Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2009., 14:45   #81
Quote:
SuzyQ kaže: Pogledaj post
I ja podržavam ideju, ali kakve koristi od toga? Zakon koji se ne provodi je ionako samo mrtvo slovo na papiru. Njegovim eventualnim stupanjem na snagu neće se promijeniti ništa.
Pa čuj, ako će i jednog perverznjaka učiniti da se zamisli i odvagne i na taj način spriječiti da samo jedno dijete čiji bi život u suprotnom bio upropašten iz toga izađe neranjeno meni dobro.

Poanta svega jest ta da iako možda neće ništa promijeniti ne vidim ničeg lošeg u takvom pokušaju.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:50   #82
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Uostalom, ako su popustili pred Crkvom i ukinuli rad nedjeljom, zašto ne usklade ovaj zakon s Vatikanskim?
Zar ti nisi ponosan kao pripadnik naroda koji je veći katolik od Pape?

Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Po meni je ovo totalno ok.
Jer da imam kćer ili sina od 14, 15 godina definitivno ne bih bila sretna da se jebe s nekim/nekom od 25, 30.
Niti ja, ali ako bih pitao sina, on bi vjerojatno rekao da je vrlo sretan, pa ti budi pametan.

Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Općenito moj stavi proizlazi iz toga što smatram da djeca u toj dobi još uvijek nisu mentalno i emocionalno spremna na seks.
To što se kita diže i pipica vlaži nije dovoljno.
Stavovi su proizvod kulture. Menstruacija je tu meritorna, ako ćemo pravo. Bog zna.

Quote:
baja kaže: Pogledaj post
a 15 godina starija?
Prisjećam se mlade majke mog prijatelja iz djetinjstva. Ah...
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:55   #83
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
stvar je u tome da se ne radi o izoliranim primjerima, kao što je rečeno, seks s klincima mlađim od 14 tamna je brojka zbog neprijavljivanja i neprocesuiranja. generalno, namjera je zaštitit djecu od zloupotrebe u seksualnom smislu, a ne zabranit seksualne odnose među vršnjacima. uostalom, to je nemoguće. radi se razlika između vršnjačkog seksa koji je naprosto životna stvarnost (kao što je i u članku rečenu) i seksa među bitno starijim osobama i maloljetnicima.
Najiskrenije sumnjam u namjeru zaštite djece, već mi sve ovo smrdi na predizborno bacanje prašine u oči.

I ne vidim razloga zašto misliš da mi je potrebno objašnjavati o čemu se radi u ovom prijedlogu. Nigdje nisam spominjao spolne odnose između vršnjaka.


Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
ne znam, ne vidim ništa loše u tom zakonu. uostalom, praksa će pokazat kako će to funkcionirat.
Praksa nam to iz dana u dan pokazuje. Najebu svi osim onih koji trebaju. Kriminalci najgore vrste slobodno šeću ulicama, a oni bi se bavili podivljalim hormonima tinejđera. Nigga pleez.

Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
činjenica je da će uvijek biti klinki koje će se palit na starije frajere, zbog njih se uz pomoć mejkapa, odjeće i koječega drugog trudit doimat starijima, a čisto sumnjam da će neki dvadesetdvogodišnjak tražit osobnu, ako mu se digne na neku kokicu kojoj osim matere nitko valjda ne bi reka da ima četrnaest.
Čak i da je pokuša legitimirati, nema na to ikakvo pravo. Legitimirati smiju samo službene osobe. No, jedna stvar je ovdje full zanimljiva: sve se uredno držite tlapnji o curicama koje vrebaju stariji tipovi. Zašto se ne zamislite o dječacima koje vrebaju starije žene vaših godina?

Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
ne znam, valjda su neki interesi u pitanju. možda ti interesi i nisu nužno pogrešni
Naravno da su interesi u pitanju. Kaj bi drugo bilo?

Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
btw, taj zakon je, piše, star i kreiran zbogradi isključivo brakova u koje se nekad ulazilo znatno ranije nego što je to običaj danas.
Neradna nedjelja je još stariji zakon.
Ako su stari znali toliko bolje od nas, zašto ih ne poslušamo i na ovu temu?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:55   #84
Dio iz uvodnog članka: "Obiteljski zakon određuje da osoba mlađa od 16 godina ne smije ni biti na cesti između 23 i 5 sati bez pratnje odrasle osobe".

Evo još jedan razlog zašto bi cura našla starijeg dečka Sretna ih policija, pita dokumente i kaže im sve super, sve OK samo se nemojte sexat
SuzyQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:57   #85
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Niti ja, ali ako bih pitao sina, on bi vjerojatno rekao da je vrlo sretan, pa ti budi pametan.
Pa klinci u tim godinama često svašta misle. Što ne znači da su u pravu.

