Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2018., 19:53   #601
Quote:
chemgirl kaže: Pogledaj post
Nikad nisam vjerovala u to da možemo birati u koga ćemo se zaljubiti..
Naravno da ne možemo.
Lesbian is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 20:08   #602
Quote:
Lesbian kaže: Pogledaj post
anonimna123, ako možemo izabrati u koga ćemo se zaljubiti, zašto ti onda ne izabereš neku drugu ženu, da više ne patiš za onom s posla?
barem nisam u rodu sa njom
ne mislim nista lose, jednostavno ne mogu razumjet privlacnost izmedju rodbine i gotovo.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 20:41   #603
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
barem nisam u rodu sa njom
ne mislim nista lose, jednostavno ne mogu razumjet privlacnost izmedju rodbine i gotovo.
I ja bih ovako na prvu rekla da ne mogu razumjeti, jer mi se nikad nije desilo, a i nemam nikakve hot rođakinje, tbh.

Also, mislim da sam s godinama razvila neki svič u glavi koji se valjda automatski upali kad znam da neka osoba nije podobna za nestašluke te vrste.
Tako se npr. već dugi niz godina uspješno ne zaljubljujem u osobe za koje znam (ili mislim da znam) da su strejt. Mislim da bi isto bilo i da je neka rođakinja u pitanju.

Ali dobro, nikad ne reci nikad.

Nikad.

Damn it.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 13:38   #604
Quote:
sarcastic-aim kaže: Pogledaj post
bok ljudi
eto mene opet. recite mi kako se oporaviti od zaljubljivanja u straight curu
znači sad sam poprilično sigurna da je straight jer mislim da je skužila neke moje hintove prema njoj i počela me držati na nekom odstojanju.

LOL, so, I was right
Još jednom da rezimiramo te moje krasne zaključke:

Quote:
Airport Hobo kaže:
Ah, ta kučka.
Quote:
Airport Hobo kaže:
A najbolje da šutite dok ste zajedno. Kakvi pogledi? Ima razroke oči?
Subjektivna si dosta.
Quote:
Airport Hobo kaže:
Da je htjela, mogla je. Kao i ova tvoja.
Quote:
Airport Hobo kaže:
Kani se toga, cura ne želi nikakvu intimu od tebe.
Quote:
Airport Hobo kaže:
Cura razmišlja o karijeri fag haga.
Airport Hobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 15:02   #605
Quote:
Airport Hobo kaže: Pogledaj post
LOL, so, I was right
Još jednom da rezimiramo te moje krasne zaključke:

čovjeku je ponekad teško biti objektivan
a sad trebam savjet(e) kako preživjeti straight crush
nije mi lako pogotovo sad u ispitno vrijeme kad misli lete i svaku put slete na dotičnu
sarcastic-aim is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 15:22   #606
Quote:
sarcastic-aim kaže: Pogledaj post
čovjeku je ponekad teško biti objektivan
a sad trebam savjet(e) kako preživjeti straight crush
nije mi lako pogotovo sad u ispitno vrijeme kad misli lete i svaku put slete na dotičnu
ljubav je struja....

