Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2014., 17:20   #1
Prehrana i bavljenje magijom

Helou,

Ima li kakvih preporuka ili čvrstih pravila u vezi hrane i pića za osobe koje se bave magijom?

U smislu da bi bilo efektnije?

Možda vegetarijanstvo?

Zanimaju me Vaša iskustva, kako Vi radite, držite li se nečega konkretno?

Linkovi su dobrodošli ali ne da se sve svede samo na linkanje samo

Možda koristite neke svoje recepte ili mixeve koje jedete ili pijete a pomažu Vam sa energijom i željeli biste ih podjeliti sa nama?

Red bull i razne stvari poput ludih gljiva se ne podrazumjevaju jer to več svi znamo
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 20:26   #2
Držim se toga da prije bilo kakvog većeg duhovno/magijsko/okultnog djela ne jedem ili jedem minimalno neku lagnu hranu. Ne treba filozofirati što se toga tiče. Bitno je da ti želudac ne radi probleme dok radiš.

NAravno, tu ne misli na ekstremne šamanske prakse gdje bi se trebao trovati alkoholom, hranom i nespavanjem.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 23:31   #3
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Helou,

Ima li kakvih preporuka ili čvrstih pravila u vezi hrane i pića za osobe koje se bave magijom?

U smislu da bi bilo efektnije?

Možda vegetarijanstvo?

Zanimaju me Vaša iskustva, kako Vi radite, držite li se nečega konkretno?

Linkovi su dobrodošli ali ne da se sve svede samo na linkanje samo

Možda koristite neke svoje recepte ili mixeve koje jedete ili pijete a pomažu Vam sa energijom i željeli biste ih podjeliti sa nama?

Red bull i razne stvari poput ludih gljiva se ne podrazumjevaju jer to več svi znamo
Magija nije New Age .....a ni Psionics ....e pa ni Wicca...
Nema nikakvih pravila o prehrani osim onoj zdravoj ...samo jedi umjereno i kvalitetno ...i to je to .....ali naravno vjerojatno ti ne misliš na pravu Magiju nego na nešto što si pročitala na internetu ..stoga .....slobodno jedi što hočeš ..ionako ti prehrana neće utjecati na New Age laži...
__________________
The Art Of Trolling - Trull Tzu
ArcanumNowus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 00:26   #4
Quote:
ArcanumNowus kaže: Pogledaj post
Magija nije New Age .....a ni Psionics ....e pa ni Wicca...
Nema nikakvih pravila o prehrani osim onoj zdravoj ...samo jedi umjereno i kvalitetno ...i to je to .....ali naravno vjerojatno ti ne misliš na pravu Magiju nego na nešto što si pročitala na internetu ..stoga .....slobodno jedi što hočeš ..ionako ti prehrana neće utjecati na New Age laži...
Znam da magija nije New age, ni Psionics, čak mi je jasno da nije niti Wicca

Ne mislim uopče na grljenje drveća, razgovaranje sa vilama i slične stvari...

Mislio sam na eventualan post određeno vrijeme npr. i slične stvari..

Nisam ona nego on
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 01:24   #5
Čemu na PM tako tajnovito ?

Sposobnost ulaska u određeno stanje svijesti u kojem imaš pristup energijama i vibracijama koje možeš usmjeravati/koristiti za svoje želje ili barem za približavanje određenom cilju.

Tako sam barem ja kroz svoje dosadašnje skromno iskustvo shvatio..
Slobodno me ispravite..

Naime, želim iči dalje i ozbiljnije sa time i u potrazi sam za pravim smjerom..
Nešto sam zadnjih dana čitao o telemitskoj magiji, ali mi to 'nije na prvu sjelo'
Možda griješim, ako mi netko može preporučiti nešto..bilo bi super

Zadnje uređivanje Katayama : 11.08.2014. at 01:39.
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 23:25   #6
Ako postiš i ne spavaš 24h, lakše se baciš u trans, ali nije potrebno. Jedini preduvjet je da si trijezan.

