Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2010., 18:30   #21
šta ste vi to zločesto radili?
=)
__________________
All the rebels in the world can't bring me down!
Cruciatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 15:15   #22
Wink

Quote:
Cruciatus kaže: Pogledaj post
šta ste vi to zločesto radili?
=)

Ništa strašno: jeli smo tripove! A onda je jedna od nas otišla malo "krivo", pa su počele izbijati njezine paranoje i strahovi, pa je zabrijala da ju mi želimo baciti kroz prozor i slične gluposti. Naravno da smo se u takvoj situaciji i svi mi više ili manje uplašili, pa je koncentracija straha bila ogromna. Uglavnom, možeš misliti koja je to silna energija, količina straha kad misliš da te netko želi baciti kroz prozor s 3. kata na beton.
zendra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 18:05   #23
užas nije ni čudo da je čaša pukla
__________________
All the rebels in the world can't bring me down!
Cruciatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 12:44   #24
Quote:
Cruciatus kaže: Pogledaj post
užas nije ni čudo da je čaša pukla
I dobro je da je samo čaša!
zendra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 22:04   #25
Thumbs down

Quote:
zendra kaže: Pogledaj post
I dobro je da je samo čaša!
pa čuj a šta je s onom ženskom
__________________
All the rebels in the world can't bring me down!
Cruciatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 03:44   #26
Quote:
zendra kaže: Pogledaj post
Ništa strašno: jeli smo tripove! A onda je jedna od nas otišla malo "krivo", pa su počele izbijati njezine paranoje i strahovi, pa je zabrijala da ju mi želimo baciti kroz prozor i slične gluposti. Naravno da smo se u takvoj situaciji i svi mi više ili manje uplašili, pa je koncentracija straha bila ogromna. Uglavnom, možeš misliti koja je to silna energija, količina straha kad misliš da te netko želi baciti kroz prozor s 3. kata na beton.
kad se vi tako pucate drogama onda nije ni cudo sto case pucaju oko vas.A inace case pucaju kad se pogodi njihova rezonanca,ne znam ima li ijedna od vas piskutav
FoxMulder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 03:45   #27
glas
FoxMulder is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 20:54   #28
http://www.youtube.com/watch?v=I4jdG...eature=related
__________________
[QUOTE=alfa146;Koliki ti je sub?I koliko Wati piše da isporučiva RMS-a.E sad to podijeli s 2 ,skini20% i dobit ćeš snagu pojačala.Inače ako će ti samo goniti sub kupi mono-blok.
treo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 10:52   #29
To je cista fizika,odnosno kemijska reakcija. Ljudi izmisljaju svakakve stvari,pa tako govore paranormalno,,a zapravo paranormalno je nesto neuobicajno. Najjaci su sa sfi filmovima
Max_Shadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 05:20   #30
Po meni ovo nije baš paranormalno... i meni se jednom dok sam radila na šanku desilo da je čaša pukla sama od sebe meni u rukama, isto kao i na ovoj slici...ful pravilan rez...
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 12:06   #31
Evo i mene... nešto se sl. desilo i nama...
Na zidu iznad vrata visila je slika koja je jadan dan sama od sebe pala...stavili smo drugu i ta je pala .tek dada sam donijela sliku MAJKE BOŽJE i objesili je tamo prestalo je padanje slika...
Plava gusarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 19:01   #32
Neznam bas jel moje iskustvo paranormalno,ali jako je zastrasujuce Sanjam barem 2 puta u tjednu jedan cudan san. Spavam u krevetu,krenem upaliti svjetlo,nesto me jako udari u glavu,zatim me izvuce iz kreveta.Ja krenem moliti molitvu,ono me jos jace udari.Krenem dozivati mamu.Ali glas iz grla ne ide.Ne mogu se oteti iz stiska.Borim se s tim sto me drzi.Tada vec budem na rubu ocajanja,pokusavam se probuditi ali ne mogu,grizem si usne i prste.Tada se probudim.San je jako cest,i uvijek je gotov isti.Jednom sam vidjela osobu pored kreveta,i jednom sam uspijela izustiti glas.Neznam sta da radim jesu li ovo obicni snovi ili ne.Nije mi bas svejedno kad idem spavati (
lea9100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 09:27   #33
lea,