Jebi ga, moja sestra se htjela ispisat' iz škole.
Starci su bili ti koji su bili pametniji i normalni pa su joj te bubice izbili iz glave. Što razgovorom što prijetnjama smrću.
Eno je prekjučer diplomirala.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:57   #86
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
a 15 godina starija?
Njena mama je nekih 23 godine starija od nje. I ne bi mi bad da me se i ona dokopala. MILF totalni.

Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
I ja podržavam načelno.
Meni da je netko kitu izvadio s 15, ja bi proplakala.
Od sreće.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:59   #87
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Prisjećam se mlade majke mog prijatelja iz djetinjstva. Ah...
i? jel' te stisnula uz zid?
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:59   #88
Quote:
SuzyQ kaže: Pogledaj post
Dio iz uvodnog članka: "Obiteljski zakon određuje da osoba mlađa od 16 godina ne smije ni biti na cesti između 23 i 5 sati bez pratnje odrasle osobe".

Evo još jedan razlog zašto bi cura našla starijeg dečka Sretna ih policija, pita dokumente i kaže im sve super, sve OK samo se nemojte sexat
A gume blatne od fukodroma.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:00   #89
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Pa čuj, ako će i jednog perverznjaka učiniti da se zamisli i odvagne i na taj način spriječiti da samo jedno dijete čiji bi život u suprotnom bio upropašten iz toga izađe neranjeno meni dobro.
A što je s onom da je bolje osloboditi 100 krivih nego osuditi jednog nedužnog čovjeka? Misliš li da se ovaj zakon ne može zloupotrijebiti?
SuzyQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:00   #90
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
I ne bi mi bad da me se i ona dokopala. MILF totalni.
perfersnjak
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:01   #91
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
A gume blatne od fukodroma.
SuzyQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:02   #92
Quote:
SuzyQ kaže: Pogledaj post
A što je s onom da je bolje osloboditi 100 krivih nego osuditi jednog nedužnog čovjeka? Misliš li da se ovaj zakon ne može zloupotrijebiti?
Pokaži mi zakon koji se ne može zloupotrijebiti.

Jebi ga, ženi je dovoljno da muškarca optuži za silovanje.
Imala 15, 16 ili 40 godina sranje je tu.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:09   #93
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Pokaži mi zakon koji se ne može zloupotrijebiti.

Jebi ga, ženi je dovoljno da muškarca optuži za silovanje.
Imala 15, 16 ili 40 godina sranje je tu.
A da, i to što kažeš...

Ali smiješno mi je da curica od 15 može biti s tipom od 25 vani u 2 ujutro i sa tim je sve u redu (ne daj bože da je vani sa frendicom od 16), ali ako su cura i dečko onda to ne može?

Razumijem ja što ti govoriš ali ovo su mi nelogičnosti samo takve.
SuzyQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:13   #94
Quote:
SuzyQ kaže: Pogledaj post
A da, i to što kažeš...

Ali smiješno mi je da curica od 15 može biti s tipom od 25 vani u 2 ujutro i sa tim je sve u redu (ne daj bože da je vani sa frendicom od 16), ali ako su cura i dečko onda to ne može?

Razumijem ja što ti govoriš ali ovo su mi nelogičnosti samo takve.
Kao što već rekoh, ne ulazim sad u to kako će se zakon sprovoditi, koja je pozadina cijele priče o tom zakonu i hoće li to u konačnici imati nekog efekta.

Jednostavno sam pobornik te ideje i podržavam nastojanje kao takvo.

A sve drugo bilo bi mi čisto naklapanje jer ja nisam tu da bih donosila zakone niti mogu nešto promijeniti.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:13   #95
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Pa klinci u tim godinama često svašta misle. Što ne znači da su u pravu.

Jebi ga, moja sestra se htjela ispisat' iz škole.
Starci su bili ti koji su bili pametniji i normalni pa su joj te bubice izbili iz glave. Što razgovorom što prijetnjama smrću.
Eno je prekjučer diplomirala.
A moj braco je bio seksan u srednjoj od 12 godina starije damice. Ne znam da li je zbog toga nenormalan, ali čini mi se da su neki drugi faktori bili presudniji.

Od pomicanja tih granica, bilo dolje bilo gore (o čemu nemam čvrst stav, jer jakih argumenata "za" i "protiv" ima za oba slučaja), važnije bi bilo ukinuti profesionalni nogomet ili nešto.

Čestitaj seji, eto nam razlog za još jednu flašu. A jetra samo jedna.

Quote:
baja kaže: Pogledaj post
i? jel' te stisnula uz zid?
Nije.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:14   #96
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Najiskrenije sumnjam u namjeru zaštite djece, već mi sve ovo smrdi na predizborno bacanje prašine u oči.


to je razlika između optimista i pesimista. ja vjerujem da je nekome tko se sustavno bavi zaštitom djece u interesu već dulje vrijeme da ovakav zakon prođe. a to što je možda prošo baš sad, pa jebe mi se, zakon je ok.

