Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2014., 14:38   #1
Muško (moje) viđenje trudnoće

Dozvolite da iznesem svoje viđenje trudnoće iz vlastitog i iskustva mojih prijatelja,znači otac sam i ne filozofiram napamet,ovo nije osuđivanje i pozivanje na red već viđenje

-trudnica često bude zabrinuta za materijalni aspekt života ,što je prirodno jer se brine za sigurnost svoga djeteta pa bude nervoze u kući.
-ponekad često premještaju stvari i dječju robicu,mjenjaju raspored po kući,nešto kao savijanje gnijezda
-nagle promjene raspoloženja
-testiranje muža svjesnim i nesvjesnim podbadanjima zbog straha i neizvjesnosti hoće li sve biti dobro
-pojačan ili smanjen libido,u prvom slučaju se žena možda boji pokazati povećnu želju koja može biti izrazito pojačana ali misli da je neprivlačna u blaženom stanju,mašta i o prijevari što joj je grozno priznati
-nesigurna je da će je muž prevariti jer misli da je neprivlačna,pogotovo ako sama nema želju
-veselo raspoloženje,blisatnje,smirenost,pojava mekih osjećaja u većem intenzitetu.
ludi mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 18:38   #2
neznam sto bi mm napisao na ovu temu, vjerojatno nesto kao ludo pa zivi.(za mene)
Nekako stoicki podnosi napade placa i smijeha. i sveg ostalog. A iz moje perspektive sve izgleda kao i inace, samo s malo vise sladoleda. :-)
__________________
... i neka mi to ne uzme nebo za zlo al ti si jedino čemu se molim...
sanchopanza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 23:28   #3
Blizu petsto pregleda a samo jedan upis?
ludi mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 10:58   #4
Quote:
ludi mjesec kaže: Pogledaj post
Blizu petsto pregleda a samo jedan upis?

hahahahahaha. skicni na zbor vol 31 pa ces dobit neki dojam sto muzevi misle o trudnicama
__________________
... i neka mi to ne uzme nebo za zlo al ti si jedino čemu se molim...
sanchopanza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 11:27   #5
Quote:
sanchopanza kaže: Pogledaj post
hahahahahaha. skicni na zbor vol 31 pa ces dobit neki dojam sto muzevi misle o trudnicama
Pa ova moja pametna tema se tiče i trudnica.Ne podcjenjujem ih,ajd ti istisni lubenicu kroz otvor veličine limuna
ludi mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 17:19   #6
Quote:
ludi mjesec kaže: Pogledaj post
Blizu petsto pregleda a samo jedan upis?
zato jer mi (trudnice) se slažemo s (većim djelom) napisanim

i nema se što dalje komentirati.


možda bi ova tema pomogla tamo, kod muških, kako bi što prije shvatili što se s nama događa kad ostanemo trudne
keiTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 18:19   #7
[QUOTE=keiTee;49458266]zato jer mi (trudnice) se slažemo s (većim djelom) napisanim

i nema se što dalje komentirati.


možda bi ova tema pomogla tamo, kod muških, kako bi što prije shvatili što se s nama događa kad ostanemo trudne [/QUOTE

Ne znam gdje su takvi ovdje Znači kukate kad vas netko ne razumije a kad vas netko razumije onda ko ga jebe?
ludi mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 19:14   #8
Ma znam ja šta je,trudnice bi se poseksale sa strane al im je grozno čim im to padne na pamet,zato nitko ne odgovara na temu jer to se valjda prvo vidi na upisu
ludi mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:39.