nije to nšta paranormalno, to je samo san, odnsono točnije - noćna mora. nije ništa neobično da netko sanja san koji se često ponavlja, ponekad i iz noći u noć. ja dok sam bio manji isto sam imao san koji se vrlo često ponavljao. sanjao sam da hodam po žici, a ispod žice je bila neka strašna i zla baba, kao vještica i tukla me nekim štapom odozdo. svaki put kad bi ona udarila, ja bi odskočio i to me strašno plašilo, jer bojao sam se i visine. ne moram ni spominjati koje je olakšanje bilo probuditi se.
takvi su snovi povezani s nečim u budnom životu, nešto što te zabrinjava, muči, proganja, plaši ili slično. razmisli što ti ne odgovara u životu i što bi mogla promijeniti. kad poboljšaš kvalitetu života, i takvi snovi u pravilu nestaju.
zendra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 23:25   #34
Sličan san kao i od lee, najgora je stvar kaj se sve dešava u krevetu dok spavaš i djeluje realno. Prvo sam mislio da je neka coprarija il kaj ja znam, jednom sam u snu digo rolete i vani je bio mrak,a ja sam sanjao po danu. U svakom slučaju nije ugodno... Može ti bit uzrokovano stresom,jer znam da su mi tad bili ispitni rokovi kad se to dešavalo.
maserati is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 01:26   #35
Wink

Quote:
lea9100 kaže: Pogledaj post
Neznam bas jel moje iskustvo paranormalno,ali jako je zastrasujuce Sanjam barem 2 puta u tjednu jedan cudan san. Spavam u krevetu,krenem upaliti svjetlo,nesto me jako udari u glavu,zatim me izvuce iz kreveta.Ja krenem moliti molitvu,ono me jos jace udari.Krenem dozivati mamu.Ali glas iz grla ne ide.Ne mogu se oteti iz stiska.Borim se s tim sto me drzi.Tada vec budem na rubu ocajanja,pokusavam se probuditi ali ne mogu,grizem si usne i prste.Tada se probudim.San je jako cest,i uvijek je gotov isti.Jednom sam vidjela osobu pored kreveta,i jednom sam uspijela izustiti glas.Neznam sta da radim jesu li ovo obicni snovi ili ne.Nije mi bas svejedno kad idem spavati (
Draga moja Lea mogu ti reči da ja znam za slična iskustva iz moje okoline.to je užasno doživjeti i čovjeku nije svejedno.pošto mi je dosta ljudi ispričalo takve događaje krenula sam da to istražim.ima jedna knjiga gdje su opisani takvi i slični događaji(mislim da su autori istražili više od 1000 takvih slučajeva u Americi) ali neznam točno kako se zove mislim Život poslije smrti ili Život i smrt.zaista neznam.u toj knjizi piše da se radi o dvije vrste demona koji se hrane čovjekovom mržnjom ili je u okolini nešto negativno.u dva slučaja koja ja znam bila je prisutna izrazita mržnja prema bliskoj osobi.to je ono što ja znam o tome.jer vjerujem ti da to nije lako proživljavati.ali sve će biti o.k pozdrav!
tigrić gabriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 14:52   #36
Quote:
maserati kaže: Pogledaj post
Sličan san kao i od lee, najgora je stvar kaj se sve dešava u krevetu dok spavaš i djeluje realno. Prvo sam mislio da je neka coprarija il kaj ja znam, jednom sam u snu digo rolete i vani je bio mrak,a ja sam sanjao po danu. U svakom slučaju nije ugodno... Može ti bit uzrokovano stresom,jer znam da su mi tad bili ispitni rokovi kad se to dešavalo.
Da,užasno je realan,i to mi je najgore od svega.Strasno je kad te netko povuce za noge i izvuce iz kreveta
lea9100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 14:53   #37
Quote:
tigrić gabriel kaže: Pogledaj post
Draga moja Lea mogu ti reči da ja znam za slična iskustva iz moje okoline.to je užasno doživjeti i čovjeku nije svejedno.pošto mi je dosta ljudi ispričalo takve događaje krenula sam da to istražim.ima jedna knjiga gdje su opisani takvi i slični događaji(mislim da su autori istražili više od 1000 takvih slučajeva u Americi) ali neznam točno kako se zove mislim Život poslije smrti ili Život i smrt.zaista neznam.u toj knjizi piše da se radi o dvije vrste demona koji se hrane čovjekovom mržnjom ili je u okolini nešto negativno.u dva slučaja koja ja znam bila je prisutna izrazita mržnja prema bliskoj osobi.to je ono što ja znam o tome.jer vjerujem ti da to nije lako proživljavati.ali sve će biti o.k pozdrav!
Snovu su m+bas strasni,osjecam se nemocno kad se nemogu oteti iz stiska,i kad dozivam ali glas ne ide :S
lea9100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 20:49   #38
Wink