Stanje svijesti koje spominješ je niska theta. To je stanje u koje ulaziš neposredno prije spavanje ili buđenja. Trzne ti se noga i tome sl. Problem je ostati u tom stanju. Prirodna reakcija je da se izvučeš odmah ili zaspiš pa si delta ili se vratiš u alfa/beta. Ako si ceremonialist, ritual je složen tako da te iz normalnog stanja dovede i zadrži u tom stanju bez da to primjetiš. Ja sam više minimalist, pa mi je trebalo više vremena da savladam to stanje, ali kasnije uštediš dosta vremena. Metoda ima dosta od bubnjeva, gledanje izvan fokusa, gledanje u ogledalo, kocku. Praktički svako pleme, kultura, civilizacija, škola ima svoje.
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 01:33   #7
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Ako postiš i ne spavaš 24h, lakše se baciš u trans, ali nije potrebno. Jedini preduvjet je da si trijezan.

Stanje svijesti koje spominješ je niska theta. To je stanje u koje ulaziš neposredno prije spavanje ili buđenja. Trzne ti se noga i tome sl. Problem je ostati u tom stanju. Prirodna reakcija je da se izvučeš odmah ili zaspiš pa si delta ili se vratiš u alfa/beta. Ako si ceremonialist, ritual je složen tako da te iz normalnog stanja dovede i zadrži u tom stanju bez da to primjetiš. Ja sam više minimalist, pa mi je trebalo više vremena da savladam to stanje, ali kasnije uštediš dosta vremena. Metoda ima dosta od bubnjeva, gledanje izvan fokusa, gledanje u ogledalo, kocku. Praktički svako pleme, kultura, civilizacija, škola ima svoje.
Da, nisam niti ja imao nikada volju za velike i složene rituale isto se trudim to što jednostavnije doči do cilja..vjerujem da to i uspijevam jako brzo i suptilno..

Postavio sam to pitanje jer polazim od točke da hrana isto ima energiju odnosno vibracije i može djelovati kao nešto što pripomaže ili nešto što odmaže..
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 13:35   #8
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Helou,

Ima li kakvih preporuka ili čvrstih pravila u vezi hrane i pića za osobe koje se bave magijom?

U smislu da bi bilo efektnije?

Možda vegetarijanstvo?

Zanimaju me Vaša iskustva, kako Vi radite, držite li se nečega konkretno?

Linkovi su dobrodošli ali ne da se sve svede samo na linkanje samo

Možda koristite neke svoje recepte ili mixeve koje jedete ili pijete a pomažu Vam sa energijom i željeli biste ih podjeliti sa nama?

Red bull i razne stvari poput ludih gljiva se ne podrazumjevaju jer to več svi znamo
Naravno da semora paziti na prehranu. Naročito ako kaniš intenzivirati praksu.
Kao dokaz tome samo se siti koliko je Prorok Mojsije postio (40 dana) ili primjer Ilije Tezbićanina kao i drugih velikih Mistika. Pai -grčki zavjet-(nz)
navodi primjere posta i birane hrane kad bi se težilo većoj duhovnosti.
Jasno je da se ne može netko najsti fažola sa kobasicama pa ići meditirati ili provoditi duhovne vježbe.
Yehudi du Nuvas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 18:50   #9
Naravno, nakon pjata-dva fažola sa kobasicama valja ić prileć

Da, znam da ima i po 40 dana posta..ali to mi je možda malo prebrutalno

Sad trenutno radim, što se prehrane tiče, da 1 dan jedem samo voće, drugi meso, treči samo povrće i hodam u prosjeku svaki drugi dan oko 10 km, meditiram 20-25min dnevno vipassane, trataka dolazi na red uskoro..alkohol ne dolazi u obzir..čak i kolače biram da nisu sa alkoholom ako je moguče ..nije mi dosadno
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 20:16   #10
Sigurno bi bilo bolje i kvalitetnije da se moze idealno esti jer to bi puno pomoglo nasim receptorima da bolje rade...

