Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2004., 13:43   #61
Exclamation

Quote:
SilentDriver kaže:
Jeste kupili onu karticu?
HTV-ovu?

not yet - next month



išao sam na njihov site da pročitam kako da se nabavi -
vrlo su nerazumljivi i vrlo čudni--
zahtjevaju detaljne podatke o receiveru-
kao da oni mogu vidjeti kako se nešto gleda preko receivera


www.hrt.hr/hrtsat/kupon.html

najčudnije je ovo što piše na njihovom FAQu:

Pitanje: Što raditi ako satelitska kartica usred mjeseca ostane bez prava za pojedine programe, a pretplata je uredno plaćena?
Odgovor: Zbog nekompatibilnosti softvera dolazi do privremenog gubitka prava na pojedinim tipovima prijamnika (najčešće se to odnosi na prijamnik XSAT). To se može riješiti tako da pokušate uključiti- isključiti prijamnik nekoliko puta na prekidač od struje da bi se obnovila prava emitiranja. Iz dosad poznate prakse, prava su se nakon nekoliko pokušaja uredno svaki put obnovila.
Napominjemo potrebno je prijamnik isključiti iz struje, ne na prekidač daljinskog upravljača. Za trajno rješavanje problema trebalo bi na tim DVB prijamnicima izvršiti zamjenu softvera (update).
Pretplatnici koji koriste prijamnike (najčešće se to odnosi na prijamnike NOKIA 9600S) sa PCMCIA modulom s VIACCESS dekoderom (crno/bijeli) zbog nekompatibilnosti trebali bi obavezno izvršiti update softvera. To preporučuje proizvođač samih modula. U slučaju neispravnosti postojećih CA modula (crno/bijeli) potrebno je isti zamijeniti sa odgovarajućim CA modulom - crveno/bijele boje.


__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Old 30.03.2004., 13:47   #62
Exclamation

Quote:
Icepick kaže:


A točan datum početka emitiranja se drži u tajnosti,

što je podosta glupo - morat će početi jednom..

a na kraju krajeva i borili su se za tu dozvolu -
šta sad seru

ako je istina što VIASAT_2003 kaže, HDZovci bi ih mogli blokirati sa startanjem programa do beskraja.. (baš kao što su blokirali slobodne TV medije i u prošlom desetljeću)
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Old 30.03.2004., 14:05   #63
Question www.hrtl.pronadji.me

Jel ima HRTL svoje web stranice? Ako da koja bi bila adresa jer meni nije poslo za rukom ih naci...
__________________
- u zivotu prolazi samo vjeran pas
- da mi je biti morski pas
- ma pas mater
ble is offline  
Old 30.03.2004., 17:49   #64
Re: www.hrtl.pronadji.me

Quote:
ble kaže:
Jel ima HRTL svoje web stranice? Ako da koja bi bila adresa jer meni nije poslo za rukom ih naci...

Trebo bi imat al mislim da nema
SilentDriver is offline  
Old 31.03.2004., 13:37   #65
Exclamation

Quote:
ble kaže:
Jel ima HRTL svoje web stranice? Ako da koja bi bila adresa jer meni nije poslo za rukom ih naci...

ne samo da nema hrvatskih stranica
nego nema uopće spomena HRTLa na RTLovom baznom linku:

www.rtl.com

CF is offline  
Old 07.04.2004., 09:19   #66
evo izgleda da će ubrzo krenuti...
trebaju pregledati još dva odašiljača koja se nedostupna zbog snijega i dobiti neke dozvole za najam prostora...

i neće se zvati HRTL zbog prevelike sličnosti s HRT nego RTL Televizija...
mislim, onda bolje da se zovu RTL Hrvatska...
__________________
Vjeverice su krive za sve...
biljni_prašak is offline  
Old 07.04.2004., 09:44   #67
Exclamation

Quote:
biljni_prašak kaže:
evo izgleda da će ubrzo krenuti...
trebaju pregledati još dva odašiljača koja se nedostupna zbog snijega i dobiti neke dozvole za najam prostora...

i neće se zvati HRTL zbog prevelike sličnosti s HRT nego RTL Televizija...
mislim, onda bolje da se zovu RTL Hrvatska...

ili samo RTL---
imaju cool ime


švapski RTL ima lijep logo..
baš me zanima kakva će biti HR verzija za logo


---
www
CF is offline  
Old 07.04.2004., 22:12   #68
web stranica (koja još ne radi)

http://www.rtl-hrvatska.com/

logotip (nijo sigurno da je finalan)

Bu3Di is offline  
Old 07.04.2004., 22:17   #69
Koja je razlika HRT + i HRTL-a.Molim vas da mi objasnite!
SilentDriver is offline  
Old 07.04.2004., 22:42   #70
Quote:
SilentDriver kaže:
Koja je razlika HRT + i HRTL-a.Molim vas da mi objasnite!
Ovo je već nekoliko puta objašnjeno ali evo još jednom...
HRT+ je prog koji će zamjenit HRT3 ali će se moć gledat sam sa kabelskom ili digitalnom a HRTL je novi prog koji će zamjeniti HRT3 tj gledat ćeš ga običnom antenom kao što si do sad gledao HTR1,2,3.
Mlaen is online now  
Old 08.04.2004., 01:13   #71
i jel se zna konačno kad više počinje emitiranje - na novoj i hrtu nema ništa , tj. program je jako loš i očajan ?????
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Old 08.04.2004., 13:27   #72
Quote:
biljni_prašak kaže:
evo izgleda da će ubrzo krenuti...
trebaju pregledati još dva odašiljača koja se nedostupna zbog snijega i dobiti neke dozvole za najam prostora...

i neće se zvati HRTL zbog prevelike sličnosti s HRT nego RTL Televizija...
mislim, onda bolje da se zovu RTL Hrvatska...
blah blah...

Zvat će se RTL Televizija dok zakonski ne dobiju dozvolu za korištenje imena RTL Hrvatska...

Nije to sam tak.......
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Old 08.04.2004., 14:00   #73
Exclamation

priča se po netu
da će početi raditi 15-og--

znači tjedan dana od danas
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Old 09.04.2004., 19:45   #74
Quote:
Cro Fag kaže:
priča se po netu
da će početi raditi 15-og--

znači tjedan dana od danas

čisto se toplo nadam
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Old 09.04.2004., 19:48   #75
e a na kojem je programu taj hrtl? ako sam imao hrt3 ocu morat sta mijenjat ili je na tom istom?

Š
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Old 09.04.2004., 20:10   #76
Quote:
StetoCina kaže:
na tom istom?
DA!
BillGatesMustDie is offline  
Old 09.04.2004., 23:45   #77
Quote:
BillGatesMustDie kaže:
DA!
damn, već 6 godina čekam da na tom TV-u neš promjenim, nema nade
SETRA Samoborček is offline  
Old 10.04.2004., 09:42   #78
Quote:
SETRA Samoborček kaže:
damn, već 6 godina čekam da na tom TV-u neš promjenim, nema nade
Evo, sad si možeš staviti Novu na broj 1 na daljinskom, možda osvojiš milijun kuna
BillGatesMustDie is offline  
Old 11.04.2004., 14:42   #79
Quote:
BillGatesMustDie kaže:
Evo, sad si možeš staviti Novu na broj 1 na daljinskom, možda osvojiš milijun kuna



NIKAD - pa ni onda
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Old 12.04.2004., 23:46   #80
da, sad ste me podsjetili da bi STVARNO morala poredati programe. ali tako sam lijena. prvi mi je na 5, 2. na 1. nova na 2. ... kaos!
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.