Pozdrav Lea!vidjela sam da ti je Katarina odgovorila na tvoj san.mislim da ti je dobro rekla.pokušaj s molitvom i traži zaštitu anđela čuvara a oko vrata stavi na lančić posvećeni križ jer ništa negativno da li je demon ili nešto drugo to nitko nemože znati neće staviti ruke na križ.uglavnom samo teži ljubavi i praštanju i uspjet češ.želim ti svu sreću jer vjerujem ti da to nije lako podnositi.
tigrić gabriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 21:34   #39
Quote:
tigrić gabriel kaže: Pogledaj post
Pozdrav Lea!vidjela sam da ti je Katarina odgovorila na tvoj san.mislim da ti je dobro rekla.pokušaj s molitvom i traži zaštitu anđela čuvara a oko vrata stavi na lančić posvećeni križ jer ništa negativno da li je demon ili nešto drugo to nitko nemože znati neće staviti ruke na križ.uglavnom samo teži ljubavi i praštanju i uspjet češ.želim ti svu sreću jer vjerujem ti da to nije lako podnositi.
Hvala ti,bas se super osjecam nakon ovakvih rijeci
lea9100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 23:45   #40
zanimljiva tema. imam i ja jedno cudno iskustvo. hoce li mi netko vjerovati ili ne ne znam, ali me zanima vase misljenje...
nedavno sam isla kod svecenika na razgovor o necem delikatnom u mojoj obitelji. necu sada ici u detalje toga. savjetovao mi je redovitu molitvu, da se klonim teskih grijeha i izmolio neku molitvu nadamnom. molitvu egzorcizma.
dosla sam kuci sve je bilo u redu. kasnije sam legla spavati, i odjednom sam cula mamino zapomaganje oko 2h ujutro. moju mamu je bila probudila jaka iznenadna bol u trbuhu. bila je dosla nekako do wc-a onda ju je oblio hladan znoj odjednom, stoplala su joj se pocela hladiti i osjecala je kao da samo "pada" u neku dubinu. bar je ona tako poslije rekla. jedva je bila dosla do kreveta, onda je bila zvala mene. ja sma bila zvala hitnu pomoc, ali oni nisu dosli. samo su mi rekli sta da ucinim. donijela sam bila tople vode i masirala joj stopala. mama se jedva bila smirila i onda je zaspala. ne kazem da moja mama nema slabo zdravlje i to, ali ovo se prvi puta bilo dogodilo tako. dan kasnije bila je rekla da je mislila da ce umrijeti i da se tako osjecala. malo je osjecala neke posljedice od noci, ali nije mogla vjerovati da joj je to doslo tako naglo. poslije je sve bilo u redu. naravno da joj nista nisam rekla za svecenika.
drugi dan nakon tog dogadjaja meni se dogodilo nesto cudno...
poslije podne sam bila ucila za ispit. ali odlucila sma bila malo odmoriti oci. pala sam bila u neko stanje polusna. ubrzo sma osjetila "neciju", odnosno prisutnost "necega". ja sam bila potpuno svjesna, ali opet jedan dio mene je bio u snu. ne znam to opisati. ugla ja sam se kao "borila" verbalno s tim necim. prekla sam "odlazi, odlazi od mene!" tada sam osjetila osjecaj u tijelu nesto slicno kao kad se najezis i blago grcenje tijela. ubrzo sam opet po drugi puta izgovorila "odlazi, odlazi od mene!" i opet sam dozivjela osjecaj kao prvi puta ali troduplo intenzivniji. i ubrzo po treci pita sma ono izgovorila, nakon toga dozivjela sma potpunu paralizu tijela. osjecaj je bio grozan. uplasila sma se. panicno sma se htjela probuditi iz tog stanja ali nisam mogla pomaknuti niti jedan dio tijela. kao da sma bila u nekom grcu. nisma mogla otvoriti ni oci. to je sve skupa trajalo mozda nekih minutu, ali meni se cinilo dugo. i cijelo vrijeme sam osjecala neki strah "toga necega" sto ocito srecom nisma vidjela...
ima li netko kakav komentar?
__________________
"U sredini poteškoće leži prilika." Albert Einstein
nera23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:19.