...odi na temu ˝jesmo li sposobni voljeti˝ pročitaj kako doći do rešenja tvog ljubavnog problema,
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 15:54   #607
Vidiš to je zanimljivo, ja za vrijeme ispitnog roka obično samo želim otići negdje..
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 10:38   #608
inace, tjesim zene slomljenog srca
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 23:09   #609
Nemam puno vremena za tipkati, ali ako nekoga zanima.
Moja prica se ne odvija dobro, tj. Totalno stagnira. Poslala sam poruku jucer, najobicniju i u znaku pitanja..cisto da nastavimo komunikaciju. Ali, ona uopste nije odgovorila na poruku. Jako sam iznenadjena, jer uvijek smo se dugo dopisivale i ona se obicno peva javljala. Zato mi i jeste bilo cudno sto se za 15 dana nije javila i evo mi odgovora.
Znaci njoj ipak nakon naseg poljupca nesto nikako ne pase, ili joj je neugodno pa me izignorisala. To je najgore sto mi se miglo desiti, da uopste ne razgovaramo. Sad mi je glypo da ista vise radim, ali samo mogu nagadjati zasto ova reakcija
Eleana Eleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 00:31   #610
Oprosti na ovome sto cu napisati , ali vi ste rod. I to bi trebalo objasniti sve.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 00:57   #611
Da, naravno i ja sam odmah shvatila da je to razlog. Medjutim, mislila sam da cemo razgovarati i na neki nacin nastaviti prijateljstvo. Jedino sto nikako ne volim kada se ljudi uopste ne objasne, nego tako izignorisu.
A postujem ipak da svako ima svoj nacin
Eleana Eleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 11:47   #612
Eleni, žao mi je što se situacija ne odvija onako kako si željela. Postoji li mogućnost da je sretneš na nekom obiteljskom okupljanju u skorije vrijeme?
Lesbian is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 18:29   #613
mogle ste vi cijelu noc ljubit pa i spavat zajedno, ali kad se situacija slegne i kad se probudi ona neka logika i realnost stvarno vidis pa u rodu ste, ajd shvati vise. zenska je il u šoku ili mozda bi i nesto al joj razum namece da stvarno ne.
ne mislim nista lose, pusti to, sto je bilo, bilo je. kreni dalje.
to sto tebe drzi neka volja za dobrim odnosom i da ti je neko potreban u zivotu, nije. vidjet ces to i sama kad te popuste emocije.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 23:25   #614
@Lesbian, hvala na podrsci. Bilo kako je bilo.. ne volim nekako nedorecene stvari, ali ne mogu i ne zelim nista forsirati, niti navaljivati.
Voljela bih, ali ali male su sanse da cu je sresti u skorije vrijeme.
Hvala i tebi @anonimna, na savjetima. To sto si napisala, stoji. Jasno mi je da su to razlozi njenog nejavljanja nakon svega. A sta se moze, skoro pa sam se i pomirila sa situacijom. Neke price samo picnic, a ne nastave se i zavrse kao da nista nije no bilo.
I svakom slucaju, hvala svima. Citamo se
Eleana Eleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 01:32   #615


pa di ste sestre slatke?!
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 22:02   #616
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post


pa di ste sestre slatke?!
evo ja se i dalje pokušavam oporaviti od nesuđene kolegice s faksa . radi se. pije piva. sve što rade mladi

razmišljam da li ću ikada naći nekoga ako ne odem na mjesta poput rusha i slično
sarcastic-aim is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 22:44   #617
Gdje uopce naci nekoga?
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 22:07   #618
Quote:
chemgirl kaže: Pogledaj post
Gdje uopce naci nekoga?
iznimno dobro pitanje. moje mišljenje da je teško naići na nekoga, odnosno male su vjerojatnosti kroz normalnu životnu interakciju i upoznavanje s ljudima kroz posao, druženja...možda griješim a možda nemam dovoljno interakcije s ljudima da povećam tu vjerojatnost
sarcastic-aim is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 22:10   #619
Pogotovo kad i sama nisi sigurna sto je u pitanju i kad je zatvorena da ne kazem zatucana sredina u kojoj zivis. A nista kod mene hormoni u akciji, misli su tu...
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2018., 02:39   #620
Mislim da sam zaljubljena u prijateljicu.
Dugo se vec druzimo i prije 2 god me sama od sebe poljubila iz zafrkancije kao. Zba da me zanimaju cure, medutim, ja sam se tad odmakla jer nisam sebi htijela priznati da me zanimaju cure. Prije 2 mjeseca smo isle vani u klub i kad sam se napila a i ona poljubila sam je u wc-u. Uzvratila mi je poljubac i cijelu vecer smo se ljubile dok je njen momak bio u istom klubu a mi skrivenr u wc-u. Sutra dan smo se dogovorile da je to bila pogreska i da necemo vise to radit i experimentirat. Kao prijateljice smo. Al ja i dalje o njoj mislim i rekla sam da je bila pogreska samo zato sto je i ona to rekla. Razmisljam da opet krenem u akciju ovo ljeto kad se sve malo zahladi i da je opet probam poljubit.
Da nadodam, ona je prije 2 god vise puta pokusala mene poljubit iako je bila u dugogdisnjoj vezi. Ja sam se odmakla svaki put ne jer me nije privlacila, jer je. Nego jer sam se bojala da ce nam to unistit dugogodisnje prijateljstvo. Sad je ona zaljubljena i ima momka i ja sam shvatila da me cure zanimaju i probala sam nesto, ona je na to pristala i zabavljale smo se tu noc. Medutim; sutra dan je rekla da je to bila greska i da je ne zanimaju cure i da misli da je meni to samo faza i da ni mene ne zanimaju cure i da voli svog momka. I onda evo prije 15 dana je opet spomenila kako bi opet nesto probala sa mnom u wc-u. I sve...onda je nakon toga 2-3 dana rekla kako ne bi, da ona ne voli cure i da je to visr ne privlaci.
just Maja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger