Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2010., 18:11   #21
Quote:
linakina kaže: Pogledaj post
halo! ja sam u petak potvrdila trudnoću a od ponedeljka sam strogo u horizontali. U pon mi se desilo par šokova: smeđi iscjedak, pa trudnoća od 8 tjedana (ja sam mislila da je 5 ili najviše 6) i dr mi je mjerila nuhalni nabor djetetu (prestrašilo me pa sam malo istraživala i istražila da se to mjeri inače sa 12 tjedana). Uglavno ja sam doma, sve me boli od ležanja, nos mi je začepljen i kišem ko luda.
Ej!Pozdrav!
Znaci,sad si i ti doma?Dobro dosla u ekipu!
Sad sve ok kod tebe?Iscjedak i to?
Kod koga vodis trudnocu?

He,i ja sam malo kasljucava,valjda pocele te prehlade
i virozice,a nas se bome lako sad primi tak nekaj!
__________________
10.03.-stigla nasa srecica!!
ninci0109 is offline  
Old 17.12.2010., 13:50   #22
da i ja sam doma. Trudnoću mi vodi dr. Cecelja, ali sam danas išla i po drugo mišljenje dr. Dukuzović na Sunce. Beba je super, samo je trudnoća još više nego je to doktorica rekla, hematom je jedan ali dugačak, imam neku infekciju pa moram neke vaginalete stavljat, infekcija je došla od ranice na ušću maternice koju imam još od prošlog poroda, a nismo to izlječili. I dalje strogo mirovanje. Nuhalnog nabora nema nikakvog i veli dr da se u tim tjednima još to i ne mjeri, ali sve mjere za 9 tjedana su uredu.
Sad sam puno mirnija pa mi je i lakše ležat.
Već mi je ovo s terminima malo smješno, rječ je o policističnim jajnicima i jako neredovitim menstruacijama i ovulacijama, pa mi trudnoću mjere isključivo po veličini ploda. Novi termin je 23.07.
I ja sam ti nekaj prehlađena, nos mi je nekak začepljen i kišem, nadam se da ćemo što prije ozdravit.
E cure dali možda znate: mi smo obavili onaj tečaj još s prvom trudnoćom, mi vjerojatno ne trebamo ponovo?!
__________________
MOJA SREĆA 04.08.2006., DRUGA SREĆA 25.07.2011.
linakina is offline  
Old 17.12.2010., 19:14   #23
Quote:
linakina kaže: Pogledaj post
da i ja sam doma. Trudnoću mi vodi dr. Cecelja, ali sam danas išla i po drugo mišljenje dr. Dukuzović na Sunce. Beba je super, samo je trudnoća još više nego je to doktorica rekla, hematom je jedan ali dugačak, imam neku infekciju pa moram neke vaginalete stavljat, infekcija je došla od ranice na ušću maternice koju imam još od prošlog poroda, a nismo to izlječili. I dalje strogo mirovanje. Nuhalnog nabora nema nikakvog i veli dr da se u tim tjednima još to i ne mjeri, ali sve mjere za 9 tjedana su uredu.
Sad sam puno mirnija pa mi je i lakše ležat.
Već mi je ovo s terminima malo smješno, rječ je o policističnim jajnicima i jako neredovitim menstruacijama i ovulacijama, pa mi trudnoću mjere isključivo po veličini ploda. Novi termin je 23.07.
I ja sam ti nekaj prehlađena, nos mi je nekak začepljen i kišem, nadam se da ćemo što prije ozdravit.
E cure dali možda znate: mi smo obavili onaj tečaj još s prvom trudnoćom, mi vjerojatno ne trebamo ponovo?!
He,dobro pitanje na koje ja ne znam odgovor!
Mozda bi bilo najbolje da nazoves sestru Eriku,pa da
nju pitas,to ti je najsigurnije!Evo brojceka:393-108

I ja isto nekak mislim da je i moja dr. krivo izracunala,
ali kojih par dana da je fulala i nadodala!

Cecelju imas?Kak ti je kod nje?Cula o njoj da je ovak
ko osoba stroga,istina?
__________________
10.03.-stigla nasa srecica!!
ninci0109 is offline  
Old 17.12.2010., 20:18   #24
Quote:
ninci0109 kaže: Pogledaj post
He,dobro pitanje na koje ja ne znam odgovor!
Mozda bi bilo najbolje da nazoves sestru Eriku,pa da
nju pitas,to ti je najsigurnije!Evo brojceka:393-108

I ja isto nekak mislim da je i moja dr. krivo izracunala,
ali kojih par dana da je fulala i nadodala!

