Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Tisak

Tisak Za pranje prozora, potpalu i dresuru pasa. Možda i čitanje.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2013., 10:06   #1
Diva

Večernji list je krenuo s novim dodatkom subotom. Umjesto V magazina, tu je Diva.
Moram priznati da sam razočarana kako loše izgleda.
Prenatrpano, neprivlačni tekstovi.
Insider2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 11:48   #2
Quote:
Insider2 kaže: Pogledaj post
Večernji list je krenuo s novim dodatkom subotom. Umjesto V magazina, tu je Diva.
Moram priznati da sam razočarana kako loše izgleda.
Prenatrpano, neprivlačni tekstovi.
Kakve veze ima kak je tom uratku ime.
Radi li ga ista žena s istom ekipom - kaj si očekival?
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 08:45   #3
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima kak je tom uratku ime.
Radi li ga ista žena s istom ekipom - kaj si očekival?
Zar nije Vesna Blašković uređivala V magazin (barem većinu brojeva)? Tonkica Zlački je urednica Dive.
Insider2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 22:34   #4
Quote:
Insider2 kaže: Pogledaj post
Zar nije Vesna Blašković uređivala V magazin (barem većinu brojeva)? Tonkica Zlački je urednica Dive.
Tko je to Tončica Zlački?
MarionMM is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 00:22   #5
Quote:
MarionMM kaže: Pogledaj post
Tko je to Tončica Zlački?
Bila je godinama glavna urednica Storyja.
claireh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 00:36   #6
Quote:
Insider2 kaže: Pogledaj post
Večernji list je krenuo s novim dodatkom subotom. Umjesto V magazina, tu je Diva.
Moram priznati da sam razočarana kako loše izgleda.
Prenatrpano, neprivlačni tekstovi.
U prvom broju nisam vidjela ništa novo - sve po uhodanom modelu: red šarenih vijesti, red mode (uz make over poznate osobe do neprepoznatljivosti, konkretno Tatjane Jurić), red ljepote, malo o slavnim ženama iz povijesti, pa malo karijere, pa gastronomije, pa interijera pa kulture i - to je to. Ništa što već nismo vidjeli još od stare Mile, preko Tene do Glorije IN i V magazina. Tako da ne razumijem potrebu da V magazin nestane, a nastane Diva. To može probuditi oglašivače za prvih nekoliko brojeva i gotovo. Uz to, vidljivo je po impressumu da cijela ova priča košta. Treba poplaćati svu tu vojsku stilista, vizažista, suradnika i idejnih tvoraca. Ne kažem da nije bolje da časopis radi više ljudi, ali po mom iskustvu, gazde vole da danas sve naprave dva, najviše tri čovjeka. Sve ostalo im, kad podvuku crtu, više nije simpatično. Eto. Po mojoj procjeni, tu bi mogao nastati problem.
claireh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 08:49   #7
Quote:
claireh kaže: Pogledaj post
Bila je godinama glavna urednica Storyja.
O dobro. Ima onda to svoju težinu.:"Glamour" u Večernjaku.
MarionMM is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 18:03   #8
Moja bolja polovica je sasvim zadovoljna.Sadržajno i za nijansu bolje od InMagazina.
Ljudi od Sforze is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 10:15   #9
Prema ovome što je do sada viđeno - ništa novo osim što se pojačano i u svakom broju guraju kojekakve estetske korekcije, dakle, osim prodaji krpica služi i reklamiranju poliklinika i njihovih tretmana a takve stvari imaju svoju publiku, iako brojem prilično skromnu.

Priglupi su članci o odnosima na poslu, a kćeri diktatora, dijamanti i sl. su mi apsolutno nezanimljivi
parfemic1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:53.