Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2014., 23:05   #1
[RTL] Lice s naslovnice

Je li netko možda gledao?
...Štimac je bio u prvoj epizodi dokumentarca.
Meni je korektno napravljeno i čak mi je bilo zanimljivo do samog kraja s obzirom da me Štimac kao osoba/ličnost apsolutno ne zanima...
Gotovina je iduće nedjelje...pa ćemo vidjeti
__________________
great pretender
latitia26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 13:46   #2
Nije loša emisija, samo svakako bi trebali izbaciti one kokoši i animacije, jer nevidim poantu toga ili je to samo da se popuni prazno mjesto....
kova_sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 19:31   #3
Kada sam vidio najave te emisije, pomislio sam jel moguce da je netko skupio dovoljno hrabrosti progovoriti o "ljudima s naslovnica" , bez da pritom iskrivljuju istinu i sire propagandu koje je sveprisutna na nasim programima i naravno, kada sam pogledao emisiju, ispostavilo se da nije moguce.

Pricaju povrsno o svim bitnim stvarima, ne otkriva se cijela istina, presucuju se razne i presudne stvari, sve u svemu klasicni isprdak RTL-a .
rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 19:28   #4
Quote:
rap kaže: Pogledaj post
Kada sam vidio najave te emisije, pomislio sam jel moguce da je netko skupio dovoljno hrabrosti progovoriti o "ljudima s naslovnica" , bez da pritom iskrivljuju istinu i sire propagandu koje je sveprisutna na nasim programima i naravno, kada sam pogledao emisiju, ispostavilo se da nije moguce.

Pricaju povrsno o svim bitnim stvarima, ne otkriva se cijela istina, presucuju se razne i presudne stvari, sve u svemu klasicni isprdak RTL-a .
Baš to,mislio sam da će u emisiji o Severini,biti upoznati i kako su drugi doživjeli neke njene glumačke vještine
ićogirlfun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 14:56   #5
Zašto nisu prikazali Lica s naslovnice-Jadranka Kosor a najavljivali su da će i ona biti ?
Benjamin Vladić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 17:06   #6
Quote:
Benjamin Vladić kaže: Pogledaj post
Zašto nisu prikazali Lica s naslovnice-Jadranka Kosor a najavljivali su da će i ona biti ?
da nerazumijem ni ja
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 17:40   #7
Jaca stopirala možda.
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 00:37   #8
Quote:
Jeguljica kaže: Pogledaj post
Jaca stopirala možda.
a tko ce ga znati
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 17:07   #9
Mislio sam da će ovo imati više epizoda i biti "konkurencija" knjazu, ali ništa. Kad je bila epizoda o Gotovini, dosta toga je izbačeno i izrezano, a najavljivali su baš to šta fali u svojim emisijama.
kova_sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 17:12   #10
Quote:
Jeguljica kaže: Pogledaj post
Jaca stopirala možda.
Pa, ćini se da je Jaca sve više lijeva, a možda ode i u feministice.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:50.