Cecelju imas?Kak ti je kod nje?Cula o njoj da je ovak
ko osoba stroga,istina?
Cecelja, po meni nije baš stroga, meni ti je ona jako draga i dobra duša, stvarno smo se od početka našle na istoj valnoj duljini. Nikad mi niš nije prigovorila, nikad nije bila brzopleta, gruba, bezobrazna. A kad mi je ustanovila trudnoću bila je isto toliko vesela koliko i ja, znala je koliko želimo drugu bebu, i to mi je stvarno super. To su moja iskustva s njom, neki nemaju takva, ali meni je dobra. Kod koga si ti?
__________________
MOJA SREĆA 04.08.2006., DRUGA SREĆA 25.07.2011.
linakina is offline  
Old 18.12.2010., 11:44   #25
da vam javim provjerenu info-za svaki porod opet na tečaj. tj. kak sam i rekla na temi varaždinsko rodilište, nije tolko bitno da idete na tečaj (jer u rodilištu kad dođete rodit nitko ne provjerava jeste bili ili ne), SAMO IM JE BITNO DA PLATITE.
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Old 20.12.2010., 12:49   #26
evo meni upravo rečeno da ne trebam ponovno na tečaj nego samo uplatu na žiro račun izvršiti....
bubay is offline  
Old 20.12.2010., 18:39   #27
no, gamad lopovska... a nigdi to nemaju u cjeniku, niti je određeno zakonom
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Old 20.12.2010., 21:33   #28
Quote:
bubay kaže: Pogledaj post
evo meni upravo rečeno da ne trebam ponovno na tečaj nego samo uplatu na žiro račun izvršiti....
Ma da,tak su ti rekli?
Sad je to sve vise bez srama,ma daj,koma!
__________________
10.03.-stigla nasa srecica!!
ninci0109 is offline  
Old 20.12.2010., 21:41   #29
Quote:
linakina kaže: Pogledaj post
Cecelja, po meni nije baš stroga, meni ti je ona jako draga i dobra duša, stvarno smo se od početka našle na istoj valnoj duljini. Nikad mi niš nije prigovorila, nikad nije bila brzopleta, gruba, bezobrazna. A kad mi je ustanovila trudnoću bila je isto toliko vesela koliko i ja, znala je koliko želimo drugu bebu, i to mi je stvarno super. To su moja iskustva s njom, neki nemaju takva, ali meni je dobra. Kod koga si ti?
Ja sam ti kod dr. Vrcic,i stvarno sam zadovoljna s njom!
Profesionalna,super zenica,koja s veseljem radi svoj posao!
Super mi je,ne mrdam od nje!

Linakina,kak je bebac?Odmaras?
__________________
10.03.-stigla nasa srecica!!
ninci0109 is offline  
Old 21.12.2010., 10:19   #30
Halo curke,
ja i dalje odmaram, a drugo mi i ne pada na pamet. Danas me malo reže s desne strane, skoro kod kuka, mislim da to nije povezano s trudnoćom. Iscjedka za sad nisam imala od onog ponedeljka, nadam se i da neće više.
Kak ste vi? Kak vaše bebice?
Nama su kad smo 2006. bili na tečaju rekli da više ne moramo ići na predavanja ni ništa plaćati, a sad više nije tak, pa na porod može svako ko plati tih 300,00 kn bez obzira da li je bio na tečaju ili nije, ali neću se sad živcirat oko toga. Dosta se živciram jer se izgleda kolegice s posla ljute kaj sam doma i kaj čuvam trudnoću, ne kolegice nego kolegica, po njoj je zabranjeno bolovanje a kamoli trudnoća i porodiljni, a kaj ću nek se ždere ako joj je tak stalo do toga. Ja sad imam bebicu i samo mi je stalo da nju čuvam i da sve bude u redu.

Sad nakon jadanja, cure pozdrav, čuvajte sebe i svoje bebice
__________________
MOJA SREĆA 04.08.2006., DRUGA SREĆA 25.07.2011.
linakina is offline  
Old 21.12.2010., 12:40   #31
halooooooo
nadan se da me tu hočete iako nisam iz VŽ nek iz ČK
pa blizu smo.......
do sada sam se druzila samo s curkama na temi blizanaca, trojčeka itd...
ja vam inače čekam dva sunčeka
two4me is offline  
Old 21.12.2010., 18:17   #32
Ups!
Zaključavam. Odma.
Zašto. Ima tu cijela povijest pokušaja ćeta po gradovima, bilo je i bolnih zatvaranja.
Razlog. Politika foruma je takva da dopušta samo jednu ćet temu. Ovaj pdf je jedini koji ima dvije zbog osjetiljivosti tematike.
Dakle, možeš pričati sa trudinicama ih cijele hr i šire na Trudnice zbor!
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:33.