Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2012., 20:17   #6141
Daj ajde ako vam nije teško neka mi netko pošalje link gdje mogu vidjeti koliki je bio prag iz matematike pretprošle godine viša razina za 2? Hvala
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 21:31   #6142
http://dokumenti.ncvvo.hr/Matura_09-10/Pragovi/MATA.pdf
evomene is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 15:02   #6143
Jel ima još ljudi osim mene da strepe o pragu prolaznosti za dva na višoj razini? Jedino mi mat visi na kocki.
Molim Boga da 20% bude za prolaz. Ima tko kakve nepouzdane informacije o prolaznosti i/ili sl.?
robymed is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 15:03   #6144
Erm, vidim da kazete da se priznavalo k =/= -1. Jel se priznavalo i u 16. n = (b-a+d) / d uz ono iz rjesenja, n = (b-a)/d + 1?
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 15:54   #6145
to ne znam, ali ne vidim razlog zašto se ne bi priznavalo
evomene is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 17:18   #6146
Quote:
robymed kaže: Pogledaj post
Jel ima još ljudi osim mene da strepe o pragu prolaznosti za dva na višoj razini? Jedino mi mat visi na kocki.
Molim Boga da 20% bude za prolaz. Ima tko kakve nepouzdane informacije o prolaznosti i/ili sl.?
Navodno da će biti nekih 30% na višoj za 2, a na nižoj nekih 20%
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 20:14   #6147
Quote:
robymed kaže: Pogledaj post
Jel ima još ljudi osim mene da strepe o pragu prolaznosti za dva na višoj razini? Jedino mi mat visi na kocki.
Molim Boga da 20% bude za prolaz. Ima tko kakve nepouzdane informacije o prolaznosti i/ili sl.?
nadam se i ja, jer imam ravno 20% iako sam sigurna da bi trebala imati jos bodova, ne znam, vidjet cemo

Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Navodno da će biti nekih 30% na višoj za 2, a na nižoj nekih 20%
odakle to? meni se baš cini da ce biti obrnuto jer su nižu razinu puno bolje riješili.. nabolji rezultat na višoj u mojoj školi je 55%, a znam da ni druge skole nisu nesto super.. a i predprošle godine je bilo 21% za 2
aanitasaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 20:42   #6148
ma da, i ja vjerujem da će za nižu bit viši postotak za 2, kod mene je ekipa koja je skoro padala matematiku sve 4 godine imala 90%, a ovi koji su išli na natjecanja jedva 60% navukli na višoj.
__________________
Breath Of Color
6ftunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 21:19   #6149
Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Navodno da će biti nekih 30% na višoj za 2, a na nižoj nekih 20%
Daj molim te ne seri....
__________________
It´s Nice To Be Important But , It´s More Important To Be Nice.
Shaggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 22:26   #6150
Samo govorim ono što mi je prenešeno niš više..

Quote:
6ftunder kaže: Pogledaj post
ma da, i ja vjerujem da će za nižu bit viši postotak za 2, kod mene je ekipa koja je skoro padala matematiku sve 4 godine imala 90%, a ovi koji su išli na natjecanja jedva 60% navukli na višoj.
Ja skoro padao matematiku sve 4 godine, ne znam ako ću proći sad odmah
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 23:25   #6151
Quote:
aanitasaur kaže: Pogledaj post
nadam se i ja, jer imam ravno 20% iako sam sigurna da bi trebala imati jos bodova, ne znam, vidjet cemo
Isto tako i ja, ovisi o njima hoće li mi priznat broj baketrija i još neki zad, a tamo kod 1. dijela se kod par njih više ne sjećam što sam stavio, nadam se da sam točne stavio, barem kod onih što nose po 2 boda. Od 20 - 28% bih mogo imat.
Ja sam čuo od jedne prijateljice iz Zagreba, prijateljica od njezine mame je ocjenjivač i načula je da će biti oko 20% za prolaz. A sad, svako kaže drugačije.
Vidjet ćemo, samo da prođem mat, bit ću presretan, za faks mi svejedno, al samo da mat prođem.
I u mojoj školi su dosta loše prošli s višom matematikom, dok su opet nižu rasturili.
Jedan dečko je išao dva puta, a cura tri puta na popravak iz mat u mom razredu. Pisali su nižu i kažu da očekuju od 80 - 90%.
Tako da bi logičnije i realnije bilo da na višoj bude manji prag nego na nižoj.
robymed is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 23:37   #6152
[QUOTE=robymed;40236482]Isto tako i ja, ovisi o njima hoće li mi priznat broj baketrija i još neki zad, a tamo kod 1. dijela se kod par njih više ne