ali opet najvaznija je tvoja duhovna i psihicka snaga ako je to jako mozes jesti sve kaj zelis mozda ti bude prehrana utjecala samo 2% do 5% na tvoju snagu i jasnocu i sve kaj trebas...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 22:27   #11
Ma zapravo kad pogledam sad..tema koju sam otvorio je poprilično glupa, neznam niti sam što sam htio izfilozofirati

Možda cijenjeni forumaši uspiju spasiti pa dobije smisao
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 23:23   #12
Hello

Nisam magicar neki ili sliscno ali nisu li sve te dijete i postove isto ljudi skontali?

Svako treba sebe da skonta..jedi sta Ti se jede..kad Ti dodje da postis ili bilo sta u vezi klope,uradi tako.Svakako ces se razboleti ako ne jedes ispravno i iskren ako budes prema sebi skontaces sta Ti je omelo ravnotezu.

Kao sto su neki rekli naravno ne treba se naprezati ni psihicki ni fizicki previse kad si taman jeo jel nece ici tako dobro kao kad se klopa vec malo razgradila u telu(no ima i izuzetaka sigurno).

Ne valja po meni nista siliti..naravno ako mislis da Ti ta dijeta taman odgovara koju furas,svaki dan Ti se bas to jede sto je na meniu po dijeti pa aj nek Ti bude razmisli.ORGANIZAM konta sta mu treba samo se opusti i razmisli,prosetaj pijacom,razgledaj pa ces se uhvatiti za ono sto Ti se jede.

Inace skonto si..za magiju red bull i ludegljive kontam da magicari svakako manje jedu i jedu sta im se jede(laku i tesku klopu...),samo kontaju tu neku magiju sto spominjes.

Inace magija je sve oko nas,pogledaj

Prijatno!
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 00:54   #13
Nekad su ljudi ziveli blize prirodi a koliko znam ti vracevi i sl. i danas u jos retkim plemenima,zive izdvojeno od plemena, jos vise sprirodom.

Danas vecinom covek bas i nema oko sebe prirodu kao ucitelja ili nekog vraca da pita vec je prepusten,pa reko bi samom sebi najbolje,naravno raspitas se ako nesto ne znas ali kod doktora?fu,oni retko znaju lek..u svakom slucaju imas porodicu,priljateje danas vec i net,pa odlucis sam kome ces verovati mada ima kad bas treba i alat i srucnjak ako je hitno potrebna takva pomoc malo je prepustena osoba drugima.

Ponekad se zanesemo sa nekim ukusima i kontam da bi neki isto i da smo u prirodi tako radili,preterivali ali bi im i zajednica vec ukazala na to a ako je nesto cudno kod osobe ona ode kod vraca da je ovaj pregleda pa joj preporuci koju travku i kaze mozda,vise ovog radi onog manje jedi pa osoba ako odluci poslusace ako ne njen izbor..normalno

Isto i danas samo smo mnogo prljavi da tako kazem posto je i kolektivna svest zaprljana,drustvo,sistem,drobilica buraz..gmo na sve strane,spricaju se vocke po 30 puta da bi bilo nesto..sprica se svakako,elektromagnetna stetnost(mikrotalasne)voda u tamnim azbestnim cevima.......pojenta je ista..oseti,ucini kako verujes da Ti je dobro.

Ako uzivas u hrani koju jedes i verujes da je ona dobra za tebe onda problema nema..samo ima kad poverujemo drugima makar u podsvesti da nesto ne valja,onda vec jeli u podsvesti kontamo da ono nije dobro za nas..fu mogu to biti velike igre..kako je Akujiki reka da je najvaznije duhovno stanje , vera u mogucnosti i svoj osecaj.


Sad sam tek skonto da sam otrco sa teme malo no od mene mozemo nastaviti temu,volim o klopi
__________________
end

Zadnje uređivanje iormas : 31.12.2014. at 01:01.
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 01:20   #14
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Hello

Nisam magicar neki ili sliscno ali nisu li sve te dijete i postove isto ljudi skontali?

Svako treba sebe da skonta..jedi sta Ti se jede..kad Ti dodje da postis ili bilo sta u vezi klope,uradi tako.Svakako ces se razboleti ako ne jedes ispravno i iskren ako budes prema sebi skontaces sta Ti je omelo ravnotezu.

Kao sto su neki rekli naravno ne treba se naprezati ni psihicki ni fizicki previse kad si taman jeo jel nece ici tako dobro kao kad se klopa vec malo razgradila u telu(no ima i izuzetaka sigurno).

Ne valja po meni nista siliti..naravno ako mislis da Ti ta dijeta taman odgovara koju furas,svaki dan Ti se bas to jede sto je na meniu po dijeti pa aj nek Ti bude razmisli.ORGANIZAM konta sta mu treba samo se opusti i razmisli,prosetaj pijacom,razgledaj pa ces se uhvatiti za ono sto Ti se jede.

Inace skonto si..za magiju red bull i ludegljive kontam da magicari svakako manje jedu i jedu sta im se jede(laku i tesku klopu...),samo kontaju tu neku magiju sto spominjes.

Inace magija je sve oko nas,pogledaj


Prijatno!
Ma upravo tako, treba slušati sebe u prvom redu..što je dobro za jednog može biti loše za drugog.

Baš nedavno zaključih da je magija nešto vrlo intimno i individualno..iskreno, čitam zadnjih mjeseci razne literature u vezi s time, najviše po netu čaćkam i baza je manje-više ista ali nadogradnja je kao što rekoh intiman rad i otkrivanje..tu upravo i leži 'all the fun'

Crowley, Bardon, Levi, Slavinski..svi oni imaju dijelove u svojim radovima koji su meni osobno upotrebljivi ali isto tako ih ima pri kojima se ne osjećam dobro..čak bi i mogao reći glupo.
Sve si nešto razmišljam da i ja napišem knjigu-dvije o tome..imam svijet kojeg nisam nigdje do sada u niti jednoj knjizi prepoznao

Dobro mi je rekla jedna osoba nedavno; 'Ma samo piči po svom i nikada samo ravna crta'
Nije mogao biti više u pravu
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 01:35   #15
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Nekad su ljudi ziveli blize prirodi a koliko znam ti vracevi i sl. i danas u jos retkim plemenima,zive izdvojeno od plemena, jos vise sprirodom.

Danas vecinom covek bas i nema oko sebe prirodu kao ucitelja ili nekog vraca da pita vec je prepusten,pa reko bi samom sebi najbolje,naravno raspitas se ako nesto ne znas ali kod doktora?fu,oni retko znaju lek..u svakom slucaju imas porodicu,priljateje danas vec i net,pa odlucis sam kome ces verovati mada ima kad bas treba i alat i srucnjak ako je hitno potrebna takva pomoc malo je prepustena osoba drugima.

Ponekad se zanesemo sa nekim ukusima i kontam da bi neki isto i da smo u prirodi tako radili,preterivali ali bi im i zajednica vec ukazala na to a ako je nesto cudno kod osobe ona ode kod vraca da je ovaj pregleda pa joj preporuci koju travku i kaze mozda,vise ovog radi onog manje jedi pa osoba ako odluci poslusace ako ne njen izbor..normalno

Isto i danas samo smo mnogo prljavi da tako kazem posto je i kolektivna svest zaprljana,drustvo,sistem,drobilica buraz..gmo na sve strane,spricaju se vocke po 30 puta da bi bilo nesto..sprica se svakako,elektromagnetna stetnost(mikrotalasne)voda u tamnim azbestnim cevima.......pojenta je ista..oseti,ucini kako verujes da Ti je dobro.

