Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2016., 20:42   #861
Quote:
screppy kaže: Pogledaj post
Hvala!! Jos jedno pitanje,dobar frizer,za muske moderne frizure?
Večenaj, blizu kampusa. Njega (njih) ti jedino i znam
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 18:59   #862
Pozdrav svima. Postoji mogućnost da možda počnem raditi u Koprivnici, što bi zahtijevalo preseljenje. Pa bih zamolio nekoga iz Koprivnice, ako ima volje i vremena, da mi malo pomogne u slučaju da se moram odlučiti. Biste li preporučili preseljenje u Koprivnicu, kakv je grad i tako? Unaprijed hvala.
Fleka bt is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 13:26   #863
Quote:
Fleka bt kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Postoji mogućnost da možda počnem raditi u Koprivnici, što bi zahtijevalo preseljenje. Pa bih zamolio nekoga iz Koprivnice, ako ima volje i vremena, da mi malo pomogne u slučaju da se moram odlučiti. Biste li preporučili preseljenje u Koprivnicu, kakv je grad i tako? Unaprijed hvala.
Zavisi odakle si i kakve su ti preferencije.
Kc je jedan od najjeftinijih gradova u Hrvatskoj, oćeš od smještaja, režija, komunalije i ostalog.

Dobro ja sam tu cijeli život tako da i lokalpatriotizam igra ulogu ali sam živio 4 godine u Zg pa mogu usporedit sa životom tamo.

mentalitet ljudi je uglavnom slobodniji, liberalniji i otvoreniji, spada u kategoriju mirnijeg grada u kojem nema pretjerano puno događanja, ali uvijek ima skupina koje sve više rastu i organiziraju svakakve događaje i osjeti se da su ljudi otvoreniji jedni prema drugima, susretljivi.

Grad je relativno mali, što je plus jer nema prometnih gužvi (osim dvaput na dan, kad ljudi idu s posla i na posao, dakle smjena turnusa), dobro je prokrvljen biciklističkim stazama i bicikl spada u jedan od simbola grada. neki bi rekli da će te prije pokupit biciklist nego auto, jel. grad rekreativaca, rekao bih.

i uglavnom sve ti je blizu i nadohvat ruke, dok trebaš nešto obavit, gotov si u roku 15 minuta, oćeš od kupovine i administrativnih stvari (npr. vađenje dokumenata na policiji, županiji, obavljanje stvari po bankama i drugim institucijama).

ne znam jel bi pomogla kakva još informacija, sve ima pluseva i minuseva kao i svugdje. ako je interes i mjesta za izlazak, nije neki preveliki izbor, po meni ima nekliko dobrih mjesta za opustit se. prije je bilo i ok klubova, sad baš i ne. al to se po meni kompenzira sa svakakvim događanjima, zadnje vrijeme se dosta trude s izborom sadržaja, od pojedinih udruga, birceva i sličnih organizacija. za svakoga po nešto.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 16:10   #864
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
Zavisi odakle si i kakve su ti preferencije.
Kc je jedan od najjeftinijih gradova u Hrvatskoj, oćeš od smještaja, režija, komunalije i ostalog.

Dobro ja sam tu cijeli život tako da i lokalpatriotizam igra ulogu ali sam živio 4 godine u Zg pa mogu usporedit sa životom tamo.

mentalitet ljudi je uglavnom slobodniji, liberalniji i otvoreniji, spada u kategoriju mirnijeg grada u kojem nema pretjerano puno događanja, ali uvijek ima skupina koje sve više rastu i organiziraju svakakve događaje i osjeti se da su ljudi otvoreniji jedni prema drugima, susretljivi.

Grad je relativno mali, što je plus jer nema prometnih gužvi (osim dvaput na dan, kad ljudi idu s posla i na posao, dakle smjena turnusa), dobro je prokrvljen biciklističkim stazama i bicikl spada u jedan od simbola grada. neki bi rekli da će te prije pokupit biciklist nego auto, jel. grad rekreativaca, rekao bih.

i uglavnom sve ti je blizu i nadohvat ruke, dok trebaš nešto obavit, gotov si u roku 15 minuta, oćeš od kupovine i administrativnih stvari (npr. vađenje dokumenata na policiji, županiji, obavljanje stvari po bankama i drugim institucijama).

