Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2016., 23:49   #341
Nekako sam za sada fasciniram ljudima koji vide aure, ulaze u astralno polje itd...valjda me privlači moć. Što baš i nije dobro.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 15:58   #342
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Iz Tuzle je bio....Sadudin. Bio je samouk. Sjecam se da se povezivao sa stvarima ,krajevima, bilo cime, preko ljudi koji su tu bili, (a on recimo nije nikad).Ja sam mu recimo putem telefona opisivala kamen K2 u tunelu Ravne u Visokom i on se preko mene povezivao s njim. Mnogo je volio Indiju.Isao je tamo nekoliko puta. Bavio se reikijem. Pricao je ucenicima kako je nekad u svojoj mladsti bio nestasan...koristio alkohol, cigarete u vecim kolicinama i volio zene...a onda se jednog dana to promjenilo i trajalo je oko 40 godina
Onda je moj sugrađanin jer moje mjesto pripada Tuzli udaljeno je 8 km, nisam čuo za njega jer se ne krećem baš po Tuzli samo kad moram i dok sam išao u školu. Ja sam u mladosti pio alkohol u većim količinama i pušio cigarete, sa ženama nisam imao sreće još sam djevac. Sad sam velika suprotnost već duže vrijeme ne konzumiran alkohol i cigarete, ne družim se sa starim društvom koji su me uvukli u to. Jedino što je ostalo je da sam još djevac jer ne izlazim često tako nemam niti priliku upoznati neku djevojku. Ne smeta mi to naučio sam da živim tako ako bi imao dovoljno dobro financijsko stanje kroz život i nekoga da se brine o meni u starosti onda bi ostao djevac do kraja života. Ne bi mi smetalo niti kada bi upoznao neku djevojku pa sa njom započeo zajednički život. Uglavnom prihvatam sve što mi život može pružiti i dati.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 18:23   #343
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Pitala sam te da li bolujes od neke bolesti, jer je zlatna boja u tvojoj auri boja zdravlja, boja ozdravljenja i jake zastite. Moj ucitelj je imao obicaj da u meditaciji "operise" klijenta na neki nacin koristeci tacno određene boje(zavisi koja je bolest u pitanju)ali je na kraju ranu zasivao zlatnom iglom i koncem
Jedna doktorica opšte prakse koja je bila kod nas u mjestu gdje živim, je rekla kad sam došao kod nje zbog neke sitnice "Ti si veoma pozitivna osoba". Nije to zaključila iz moje priče jer smo veoma kratko razgovarali nego je osjetila, kasnije mi je rekla da praktikuje reiki. Vjerovatno je osjetila moju duhovnu energiju. Nisam joj pričao da od djetinjstva doživljavam razne duhovne pojave, niti da sam kao tinejdžer iskusio ono gore što sam pisao na karizmackom susretu. Tek kasnije je došlo ovo sa Kundalinijem ni sam ne znam što bi više mogao doživjeti. Kao katolik sasvim malo sam znao nešto o Kundaliniju slučajno sam pročitao u jednoj knjizi. Niti sam priželjkivao i trudio se da dođe do aktivacije tek poslije kad sam proživio sve pojave koje prate aktivaciju shvatio sam da je to se desilo.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 18:59   #344
Da li si ti pri crkvi?Tj. da li si fratar? Zasto ne pokusas (ako nisi) da odes u fratre,bilo bi steta da to ne budes. MOzes otici bilo gdje i poceti svoj zivot kao ucenik ili kako god...p.s. Selo Lipnica-pretpostavljam
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:43.