Ako uzivas u hrani koju jedes i verujes da je ona dobra za tebe onda problema nema..samo ima kad poverujemo drugima makar u podsvesti da nesto ne valja,onda vec jeli u podsvesti kontamo da ono nije dobro za nas..fu mogu to biti velike igre..kako je Akujiki reka da je najvaznije duhovno stanje , vera u mogucnosti i svoj osecaj.


Sad sam tek skonto da sam otrco sa teme malo no od mene mozemo nastaviti temu,volim o klopi
Možemo o svemu ovdje što se mene tiče, ne samo o klopi, ne postavljam nikom granice sve dok su pristojni

Da, bez kontakta sa prirodom mislim da je nemoguče pokrenuti i dotaknuti život.

Imam sreću da sam odrasao na selu, nakon toga me bilo po svuda..Zagreb, Rijeka, Umag, inozemstvo..i sada sam se vratio opet ovdje među šume, jezera, srne, zečeve, livade, vrtove i polja

Također ovo sa izolacijom smatram pod obavezno koliko god je moguče, nisam još do sada izveo kako treba i kako želim..znači barem 10-15 dana ali sigurno hoču, sada ovih dana kad bih i mogao vremenski nije izvedivo jer je snijeg do koljena a nemam volje glumiti ruskog specijalca po planini
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 01:37   #16
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Ma upravo tako, treba slušati sebe u prvom redu..što je dobro za jednog može biti loše za drugog.

Baš nedavno zaključih da je magija nešto vrlo intimno i individualno..iskreno, čitam zadnjih mjeseci razne literature u vezi s time, najviše po netu čaćkam i baza je manje-više ista ali nadogradnja je kao što rekoh intiman rad i otkrivanje..tu upravo i leži 'all the fun'

Crowley, Bardon, Levi, Slavinski..svi oni imaju dijelove u svojim radovima koji su meni osobno upotrebljivi ali isto tako ih ima pri kojima se ne osjećam dobro..čak bi i mogao reći glupo.
Sve si nešto razmišljam da i ja napišem knjigu-dvije o tome..imam svijet kojeg nisam nigdje do sada u niti jednoj knjizi prepoznao

Dobro mi je rekla jedna osoba nedavno; 'Ma samo piči po svom i nikada samo ravna crta'
Nije mogao biti više u pravu
Ma da samo po svome ali i poslusati,samo ne poverovati sve i posle krece igra sa istinom

Kazu davno jedan polubog(Indiska verovanja)je sisao sneba i ispio puno jezero otrova kako bi dokazao ljudima da je to moguce,pricala mi jedna bakta,zaboravih ime poluboga.

Igra sa istinom znaci..moguce li je izdici se u ovom ljudskom obliku duhovno dovoljno da nam ni otrov ne smeta..hmm..ima mnogo primera nadljudskih sposobnosti,mislim da je u pitanju verovanje pojedinca da je to moguce uraditi,pak nekad neko misli uspece kad ono corak,da li je samo nedostatak vere,kolektivna svest,jos mnogo toga ne znamo.

U svakom slucaju kontam da smo kao drustvo danas pomalo svi izmutirali vec u kojekakve zombi terminatore posto nije normalno koliko otrova se jede,ponekad nista zivo(u zapadnom svetu)neki ljudi mesecima zivu hranu ne pojedu a idu i funkcionisu,neverovatno..mozak im veruje da su oni fino jeli i opa ,to radi..dajte tu hranu nekome ko je dosad jeo zivu hranu..pa razbolece se u kratkom roku,sem ako mu se ne svidi naravno..ima svega.

Neki kad su prvi put usli u mek su reklu..fuuu necu nikad vise a neki i dan danas tamo jedu a opet nekako nisu mrtvi,znaci zombi terminatori i to je magija
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 12:33   #17
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Crowley, Bardon, Levi, Slavinski..svi oni imaju dijelove u svojim radovima koji su meni osobno upotrebljivi ali isto tako ih ima pri kojima se ne osjećam dobro..čak bi i mogao reći glupo.
Sve si nešto razmišljam da i ja napišem knjigu-dvije o tome..imam svijet kojeg nisam nigdje do sada u niti jednoj knjizi prepoznao
Eh sad sam bas radoznala...ajd bar par recenica o tom svom svijetu
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority

Zadnje uređivanje emnasut462 : 31.12.2014. at 12:43.
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 15:31   #18
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
Eh sad sam bas radoznala...ajd bar par recenica o tom svom svijetu
Nema Nuit, nema Hermesa koji leti po Univerzumu svjetlosnom brzinom u svojim krilatim sandalama, nema lava Theriona kojeg si moram zamišljati da stoji van kruga te kroz imitaciju rike vikati njegovo ime..nema Mihaela, Uriela, Rafaela..koje si moram vizualizirati oko mene, ne postoji Jahve...mrska mi je religioznost u cijeloj toj priči i imena, imena imaju ljudi i životinje i eventualni limeni ljubimci od ljudi

U igri su samo elementi; vatra, voda, zrak, zemlja i naravno 'spirit'.
Radi se o vizualizaciji tih elemenata takvima kakvi jesu, kako se ovdje kod nas manifestiraju a što se duha tiče njega osječaš u sebi i oko sebe jer naravno on drži sve to na okupu.

Rad po Drvu Života mi je previše kićast, odbojan mi je, pre...štajaznam..pre, pre

Minimalizam i rad sa onim što zaista jest ovdje oko tebe te koncetracija na suštinu.
U ovom trenutku neznam kako bi dalje još napisao jer ne mogu artikulirati kako bih htio a i kopam još po svemu

A možda naletim na nešto gdje bude kliknulo 100%...

Efo, dvije-tri rečenice za tebe Emnasut
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 13:10   #19
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Nema Nuit, nema Hermesa koji leti po Univerzumu svjetlosnom brzinom u svojim krilatim sandalama, nema lava Theriona kojeg si moram zamišljati da stoji van kruga te kroz imitaciju rike vikati njegovo ime..nema Mihaela, Uriela, Rafaela..koje si moram vizualizirati oko mene, ne postoji Jahve...mrska mi je religioznost u cijeloj toj priči i imena, imena imaju ljudi i životinje i eventualni limeni ljubimci od ljudi

Efo, dvije-tri rečenice za tebe Emnasut
Hvala

Svidja mi se kako razmisljas. Osobno smatram da je vise nego pozeljno anulirati sav taj njihov teatralni kic, smijesni (zastarjeli) pjesmuljci, ratoborne jahve, religioznost i slicne propagandarije. Nego, (ako se smije znati) jesi li u kojoj ''organizaciji'' ili si kao Pustinjak, sam sa sobom i svjetiljkom ispred sebe
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 14:17   #20
To je sve manje-više pisano u skladu sa vremenom u kojem su ljudi onda živjeli, točno tako.

I ja bih vjerojatno u doba npr. Eliphasa Levi-a tako to sve prihvačao..no, kao što si rekla, teatralnost i sve to nije više potrebna..barem ne sa moje točke gledišta u 2015. godini

Naravno da prilikom takvih radova mora postojati neka procedura da bi se tvoja podsvijest probudila i usmjerila pažnju na to što treba..čisto sa psihološkog stajališta..ali mi je previše gužve i likova oko kruga u gore navedenom slučaju

Smiješ me pitati
Nisam u nikakvom redu niti organizaciji, ne volim se etiketirati..a sa ljudima je uvijek zeznuto, pogotovo ako su organizacije veče, prije ili kasnije to sve krene u smjeru koji nema veze sa time o čemu se radi..možda se varam ali nije to teško zaključiti ako se okreneš oko sebe i načuliš uši

Doduše, nedavno sam se malo raspitivao za OTO, pogledao na njihovu službenu stranicu i tako..odustao sam, svaka njima čast ali nije to za mene

Kao što sam več spomenuo, taj Put je nešto vrlo intimno i osobno a s obzirom na to da je svaki čovjek svemir za sebe trebalo bi izbjegavati kalupe i tuđe sheme
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:47.