ne znam jel bi pomogla kakva još informacija, sve ima pluseva i minuseva kao i svugdje. ako je interes i mjesta za izlazak, nije neki preveliki izbor, po meni ima nekliko dobrih mjesta za opustit se. prije je bilo i ok klubova, sad baš i ne. al to se po meni kompenzira sa svakakvim događanjima, zadnje vrijeme se dosta trude s izborom sadržaja, od pojedinih udruga, birceva i sličnih organizacija. za svakoga po nešto.
Hvala na odgovoru.
Fleka bt is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 16:00   #865
Iznajmljujem namješten stan 40 m2 ,parkirno mjesto.plastična stolarija,novouređeno, centralno grijanje, tv, frižider, perilica rublja, mikrovalna, besplatan WIFI internet. Male režije. Parkirno mjesto,5min od centra grada, 5min do fakulteta, ženskim osobama
099/1970669
cq71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 23:39   #866
evo gdi ja živim

https://www.youtube.com/watch?v=zA-ShaDS2Sc
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 22:12   #867
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
I ja
Mitzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:08   #868
ako vam netko preporuči nekog dejana, koji je kao izvrstan majstor, sve zna, ne nasjedajte. to je klasičan fušer, u najpunijem negativnom obliku te riječi.

ono što mu je struka - elektrika, ne radi uopće. ono što mu je kakti svestranost - vodoinstalacije - curi. (dalo se srediti)

neuredan je. gazi po smeću, morali smo se oko njega motati i čistiti (nismo na to navikli, jer već dugo unazad kojeg god majstora pozoveš, počiste za sobom, treba samo udariti završni glanc nakon njih). u lavabo je odložio uputstvo sifona i neki sitni dio (sifon nije odgovarao, moglo ga se zamijeniti), krpu koja mu je u toku rada trebala, i nešto šute (to valjda ipak nije namjerno tamo stavio, nego je slučajno dospjelo), a kad je otvorio ventil išao je provjeriti kako voda teče baš u tom lavabou, ne maknuvši ništa od toga. posljedica - sifon se nije mogao zamijeniti, morao se kupovati novi, suprug je morao odštopavati lavabo.
prilikom korištenja flekserice iskre su oštetile susjedne pločice koje ničim nije zaštitio. jedan dio posla prepustio je suprugu, a u dva iduća dolaska doveo je prijatelja koji je prvi put potpuno sam obavio posao (postavljanje 1,3 m2 pločica i fugiranje). ovaj je gledao i eventalno dodao ponešto. treći put, kad se postavljala školjka i tuš kabima radili su obojica.

cijena se nije smanjila zbog toga što je suprug odradio dio. naprotiv povećala se. mislili smo da je to zato što je bio i ovaj drugi i da će njemu dati dio, ali nije dao. provjerili smo. to je zapravo bio čovjek koji ga je preporučio i kojemu je rekao da to košta oko 1000,00 kn, nama je na dogovou rekao 1600,00, a na kraju je tražio 2000,00.

naravno da se nije pojavio da sanira curenje i da dovede ventilator u ispravno, radeće stanje. i naravno da nije vrati dio novca. i naravno da se uopće više nije javljao

no vrhunac je bilo to što je razlohao glavni ventil, koji je nakon njegovog odlaska curio. nije voda šikljala kao iz vatrogasnog crijeva, ali je kostantno curkala. (ispostavilo se da nije veliki problem prišarafiti odgovarajući dio i da sve bude ok, ali samo ga je idiot mogao tako razlohati). naravno da smo ga zvali čim smo skužili, da dođe to srediti, a on je odgovorio "nemrem ja sad dojti. bute vidli za par dana kaj bu bilo. morti se uhvati kamenac, pa ne bu više curilo. ak ne, bute nekog zvali" na ovo sam ostala bez teksta. i dan danas na to nemam teksta. nisam ni ja, a ni drugi kojima sam ispričala, nitko nije uspio ništa ni pametno ni blesavo ni duhovito ni ikakvo smisliti za komentar. osim "je li moguće da je netko toliko blesav? je li moguće?"

jasno je i to da je naša greška bila što smo ga već nakon prvi put uopće pustili u stan. (u kojem se usput kretao bez pitanja - zatekla sam ga u drugoj kupaoni, onoj u spavaćoj sobi, kako se koristi mojim ručnikom. morao si je jadan ići prati ruke. BEZ PITANJA!!!!!!!! i zatim je to ponovio još nekoliko puta). ali, kad je mom suprugu bilo neugodno zbog lika koji ga je preporučio.

