Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2015., 15:23   #721
Valyca, friz je odlican!
fostoq7alabi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 15:45   #722
Quote:
valyca kaže: Pogledaj post
ja ću imati frizuru lagano podignutu u stranu -ovako- bila sam na probnoj-frizura napravljena u 10 ujutro i trajala je do 5 ujutro....frizerka ima super jaki sprej koji dosta drži, a opet kosa izgleda kao da prirodno "pada", ne vidi se da je zacementirana. tako da ja straha nemam,mislim da trebaju imati one koje će ju imati raspuštenu...

a ja ionako neću spavati...
sviđa mi se trebala si fotku svoje friske prikeljit!
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 18:50   #723
Quote:
valyca kaže: Pogledaj post
ja ću imati frizuru lagano podignutu u stranu -ovako- bila sam na probnoj-frizura napravljena u 10 ujutro i trajala je do 5 ujutro....frizerka ima super jaki sprej koji dosta drži, a opet kosa izgleda kao da prirodno "pada", ne vidi se da je zacementirana. tako da ja straha nemam,mislim da trebaju imati one koje će ju imati raspuštenu...

a ja ionako neću spavati...
ovo mi je super, i ja bi nešto slično.

što se tiče uređivanja, planiram negdi oko 12-13h sve krenit obavljat, ko će to ujutro pa cijeli dan držat na sebi

a što se spavanja tiče, mogu mislit što ću bit naspavana od uzbuđenja
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 19:41   #724
Mi ćemo slikanje obaviti nekoliko dana poslije. Taj dan ćemo samo odvojiti barem pola sata (između vjenčanja i večere) da se pofotkamo s kumovima. Neće mi biti bed poslije jer ću se šminkati sama, a friz ću imati jednostavan tako da ću si sama moći "reprizirati" frizuru. Nekako bih htjela provesti što više vremena taj dan s dragim mi ljudima i gostima
Xattillda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 06:45   #725
fala curke, drago mi je da vam se sviđa

s tim da sam ja izostavila pletenicu jer mi je kosa dosta svilenkasta i nemam tako gustu kosu pa je pletenica izgledala baš mršavo gledam po mobu i zbog mini nervoze oko šminke nisam ni stigla slikati friz.. budem pitala frizerku jer znam da me slikala, ili čekajte prave slike koje će biti još bolje jer od iza ide i cvijeće

da se vratim na temu: teško je sve pospojiti -biti s gostima, a opet obaviti slikanje..stoga smo se mi odrekli svog vremena i ubacili ga kad neće nijedan gost biti kod nas
fotografu sam rekla da na taj dan kad sam sređena radi krupne planove, a za dan poslije kad ću se sama šminkati da radi iz daleka, ali nije bed i da ulovi nešto "nesavršeno" jer je tu uvijek photoshop
__________________
Nobody can make you feel inferior without your permission.
valyca is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 09:42   #726
Hvala vam cure na vašim mišljenjima!
I ja sam sad sve više sklonija tome da se ne slikamo par dana prije već poslije vjenčanja.. no i dalje me "mući" moja ideja s fotkom sa zahvalnicu (za to nam treba cca sat vremnea na dan svadbe i sunce ) al budemo vidli još do 9. mjeseca.. sva sreča pa se budući sa svim slaže!
ono što sam smislila ako se budemo odlučili za kasnije fotkanje je da na dan vjenčanja kad ja odem na frizuru i šminku budući se sa svojim kumom sprema kod nas doma i odlaze zajedno na to imanje dočekati goste, a ja dolazim nama doma kad oni odu (ak budem prije gotova budem popila nešt za smirenje kod mame za to vrijeme, ona nam blizu živi :klap i onda se zajedno sa svojom kumom i još dvije najbolje prijateljice spremamim kod nas. I onda odlazimo na imanje. Ja bi da sa kumom i prijateljicam dođem nakon kaj večina bude već tamo! Kaj kežete na tu ideju!? i kolko ste vi planirale trajanje tog dočeka!?
I onda nakon kaj bi se pozdravila s ljudima i malo podružila bi sa budućim zbrisla obavit fotku za zahvalnicu (za to nam treba s vožnjom sat vremena max) naravno ak bude lijepo vrijeme ak ne onda bi improvizirali na imanju.
Narančada is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 08:48   #727
Naš finalni plan:

09:00 frizer (ja i mama)
12:00 šminkanje (ja jedan sat, i mama jedan sat, dok se ona šminka ja čilam)
14:00 oblačenje i naslikavanje sa mamom i kumom
15:00 dolazak mojih gostiju
16:00 dolazk dragog sa njegovima
17:00 krećemo prema crkvi polako (računam da nam treba 30 min vožnje iako bi inače trebalo 15 min)
18:00 crkva + čestitke + slikanje sa gostima
19:00 mi slikanje a gosti se druže pred salom (bit će visoki stolovi i cuga)
20:00 fešta
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 07:49   #728
Cure, pogotovo one koje su se vec udale, trebam pomoc malu oko rasporeda. Pisemo pozivnice i crkva ce biti u 17.00 Markova (Zagreb),samo vjencanje ,e sad kaj napisat ljudima kad da dodu u restoran, nemogu si opce predocit kolko bu se vremena izgubilo na cestitanju i eventualno nekom kratkom fotkanju , s tim da do restorana ima 45 min(kaze google) , normalno da ce nam trebati vise jer ce se ic u koloni i to ce se sve razvuc.
Help help!!
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 14:08   #729
U 19:30 ili 20h?
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:41   #730
Talking

Kod mene je plan ovakav,imat ću oko 30 gostiju sa svih strana..
U petak dolaze,smjestimo ih u hotel ili apartmane i večera kod nas sa muzikom.
Subota-na frizuri u 8-10
Sminka-12
Spremanje oko 13.30
Gosti se okupljaju na terasi kafića u sklopu hotela na rivi,da popiju koju žesticu i opuste se,dragi je sa njima,sobzirom da već živimo skupa.Ja dolazim oko 14.30 sama u pratnji slavonskih trubača.. Tu se zadržimo oko sat vremena i krenemo pješke do matičara,u 15.30 je vjencanje koje traje otprilike 20min. Zatim mi odemo na slikanje a gosti sa busom u restoran 40min vožnje.(bus kad popiju da ne voze u takvom stanju). Tamo ih ceka svetski stol,pršut,sir,kanapeici,aperitiv... Dolazimo sa slikanja i večera i fešta od 19.30-20h
caklina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 08:44   #731
Quote:
Tram11 kaže: Pogledaj post
Cure, pogotovo one koje su se vec udale, trebam pomoc malu oko rasporeda. Pisemo pozivnice i crkva ce biti u 17.00 Markova (Zagreb),samo vjencanje ,e sad kaj napisat ljudima kad da dodu u restoran, nemogu si opce predocit kolko bu se vremena izgubilo na cestitanju i eventualno nekom kratkom fotkanju , s tim da do restorana ima 45 min(kaze google) , normalno da ce nam trebati vise jer ce se ic u koloni i to ce se sve razvuc.
Help help!!
Mi ćemo navjerojatnije imati isto na Gornjem gradu samo u jednoj drugoj Crkvi. I isto nam je do restorana 45 min. Mi ćemo napisati 19h ili max 19:30. Misa je max pola sata, čestitanje i slikanje isto još max pola sata i u 18h krećemo. Da i dođu tamo gosti nešto prije nas nema nikakve veze. Popit će normalno piće i sve će biti spremno. Mi onda još imamo vani uz bazen druženje, cugu i toplo/hladno predjelo vani uz tamburaše nekih sat i pol i onda ulazimo u salu. Naravno sve to ako nas posluži vrijeme.

Nemamo slikanje tako da se ne odvajamo taj dan od gostiju. Ovo ćemo osnovne fotke ispred Crkve sa svima i tamo na imanju. Taj dan mi je bitnije sve s gostima obaviti i poslikati, a samo nas dvoje ćemo se slikati dva dana poslije u miru.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 17:26   #732
08:00 - frizura
10:30 - 12:30 - šminkanje mene i kume
13:00 - 14:15 - slikanje
15:00 - slikanje njega i kuma kod njega doma
16:15 - foto kreće kod mene
17:00- moji gosti dolaze kod mene
17:45 - dragi dolazi kod mene
19:00- crkveno vjenčanje
20:30- dolazak u salu



znam da je kasno misa, i odlazak u salu, ali zbog drugih neodgodivih razloga morala sam staviti crkvu u 19:00
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.