Quote:
I ne vidim razloga zašto misliš da mi je potrebno objašnjavati o čemu se radi u ovom prijedlogu. Nigdje nisam spominjao spolne odnose između vršnjaka.
oh, pardon. nisam dobro izvagala što smijem, a što ne spomenut.


Quote:
Praksa nam to iz dana u dan pokazuje. Najebu svi osim onih koji trebaju. Kriminalci najgore vrste slobodno šeću ulicama, a oni bi se bavili podivljalim hormonima tinejđera. Nigga pleez.
to je, nažalost, dobrim dijelom istina. to da kriminalci šeću ulicama, al bogami, nije da je cvijeće u zatvorima. tamo su u 99 % slučajeva upravo oni koji i trebaju biti. problem je u tome što nemamo dovoljno zatvora. jasno, ovim ne želim reć da nema krupnih grešaka te da najgori mamlazi prolaze lišo. al to nije slučaj samo kod nas. mislim, svi znamo da svaka zemlja ima svoje antađibl buđovane.

nego, što te toliko smeta činjenica da je kažnjivo ševit djecu mlađu od 16?

Quote:
Čak i da je pokuša legitimirati, nema na to ikakvo pravo. Legitimirati smiju samo službene osobe. No, jedna stvar je ovdje full zanimljiva: sve se uredno držite tlapnji o curicama koje vrebaju stariji tipovi. Zašto se ne zamislite o dječacima koje vrebaju starije žene vaših godina?
ma svakako, meni je apsolutno jednako jel vreba stariji tip il napaljena baba. mislila sam da se to podrazumijeva. istinabog, statistika kaže da češće vreba stariji tip

a što se legitimiranja tiče, pa i rekla sam da je malo vjerovatno da bi to netko napravio. ne toliko zbog činjenice da na to nema pravo, nego to, onako, kvari momenat u zanosu.
i zbog sveg toga predviđan (i dalje) puno sranja


Quote:
Neradna nedjelja je još stariji zakon.
Ako su stari znali toliko bolje od nas, zašto ih ne poslušamo i na ovu temu?
složili smo se da je pitanje interesa. al neradna nedjelja je, govorim u svoje ime, dakako, manje bitan problem od činjenice da netko morti upravo sjebaje jedan mlad život tvrdeć kako je petnaesta idealna godina za otkrivanje čari seksa, a on/ona je sa svojih 15 godina više eto baš idalan/idealna učitelj/učiteljica. i još k tome ga/ju voli.
__________________
neću žvake, oću kusur

Zadnje uređivanje proVINCI'jalka : 23.04.2009. at 15:25.
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:14   #97
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Jebi ga, ženi je dovoljno da muškarca optuži za silovanje.
Imala 15, 16 ili 40 godina sranje je tu.
Nije dovoljno, mora imati nekakav dokaz....ozljede, ogrebotine, oštećenja prajvt parts i tako to...na sudu ne pali ona 'silovo me!'...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:16   #98
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Nije dovoljno, mora imati nekakav dokaz....ozljede, ogrebotine, oštećenja prajvt parts i tako to...na sudu ne pali ona 'silovo me!'...
Pa na sudu ne vrijedi ni samo "jeb'o me".
Pa neka dokaže klinka od 15 da ju je jeb'o neki od 30 ako nije.
Isti kurac.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:19   #99
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
A moj braco je bio seksan u srednjoj od 12 godina starije damice. Ne znam da li je zbog toga nenormalan, ali čini mi se da su neki drugi faktori bili presudniji.

Od pomicanja tih granica, bilo dolje bilo gore (o čemu nemam čvrst stav, jer jakih argumenata "za" i "protiv" ima za oba slučaja), važnije bi bilo ukinuti profesionalni nogomet ili nešto.

Čestitaj seji, eto nam razlog za još jednu flašu. A jetra samo jedna.
Ne znam, kao što rekoh, nikom nije kruna pala s glave ako se pojeb'o sa 16 umjesto sa 15.
A nekima vjerojatno jest ili bi da su se pojebali sa 15 umjesto sa 16.
Točnije, dijete od 15 nije dobilo ne znam što ako se pojebalo s 15 godina starijom osobom, a potencijalno može puno toga izgubiti.

Hoću.
Šljiva se hladi.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:21   #100
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
nego, što te toliko smeta činjenica da je kažnjivo ševit djecu mlađu od 16?
Jer se njegova vila proglašava kriminalkom, eto zašto. Nije sve crno, nije sve belo, postoji i zelena strana života.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:35.