Priznali su bakterije 961,962 i 961,96... 100% .
Fabijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 23:39   #6153
Question

Quote:
robymed kaže: Pogledaj post
Isto tako i ja, ovisi o njima hoće li mi priznat broj baketrija i još neki zad, a tamo kod 1. dijela se kod par njih više ne sjećam što sam stavio, nadam se da sam točne stavio, barem kod onih što nose po 2 boda. Od 20 - 28% bih mogo imat.
Ja sam čuo od jedne prijateljice iz Zagreba, prijateljica od njezine mame je ocjenjivač i načula je da će biti oko 20% za prolaz. A sad, svako kaže drugačije.
Vidjet ćemo, samo da prođem mat, bit ću presretan, za faks mi svejedno, al samo da mat prođem.
I u mojoj školi su dosta loše prošli s višom matematikom, dok su opet nižu rasturili.
Jedan dečko je išao dva puta, a cura tri puta na popravak iz mat u mom razredu. Pisali su nižu i kažu da očekuju od 80 - 90%.
Tako da bi logičnije i realnije bilo da na višoj bude manji prag nego na nižoj.
Bodovni prag na višoj će biti niži nego prošle godine a moje pretpostavke su 23-25%. MAda koliko sam imala čuti ispit je bio katastrofalno riješen ( više je bilo onih sa 0 bodova nego onih sa 95%)
Fabijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 00:44   #6154
Zna li možda netko kada će objaviti pragove? Ima li možda neki lanjski maturant da nam kaže jel se to objavljuje kad dođu rezultati tek ili prije? Jako sam nestrpljiv
eseper is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 01:06   #6155
Quote:
eseper kaže: Pogledaj post
Zna li možda netko kada će objaviti pragove? Ima li možda neki lanjski maturant da nam kaže jel se to objavljuje kad dođu rezultati tek ili prije? Jako sam nestrpljiv
Sve će objaviti devetog srpnja.
robymed is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 02:43   #6156
Quote:
robymed kaže: Pogledaj post
Isto tako i ja, ovisi o njima hoće li mi priznat broj baketrija i još neki zad, a tamo kod 1. dijela se kod par njih više ne sjećam što sam stavio, nadam se da sam točne stavio, barem kod onih što nose po 2 boda. Od 20 - 28% bih mogo imat.
Ja sam čuo od jedne prijateljice iz Zagreba, prijateljica od njezine mame je ocjenjivač i načula je da će biti oko 20% za prolaz. A sad, svako kaže drugačije.
Vidjet ćemo, samo da prođem mat, bit ću presretan, za faks mi svejedno, al samo da mat prođem.
I u mojoj školi su dosta loše prošli s višom matematikom, dok su opet nižu rasturili.
Jedan dečko je išao dva puta, a cura tri puta na popravak iz mat u mom razredu. Pisali su nižu i kažu da očekuju od 80 - 90%.
Tako da bi logičnije i realnije bilo da na višoj bude manji prag nego na nižoj.
i ja isto tako, mislila sam da cu imati barem 30%. i bitno mi je samo sa prodjem, ostalo sam valjda dobro napisala. na svim fakultetima matematiku traze minimalno, tako da stvarno se samo nadam prolazu. a mogli bi stavit 10 bodova da bude za prolaz, ako smo vec tako lose napisali ja cu se do 9. nadat, pa cemo vidjet. javi svakako kako je proslo na kraju
aanitasaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 11:18   #6157
Quote:
aanitasaur kaže: Pogledaj post
i ja isto tako, mislila sam da cu imati barem 30%. i bitno mi je samo sa prodjem, ostalo sam valjda dobro napisala. na svim fakultetima matematiku traze minimalno, tako da stvarno se samo nadam prolazu. a mogli bi stavit 10 bodova da bude za prolaz, ako smo vec tako lose napisali ja cu se do 9. nadat, pa cemo vidjet. javi svakako kako je proslo na kraju
I ja imam 30% uspjela sam uhvatiti rezultate. I meni na faksovima minimalno traže matematiku a ono drugo nisam loše napisala ( zlatna sredina).
Fabijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 02:14   #6158
Quote:
pharcyde kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam geodezija , Zagreb?
Dap Ti isto?
__________________
Weeee
pita-od-jabuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 12:38   #6159
pa kaj su bili postavljeni neki postoci na postanistudent?

kak znate kolko je koja škola riješila posto?
__________________
Hottrip.net - mjesto gdje putovanje počinje
đezzba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 12:54   #6160
Quote:
pita-od-jabuke kaže: Pogledaj post
Dap Ti isto?
Građevina prije.
__________________
So I stood up and let my free form form free.
pharcyde is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:07.