Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 02:47   #1
Ne znam da li joj se sviđam i da li da pitam za nešto više?

Pozdrav,imam problem koji mi se nikad u zivotu nije dogodio(ali za sve postoji prvi put)uglavnom prije otprilike 15,20 dana sam upoznao jednu djevojku na jednom partyu i tamo smo dobro pricali i druzili se,kada je party zavrsio ja sam rekoa prijatelju da mi se svidja te on je rekao da imam prolaz kod nje,i evo vec jedno 12,13 dana se druzimo ja i ona te ne znam dali ona osjeca isto to prema meni sto i ja prema njoj te naravno ne zelim upast u friendzone,uglavnom cesto gleda u mene kontakt ocima je tu stalno,kada sam blizu nje ili kada pricamo ona se jako zacrveni te non stop se smije mojim forama makar su nekad poprilicno lose,prije 2 dana smo nesto pricali i ja sam njoj rekao da ju volim te je ona odgovorila da i ona mene voli te ja ne znam dali ona to misli samo kao prijatelja ili ne,nakon toga mi je par puta pisala ljubavi i tako to(ne nismo u vezi),i ja sam njoj rekao da ju stvarno volim i ona je pitala kao stvarno ja sam rekao da i ona je rekla slatko te je rekla i ja tebe volim,e pa sada ja ne znam dali treba cekati te probati uci u vezu,ili treba sad odma pitati dali zeli vise nesto samnom ili ovo sve sto je rekla je samo onako bez da to stvarno misli.
Hvala svima
rouz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 03:05   #2
cca. 15,20 dana

i za tebe vazi, ulovi neku stariju preko neta da te dobro nauci. teoretski ste rodeni jedan za drugog, ali nedostatak hrabrost i moral koji su nam usadili u glavu mozda rezultira da ce te se vi tako potezati godinama dok nju ne opali neko vjestiji.

pokusaj je zavrtit. pojavio jos se pred vrata, doma joj se javi mami s 100g kave i udi u njenu sobu. ne izlazi budi show man. iz rukava izvadi bocu najaceg alkohola. igraj s njome belu ili neku igru koja ce predstavljat tempo, vrijeme ce prolazit a s tim i napaljenost
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 07:12   #3
Quote:
rouz kaže: Pogledaj post
Pozdrav,imam problem koji mi se nikad u zivotu nije dogodio(ali za sve postoji prvi put)uglavnom prije otprilike 15,20 dana sam upoznao jednu djevojku na jednom partyu i tamo smo dobro pricali i druzili se,kada je party zavrsio ja sam rekoa prijatelju da mi se svidja te on je rekao da imam prolaz kod nje,i evo vec jedno 12,13 dana se druzimo ja i ona te ne znam dali ona osjeca isto to prema meni sto i ja prema njoj te naravno ne zelim upast u friendzone,uglavnom cesto gleda u mene kontakt ocima je tu stalno,kada sam blizu nje ili kada pricamo ona se jako zacrveni te non stop se smije mojim forama makar su nekad poprilicno lose,prije 2 dana smo nesto pricali i ja sam njoj rekao da ju volim te je ona odgovorila da i ona mene voli te ja ne znam dali ona to misli samo kao prijatelja ili ne,nakon toga mi je par puta pisala ljubavi i tako to(ne nismo u vezi),i ja sam njoj rekao da ju stvarno volim i ona je pitala kao stvarno ja sam rekao da i ona je rekla slatko te je rekla i ja tebe volim,e pa sada ja ne znam dali treba cekati te probati uci u vezu,ili treba sad odma pitati dali zeli vise nesto samnom ili ovo sve sto je rekla je samo onako bez da to stvarno misli.
Hvala svima
Znas li koliki su izvisili dok su si postavljali ovakva pitanja i cekali da vrijeme ucini svoje?
Zeljezo se kuje dok je vruce.
A ako vas dvoje zavrsite u frendzoni, bit ce to zbog tebe, ne zbog nje. Ona ti je vec poslala sve moguce signale koje je mogla.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 16:50   #4
Ako nisi do sad skuzio da joj se sviđaš, ni nećeš.
Boki000 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 18:20   #5
Bok svima imam i ja slican problem
Pa da krenem prije mi nije bio problem pric curi rec da mi se svida itd. al sad ima jedna koja mi je pamet skroz pomutila mislim da mi stalno salje signale ali opet nisam siguran...sve je pocelo kad sam otisao na faks nekih 500km od rodnog grada i tako upoznam ekipu s faksa a tu je i ona tako vrime ide malo bolje se upoznamo itd kad ode ekipa na pice uvik je okrenuta prema meni ili zeli sjest do mene pod izgovorom da joj je tu lakse sidit i slicno a uz to ima neki zajeban pogled prema meni znaci uvik me gleda u oci nekim cudnim pogledom dalje izade ekipa s faksa vani pit i ona meni citavu noc dolazi grli me govori mi kako sam joj drag i sl. vrime ide dalje dode 12 misec ja odem doma i kad se u prvom misecu vratim ona meni govori kako sam joj falio da joj je bas drago sto me vidi itd e sad opet ekipa s faksa izade vani pit bla bla ona opet dolazi do mene grli me i govori kao ti nemas pojma kako si ti meni drag i reci mi zasto ti mene ne volis prijatelji smo ali par min iza ona prica s drugima s faksa nesto kao zasto je on tako cudan mozda me nije jos dovoljno upoznao tek se 3miseca znamo itd bilo je jos i drugih "cudnih" situacija ali ndms sve pisat....sad jel ona samo ljubazna (tj jesam ja sve umislio) ili oce nesto vise nikad nisam bio u vakoj dilemi nekako me strah da ako joj priznam a ona kaze da ne osjceca isto da joj vise necu moc izac na oci nezz kako da to opisem prije me nije bilo briga ako me neka odbije ono jbg idemo dalje ali sad nije isto
ako moze neki savjet
Red Mamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 18:35   #6
@Redmamba
Priznaj,dje puklo da puklo,i ja sam.
rouz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 18:41   #7
autore, ocito je da ste ti i Red Mamba isti lik

inace, ja mislim da je sasvim jasno da imas prolaz, ali moras skupit muda i uciniti nesto konkretno
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger