vas* da to znaci da se ta obavijesto dnosi na Rvate u inozemstvu koji ce, kao sto i HRTov program gledaju sa HRTovim karticama sada tako gledati i HRTL a da cemo mi obicni smrtnici moci normalno hvatati HRTL na nasim televizorima bez nekakavih staletiskih prijemnika, kartica i inih cudesa!
Glupinickname is offline  
Old 27.03.2004., 00:16   #30
Quote:
glupinickname kaže:
HEJ! Kaj predstavlja ona obavijest HRTa o tome kak ce se HRTL emitirati preko satelita i da ce za gledanje trebat satelitski prijemnik i kartica? REcite mi *molim vas* da to znaci da se ta obavijesto dnosi na Rvate u inozemstvu koji ce, kao sto i HRTov program gledaju sa HRTovim karticama sada tako gledati i HRTL a da cemo mi obicni smrtnici moci normalno hvatati HRTL na nasim televizorima bez nekakavih staletiskih prijemnika, kartica i inih cudesa!
Prema onome sto sam cuo, trebat ce prijemnik i kartica ili neka gadarija tog tipa. Zato sam i postavio pitanje da mi se objasni kako bi se za gledanje tog programa trebalo placati. Samo, bojim se da u tom slucaju Rvati u Rvatckoj dugo nece htjeti gledati tako zamisljen program.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 27.03.2004., 00:36   #31
Quote:
SETRA Samoborček kaže:
mislim, adresa će im biti www.rtl.hr najvjerojatnije, a ona se izrađeju, pa je vjerovatno tato forbiden
Da nas kao buduće gledatelje imalo ozbiljno shvaćaju imali bi stranicu izrađenu bar mjesec dana prije početka programa!
__________________
Čik u oko, burek sa mesom.
Mr. Wolf is offline  
Old 27.03.2004., 03:36   #32
kako sam ja shvatio HRT+ ce se moci gledati samo preko kablovske ili digitalnog satelita
cijena kartice za digitalnu je 165kn
ja nemam ni digitalnu ni kablovsku i sta sad
samo mi nije jasno zasto se ukida 3. program ako se HRT+ nece emitirati preko zemaljskih odasiljaca
ispravite me ako sam krivo shvatio
Bask is offline  
Old 27.03.2004., 13:14   #33
Čuo sam samo priče o tome pa nisam siguran ali mislim da će se moći normalno gledati samo će ti kartica trebati ako misliš gledat program preko satelita.... Pa i sad moraš imat karticu ako misliš gledat HRT preko satelita
Mlaen is offline  
Old 27.03.2004., 14:02   #34
Quote:
Mlaen kaže:
Čuo sam samo priče o tome pa nisam siguran ali mislim da će se moći normalno gledati samo će ti kartica trebati ako misliš gledat program preko satelita.... Pa i sad moraš imat karticu ako misliš gledat HRT preko satelita
Nadam se da ce biti tak!
Glupinickname is offline  
Old 27.03.2004., 14:45   #35
I ne, niste u pravu, HTV 3 PRESTAJE sa radom, na njegovo mjesto dolazi HRTL (Hrvatski RTL) i to od iduće nedjelje!

HTV 3 PRESTAJE sa radom na zemaljskim mrezama, dok ce na satelitu i u kablovskoj (jer zakon hrt-u nalaze da prestane sa emitiranjem samo na zemaljskoj mrezi) HRT 3 ce se preimenovati u HTV + i prenosit ce sportske dogadjaje koje ne moze prenositi HTV 2, a i vise.

Oni koji imaju zemaljsku, a ne satelitsku ili kabelsku, NECE moci pratiti HTV +.

HTV + ima ciljanu publiku oko 300.000 ljudi, a vjerovatno mu je cilj potaknuti ljude da počnu investirati u digitalnu tv.
 
Old 27.03.2004., 15:00   #36
ja pobogu ništa više ne kužim što je to sada htv+?
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Old 27.03.2004., 15:33   #37
Quote:
ane kaže:
ja pobogu ništa više ne kužim što je to sada htv+?
Gledaj, ako sam dobro skuzio VIASAT umjesto trećeg programa HRT-a dolazi HRTL, i ako imaš digitalnu satelitsku onda ćeš moć i dalje pratit 3. program HRT-a samo će se on zvati HRT+
Mlaen is offline  
Old 27.03.2004., 17:59   #38
Quote:
Mlaen kaže:
Gledaj, ako sam dobro skuzio VIASAT umjesto trećeg programa HRT-a dolazi HRTL, i ako imaš digitalnu satelitsku onda ćeš moć i dalje pratit 3. program HRT-a samo će se on zvati HRT+
ja imam kabelsku. pa onda po tome ću umjesto 3. imati hrtl? je sam skužila?
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Old 27.03.2004., 19:02   #39
NE! Umjesto HRT-3 u kabelskoj dolazi HRT Plus! Umjesto HRT 3 na zemaljskoj dolazi HRTL, pa nije to tako zamršeno bogamu!
VIASAT_2003 is offline  
Old 27.03.2004., 20:16   #40
Quote:
ane kaže:
ja imam kabelsku. pa onda po tome ću umjesto 3. imati hrtl? je sam skužila?
Budući da imaš kabelsku fućka ti se - imoći ćeš gledati i HRTL i HRT +
Mlaen is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.