a kad doznam prezime javit ću ga. nema potrebe da ide okolo i nanosi štetu i drugima, naplativši im pri tome kao da je licencirana firma s vrhunski izučenim majstorima
sylwebydd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 08:27   #869
Quote:
sylwebydd kaže: Pogledaj post
ako vam netko preporuči nekog dejana, koji je kao izvrstan majstor, sve zna, ne nasjedajte. to je klasičan fušer, u najpunijem negativnom obliku te riječi.
Vrlo korisna informacija.
Baš sam ovih dana u potrazi za majstorima raznih profila - plinoinstalater, zidar, soboslikar, netko za postavljanje laminata. Nije mi lako jer ne znam nikoga u Koprivnici i već dva tjedna se ne mogu odlučiti za nekoga jer nemam pojma tko je majstor, a tko "majstor" .
Mitzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 16:13   #870
Još uvijek tražim majstore. Ako znate nekog provjerenog, može privatna poruka? Da bar imam neku ideju koga zvati.
Mitzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 17:45   #871
Pa imaš ih više licenciranih, samo kaj oni imaju standardne cijene. Dok ne znaš nikog, radije ić na sigurno i bolje gledat ljude s vlastitim firmama. Znam dosta soboslikara sa vlastitim radnjama koji stvarno dobro rade svoj posao. Najbolje počet s njima jer je njihov posao najlakše popravit

al su svakak dobra predispozicija za kontakte drugih majstora, pa i za laminat i instalacije.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2018., 11:46   #872
Malo off topic, ali ja sam isto iz Kc xD
CheburashkaLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 09:02   #873
Pa jel u Koprivnici stvarno više nema majstora koji bi htio pogledati perilicu rublja koja otkazuje poslušnost (a ne da mi odmah veli da si kupim novu).

Tek kad trebaš nekog takvog shvatiš koliko je obrta zatvoreno . Stvarno žalosno.
Mitzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2018., 08:36   #874
Kako se zvao onaj dućan prije nego se otvorila snova poprijeko Nautilusa?
macorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2018., 23:26   #875
zna li se mozda sta se organizira za docek u gradu..osim hotela i Skore
koka7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2018., 00:38   #876
Quote:
koka7 kaže: Pogledaj post
zna li se mozda sta se organizira za docek u gradu..osim hotela i Skore
sviraju Gazde u centru.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2019., 23:44   #877
Ljudi, zanima me da li netko zna kak je raditi u Sloga Podravskoj Trgovini ?

Da li znate nekoga tko je tamo radio, ili ima netko tu tko radi... da li se zna sta o njima ?

Kakvi su kao poslodavci ?

Nemam koga pitati pa me zanima
aniston is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2019., 00:00   #878
Dosta su na lošem glasu... čim traže radnike u svakoj drugoj trgovini u kc-kž županiji (a i šire, obilazim ih u sklopu svojeg posla pa putujem okolo i vidim stvari ). Al mislim... slobodno probaš na par mjeseci pa vidi jel ti ok.
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2019., 11:59   #879
Quote:
stevo7650 kaže: Pogledaj post
Dosta su na lošem glasu... čim traže radnike u svakoj drugoj trgovini u kc-kž županiji (a i šire, obilazim ih u sklopu svojeg posla pa putujem okolo i vidim stvari ). Al mislim... slobodno probaš na par mjeseci pa vidi jel ti ok.
A u kojem kontekstu su na lošem glasu ?

Nešto mi je proletilo kroz glavu nakon razgovora za posao, jer bilo mi je čudno kada mi je ženska na razgovoru rekla da su inventure malo malo kao u smislu nakon posla par sati... Mislim si poslije wtf.
Nije valjda da skidaju zaposlenicima s plaće ako kaj fali a inventuri i tako nekaj, to mi je bilo skroz čudno.
aniston is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2019., 14:14   #880
Quote:
aniston kaže: Pogledaj post
Nije valjda da skidaju zaposlenicima s plaće ako kaj fali a inventuri i tako nekaj, to mi je bilo skroz čudno.
pa to i je shema u svakom drugom lancu dućana. za neke artikle nije omogućen povrat, pa je to na teret i onog prodavača koji je to naručio/la. ne kažem da je i to konkretno za slogu, ali me ne bi čudilo...
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:57.